بهترین برد به بدترین باخت


رنجرز 19-7-4 فراتر از انتظارات بود و در 30 بازی اول فصل پنجمین امتیاز را در تاریخ فرنچایز کسب کرد.

در حال حاضر در مرحله پلی آف، در جایگاه سوم در بخش متروپولیتن، سینیوری ها خود را در مکان بهینه قرار داده اند. درصد 0.700 امتیاز آنها برابر با مقام سوم NHL و همچنین 19 پیروزی آنها است. آمارهای دیگر نیز داستان امیدوارکننده ای را نشان می دهد، مانند 2.53 گل آنها – میانگین، پنجمین گل کمتر در لیگ، و همچنین میزان قدرت بازی آنها (25.6) و ترور آنها (84.3) که در رده ششم قرار دارند.

میکا زیبا نژاد گفت: به جدول رده بندی نگاه کنید، ما خیلی خوب کار می کنیم. «فکر می‌کنم در چند سال گذشته گام‌های زیادی برداشته‌ایم. ما نه تنها به عنوان یک گروه از روی یخ دور هم جمع می شویم، بلکه روی یخ نیز فکر می کنم. ما وضوح بیشتری داریم [idea] در مورد اینکه چگونه بازی می کنیم و چگونه باید بازی کنیم، چه چیزی واقعا برای ما مفید است. به عقب و جلو نگاه می کنیم که آیا 60 دقیقه کامل بازی کردیم یا نه، یا آرام شروع کردیم، یا ثانیه خوبی نداشتیم یا هر چیز دیگری. اما فکر می‌کنم راه‌هایی برای پیروزی پیدا کرده‌ایم، و فکر می‌کنم این فقط یک تلاش قوی در این مدت است.

ارسال ورزش + اعضا، ثبت نام کنید از مولی واکر بخواهید که آخرین کلمه در مورد رنجرز را برای شما ارسال کند و به افکار و سوالات شما پاسخ دهد. هنوز عضو Sports + نیستید؟ حالا امتحان کن.

ما پس از 10 بازی در مورد نحوه بازی خود صحبت کردیم و به هر حال امتیاز گرفتیم، اما من فکر کردم که پس از آن بازی خود را تقویت می کنیم و ثبات بیشتری داریم. به نظر من این نشانه خوبی است. ما 52 بازی دیگر داریم، فقط به ارتقا و بهتر شدن ادامه دهید.

شادی میکا زیبا نژاد در کنار هم تیمی هایش پس از گلزنی.
NHLI از طریق Getty Images

بدیهی است که هدف اول صعود به پلی آف است و فکر می کنم در این مسیر کار خوبی انجام می دهیم. واضح است که چیزهایی وجود دارد که می‌توانیم بهتر انجام دهیم و پیشرفت کنیم، اما در مجموع تا اینجای کار راضی هستم.”

آدام فاکس به همراه ویکتور هدمن از لایتنینگ با 31 امتیاز از تمامی مدافعان NHL جلوتر است. آرتمی پانارین با 33 امتیاز با جاناتان هوبردو از پانترز در رتبه ششم لیگ برتر قرار دارد. کریس کرایدر در NHL با 11 گل در بازی قدرتی دوم است و تنها پس از لئون درایسایتل از اویلرز است.

البته، ایگور شسترکین و نرخ سیو او 0.937 با حداقل 15 بازی بالاترین در میان دروازه بانان NHL است.

ژاکوب ترومپت مدافع این هفته گفت: «روحیه گروه قطعاً بالاتر است. “بدیهی است که برد در بازی ها کمک زیادی می کند. اما پسرها وقتی به پیست می آیند شادتر به نظر می رسند. لبخند بر لبان بسیاری از پسران وجود دارد. وقتی همه چیز برای کسی خوب پیش نمی رود و ما بچه هایی داریم که او را بالا ببرند و تشویقش کنند و مثبت نگهش دارند، تشخیص می دهید.

“فقط فضای خوبی برای بودن در اطراف بود. من می توانم بگویم مقداری انرژی مسری و مثبت وجود داشت.

در اینجا یک نگاه به گذشته است:

رنجرز زمانی که در مقابل بروینز به میدان رفت، تیمی آماده برای پلی آف به نظر می رسید، تیمی که در پنج سال گذشته جواز حضور در فصل بعد را کسب کرده بود. پس از پاسخ به هر یک از گل های بوستون در دوره اول و دوم برای تساوی 2-2 در فریم پایانی، رنجرز با سه گل پانارین، ترومپت و الکسیس لافرنیه منفجر شد. بروینز یکی از معدود تیم های درجه یک است که رنجرز در این فصل با مهارت قهرمان شده است.

جیکوب ترومپت (8) پس از به ثمر رساندن دروازه خالی مقابل بروین، مورد استقبال میکا زیبا نژاد (93) و پاتریک نمت مدافع (12) قرار گرفت.
USA TODAY Sports

نایب قهرمان: 4-0، مقابل کلمبوس، 29 اکتبر

کل 3 بازی باخت در کانادا در اوایل نوامبر را باید در این رده ذکر کرد، اما شکست نفتی ها به دلایل متعددی از بین رفت. رنجرز چند روز قبل مقابل کاناکس با دو گل برتری داشت، که وقتی دوباره در ادمونتون این کار را انجام داد خیلی ترسناک‌تر شد. اگرچه آنها در بازی سوم 4-2 پیش افتادند، اما رنجرز در 20 دقیقه آخر سه گل را از دست داد – از جمله گل کانر مک دیوید، که در نهایت منجر به وقت اضافه شد. درایسایتل در نهایت پیروزی OT را ربود، اما این درآوردن لباس های مک دیوید از چهار اسکیت باز رنجرز بود که برای هفته ها در هر نمایش هاکی تکرار می شد. رنجرز سپس به کلگری رفت و 6-0 شکست خورد.

نایب قهرمان: 7-3 مقابل کلرادو، 8 دسامبر

رنجرز به طرز خطرناکی نزدیک بود به یکی از بدترین تیم های NHL، کایوت ها، که 6 برد در لیگ پایین و فقط 14 امتیاز شکست بخورد. آنها نه تنها در وقت اول یک گل واگذار کردند، بلکه رنجرز در اواسط سوم با نتیجه 2-1 عقب بود. تنها پس از یک انفجار خودساخته توسط کایوت‌ها، که در اواخر مسابقه برای دو پنالتی دعوت شدند، از جمله خطای بسیاری از مردان، رنجرز توانست دو گل را در بازی قدرت به خاک بسپارد تا پیروزی را به ارمغان بیاورد.

نایب قهرمان: 4-3، مقابل فلوریدا، 8 نوامبر پس از دریافت سه گل در دوره سوم

بهترین لحظه: گل ثانیه آخر رایان لیندگرن به بوفالو

مطمئناً نایب قهرمانان زیادی وجود داشتند، مانند نیلز لوندکویست، که پس از به ثمر رساندن اولین گل خود در NHL به هیجان تبدیل شد، یا لافرنیه، که وارد اولین نبرد حرفه ای هاکی خود در برابر ژان گابریل پیج، مرکز جزیره ای شد. اما زمانی که لیندگرن، آرون دل، دروازه بان سابرز را متحیر کرد، زمانی که او یخ را فریب داد و در ثانیه های باقی مانده از قوانین، دروازه را در جلوی دروازه فرو برد تا رنجرز در 21 نوامبر 5-4 پیروز شود، رقابت سخت بود. این پیروزی اولین پیروزی در یک سری هفت پیروزی در این فصل بود.

رایان لیندگرن پس از به ثمر رساندن گل پیروزی در چند ثانیه آخر بازی مقابل سابرز در مدیسون اسکوئر گاردن در 21 نوامبر 2021 واکنش نشان داد.
رایان لیندگرن پس از به ثمر رساندن گل پیروزی در چند ثانیه پایانی دیدار مقابل صبری واکنش نشان داد.
NHLI از طریق Getty Images

نایب قهرمان: Lafreniere، اهل کبک، در روز 16 اکتبر در پیروزی 3-1 مقابل Canadiens در اولین بازی آنها در مرکز فروش بل سنتر یک گل به ثمر رساند.

بازیکن تاثیرگذار شگفت انگیز: کوین رونی

رونی با شش گل با ترومپت، لافرنیر و رایان استراو چهارمین گل برتر رنجرز را به دست آورد. او تنها یک کمتر از زیبا نژاد و دو کمتر از پانارین دارد. این به تنهایی رونی را به عنوان یک بازیکن شگفت‌انگیز قابل‌تأثیر واجد شرایط می‌کند، اما این بازیکن 28 ساله بسیار بیشتر از چند گل اضافی بود. رونی همچنان یک قاتل پنالتی موثر است و حداقل دقایقی در تیم (پس از بارکلی گودرو و لیندگرن) گل سوم را به ثمر رساند. همچنین محصول اصلی خط چهارم بود که مسئولیت های سنگین پیش از غربالگری را بر عهده گرفت و به عنوان یک واحد انرژی عمل کرد.

نایب قهرمان: درایدن هانت

بزرگترین ناامیدی: فروپاشی ACL در پایان فصل سامی بلیز

از دست دادن بلز یک ضربه جدی بود. هنگامی که بلیز توسط مدافع شیاطین پی کی ساببان در 14 نوامبر قطع شد، رنجرز یک بازیکن خوب را از دست داد که با و بدون پوک موثر بود. او نه تنها تأثیر قابل توجهی در حمله و جنبه فیزیکی بازی داشت، بلکه بلیز یکی از آن بازیکنانی بود که جرارد گالانت سرمربی تیم می‌توانست در هر خطی برای تقویت آن به کار ببرد. او با 4 پاس گل در 14 بازی به پایان رسید، اما سهم او بسیار فراتر از رکورد بود. از آنجایی که بلیس در پایان این فصل به بازیکن آزاد محدودی تبدیل خواهد شد، وینگر 25 ساله احتمالاً نمی‌تواند به اندازه‌ای که می‌توانست به همان اندازه که به بازی کردنش ادامه می‌داد، بپردازد.

MVP: ایگور شسترکین / آدام فاکس

هیچ پاسخ اشتباهی برای این وجود ندارد، زیرا شسترکین و فاکس نقش مهمی در شروع انفجاری رنجرز داشتند.

آدام فاکس، 23 ساله، و دروازه بان ایگور شسترکین، در روز دوشنبه، 8 نوامبر 2021، در جریان بازی مقابل فلوریدا پانترز از ضربه زدن به در باز ایستادند.
آدام فاکس (23) و دروازه بان ایگور شسترکین در جریان بازی مقابل پانترز از ضربه زدن به در باز ماندند.
AP

شسترکین احتمالا برای رنجرز بیش از هر دروازه بان دیگری برای تیمش معنی داشت. شسترکین با رکورد 13-3-2، یک شکست و نرخ سیو 0.937 شروعی شایسته کسب جایزه Vezina دارد. اگرچه اعداد او قابل توجه است، اما این تعداد پیروزی های دزدیده شده است و به همین دلیل است که رنجرز او را با ارزش ترین بازیکن خود معرفی می کند.

فاکس پس از بردن جام نوریس در فصل گذشته به نوعی بازی خود را تقویت کرد. ضربه در هر دو طرف پوک همیشه محسوس است. علاوه بر میانگین مدت زمان مسابقه بیش از 24 دقیقه، مدافع 23 ساله و شریک او لیندگرن بخش بزرگی از مسابقات را با خطوط بالایی حریف ترسیم می کنند.

نایب قهرمان: آرتمی پانارین


رنجرز مدافع جرد تینوردی را از ماموریت شرطی سازی AHL هارتفورد فراخواند. … دروازه بان دیلان گاراند، منتخب دور چهارم رنجرز در سال 2020، روز پنجشنبه قرارداد سه ساله خود را به صورت پایه امضا کرد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر