انتخاب سینک مناسب آشپزخانه خود – راهنمای خرید سینک

اگر آشپزخانه شما قلب خانه شما است ، سینک ظرف قلب آشپزخانه شماست!
اگرچه به اندازه یک گرگ رنج جدید فریبنده نیست ، سینک ظرفشویی چنین مورد استفاده در آشپزخانه است که مورد استفاده دقیق قرار می گیرد.

اگر در مورد آن فکر کنید ، سینک آشپزخانه شما کارهای زیادی را انجام می دهد. در حقیقت ، هر چند وقت یکبار از ویژگی های کمی از خانه شما استفاده می شود. حتی می توان ادعا کرد که هنگام نوسازی آشپزخانه ، انتخاب سینک آشپزخانه شما یکی از مهمترین انتخاب هایی است که شما انجام می دهید. این تصمیمی است که سالهای آینده در زندگی روزمره شما تأثیر خواهد گذاشت! ما در اینجا هستیم تا در انتخاب بسیاری از گزینه های سینک آشپزخانه موجود به شما کمک کنیم.

تولیدکنندگان سینک های ساخته شده با استفاده از انواع متریال و در سبک های مختلف متناسب با هر نیاز را ارائه می دهند. مواد سینک آشپزخانه شامل فولاد ضدزنگ ، چینی روی چدن ، سنگ صابون و مواد ساخته شده توسط انسان است. انواع و سبک های سینک آشپزخانه برای متناسب با هر نیاز در دسترس هستند. از سینک های چند کاسه ای ، گرفته تا زیر مونت ، سینک ظرفشویی در مزرعه و موارد دیگر ، سینک ظرفشویی یکی از کمترین قیمت اجزای یک بازسازی آشپزخانه است ، اما برخی از مدل های رده بالا می توانند برچسب قیمت چهار رقمی داشته باشند. خوشبختانه تعدادی مدل مقرون به صرفه و مناسب در بازار وجود دارد.

انتخاب سینک آشپزخانه مناسب
در هنگام خرید سینک ظرفشویی خود باید به اندازه اتاق توجه کنید ، نحوه استفاده از سینک جدید خود و در آخر انتخاب های زیبایی شناسی خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، مدل های بزرگ چند حوضه می توانند بر آشپزخانه کوچکتر غلبه کنند.

برای آشپزخانه های کمتر از 150 فوت مربع ، انجمن ملی آشپزخانه و حمام ، یک گروه تجاری صنعت ، یک سینک استاندارد کاسه ای 21 اینچی استاندارد را پیشنهاد می کند. اگر آشپزخانه شما بزرگتر است می توانید مدل کاسه ای دو نفره یا سه قلو را اضافه کنید. هر اندازه و پیکربندی مورد نظر خود را انتخاب کنید ، باید نوع نصب مورد نظر خود را انتخاب کنید. این یک تصمیم زیباشناختی و عملی است. همچنین باید تعداد سوراخ های مورد نیاز در عرشه سینک ظرفشویی را تعیین کنید. این بستگی به شیر آب و لوازم جانبی شما مانند شیلنگهای اسپری ، دیافراگم صابون یا کلیدهای دفع زباله دارد. در آخر ، شما باید در مورد یک رنگ تصمیم بگیرید. سینک رنگی می تواند یک لهجه چشمگیر باشد ، اما به یاد داشته باشید که به طور معمول 30٪ درصد بیشتر برای هر رنگی غیر از رنگ سفید پرداخت می کنید.

انتخاب سبک سینک آشپزخانه شما
پس از انتخاب نوع سینک ظرفشویی آشپزخانه ، زمان آن رسیده است که شکل و سبک سینک جدید خود را در نظر بگیرید. بیایید به چند گزینه نگاه کنیم.

سینک خانه مزرعه – بیشتر آنها غرق یک حوضچه بزرگ هستند ، اما به صورت یک حوضه مضاعف در دسترس هستند. آنها جبهه ای از صحن مشخص را ورزش می کنند که بسیار جالب و جذاب از دنیای قدیمی است. اطمینان حاصل کنید که از این گفته طراحی راحت هستید زیرا مدت زمان طولانی با آن زندگی خواهید کرد.

ظروف چینی یا سرامیکی موجود در مواد مختلف ، طیف گسترده ای از انتخاب های رنگ را برای تناسب هر نوع دکوراسیون ارائه می دهد.

طرف های گرد – بسیاری از صاحبان خانه فکر می کنند تمیز کردن سینک خمیده نسبت به یک لبه مربع آسانتر است. بسیاری از مدل های جدید دارای گوشه های زاویه ای در نزدیکی محل اتصال سینک به صفحه اصلی هستند ، اما گوشه های گرد را در نزدیکی قسمت پایین ، که در بیشتر قسمتهای پاکسازی اتفاق می افتد ، ارائه می دهند. اگر به دنبال ظاهری مدرن و براق هستید ، این سبک ممکن است مناسب شما نباشد.

ساخته شده درین برد – برای تخلیه ظروف و خشک کردن سبزیجات شسته شده فوق العاده است ، این یک سینک ظرفشویی گسترده تر است و می تواند فضای پیشخوان زیادی بخورد. بهترین گزینه برای یک آشپزخانه بزرگتر.

سینک ظرفشویی زیر کوه – این سینک ظرف ها زیر میز قرار دارند و برای تمیز کردن عالی هستند. شما به راحتی می توانید اسلایدها و مواد غذایی را به داخل حوضچه بکشید. این یک ظاهر تمام شده براق را ارائه می دهد و اگر میزهای شما سنگی یا کوارتزی باشند کامل است.

انتخاب مواد سینک آشپزخانه خود
سینک ظرفشویی آشپزخانه در انواع مختلفی از مواد مختلف موجود است. انتخاب شما به نیازهای شما ، سبک شخصی و بودجه شما بستگی دارد.

مواد سینک شامل:

فولاد ضد زنگ – استیل ضدزنگ کلاسیک که به راحتی تمیز می شود به هر شکلی شکل می گیرد ، تقریبا غیر قابل خراب است و در هر محیطی عالی به نظر می رسد. ضد زنگ می تواند خراشیده شود ، اما اگر سینک از جنس استنلس استیل برس باشد ، معمولاً از بین می رود. بسیاری از تولید کنندگان برای جلوگیری از خراش دادن ، سینی سیم را که در قسمت پایین سینک قرار دارد ، ارائه می دهند.

چینی – مواد سینک آشپزخانه سنتی ، چینی در یک آشپزخانه با سبک پرنعمت معتبر به نظر می رسد. اگر عاشق رنگ هستید ، گزینه ها عملاً بی پایان هستند. متأسفانه ، قابلمه های چینی و قابلمه های فلزی می توانند وسایل چوبی را ترک کنند که تمیز کردن آن دشوار است.

گرانیت کامپوزیت – ساخته شده با استفاده از ذرات گرانیت و پلیمرها ، این سینک ها در برابر خراش ها و تراشه ها مقاومت می کنند. سینک های گرانیت اگر آب سخت دارید ، انتخاب خوبی هستند. این لکه ها را نشان نمی دهد. مراقب باشید ، رنگهای روشن تر لکه دار می شوند و ممکن است نیاز به نگهداری خاصی داشته باشند.

سنگ طبیعی – صابون سنگی رایج ترین انتخاب است ، و یک سینک سنگ طبیعی دقیقاً می تواند مطابق با میز کاناپه شما باشد که به آشپزخانه شما جلوه ای از دوره معتبر بدهد. سینک های سنگ طبیعی می توانند پر هزینه باشند و می توانند خراشیده و تراشه شوند.

سینک آشپزخانه شما می تواند عملی باشد یا می تواند یک رنگ قهوه اضافه کند و یک فرم طراحی قوی بسازد. بهترین گزینه این است که قبل از تصمیم گیری به نمایشگاه بروید و گزینه های خود را ببینید. اگر با یک طراح آشپزخانه یا یک شرکت ساخت طراحی کار می کنید ، می توانند به شما در درک گزینه ها ، قیمت قیمت و جوانب مثبت و منفی سبک ها و مواد مختلف سینک آشپزخانه کمک کنند. سینک آشپزخانه شما قلب آشپزخانه شماست. برای در نظر گرفتن سبک زندگی ، نیازها و بودجه خود وقت بگذارید. با کمی تحقیق می توانید انتخاب مناسبی را متناسب با سبک و نیازهای شخصی خود پیدا کنید!

ایندکسر