انواع بخارشو ایران


بهترین پاک کننده های بخارشوی فقط از آب برای تازه کردن و ضد عفونی کردن استفاده می کنند
توسط اریکا راولز
16 سپتامبر 2019
پخش کننده ویدیو در حال بارگیری است.

بهترین پاک کننده های بخارشوی برای هر نوع کار تمیز کردن
تمیز کردن بخارشوی یکی از موثرترین راه ها برای تمیز کردن منزل است. به جای استفاده از مواد شیمیایی خشن ، شما فقط به آب و یک بخارشوی تمیز کننده خوب نیاز دارید تا باکتری ها را از بین ببرید ، سطوح موجود در خانه خود را ضد عفونی کرده و آنها را به دنبال تمیز کردن بنفش کنید. از نیمکتها گرفته تا لباس تا حمام گرفته تا کف ، یک بخارشوی تمیز تقریباً هر چیزی را تمیز می کند. برخی افراد حتی برای از بین بردن اشکالات تختخواب از بخارشوی تمیز استفاده می کنند .

بسیاری از دستگاه های تمیز کننده بخارشوی مختلف در بازار وجود دارد ، و پیدا کردن یک وسیله محکم که پاسخگوی نیاز شما باشد می تواند دشوار باشد. بر اساس تحقیق و آزمایش ما ، اینها بهترین پاک کننده های بخارشوی هستند که می توانید هم اکنون خریداری کنید.

پاک کننده بخارشوی McColloch MC 1275
انواع بخارشو

اگر می خواهید خانه خود را بی نقص قرار دهید ، این واحد توسط McColloch گزینه ایده آل است. این کابل دارای برق فوق العاده طولانی (حدود 15 و نیم فوت) و شیلنگ بخارشوی با طول 9 فوت است که می توانید به نقاط لمسی برسید. مخزن آب 48 اینسی به شما امکان می دهد تا حدود 45 دقیقه با فشار 43 فشار بخارشوی بخارشوی بخارشوی دهید ، و 18 لوازم جانبی مختلف برای تمیز کردن همه چیز از کف تا پنجره تا اثاثه یا لوازم داخلی دریافت می کنید.

در حالی که این دستگاه در درجه اول برای مصارف خانگی است ، برخی از افراد از این بخارشوی تمیزکننده برای جزئیات بیشتر در مورد ماشین ، قایق یا موتور سیکلت خود استفاده می کنند . چه چیزی را دوست ندارم؟ خوب ، کمی در سمت گران قیمت است. همچنین به دلیل وجود مخزن آب بزرگتر ، این واحد حدود هشت دقیقه زمان لازم برای گرم شدن دارد که این نسبت به سایر دستگاه های بخارشوی شونده موجود در این لیست طولانی تر است.

140 دلار از آمازون 135 دلار از JCPENNY

بخارشوی آسان CHI
بهترین پاک کننده های بخارشوی برای هر نوع کار تمیز کردن

اگر دائماً با پیراهن های دکمه ای چروکیده و سفرهای منظم به پاک کننده خشک سر و کار دارید ، حتما از CHI این بخارشوی پاک کننده را قدردانی می کنید. به نظر می رسد کیسه های پوشاک شما برای ذخیره کردن یک ژاکت کت و شلوار بسیار مناسب به نظر می رسد ، اما لباس شما را درست درون کیسه می بخشد.

استفاده از آن بسیار آسان است و می تواند درست در کمد یا بالاتر از درب حمام شما آویزان شود. شما فقط مخزن آب را پر می کنید ، پیراهن خود را در کیسه آویزان کرده و شروع را فشار دهید. بعد از گذشت حدود یک یا دو دقیقه ، پیراهن دکمه دار شما تازه و بدون چین و چروک بیرون می آید.

تنها پایین آمدن قیمت و اندازه واحد است. این بخارشوی پز کمی از قیمت بخارشوی اتومبیل دستی شما کمی مناسب تر است و همچنین کمی از فضای کمد شما را می گیرد. اما ، زیرا به تلاش کمی نیاز دارد ، اما هنوز هم ارزش سرمایه گذاری دارد.

91 دلار از گوگل اکسپرس 105 دلار از والمارت

بخارشویپز چرخ دستی Conair GS38R
بهترین پاک کننده بخارشوی قابل حمل

اگر به دنبال یک بخارشوی دستی و قابل حمل هستید که بتواند چروکها را از پیراهن شما خارج کند و سپس دور آن بچرخد و مبل خود را تمیز کند ، این واحد توسط کنر یک انتخاب عالی است.

این دستگاه بخارشوی کوچک با داشتن 1550 وات قدرت ، تنظیم طبیعی و توربو و ضمیمه 3 در 1 که شامل باند سیلیکون ، اسپیسر و برس مو است ، این بخارشوی کوچک می تواند لباس را تازه کند و حتی تشک تمیز کند. به اندازه کافی داغ می شود که کنه های گرد و غبار و اشکالات تختخواب را از بین ببرد.

نکته دیگری که ما در مورد این واحد دوست داشتیم این است که به هیچ وجه زیاد لکه نخورده است ، بنابراین دیگر نیازی به مقابله با قطرات آب آزار دهنده لباس های خود نخواهید بود.

50 دلار از MACYS.COM 55 دلار از والمارت

پاک کننده تحت فشار PurSteam با مجموعه لوازم جانبی 9 قطعه
بهترین بخارشوی تمیز کننده بودجه

اگر نمی خواهید پول زیادی هزینه کنید ، می توانید این بخارشوی پاک کننده چند منظوره توسط PurSteam را با قیمت تقریبی 40 دلار تهیه کنید. شما می توانید تقریباً هر چیزی را با این واحد ارزان تمیز کنید ، زیرا دارای چندین اتصال و لوازم جانبی از جمله برس اتو و پارچه اتو ، شیلنگ اکستنشن ، یک نازل مستقیم ، یک نازل خم ، یک برس نایلونی و یک دستگاه فشار پنجره است. شما همچنین می توانید یک فنجان اندازه گیری و قیف را برای پر کردن دستگاه بخارشوی دریافت کنید.

این بخارشویپوشان هنگام شروع کار کمی پاشیده می شود. با این حال ، هنگامی که بخارشوی شروع به جاری شدن می کند ، بسیار روان کار می کند.

40 دلار از آمازون

Miss بخارشوی Bissell Powerfresh Deluxe Mux
بهترین تمیز کننده بخارشوی برای کف سخت

بخارشویپوش Bissell Powerfresh Deluxe Steap Mop 99.9٪ باکتریهای رایج را در کف زمینها از بین می برد ، بنابراین اگر کمی در حال خلوص کردن هستید می توانید آرامش خاطر داشته باشید.

این واحد از کفپوش های آشپزخانه که از قبل سعی کرده ایم ، تمیزتر می شود و این واحد چرخش می کند تا مانور در خانه شما راحت تر شود. می توانید از PowerFresh در چندین سطح ، از جمله چوب سخت بسته شده ، سرامیک ، مشمع کف اتاق ، کاشی ، گرانیت و سنگ مرمر استفاده کنید. اما ، آنچه ما واقعاً در مورد این موپلاستیک دوست داریم ویژگی تقویت عطر است. اگر هنگام جابجایی به دیسک عطر تقویت کننده رایحه اضافه می کنید ، کفهای شما به همان اندازه تمیز می شوند که به نظر می رسند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>