براک لزنر برنده این عنوان شد، رومن رینز مبتلا به COVID-19 است

[ad_1]

خوب، شما می توانستید با آن یکی تماس بگیرید، درست است؟

براک لزنر اولین روز 1 پرداخت به ازای هر نمایش را به عنوان قهرمان جدید WWE ترک کرد تا به شنبه وحشیانه برای شرکت پایان دهد. این جانور پس از اینکه مسابقه عنوان یونیورسال برنامه ریزی شده او با رومن رینز پس از مثبت شدن آزمایش کووید-19 The Tribal Chief لغو شد، خود را در نقطه مرگبار یک جلسه کمربند دید.

لزنر با قلاب زدن مدافع عنوان قهرمانی Big E پس از F5 به طور شگفت انگیزی برنده شد. اگرچه مکان‌های جالبی برای WWE وجود دارد، اما نتیجه به نظر یک تغییر کامل نسبت به همه چیزهایی است که شرکت در ابتدا در مورد بازی ساخته بود، و یک شکست شدید در حال و هوای خوب Big E – شبیه کاری که لزنر با همکارش از New Day کوفی کینگستون انجام داد. .

پیروزی تکان دهنده قهرمانی (اما واقعا) بخشی از یک شب عمدتاً دلگرم کننده در آتلانتا بود. در اینجا پنج گزیده از آغاز WWE تا سال 2022 آورده شده است.

دوباره نه

اگر تست رومن رینز برای کووید-19 مثبت نمی شد، هرگز نمی دانستیم چه اتفاقی می افتاد. (شفای قلب به زودی به قهرمان جهانی). اما اکنون این است که با Lesnar به عنوان قهرمان جدید WWE از اینجا به کجا بروید. آیا عدم اطمینان در مورد بازگشت رینز که سرطان خونش رو به بهبودی است اما همچنان در معرض خطر بالای ویروس قرار دارد، باعث شد WWE احساس کند که برای حمل تنها جام جهانی در حال حاضر به یک ستاره در حد لزنر نیاز دارد؟

حریفان زیادی در انتظار لزنر هستند که مهم ترین آنها بیگ ای و لشلی هستند که در نهایت برای اولین بار با The Beast وارد رینگ شدند. در درازمدت، آیا با هر دو کمربند روی خط، Reigns را در برابر لزنر دریافت می کنیم؟ آیا خاویر وودز را برای برنده شدن در رویال رامبل و به چالش کشیدن لزنر برای انتقام از او با شکست دادن بیگ ای و کینگستون دارید؟ چگونه پل هیمن به این موضوع بازمی گردد؟ آیا او پس از اخراج توسط رینز دوباره به لزنر می پیوندد؟ حتی با وجود سرگرمی، دیدن پایان سلطنت عنوان Big E بدون دشمنی واقعی و کسی که پس از رتبه بندی رولینز، لشلی و اونز به عنوان حریفان قابل دوام برای قهرمان سابق، نیازی به افسار ندارد، ناخوشایند است.

خود مسابقه یک سرعت مفرح بود و اوونز و رولینز در تلاش برای متحد شدن برای پیروزی بودند و لشلی تقریباً بلافاصله لزنر را از سد عبور داد. لزنر آنقدر زود کتک خورد که تقریباً آن را فراموش کرد تا اینکه به سرعت به مسابقه موج F5s بازگشت. لشلی سعی کرد لزنر را با Hurt Lock شکست دهد، اما قبل از اینکه Big E او را شکست دهد، نتوانست به طور کامل به آن برسد. قهرمان با یک پایان بزرگ لشلی را زد و سپس سعی کرد همین کار را با لزنر انجام دهد، اما هیولا در F5 برای چندین برد مخالفت کرد و احتمالاً واکنش متفاوتی را برانگیخت. زمانی را به یاد می آورید که آن بازی باید Big E در برابر ست رولینز باشد؟

فقط یک اشتباه کافی است

چه با پیروزی بکی لینچ موافق باشید یا نه، او و لیو مورگان مسابقه ای را در سطح رویداد اصلی ارائه کردند. این بهترین اجرای حرفه ای او در نیوجرسی بود. هیچ تردیدی در کاری که مورگان انجام داد وجود نداشت. او فکر نمی کرد، فقط با پرخاشگری و اعتماد به نفس دست و پنجه نرم می کرد، از جمله یک بمب قدرتمند غروب آفتاب با لینچ روی طناب بالا. او فوریت را به کسی فروخت که تلاش می کرد اولین عنوان WWE خود را به دست آورد.

فروش و ناامیدی خود لینچ از اینکه نتوانست مورگان را شکست دهد تنها تلاش رقبای او را بالاتر از آن قرار داد. این مرد بالاخره پیروز شد چون مورگان مرتکب اشتباه شد. او در حال راه رفتن برای Oblivion روی طناب ها گرفتار شد. لینچ در برابر ضربه با دسته مردانه برای 1-2-3 خالص مقاومت کرد، اگرچه به نظر می رسید سعی می کرد پا بر روی طناب ها بگذارد و نمی توانست به آن برسد. این دومین باری بود که لینچ برای شکست دادن مورگان قوانین را زیر پا می گذارد.

با توجه به همه اینها، WWE همچنان به این سوال ادامه می دهد که آیا استعدادهای آینده هر یک از چهار اسب زن را برای قهرمانی شکست خواهند داد یا خیر. حتی با وجود تمام تلاش‌هایی که برای جلب نظر مخاطبان پشت سر مورگان انجام دادند، از جمله یک بسته ویدیویی فوق‌العاده، هنوز تاریخ‌ساز نشده‌اند. شما می توانید نیکی آ اس و بیانکا بلار را بزرگ کنید، اما هر دو به مدت کوتاهی به حکومت ادامه دادند و به چهار اسب زن شکست خوردند.

اگر می‌خواهید مخاطب واقعاً به چهره‌ای جدید باور داشته باشد، باید کاری کنید که او را شکست دهد و گاهی داستان را تمام کند. اگر این کار را نکنید، نمی توانید تأیید کنید و ستاره های جدیدی در بخش زنان نازک ایجاد کنید.

(بت) فونیکس برمی خیزد

فکر زمانی که ماریس بین The Miz و Edge درگیر شد این بود که این امر منجر به تطابق مختلط بین این زوج و Edge و همسرش Beth Phoenix می شود. پس از آن که فینیکس، تالار مشاهیر WWE که به تازگی کار خود را بر روی میز کامنت NXT به پایان رساند، در روز اول ظاهر شد، پس از اینکه ماریس دائماً شوهرش Edge را در مسابقه اش مورد آزار و اذیت قرار می داد، به این سمت رسیدیم. فینیکس در حالی که ماریس را بدرقه می‌کرد و یک میز پریشان را برای برد توسط اج سوراخ می‌کرد، عالی و وحشی به نظر می‌رسید.

بث فینیکس برای کمک به همسرش اج در مقابل The Miz در روز اول بازگشته است.
WWE

برای این مسابقات ترکیبی دبلیو دبلیو ای چه می خواهید بگویید – مسابقه ای که ممکن است در رویال رامبل اتفاق بیفتد – اما هر بار که می توانید فردی با کالیبر فونیکس را به رینگ بازگردانید، آن را یک برد در نظر بگیرید. شاید این منجر به چند مسابقه انفرادی برای او در آینده پس از اتمام NXT شود.

خود مسابقه Miz-Edge محکم بود و مانند یک محیط عالی برای ورود فونیکس به نظر می‌رسید، که چهره و عملکرد دوربین Miz واقعاً بهبود یافت. این اولین مسابقه انفرادی اج و میز از 31 ژانویه 2011 در راو بود. Rated-R Superstar که با تم قدیمی Brood منتشر شد، در هر چهار مسابقه یک به یک پیروز شد.

کاندیدای MOY در روز اول

Usos vs. The New Day در واقع یکی از بزرگترین رقابت ها در تاریخ WWE است و ما خوش شانس هستیم که فصل ها هنوز در حال نوشتن هستند و جای تعجب نیست که آنها یک فصل عالی دیگر را به ارمغان بیاورند. بازی با سرعت کمتر برای این تیم ها که نمایش را باز کرد، واقعاً روی مکان های پر تاثیر و همه فراز و نشیب ها متمرکز بود. در نزدیکی پایان، کینگستون در حالی که سعی می‌کرد تا Trouble in Paradise را بزند، با ضربه ای از جی مواجه شد، سپس جیمی، اما او را لگد زد. سه رالی متوالی، سومین رالی بعد از SOS، از کینگستون، همگی خالی ماندند، همانطور که کینگ وودز، که به عنوان کمکی برای کمرشکن وارد شد و کینگتون جی را نگه داشت. وودز نیز پس از دوبار Uso Splash، پوشش را شکست.

Uso مجبور شد نسخه 3 بعدی خود از Dudley Boyz را فاش کند – پت مک آفی آن را 1D برای اولین بار نامید و تمام شد – تا در نهایت بازی را ببرند و قهرمانی تیم اسمکدان را حفظ کنند. ادعای پیروزی با چیزی که رقبای دیرینه شما هرگز از شما ندیده اند بسیار منطقی است. این دو تیم نمی توانند در کنار هم بازی بدی داشته باشند.

استراحت بد

در حین نمایش کیک آف، ریج هالند مجبور شد با بینی شکسته پشت سر گذاشته شود و پس از اینکه زانوی ریکوشه در دقیقه 450 با یک پاس پرتاب سزارو خیلی زود به صورت او برخورد کرد، دیگر برنگشت. سه نفر دیگر واقعاً خوب عمل کردند، اگرچه صدای آن شبیه یک شیموس در 10 بیت در Ricochet بود، کمی سنگین. شیمس با وایت نویز ریکوشت از بیرون و سپس بروگ کیک به سزارو مسابقه را برد. سیموس پس از پیروزی در یک مسابقه بزرگ هندیکپ چیزی برای افتخار خواهد داشت و امیدواریم هلند بتواند به زودی پس از یک مصدومیت سخت و ناگوار بازگردد.

مسابقات دیگر

RK-Bro The Street Profits را شکست می دهد تا قهرمانی تیم Raw را حفظ کند

New Day و The Usos این تیم‌ها را کار سختی برای پیگیری گذاشتند، و این یکی به خفاش نرسید و احتمالاً نوشته نشده بود. در این مسابقه با RK-Bro که با گروه Migos که کنار رینگ نشسته بودند و مونتز فورد در حال رقصیدن بود بیرون آمدند، در این مسابقه کمی بیشتر بود. RKO-Bro، که با تماشاگران آتلانتا به پایان رسید، با ریدل، که فورد را برای RKO به اورتون پرتاب کرد، پیروز شد. هر دو تیم لحظه ای را با Migos مستقر در آتلانتا به اشتراک گذاشتند که همه چیز تمام شد.

درو مک اینتایر دیوانه ماس را شکست داد

ماس که از دوستش کوربین خوش شانس برای این مسابقه داوطلب شده بود، با مک اینیتر، برنده کلیمور، کار بسیار خوبی انجام داد. تماشاگران حتی پس از شروع داغ تیم به این مسابقه علاقه ای نداشتند، جدای از دلبستگی کلی بیبی فیس مک اینتایر و چندین مکان با جلوه قوی. این احتمالاً تمام نشده است، زیرا مک اینتایر همچنان باید پس از حمله به کوربین در پشت صحنه پس از مسابقه، به او برسد.

یادداشت

به نظر می رسد WWE اصطلاح پرداخت به ازای هر نمایش را با یک رویداد زنده درجه یک جایگزین کرده است. من مشکلی ندارم، زیرا این نمایش ها پرداخت به ازای نمایش سنتی نیستند.

به نظر می رسد جانی ناکسویل، ستاره Jackass، در یک ویدیوی از پیش ضبط شده، به عنوان یکی از شرکت کنندگان در رویال رامبل امسال، کلاه خود را روی رینگ گذاشته است.

بزرگترین برنده: براک لزنر

بزرگترین بازنده: E بزرگ

بهترین مسابقه: The Usos vs. The New Day (قهرمانی تگ تیم اسمکدان)

درجه: B +

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر