این روش می تواند راه حلی برای توقف اعتصابات غیرورزشی باشد


مانور Heimlich و سپس روش Mel Feldman وجود دارد که هر دو برای محافظت از ما در برابر گرفتگی طراحی شده‌اند.

بیایید یک بار دیگر تصمیم فلدمن را امتحان کنیم. این یک راه اثبات شده برای تبدیل یک انفجار بیرحمانه و پیچیده به تحقیر فاتحان است. درسی در مورد اینکه چگونه بازی را ببازیم – حتی با 118 امتیاز، همانطور که این هفته اتفاق افتاد – همچنان برنده روز است.

هیچ راهی بهتر از نجابت مرسوم برای مبارزه با حذف ورزش از ورزش ما توسط بزرگسالان وجود ندارد، زیرا اکنون هر هفته ضربات شیطانی، غیرضروری و بی ضرر وارد می شود.

ماه گذشته، تیم فوتبال دبیرستان اینگلوود مورنینگ ساید را با نتیجه 106-0 سلاخی کرد. مربی برنده، میل فون جیمز، تصمیم گرفت در طول مسابقه با مدافع ابتدایی خود بازی کند و به او اجازه داد 13 پاس تاچ داون بزند.

روز دوشنبه در Statesboro، جورجیا، تیم بسکتبال بخش زنان جنوب جورجیا در بخش I به کارور – یک مدرسه کوچک، عمدتا سیاهپوست در آتلانتا از انجمن ملی ورزشی کالج مسیحی – با امتیاز بسیار غیر مسیحی 133-15 پا گذاشت. .

جورجیا جنوبی چندین رکورد در مدرسه ثبت کرده است – از جمله 28 سرقت در جایی که نیازی به آنها نبود – که همراه با رکوردهای دیگر در دبیرستان و کالج ثبت خواهد شد، اما به روشی اشتباه به دست آمده است.

آنیتا هاوارد، مربی جورجیا جنوبی در چیزی که به نظر منطقی می رسید، توضیح داد:

آنیتا هاوارد مربی جورجیا جنوبی
مربی جورجیا جنوبی آنیتا هاوارد
ای جی هندرسون / جورجیا جنوبی

“کلاه به کارور، این یکی از حریفان غیر D-1 ما است. بنابراین با بچه هایمان صحبت کردم تا روی کاری که انجام می دادیم تمرکز کنم. وقتی سر کار می روی، کار خودت را انجام می دهی. وظیفه ما دفاع از خود، عقب نشینی و فرار است.”

و آنها را تحقیر کنید، آنها را وحشیانه کنید، آنها را شرمسار کنید، آنها را لگد بزنید حتی زمانی که آنها در حال حاضر بسیار ضعیف و دور هستند. بله، اینجا در جورجیا جنوبی، برای ما مهم نیست که Sisters of Mercy را بازی کنیم، در طول سفر با اتوبوس به آتلانتا و هفته آینده به ما اطلاع دهید! آنها را با 118 شکست دهید!

این چیزی است که ما اینجا به “فرزندانمان” یاد می دهیم!

پادزهر؟ روش مل فلدمن

فلدمن در دبیرستان فولسبرگ در Catskills در حال مربیگری دختران بود که فرزندانش – با قد 5 فوت و 8 – با 40 نفر در نیمه، در نیمه های 16 دقیقه ای در برابر مدافع عنوان قهرمانی منطقه در فصل 1982 83 شکست خوردند.

در نیمه اول به فرزندانش گفت که آنها شایسته تحقیر نیستند. بنابراین، اگر حریف آنها در نیمه دوم همچنان در پرس در کل زمین بیرون بیایند و همچنان با استارت بازی کنند، باید چند شرط را در سبد خود به ثمر برسانند.

او در سال 2016 توضیح داد: “اگر شکست دادن ما با حداکثر امتیاز ممکن برای مربی آنها مهم بود، حداقل کاری که می توانستیم انجام دهیم کمک به او بود.”

بچه‌هایش فکر می‌کردند این یک ایده عالی است. سپس دو بار برای تیم دیگر گلزنی کردند. فلدمن گفت: «آنها با آن سرگرم بودند.

بازی – و روش فلدمن – حس و بحث محلی ایجاد کرد. اما فلدمن موفق شده بود این سناریو را معکوس کند و تا حدودی نتیجه نهایی را باطل کند و رعد و برق آسان برندگان را ربود تا پیامی واضح به جا بگذارد.

و این منجر به پایان بسیار خوبی شد.

فلدمن گفت: “دفعه بعد که با آنها بازی کردیم، باز هم چیزهای زیادی باختیم، اما همه چیز متفاوت بود – هیچ تلاشی برای شروع یا فشار دادن کل بازی وجود نداشت، و او مقدار زیادی از ذخیره های خود را بازی کرد. از نداشتن روحیه ورزشی گرفته تا اخلاق ورزشی کامل.»

بیایید فکر کنیم که اگر کارور تصمیم می گرفت با کسب چهار امتیاز برای جنوب جورجیا به جای 118 امتیاز مثلاً 122 امتیاز را به جورجیا جنوبی ببازد، برنده بازنده و بازنده برنده خواهد بود. و کارور احتمالاً به خبرسازی ملی افتخار می کند.

اگر مربی گرجستان جنوبی از ورزش ضعیف گلایه می کرد چه می کرد؟

هیچ چیز مانند نبرد با یک رقیب منفور، “نفرت را متوقف کنید” نمی گوید

همانطور که راجر گودل – تقلبی فریب خورده BLM در حال سقوط – همچنان به تزئین افراطی‌های NFL و پشت کلاه خود با یادآوری توهین‌آمیز مبنی بر اینکه طرفداران NFL ظاهراً نژادپرست هستند و باید روش‌های شیطانی خود را تغییر دهند، تزئین می‌کند، او نیز به این نادیده می‌گیرد. چیزی که طرفداران نمی‌توانند از دست بدهند – بی ادبی زمین و اقدامات مجرمانه خارج از زمین توسط بازیکنان.

از جمله گزارش‌های کلاه ایمنی مورد تایید NFL، Stop Hate است.

لائل کالینز، خط حمله دالاس، روز یکشنبه پس از یک بازی فراموش شده، یک نبرد جانبی با ویلیام بردلی کینگ، هافبک واشنگتن، اخراج شد.

چیس هولکام، هافبک WFT سپس توضیح داد: “این دالاس است. ما از آنها متنفریم. از ما متنفرند آنها می توانند هر کاری که بخواهند انجام دهند. من واقعاً as-t نمی دهم.”

بله، راجر، بس کن نفرت.

قبل از Raiders-Chiefs، Raiders که به طور هدفمند در وسط میدان روی لوگوی Chiefs جمع شدند – مردان کالج و اکنون ورزشکاران حرفه ای که مانند یک باند خیابانی عمل می کنند تا به باند رقیب خود اعلان جنگ کنند. تأسفبار – رقت انگیز.

برخی از بازیکنان کلاه ایمنی بر سر داشتند که روی آن نوشته شده بود “الهام بخش تغییر”. ایده عالی کی شروع می کنند؟

دالوین کوک دو بار در دوران جوانی اش (یکی به دلیل سرقت، دیگری به دلیل حمل سلاح) هنگامی که در فلوریدا به خدمت گرفته شد – پس از شکست دادن راحت اتهامات قبلی در حالی که به جمع آوری و ضرب و شتم اتهامات بیشتر ادامه داد – فرار کردند. محاکمه توسط یک دوست دختر سابق که عکس هایی از صورت متورم و بریده خود را ارائه کرد که ادعا می کند نتیجه ضرب و شتم کوک بوده است. و سپس او را به خاطر تهمت به او کشاند!

کوک کلاه ایمنی بر سر دارد که حاوی پیام «الهام بخش تغییر» است.


کلاس WFAN کریگ کارتن در شنبه گذشته برای مقابله با قمار سرزده یکی دیگر از موارد خوب بود. مهمان او که یک معتاد به قمار در حال بهبودی بود، مدتی را در زندان گذراند و سعی کرد عادت ایجاد شده برای ارواح خویشاوند را تغذیه کند.

او و کارتن توضیح دادند که قماربازان گمنام چگونه برنامه های الکلی های گمنام را تکرار کردند. قمار اغلب یک اعتیاد مضاعف به مواد مخدر و / یا الکل است.

اما نمایش با یک کمدی تاریک به پایان رسید، زیرا کارتن در حال گفتن تبلیغاتی برای یک اکسیر جادویی که خماری را درمان می‌کند، شنیده می‌شد و به دنبال آن یک آپدیت ورزشی با حمایت یکی از آن عملیات قمار برای پولدار شدن سریع منتشر شد. مکان، موقعیت، مکان!

حقیقت می تواند صدمه بزند

روز شنبه، در جریان جام NYCFC-پورتلند MLS در شبکه ABC، جان چمپیون، بازیکن بریتانیایی چیزی را گفت که به ندرت می شنویم: صداقت نامحدود.

در حالی که والنتین کاستلانوس، مهاجم NYCFC از شدت درد روی زمین نزدیک درب پورتلند می پیچید، پورتلند ضدحمله ای را انجام داد در حالی که قهرمان آنچه را که فکر می کرد گفت.

کاستلانوس در محوطه جریمه پورتلند می چرخید و کمی مضحک به نظر می رسید، زیرا هیچ راهی برای او وجود نداشت که خطا شود. و از آنجا که هیچ کس علاقه ای ندارد، او اکنون قیام کرده است.» ژن!

آن را با شب بعد در Packers-Bears مقایسه کنید، زمانی که NBC، که همه چیز را می داند، کریس کالینزورث به تماشاگران ملی با “حقیقت” در مورد آرون راجرز توهین کرد، که بینندگان می دانستند که درست نیست:

“آیا کسی را دیده اید، به خصوص امسال، در مورد همه چیز صادق تر باشد؟”

بله، راجرز دوران عادی کووید است، جورج واشنگتن.


شاید در ادای احترام به مارک گاستینو، جت ها در روز یکشنبه برای اکثر جشن هایی که اعضای تیم با نتیجه 3-10 باخت انجام دادند، رکورد شکستند. سی‌بی‌اس که بازی را از تلویزیون پخش می‌کند، رکورد بیشترین تکرار آهنگ آهسته اعضای تیم را 3-10 در اعمال خود بزرگ‌نمایی شکست.

هی، آن تکرارهای در حال اجرا و گیرنده ها که برای اولین بار سیگنال می دهند – که اکنون در تلویزیون به عنوان سیگنالی برای “حرکت زنجیر” محبوب است – هرگز قدیمی نمی شوند، درست است؟

در واشنگتن، اخراج دالاس کیو بی، داک پرسکات، نشانه آغاز رقص بدحجابی از دفاع بود. سپس واشنگتن با 21 امتیاز کاهش یافت.


کریس روسو
کریس روسو
Getty Images برای SiriusXM

کریس روسو در روزهایی که در WFAN کار می کرد، گفت که هیچ برنامه ای برای تماشای نیروی دریایی ندارد زیرا تیمی در رده ملی ندارد، بنابراین “او کاری برای من انجام نمی دهد”.

ظاهراً کنترل های برنامه CBS Sports – Army-Navy به زودی در CBS راه اندازی می شود – همین احساس را داشتند. برنامه فوتبال دانشگاه با این توضیح خالی بود: «25 تیم برتر وجود ندارد [playing]”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر