برخی از عوامل آزاد که هنوز هم می توانند به متس کمک کنند: شرمن

[ad_1]

یکی از افسران بیسبال اخیراً سؤالی پرسید که من را سرد کرد: وقتی قفل به پایان رسید، اگر شما در حال رانندگی با متس بودید و فقط می توانستید یکی از آنها را امضا کنید، آیا کارلوس کوریا بود یا فردی فریمن؟

صبر کن. آیا متس تاکنون با چهار بازیکن آزاد بزرگ، به ویژه مکس شرزر، برای بزرگترین قرارداد سالانه تاریخ MLB قرارداد نبسته است؟ آیا آنها در حال حاضر حدود 265 میلیون دلار حقوق مالیاتی لوکس به دست نمی آورند – یا 30 میلیون دلار بیشتر از نایب قهرمانان Dodgers و 40 میلیون دلار بیشتر از یانکی های سوم؟

این امر مستلزم این بود: آیا استیو کوهن علامت توقف دارد؟ به نظر می رسد که او مثلاً با مجموعه هنری خود این کار را انجام نمی دهد. پس چرا او نسبت به مالکیت دیگری که رضایت او را به ارمغان می آورد – تیم بیسبالش – متفاوت احساس می کند؟

تفاوت بین 265 میلیون دلار و 400 میلیون دلار در مدیریت حقوق برای فردی به ثروتی مانند کوهن ناچیز است. تنها علامت توقف این است که به تحریک صنعت اهمیت می دهید. در سال اول – پس از ابهام در مورد تایید سایر مالکان – کوهن خوب بازی کرد و زیر آستانه مالیات باقی ماند.

مهم نیست آستانه – اگر آستانه ای در یک قرارداد جمعی جدید وجود داشته باشد – متس اکنون تقریباً مطمئن است که از آن عبور خواهند کرد … و نه کمی. اما چه می‌شود اگر کوهن اولین مالکی باشد که واقعاً با یک حق رای مانند مثلاً قایق تفریحی خود رفتار می‌کند. هیچ فرد فوق ثروتمندی نمی تواند آستانه بهترین لباس ها و مجلل ترین مهمانی ها را برآورده کند – پس چرا یک قایق بادبانی؟ اگر توانایی مالی دارید، چرا یک تیم بیسبال دارید و بازیکنان مورد نظرتان را به دست نمی آورید؟

جهت عقربه های ساعت از چپ به راست: کالین مک هیو، یوسای کیکوچی، اندرو میلر و برت گاردنر
جهت عقربه های ساعت از چپ به راست: کالین مک هیو، یوسای کیکوچی، اندرو میلر و برت گاردنر
AP (4)

کوهن چندین بار، با شروع کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی خود، اصرار داشت که در مورد هزینه کردن، “مثل یک ملوان مست عمل نخواهد کرد”. اما ترکیب شرزر و 265 میلیون دلار نمادی هستند، اگر نه از سرمستی، پس مطمئناً از بهبود لیست او و واکنش طرفداران به او کمی سرمست هستند.

مت ها قبلاً به طور خلاصه فرانسیسکو لیندور و در ابتدا پیت آلونسو را دارند. اما اگر کره جذب نیویورک و / یا بالاترین دستمزد شود، چه می‌شود، آیا مانند دوستش الکس رودریگز، به مقام سوم می‌رود تا به اینجا برسد؟ اگر DH به NL بیاید، آیا متس می‌تواند آلونسو و فریمن را در ابتدا قرار دهد؟ آیا این خیره کننده نیست که هر دوی آنها خیلی بهتر با یانکی ها تناسب داشته باشند و تغییر مالکیت حداقل باعث می شود به متس در رابطه با همه بازیکنان بالای بازار فکر کنیم؟ زیرا شما می توانید ثابت کنید که شرزر و لیندور نیز به یانکی ها تناسب بیشتری دارند.

اما سایر مالکان ابزاری برای رد هنجارهای صنعتی داشتند و اساساً چنین نکردند. در عوض، شجاعانه ترین چیزی که خواهیم دید این است که هر از چند گاهی یک لیست حقوق و دستمزد را بالا ببریم. من در مورد کوهن هم همین را گمان می کنم. می‌توانستم ببینم که او اولین حقوق و دستمزد 300 میلیون دلاری را تأیید می‌کند، و – اگر اینطور باشد – همانطور که مثلاً امضای قرارداد با کره، فریمن یا کریس برایانت هیجان‌انگیز است، فکر می‌کنم بهتر است آن را توزیع کنیم. در اینجا نحوه انجام این تمرین کمتر جذاب (قراردادها حدس من است):

یوسی کیکوچی (دو سال، 26 میلیون دلار): او گزینه 13 میلیون دلاری 2022 با مارینرز را رد کرد. این به او همان میانگین را برای دو سال می دهد – آیا او می تواند مثلاً 33 میلیون دلار برای سه سال دریافت کند؟

این یک بازی سرگرم کننده است: اگر شما جای تیم متس بودید و می توانستید با کیکوچی دو نفر با 26 میلیون دلار قرارداد ببندید یا سالیانه به کارلوس رودن با 20 میلیون دلار بدهید، کدام راه را انتخاب می کردید؟ اگر حق با رودون باشد، متس اساساً سه آس با شرزر و جیکوب دگروم خواهد داشت. اما آیا در حال حاضر آنقدر نوسانات در مورد دو آس مسن تر به اضافه کارلوس کاراسکو وجود دارد که آسیب دیدگی توسط رودون به سادگی باعث افزایش ریسک می شود؟ در مورد آن فکر کنید: White Sox مایل بودند گزینه دستیار 16 میلیون دلاری، کریگ کیمبرل را انتخاب کنند (اگرچه فکر می کنند می توانند معامله کنند)، اما آنها پیشنهاد یک ساله 18.4 میلیون دلاری را به یک استارتر Rodon ندادند. آیا تیمی که او را بیشتر می شناسد چیزی می داند که ورزش به طور کلی ممکن است نداند؟

کیکوچی در سه فصل حضورش در MLB 70 بار شروع کرد، در رده 23 و یک بازی بیشتر از شرزر. این استقامت در پشت دگروم / شرزر / کاراسکو مورد نیاز است. فصل 2021 کیکوچی شبیه به یکی دیگر از کهنه سربازان متس، تایجوان واکر بود. هر دو اولین بار آل استار بودند، که پس از آن تبدیل به یکی از بدترین استارترهایی شدند که به طور منظم استفاده می شد. آیا این نشانه خستگی بود که از پایان فصل 60 بازی در سال 2020 بدتر شده است؟

کالین مک هیو (یک سال، 8 میلیون دلار) / رایان تپرا (دو سال، 16 میلیون دلار): ایده اولیه من این بود که با چپ دستی مانند کوانگ هیون کیم، مارتین پرز یا درو اسمیلی همراهی کنم تا تروور ویلیامز راست دست را تکمیل کنم، که طول خز متس، بیمه استارت پشت سر هم و راحتی بیشتری را با حفظ تایلر مگیل و دیوید پترسون فراهم می کرد. در Triple-A برای عمق. جوی لوچزی، که احتمالاً بیشتر فصل 2022 را پس از عمل تامی جان از دست خواهد داد، در واقع برای این کار مناسب است.

اما من فکر می کنم کیم و پرز – با ضربات کم – بیش از حد به دفاع وابسته هستند و جنرال موتورز بیلی اپلر جدید، زمین های تیراندازی را ترجیح می دهد. Smyly تقریباً مطمئناً این فرصت را پیدا می کند که به طور تمام وقت از جایی شروع کند. بنابراین از آنجایی که متس یک چپ‌گرای کهنه‌کار ندارد، راست‌گراهایی را اضافه می‌کند که چپ‌ها را خفه می‌کنند: 0.429 OPS در سال گذشته در برابر تپرا، 0.442 برای McHugh (به هر حال، همان بازیکن آزاد دیگری برای برد باکسبرگر راست‌گرا. ).

مک هیو و تپرا مجموعه‌ای از گزینه‌های پایان بازی با ادوین، دیاز، میگل کاسترو، ست لوگو و ترور می را به مدیر جدید متس می‌دهند – و لوگو و مک هیو می‌توانند برای چندین اینینگ استفاده شوند (مک هیو پنج بار آخر سه اینینگ انجام داد. زمان. سال).

اندرو میلر (یک سال، 3 میلیون دلار): اندرو شافین یا جیک دیکمن ممکن است مطمئن ترین شرط برای یک چپ دست خالص باشند. اما در این مورد من روی آن مرد شرط می بندم. متس در تلاش برای تغییر فرهنگ است و میلر نیروی بزرگی در باشگاه است. علاوه بر این، حتی در یک سال افول، او چپ‌ها را در 0.545 OPS نگه داشت – که ارزشی در تقسیم بندی با برایس هارپر از فیلادلفیا، خوان سوتو از واشنگتن و پتانسیل جمع آوری فریمن در آتلانتا دارد.

با این حال، راست به میلر (1151 OPS) ضربه زد. او سال آینده 37 خواهد شد. او مصدوم شده بود. او ممکن است فقط در پایان باشد. اما من فکر می کنم ارزش شرط بندی را دارد که او چیزی باقی مانده است.

اپلر با او آشنا خواهد بود، زیرا او بخشی از گروهی بود که میلر را بعد از فصل 2014 به یانکی ها آورد. بنابراین او می داند که میلر نترس است، می تواند نیویورک را اداره کند و فرهنگ را بهبود بخشد.

برت گاردنر (یک سال، 3 میلیون دلار): هر آنچه اپلر در مورد میلر می داند در مورد گاردنر نیز صدق می کند. اما اگر یانکی ها علاقه ای به بازگرداندن او نداشته باشند گاردنر به بازی ادامه خواهد داد (فاصله خانه او در وستچستر تا سیتی فیلد تقریباً به همان اندازه از استادیوم یانکی خواهد بود)؟ آیا او حاضر است کورتیس گراندرسون را از طریق شهر ببرد؟

متس – با مارک کانا، استارلینگ مارته و براندون نیمو – میدان اولیه خود را دارند. آنها به یک بیرون زمین چهارم واقعی نیاز دارند، نه جف مک نیل گمشده یا دام اسمیت. گاردنر حتی با بازی در سن 37 سالگی در سال گذشته، همچنان می توانست در سطح بالایی (از جمله زمین مرکزی) بازی کند و بدود. دو ماه آخر فصل خط شیب او 0.261 / 0.351 / 0.441 بود. من احساس می کنم که افزوده های Canha / Marte، به ویژه Eppler، با افزودن تماس، سرعت و درصد بیشتر به پایه، با محیط دشوار ارزیابی سیتی فیلد مقابله کرده است. کانها، مارته و به خصوص ادواردو اسکوبار نیز به عنوان شخصیت های مثبت در باشگاه شناخته می شوند. گاردنر در هر دو زمینه کمک می کند.

این مبلغ 35 میلیون دلار بیشتر از پول سال 2022 کوهن برای کیکوچی، مک هیو، تپرا، میلر و گاردنر بدون سرمایه گذاری بلندمدت است. من فکر می کنم که متس را عمیق تر و بهتر می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi