با ستاره های برانکس آشنا شوید که اولین دانش آموزان دبیرستانی در نیویورک با معاملات NIL خواهند بود


آنها به عنوان کاپیتان جک و بوگی شناخته می شوند – آینده بسکتبال دبیرستان در نیویورک.

این دو بازیکن از برانکس که هر دو جزو 10 دانش‌آموز برتر سال دوم این کشور هستند، آماده هستند تا استعداد عظیم خود را در یک انجمن کاملاً جدید – به عنوان پیشگامان در دنیای نام، تصویر و شباهت (NIL) به‌دست آورند.

دوستان نزدیک ایان جکسون از کاردینال هایس و جان باگی فلاند از اسقف اعظم استپیناک اولین ورزشکاران دبیرستانی از نیویورک خواهند بود که از استعداد و محبوبیت خود درآمد کسب می کنند. آنها قراردادی را با شرکت رسانه های اجتماعی Spreadshop برای یک قرارداد حمایتی امضا کرده اند که در آن می توانند شروع به ایجاد برند شخصی خود در پلت فرم سازمان کنند.

و این ممکن است تازه شروع کار باشد. این دو می توانند پیشگام دیگر ورزشکاران دبیرستانی محلی باشند.

جکسون به The Post گفت: «این یک گام بزرگ برای بسکتبال نیویورک است، دو بچه از برانکس کاری را انجام می دهند که قبلاً هیچ کس دیگری انجام نداده است. مردم به ما به عنوان یک الگو نگاه خواهند کرد.»

ایان جکسون در دبیرستان کاردینال هیز فوق العاده است.
با کمک مهربان کاردینال هیز

به گفته زاک بومن، مدیر توسعه کسب و کار Spreadshop، هر دو جکسون و فلاند در ازای یک پست در هفته در رسانه های اجتماعی که خود را به عنوان ورزشکاران Spreadshop معرفی می کنند، برای شش ماه آینده چهار رقم در ماه دریافت خواهند کرد.

پدر فلاند، جانول، قبلاً لوگویی برای پسرش ایجاد کرده است تا بر روی کالاهایی مانند کلاه، تی شرت و سویشرت بفروشد و جکسون با کمک این شرکت در حال توسعه آن است. دو مشتری بالقوه اکثر درآمد را برای هر محصولی که در سایت می فروشند دریافت خواهند کرد.

فلاند با لبخندی گسترده گفت: “فکر می کنم همه شوکه خواهند شد.”

پس از رای NCAA به حذف محدودیت‌های NIL در تابستان امسال، Spreadshop شروع به همکاری با ورزشکاران کالج برای ایجاد برندهای خود کرد. سپس، همانطور که چندین ایالت سیاست‌های خود را برای ورزشکاران دبیرستانی گسترش دادند – از جمله نیویورک، که اکنون بیش از نیمی از ایالت‌ها این اجازه را می‌دهند – این شرکت رسانه‌های اجتماعی در تلاش برای جلب اعتماد جمعیت‌های مختلف و نشان دادن اینکه چگونه می‌تواند کمک کند، به دنبال مشتریان جوان‌تر بود. ترویج نسل بعدی ورزشکاران نیویورک مکان خوبی برای شروع بود.

در جکسون 16 ساله و فلاند 15 ساله، این شرکت دو بازیکن رده بالا پیدا کرد که آنچه را که Spreadshop قصد شراکت با آنها را داشت، تجسم می بخشید. جکسون متواضع هم به خاطر رفتار بژ و هم به خاطر چاقو زدن های پر سر و صداش شناخته می شود. او از آن دسته بچه هایی است که با همه کنار می آید، زودتر برای تمرین حاضر می شود و اغلب از مربیان برای وقت گذاشتن تشکر می کند. فلاند قابل توجه کمی نور دارد. او نام مستعار بوگی را انتخاب کرد زیرا در کودکی همیشه می رقصید، عادتی که بخشی از شخصیت مغناطیسی او باقی مانده است.

بومن گفت: «به هر طرف که نگاه می‌کردیم، این دو در بالا بودند.

پیراهن طراحی شده برای ایان جکسون
پیراهن طراحی شده برای ایان جکسون
با حسن نیت از ایان جکسون

پت ماسارونی، مربی استپیناک، گفت: «کاپیتان جک، بوگی نام‌های بازاریابی منحصر به فردی هستند. “با این حال، این قانونی است. این چیزی است که مردم به آنها می گویند.”

‘معامله واقعی’

جو لودز، مربی کاردینال هیز، 6 فوت 6 جکسون را “جلوگیری از تایم اوت” نامید. وقتی تیم حریف فرار می کند، او فقط باید موقعیت را به ستاره خود یادآوری کند. در تابستان، جکسون به تیم بسکتبال زیر 16 سال ایالات متحده کمک کرد تا مدال طلای فیبا آمریکا را در سال 2021 کسب کند. کنتاکی، دوک، سیراکوز، سنت جان و فلوریدا را از جمله خواستگارانش می‌داند. او اولین پیشنهاد خود را برای بورسیه تحصیلی بخش I از نبراسکا حتی قبل از شروع دبیرستان دریافت کرد.

لودز گفت: “او بهترین دانش آموز دومی است که تا به حال داشته ایم، خدای من.” “حتی نزدیک نیست.

ایان جکسون بهترین مربی کلاس دوم کاردینال هیز، جو لودز است.
ایان جکسون بهترین مربی کلاس دوم کاردینال هیز، جو لودز است.
توسط بسکتبال ایالات متحده

“شما این بچه ها را می بینید و آنها بزرگ و با استعداد هستند و می خواهید مانند پسران NBA با آنها رفتار کنید. بعد میفهمی پسره اما لعنتی چرا اگر پسر است توپ را اینطور فرو می کند؟ بچه با آسیاب بادی میخکوب می کند.

جو آربیتلو، مربی مسیح پادشاه، که ده‌ها سال است در شهر بسکتبال دبیرستانی بازی می‌کند، گفت می‌توانید بهترین تیم‌های اخیر را انتخاب کنید و جکسون برای او شروع خواهد کرد. یک مربی بخش I که بازی جکسون را چندین بار تماشا کرده است، مهارت های بالغ او را به دلیل سن، انفجار و توانایی او در انجام مسابقات تحسین می کند.

“او معامله واقعی است. این مربی گفت: فوق العاده ورزشی، با تجربه. “او استعداد بزرگی است. هر بار که او را می بینید، چیز متفاوتی به بازی خود اضافه می کند.”

مانند جکسون، 6-3 فلاند به عنوان یک دانشجوی سال اول در استپیناک شروع کرد. او در حال حاضر 20 پیشنهاد بورسیه از کانکتیکات، مریلند و UCLA دارد و برای یکی از برنامه های پیشرو AAU در منطقه، PSA Cardinals بازی می کند. او یک پوینت گارد باتجربه و یک تیرانداز ماهر از راه دور با توانایی ضربه زدن به بازی از طرق مختلف است. ماسارونی گفت که سن او با آر.جی. دیویس

جان فلاند
جان فلاند
با حسن نیت از Lonnie Webb / Stepinac Athletics

راب کسیدی، تحلیلگر استخدام در Rivals.com می‌گوید: «فکر می‌کنم فلاند سه امتیاز برتر در کلاس خود است.

نفرت انگیزه خواهد داد

واکنش به معاملات جذاب خواهد بود. جکسون و فلاند از هم تیمی ها، دوستان و مربیان خود انتظار دارند که از آنها حمایت کنند. اما آنها همچنین درک می کنند که ممکن است با واکنش منفی روبرو شوند. خارج از بازی احتمالاً انتقادات بیشتری را برانگیخته است. اما به عنوان یک مشتری برتر، این چیزی است که آنها به آن عادت کرده اند.

فلاند گفت: «همیشه افرادی خواهند بود که متنفر باشند. اما این افراد نفرت انگیز محرک هستند.»

پدر فلاند بسکتبال دبیرستانی را در آکادمی تورگود مارشال در هارلم بازی می کرد و تمام زندگی خود را در این شهر زندگی کرده است. او زمین را می شناسد، بهترین چشم انداز، که پس از دریافت تبلیغات بیش از حد خیلی زود شکست خورد. و این بازیکنان NIL برای مقابله با آنها نداشتند. برای بسیاری، این ممکن است یک وزن غیر ضروری باشد. اما جانول این را بخشی از رشد پسرش می‌داند، فرصتی که خانواده نمی‌تواند از دست بدهد.

او گفت: «در پایان روز، شهرت یا تو را می‌سازد یا می‌شکند.

لودز معتقد است که ممکن است عاملی در حسادت وجود داشته باشد. او باید شروع به دعوت از مربیان بخش دوم و سوم برای تمرین می کرد تا وقتی همه مربیان می خواستند با جکسون صحبت کنند، برخی از بازیکنانش احساس رها شدن نکنند. حالا او باید NIL را در کنار زمان بازی و استخدام – در پویایی تیم در نظر بگیرد.

“این یک مشکل کاملاً جدید است که قبلاً هرگز نداشتم. این هیجان انگیز است، “لودز به شوخی می گوید. “اگر دانش آموز کلاس هشتمی به طور بالقوه به مدرسه من بیاید، از من می پرسد که آیا به او کمک خواهم کرد تا یک معامله بازاریابی انجام دهد.” آیا باید برای کمک به او در انجام معاملات تماس بگیرم؟ این بالاتر از حقوق من است. من نگران خیلی چیزها در مورد بچه ها، نمرات آنها، سلامتی آنها و چیزهایی از این قبیل هستم. … من یک پیرمرد هستم. من در بیشتر عمرم از تلفن تاشو استفاده کرده ام.»

ایان جکسون و جان فلند می دانند که قرارداد NIL آنها مورد انتقاد قرار خواهد گرفت.
ایان جکسون و جان فلند می دانند که قرارداد NIL آنها مورد انتقاد قرار خواهد گرفت.
کوری سیپکین

ماسارونی چندان نگران به نظر نمی رسید. Stepinac با Accelerate Sports Ventures همکاری کرده است تا به دانشجویان ورزشکار در مورد NIL و اینکه چگونه می توانند به طور بالقوه به تنهایی درآمد کسب کنند، آموزش دهد. ماسارونی از این روند بالقوه استقبال می کند. او معتقد است که این امر باعث ایجاد فرصت های بیشتر برای سایر ورزشکاران دبیرستان دولتی می شود.

آربیتلو خاطرنشان کرد که برخی از دانش آموزان دبیرستانی که ورزشکار نیستند در حال حاضر از استعدادهای خود درآمد کسب می کنند. در مدرسه او، دو دانشجوی سال دوم در برنامه تئاتر او آگهی های بازرگانی ساختند و غرامت دریافت کردند.

“آیا این مشکلی ایجاد کرد؟” آیا باید با ورزشکاران رفتار متفاوتی داشت؟ نه، او گفت. شما باید به عنوان یک مربی با آن کنار بیایید.»

چشمان کاملا باز

جکسون و فلاند با چشمان بسته وارد این کار نمی شوند. آنها می دانند که زندگی آنها در شرف تغییر است. آنها در حال حاضر نام های بزرگی به عنوان افراد بالقوه بسیار ارزشمند هستند، اما این متفاوت است. این جدید است. این باعث جذب عناوین ملی می شود. توجه افزایش می یابد، فشار افزایش می یابد و حسادت و افزایش انتظارات به احتمال زیاد به دنبال خواهد داشت.

فلاند گفت: “فشار یک امتیاز است، نه یک مشکل.” “اگر فشاری وجود نداشته باشد، به این معنی است که شما در آن نیستید.”

خوشبختانه آنها یکدیگر را دارند. آنها به تنهایی در بازار NIL نمی پرند. آنها می توانند روی یکدیگر حساب کنند. آنها می توانند دیگری را بررسی کنند. هر دوی آنها می‌دانند که این فرصت برنده شدن نتیجه کارهایی است که می‌توانند در زمین انجام دهند، پتانسیلی که هر دو دارند.

فلاند گفت: “شما باید اولویت های خود را به وضوح تعیین کنید.” بسکتبال اولویت شماره یک من است. همه می‌دانند که بدون کار سخت، بدون سرمایه‌گذاری ساعت‌هایی که صرف می‌کنم، هیچ یک از اینها در دسترس نخواهد بود و من فقط باید این را درک کنم.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر