آماندا سرانو و جیک پل شگفت انگیزترین شرکای بوکس هستند

[ad_1]

یک باشگاه ورزشی مخفی در خیابانی آرام در بروکلین وجود دارد. زرق و برق دار یا شلوغ نیست، اما درونش خنک و تیز است.

این مکان عالی برای آماندا سرانو، بوکسور پورتوریکویی است که ترجیح می دهد خارج از شبکه زندگی کند. با این حال، او جیک پل را به عنوان کمترین احتمال برای بردن او به سطح بعدی در مورد ثروتی که ورزش می تواند ارائه دهد انتخاب کرد.

پست با سرانو در سالن بدنسازی صحبت کرد، جایی که او برای مبارزه با میریام گوتیرز در 18 دسامبر تمرین کرد – رویداد اصلی مسابقه مجدد بین پل و تایرون وودلی در آمالی آرنا در تامپا، فلوریدا. این لیزر متمرکز است – و نه فقط برای این نبرد.

«من مشروب نمی‌خورم، سیگار نمی‌کشم، مهمانی نمی‌گیرم. من دوستی ندارم. من به جلسات نمی روم من هرگز دوست پسر نداشته‌ام.

آماندا سرانو در 18 دسامبر با میریام گوتیرز مبارزه می کند
کوری سیپکین

“من هرگز تلفن همراه نداشتم – هرگز. بوکس را از 18 سالگی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان شروع کردم. می دانید، من برای این کار وقت نداشتم و بعد از دبیرستان با خودم گفتم: “من این کار را نمی کنم.” من شروع به بوکس کردم.

من مبارزانی را دیده ام که دوست پسر یا دوست دختری دارند و با شریک زندگی خود دعوا می کنند، به ورزشگاه می روند و عملکردی را که فقط روز قبل داشتند را نخواهند داشت. رابطه خوب بود … من به آن نیازی ندارم. اگر روی ورزش شرط بندی کنم 100 درصد خودم را می دهم. من هر چیزی که بیرونی و حواس‌پرتی باشد را قربانی خواهم کرد.»

وقتی پل در مورد سبک زندگی سرانو صحبت می کرد، آن را باور نکرد.

او به The Post گفت: “این شبیه هر چیز دیگری نیست که من دیده ام.” “او فداکارترین فردی است که تا به حال دیده ام. نداشتن گوشی در فرهنگ امروزی، تمرکز فقط روی بوکس چنین جمله ای است. به همین دلیل است که او برای همیشه در یادها خواهد ماند.

«من مشروب نمی‌خورم، سیگار نمی‌کشم، مهمانی نمی‌گیرم. من دوستی ندارم”

آماندا سرانو

پل – که شخصیت صریح و صحبت های احمقانه اش لقب “کودک مشکل دار” را برای او به ارمغان آورد – بسیار متفاوت عمل می کند. این میلیونر 24 ساله خجالت نمی کشد که دوست دختر مدل خود جولیا رز، ستاره سابق واقعیت را که در برنامه دوستیابی MTV “Are You the Only One” حضور داشت، به رخ بکشد؟

پل دوست دارد زندگی خود را در کانون توجه داشته باشد و شوخی ها و دشمنی های خود را در یوتیوب که بیش از 20 میلیون مشترک دارد، مستند می کند. او به خاطر توهین‌های ناپسند به مخالفان خود (یا واقعاً هر کسی) از طریق رسانه‌های اجتماعی و مصاحبه‌ها عذرخواهی نمی‌کند.

همین هفته گذشته پل با تامی فیوری تماس گرفت.بزرگترین b-h در بوکسزمانی که جنگنده بریتانیایی اعلام کرد که به دلیل عفونت باکتریایی قفسه سینه و شکستگی دنده‌ها از مبارزه منصرف شده است.

با این حال، سرانو ترجیح می دهد سکوت کند و اجازه دهد مشت هایش صحبت کنند. او شخصاً خجالتی و کمی خجالتی است، اما در حالت نبرد بسیار قاطع تر است.

کیتی تیلور (سمت چپ) می تواند نبرد بعدی سرانو باشد.
کیتی تیلور (سمت چپ) می تواند نبرد بعدی سرانو باشد.
Sportsfile از طریق Getty Images

سرانو، 33 ساله، خواهر بزرگترش، سیندی، بوکسور حرفه ای که عنوان قهرمانی سبک وزن WBO را از سال 2016 تا 2017 داشت، به خاطر “الهام بخشیدن به من برای ورود به این ورزش” سرزنش می کند. شوهر سیندی جردن مربی سرانو است که در خارج از بوکس نیز بخشی از حلقه درونی اوست.

سرانو از تلفن همراه سیندی “گاهی” برای گپ زدن با طرفداران در رسانه های اجتماعی یا خرید از آمازون استفاده می کند (لذت گناه او).

آماندا سرانو
آماندا سرانو
کوری سیپکین

سرانو از سال 2012 که تنها شکست خود را از فریدا والبرگ با تصمیم متفق القول متحمل شد، 27 نبرد متوالی را پیروز شده است. آخرین پیروزی او در برابر یامیلث مرکادو در ماه آگوست، به عنوان رویداد اصلی پیروزی پل با تصمیمی متفاوت در برابر وودلی به دست آمد.

«من کارهایی انجام می دهم که این زنان از آن می ترسند. سرانو گفت: «آنها از قربانی کردن می ترسند. “آنها می ترسند رکورد شکست ناپذیر خود، خود یا بدنشان را به خطر بیندازند تا عالی باشند. فکر می‌کنم بزرگی نیاز به فداکاری دارد، و فکر می‌کنم این کاری است که انجام دادم – در واقع جانم را فدا نکردم. من هیچ زندگی ای ندارم. بوکس زندگی من است. جنگیدن زندگی من است

“من نمی نشینم و به این فکر نمی کنم که “اوه، شاید من بیرون، مهمانی یا بیرون هستم.” من فقط به آینده نگاه می کنم و می گویم: “این کاری است که انجام دادم.” من عالی هستم من یک ورزشکار بزرگ هستم “و این به من فشار می آورد.”

سرانو دارای 9 عنوان از 115 پوند تا 140 پوند است و رکورد جهانی گینس را برای اکثر مسابقات قهرمانی بوکس جهان در اوزان مختلف زنان دارد.

امضای قرارداد با ترفیع MVP باید یکی از بهترین تصمیماتی باشد که در دوران حرفه ای خود گرفته ام. سرانو گفت: «نمی‌دانم چند سال است که در هفت بخش قهرمان جهان بوده‌ام و واقعاً هیچ اتفاق بزرگی برایم نیفتاده است. «همه چیز فقط بوکس بود، بوکس، انجام همان کار.

«وقتی جیک پل را ملاقات کردم، از قبل بالاترین حقوقم را دریافت کردم… آنها مرا تحت فشار قرار دادند. این به من پلتفرمی را در کانون توجه می‌دهد که در آن افراد دیگری که هرگز نمی‌دانند من کی هستم، می‌دانند من الان کی هستم.»

سرانو اکنون تحت رهبری جیک پل است.
سرانو اکنون تحت رهبری جیک پل است.
اینستاگرام

علیرغم این خلاصه قابل توجه، او گفت که تا زمانی که با پل و مشاورش، ناکیسا بیدریان، که اوایل امسال MVP را تأسیس کردند ملاقات نکرد، به رسمیت شناخته نشد. بیداریان، مدیر ارشد مالی سابق UFC، نیروی پیشرو در انتقال پل از دنیای یوتیوب به بوکس حرفه ای بود.

پل ارزش سرانو را می بیند و معتقد است که بهترین گزینه برای لیست MVP است.

“ما آماندا را به عنوان یک ورزشکار ارزیابی نکردیم. بیداریان گفت: ما او را یکی از بهترین ورزشکاران دو دهه اخیر در هنرهای رزمی می‌دانیم. او از 13 سال پیش که حرفه ای شده است، در هنرهای رزمی، اگر نگوییم بیشتر از هر مرد یا زن دیگری، دستاوردهای زیادی کسب کرده است. تنها بر این اساس، تصمیم گرفتن از او برای پیوستن به MVP آسان بود.

سرانو از ورزشکاران نام برد، از جمله دیمین لیلارد، مدافع پورتلند تریل بلیزرز، که از زمان پیوستن به پل از او حمایت کرده است.

“بنابراین تحت رهبری جیک پل چشمانم را به روی افراد مختلف باز کرد تا بفهمند که بوکس زنان اینجاست و من بسیار خوشحال و فوق العاده مفتخرم که اولین مبارز او هستم و بنابراین باید ثابت کنم که “من لیاقت این مکان را دارم. سرانو گفت من انجام خواهم داد.

سرانو گفت که او معتقد است که شخصیت اینترنتی اشتباه درک شده است. این زوج در حالی با هم آشنا شدند که او در حال مبارزه با وودلی در کارت او بود. آنها سپس با هم در خانه برادرش لوگان در لس آنجلس تمرین کردند، جایی که او از مهارت ها و رفتار پل در رینگ شگفت زده شد.

آماندا سرانو ناک اوت خود را در دور اول Eva Voraberger جشن گرفت
آماندا سرانو ناک اوت خود را در دور اول Eva Voraberger جشن گرفت
گتی ایماژ

سرانو گفت: «بعد از تمرین با او در لس آنجلس، مثل یک رابطه بود. او فقط یک یوتیوب نیست که فقط برای تماشای آن به بوکس می رود. شدتش را دیدم. او می‌خواست ثابت کند که به بوکس تعلق دارد و این واقعاً باعث شد که او را در بوکس عالی ببینم.»

پل می داند که او و سرانو سبک زندگی بسیار متفاوتی دارند، اما شباهت های مشترک آنها را می بیند.

او گفت: “ما هر دو راحت هستیم و دوست داریم شوخی کنیم، اما در عین حال کاری را که انجام می دهیم بسیار جدی می گیریم و هر دو ذهنیت قاتل داریم.”

سرانو که برای مبارزه با گوتیرز در 18 دسامبر در حال افزایش وزن (135 پوند) است، رژیم غذایی و تمرینات خود را برای این مسابقه کاملاً تغییر داده است – که امیدوار است در سال 2022 به نبرد با کتی تیلور منجر شود. تیلور و سرانو به همراه کلرز شیلدز ، بهترین بوکسور زن جهان محسوب می شوند.

او نیازی به بوکس کردن ندارد. سرانو به پل گفت: او به آنجا می رود و رکورد می شکند و کارهای بزرگی برای ورزش بوکس انجام می دهد. و من افتخار می کنم که در تیم او هستم زیرا او حقیقت است. او کار می کند، سخت تمرین می کند. هیچ بازی وجود نداشت [during training]. شوخی می کرد اما خبری از خنده نبود. با هم تمرین می کردیم و نمی توانستم تحمل کنم. من می‌گفتم دارم می‌میرم و او به راهش ادامه می‌دهد، و انگار این بچه حقیقت دارد.»

پل افزود: هر دوی ما همه کارها را بدون وقفه انجام می دهیم و مثل این است که در هر تمرین چیزی برای اثبات داریم.

سرانو معتقد است که وقتی صحبت از پل می شود، منتقدان «می خواهند فقط جنبه های منفی را ببینند». او در بیست سالگی است و زندگی خود را می گذراند. اما اکنون او در حال انجام یک کار بزرگ است و شما فقط باید آن را بپذیرید.

سرانو در باشگاه ورزشی خود در بروکلین
سرانو در باشگاه ورزشی خود در بروکلین
کوری سیپکین

«احساس می‌کنم 33 سال دارم، در اوج خود هستم، باهوش‌تر هستم، قوی‌تر از سال گذشته هستم. من یک متخصص تغذیه استخدام کردم. این خنده دار است که چگونه ذهن خود را باز می کنید و بدن شما کار می کند.

پس از اینکه تیلور روز شنبه در لیورپول فیروزا شاریپووا از قزاقستان را شکست داد تا عنوان قهرمان بلامنازع سبک وزن خود را حفظ کند، ادی هیرن، مروج تیلور، اصرار دارد که بین این دو مبارزه برگزار شود. بیداریان همچنین گفت که او معتقد است اگر سرانو گوتیرز را شکست دهد، این مسابقه بعدی خواهد بود.

سرانو به تیلور 20-0 گفت: “او یکی از بهترین مبارزان پوندی جهان است.”

“من فقط هیجان زده و هیجان زده هستم. این بزرگترین نبرد زنان خواهد بود. برای داشتن دو زن قدرتمند بزرگ … من میریام را در مقابل خود دارم، اما این به من انگیزه می دهد زیرا می خواهم با کتی تیلور مبارزه کنم. بنابراین من می روم آنجا و مطمئن می شوم که شایسته آن هستم.”

سرانو در راند اول اوا وورابگر را ناک اوت کرد.
سرانو در راند اول اوا وورابگر را ناک اوت کرد.
گتی ایماژ

سرانو امیدوار است از شهرت جدید خود با پل و شرکت استفاده کند تا توجه زنان در بوکس، به ویژه لاتین تبارها را جلب کند.

و من می خواهم مردم بدانند که من یک زن هستم. سرانو گفت: “من آمریکایی لاتین هستم، اما من یک زن قدرتمند و یک آمریکایی لاتین قدرتمند هستم.” و من فقط می خواهم آنها بدانند که ما در این ورزش هستیم. ما در تلاش هستیم تا تغییری ایجاد کنیم. من سعی می کنم زنان بیشتری را تشویق کنم که به این ورزش بیایند. و من فقط می خواهم به آنها نشان دهم که اگر اطراف خود را با افراد مثبت احاطه کنید، ممکن است اتفاقات بزرگی برای شما و شما رخ دهد.

سرانو بلند شد و به رینگ نزدیک رفت، جایی که او آماده شد تا با طناب‌های سبز نئونی تمرین کند.

سرانو گفت: “من می گویم که دو سال و نیم دیگر در این ورزش باقی مانده و سپس می توانم از زندگی خود لذت ببرم.” اما وقتی این کار را انجام دادم، می‌خواهم بتوانم به گذشته نگاه کنم و بگویم دلیلی داشت و این فداکاری ارزشش را داشت.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin tıkanıklık açmagüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi