در تابستان سال جاری ، 10 عنوان از پرفروش ترین انتخاب خدمات ترجمه تخصصی کتاب های کودکان در انتشارات سروش ارائه شد. انتشارات سروش ، در گروه سنی کودکان و نوجوانان ، شامل پرفروش ترین کتاب های خود است. “واقعاً درست بخورید” ، مجموعه 5 جلدی “نیکلاس کوچک” ، مجموعه 4 جلدی “آدامس” ، مجموعه 2 جلدی “کلاه های هتل” ، “دکمه های مخصوص گربه ها” ، “لباس های پر شده” ، “به من بگویید هالهالی” و در گروه سنی نوجوان ، او کتابهای نه به خصوص مرغهای لاس دار ، افسانه های صحرا و آخرین نامه آبی را توصیه می کند. در زیر خلاصه ای انتخاب خدمات ترجمه تخصصی از کتاب ها آورده شده است.

واقعاً شما را بخورید
کتاب “آیا واقعاً غذا خوردی؟” کتاب زنده یاد سوسن تاکیدیس آخرین کتاب منتشر شده توسط این نویسنده کودک است و او نمی تواند انتشار آن را ببیند.
چاپ اول این اثر در 16 صفحه آجر مصور رنگی ، 1000 نسخه و قیمت 12000 تومانی در دسترس است.

نیکلاکوچولو
مجموعه پنج جلدی نیکولای کوچک ، با عنوان زنگ تفریح ​​نیکو کوچک انتخاب خدمات ترجمه تخصصی، ماجراهای نیکلاس کوچک ، مشکلات نیکولای کوچک ، تعطیلات نیکولای کوچک و نیکولای کوچک و دوستان ، اثری ماندگار از دو هنرمند بزرگ فرانسوی است: رنه گوسینی ، نویسنده تیزبین و شوخ طبع “شانس” و ” آستریکس »و ژان ژاک سامبه ، کاریکاتوریست حرفه ای با طراحی منحصر به فرد و سبک منحصر به فرد.

آدامس
مجموعه 5 جلدی آدامس ها با عناوین: دفتر آدامس ، پرواز آدامس ، بازی های آدامس انتخاب خدمات ترجمه تخصصی، بازی نقدی و سردرد رنگی زینب علیزاده ، تصویرگری مهرانه جندقی ، مجموعه ای چند جلدی از داستان ها با چهار شخصیت اصلی: نعناع ، زنجبیل ، بادکنک و آتش دو شخصیت دکتر موز و توت فرنگی نیز در برخی جلدها وجود دارند.
چاپ اول این اثر در هر جلد ، 16 صفحه آجر مصور رنگی ، 1000 نسخه با قیمت 15000 تومان در دسترس است.

هتل له‌پوکهای هتل
جلد اول و دوم کتاب هتل عروسک ، تالیف شهرام شفیعی ، توسط انتشارات انتخاب خدمات ترجمه تخصصی سروش منتشر شد. هتل توله سگ همچنین داستان هتلی است که در آن ماجراهای عجیبی اتفاق می افتد و هر بار مسافر در آن دردسر ایجاد می کند.
چاپ اول این اثر در 96 و 92 صفحه ، 1000 نسخه و قیمت 24000 جلد در هر جلد موجود است.

دکمه های گربه
کتاب دکمه ها انتخاب خدمات ترجمه تخصصی برای گربه ها ، نوشته تهمینه حدادی ، تصویرگری هاله ، فداکاری مناسبی برای کودکان خردسال و کودکان است ، با تمرکز بر یادگیری روزهای هفته ، اندازه ، شمارش اعداد و مهارت های زندگی.
چاپ اول این اثر در 24 صفحه آجر مصور رنگی ، 1000 نسخه و با قیمت 18000 تومان در دسترس است.

لباسهای پر شده
“لباس پارپاری” مجموعه شعر کودکانه است که  انتخاب خدمات ترجمه تخصصی توسط مریم هاشم پور سروده شده و توسط انتشارات سروش منتشر شده است.
این کتاب برای گروه سنی B است و شاعر سعی کرده است به عناصر طبیعی موجود در کتاب مانند باد ، ابر ، برف و … اشاره کند. در واقع ، به نوعی در پی القای مفهوم محیط زیست و حفاظت از آن است که می توان گفت در این مهم موفق بوده است.

خالی بگو
به من بگو ، خالی خالی مجموعه شعر جوان است که توسط شهلا شهبازی سروده شده است ، این مجموعه شعر به صورت چهار قطعه است و شاعر این کتاب به دنبال چیزهایی است که در دنیای بزرگ کودکان وجود دارد ، اما انتخاب خدمات ترجمه تخصصی کمتر به او توجه می شود.
چاپ اول این اثر در 20 صفحه آجر مصور رنگی ، 1000 نسخه و قیمت 12000 تومانی در دسترس است.

مرغ ها آنقدر مقاوم نیستند
کتاب مرغ های مقدس حسن احمدی ، نویسنده با سابقه طولانی در کشور ، برای گروه سنی نوجوان توسط انتشارات سروش منتشر شد.
چاپ اول این اثر در 103 صفحه ، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 14000 تومان عرضه شده است.

افسانه های کویر
کتاب “افسانه های کویر” آخرین اثر عبدالسلا پاک و تصویرگری مهسا برومند توسط انتشارات سروش منتشر شد. این کتاب که انتخاب خدمات ترجمه تخصصی به زبان سوم شخص روایت می شود ، شامل 16 اسطوره زیبا از ترکمن صحرا است که از زبان حیوانات گفته شده است و برخی از افسانه های حماسی ، عاشقانه و برخی افسانه ها نیز حاوی پندها و اخلاق است.
چاپ اول این اثر در 136 صفحه ، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 18000 تومان عرضه شده است.

آخرین نامه آبی
برخی شعر می خوانند و آواز می خوانند ، دیگران غرق در صفحات و کلمات می شوند. و چه چیزی بهتر از گرفتن کتاب و خواندن و خواندن و غرق شدن در لذت است. آخرین انتخاب خدمات ترجمه تخصصی نامه آبی یکی از آن کتابهایی است که در پشت سر ابیات خود ، از بهار و یلدا تا صفحه آخر ، حرف آخر کتاب ، حرف هایی برای گفتن دارد. حسین تولایی شاعری است که در ابیات خود از کلمات و عبارات به خوبی استفاده می کند. “آخرین نامه آبی” که توسط این شاعر برای گروه نوجوان ساخته شده و با زمزمه ای عرفانی مصور شده است ، توسط انتشارات سروش منتشر شد.

چاپ اول این اثر در 40 صفحه مصور ، 500 نسخه و با قیمت 16000 تومان در دسترس است.