دو نوع افراد وجود دارند که دارای سشوار های ضربه ای هستند: آنهایی که دقیقاً سبک می گیرند و موهای خود را بیرون می کشند ، و کسانی که فقط می خواهند بعد از دوش گرفتن خشک شوند و با روز خود سر و کار داشته باشند.
اولی در انتخاب سشوار که به بهترین وجهی با موهایشان و ظاهری که می خواهند مطابقت دارد ، بیشتر فکر و تلاش می کرد. احتمالاً دومی سشوار ارزان قیمت را در یک بخش یا فروشگاه مواد مخدر می گیرید.

در بررسی Groom + Style در مورد 5 بهترین سشوار برتر ، ما مدلهای مفصل تری را در نظر گرفته ایم که حتی بیشترین سبک خانه را نیز برآورده می کند ، همچنین گزینه هایی را برای کسانی که می خواهند سشوار مقرون به صرفه داشته باشند که در کمترین زمان کار خوبی را انجام دهند زمان ممکن

چگونه بهترین سشوار را انتخاب کنیم؟
شگفت انگیز است که یک سشوار ساده چقدر پیچیده است.

وجود دارد سشوار یونی با اجزای سرامیکی و یا تورمالین که تولید یون منفی. گفته می شود این سشوارها با خنثی کردن بار مثبت طبیعی در فولیکول ها و شافت ها ، و ترمیم موها با قفل کردن رطوبت ، در ترمیم موهای شکننده یا خشک موثر هستند .

علاوه بر این ، سشوار های تیتانیومی وجود دارند که کار مشابهی را انجام می دهند اما با کارایی بیشتر و با گرمای بیشتر.

بعضی از مدل ها به طور خاص برای موهایی طراحی شده اند که موهای تیز ، فرفری ، درمان شده ، درشت یا ریز دارند و می توانند یک دکمه ” شوت خنک ” و تنظیمات متغیر گرما را شامل شوند.

راهنمای سریع برای یافتن بهترین سشوار برای انواع موهای شما
در جستجوی کمک های سریع برای انتخاب صحیح سشوار برای شما؟

اگر موهای درشت یا ضخیمی دارید ، باید بهترین برند سشوار را با بازده گرمای زیاد در نظر بگیرید.

از طرف دیگر ، اگر موهای شما شکننده یا نازک است ، بهتر است مدلهای کم مصرف را انتخاب کنید.

اکثر متخصصان به دلیل سرعت و توانایی صاف کردن و آبرسانی موها ، سشوار های یونی را برای انواع مو توصیه می کنند .

اگر موهای شما مستعد آسیب است ، سشوار یونی مناسب ترین سشوار برای خرید است اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می دهند “خشک و خاموش شوند” ، سشوار با جریان هوا بالا که می تواند کار را به طرز چشمگیری سرعت ببخشد و ضمن اینکه حداقل آسیب را به حداقل می رساند. موها با قرار گرفتن طولانی در معرض گرما ، مناسب خواهند بود.

در زیر لیست Groom + Style از 5 بهترین سشوار ضربه در بازار وجود دارد – اینها شما را دور می کنند …

 1. Velecta Paramount X: سشوار ضربه ای اونیکس
  بهترین سشوار – سشوار Velecta Paramount XQ Onyx
  Velecta Paramount X: سشوار ضربه اونیکس. برای بررسی قیمت در آمازون روی عکس کلیک کنید .
  هنگامی که می خواهید موهای شما مثل این باشد که تازه از یک سبک بازدید کرده اید ، به نوع ابزاری که یک سبک استفاده می کند نیاز دارید. متاسفانه ، این گران قیمت خواهد بود! Velecta پارامونت X: Q ترین سشوار گران در لیست ما است. بنابراین باید انتظار داشته باشید که با تمام زنگ ها و سوت ها سشوار بخرید ، دقیقاً همان چیزی است که این واحد دارد!

فرانسوی ساخته شده X: Q یک مدل سالن لوکس است و توان 2000 وات را در اختیار شما قرار می دهد. این ماده از اجزای سرامیکی و تورمالین برای تولید و توزیع حرارت مداوم یونی استفاده می کند . Velecta Paramount یک سشوار بسیار قدرتمند است که به منظور تحویل سریع و کارآمد گرما برای به حداقل رساندن آسیب و طراحی موهای شما صاف و براق طراحی شده است. این ادعاهایی است که شرکت هایی که سشوارهای کم مصرفی دارند که در داروخانه ها فروخته می شوند ، نمی توانند بسازند ، به همین دلیل Velecta بیشتر یک ابزار سالن است تا یک سشوار ساده.

ترکیب سرامیک و تورمالین از نظر سرعت و ظاهر بسیار مناسب است . در اینجا نحوه کار آن آمده است: تورمالین خرد شده و با عناصر گرمایش سرامیکی ذوب شده است. این ترکیب سطح بسیار بیشتری از یونهای منفی را نسبت به آنهایی که به طور جداگانه با آنها دریافت می کنید ، منتشر می کند. نتیجه نهایی موهای براق تر ، نرمتر و ابریشمی تر است که در یک فلاش با موهای کمتری و کمتر موهای شکسته یا آسیب دیده خشک می شود. Velecta Paramount از نظر ارگونومیکی طراحی شده و احساس راحتی در دست دارد.

کنترل ها با دو سرعت ساده ، دو تنظیم گرما (پایین پایین مناسب برای موهای نازک تر) و یک دکمه شوت خنک هستند. داماد + استایل همچنین کابل برق نه فوت سالن را دوست داشت . 2000 وات قدرت بسیار زیادی در سشوار ضربه ای دارد ، خصوصاً هنگامی که در 81 مایل در ساعت تحویل داده می شود.

Velecta می گوید که موهای شما را 60٪ سریعتر از سشوار معمولی خشک می کند. در حالی که داماد + سبک نمی تواند این را تأیید کند ، ما معتقدیم که! فقط مراقب باشید موهایتان بیش از حد خشک نشود ، زیرا خیلی سریع می تواند با این مدل اتفاق بیفتد. Velecta Paramount ادعا می کند که سشوار فقط 64 دسی بل سر و صدایی از خود ساطع می کند ، اما وقتی آن را وصل کنید ، به نظر می رسد به اندازه سایر سشوار بلند باشد.

این سشوار درخشان برای کسانی است که بهترین ها را می خواهند.

آمار و ارقام مربوط به Velecta Paramount X: Q Onyx Blow Dryer:

توان: 2000 وات
یونی: بله
تنظیمات دما: دو ، به علاوه عکس عالی
گرمایش: سرامیک و تورمالین
اندازه: 14 14 14 x 8 اینچ
وزن: 18 اونس
گارانتی: مشخص نشده است
دیفیوزر / کنسانتره: 1 دیفیوزر ، 2 کنسانتره
طول سیم: 9 فوت
قیمت سشوار مخلوط Velecta Paramount را در آمازون بررسی کنید

 1. ELCHIM 3900 مو سشوار
  بهترین سشوار Elchim 3900 سشوار
  سشوار Elchim 3900. برای بررسی قیمت در آمازون روی عکس کلیک کنید .
  ELCHIM می آید تا ما را از ایتالیا، و در حالی که آن را نشانی از نگاه براق از Velecta پارامونت را نداشته باشند، عملکرد آن می آید نزدیک است که از مدل بالا رتبه و ارزش بهتر است.

این سشوار با استفاده از عناصر سرامیکی برای تولید یون های منفی که یون های مثبت مضر ایجاد شده توسط مواد شیمیایی و سایر روش های مو را خنثی می کند. عناصر سرامیکی فولیکول ها را می بندند و در ضمن آبرسانی موها ، شفت ها را صاف می کنند و در ضمن کاهش سر و صدای موها ، باعث می شوند که نرم تر و قابل کنترل تر شوند.

این یکی دیگر از سشوار های ضربه 2000 وات با جریان هوای قوی است که بسیار سریع حتی روی موهای ضخیم کار می کند ، در حالی که دو سرعت ، سه تنظیم حرارت و دکمه شات سرد شما را برای موهای معمولی یا نازک تنظیم می کند.

Elchim تقریباً به سرعت Velecta کار می کند و تقریباً همان نتایج یک ظاهر طراحی شده را تولید می کند. اختلاف اندک بین این دو مدل ممکن است به دلیل عدم وجود تورچین در مخلوط یونی Elechim باشد .

این مدل به نظر می رسد clunky است ، اما دسته ارگونومیک آن به خوبی در دست جا می گیرد و سیم برق هشت پا برای بیشتر استفاده ها کافی است. یکی از ویژگی های خوب Elchim 3900 این است که آن را با دو نازل کنسانتره (اما هیچ دیفیوزر) ارائه می دهیم تا بتوانید جریان هوا را دقیقا همان جایی که می خواهید متمرکز کنید.

شما احتمالاً Elchim را در سالن محلی خود نخواهید دید ، اما یک ضربه سریع و حرفه ای را حتی برای موهای ضخیم و مجعد ، با قیمت مناسب فراهم می کند.

آمار و ارقام مربوط به سشوار Elchim 3900:
توان: 2000 وات
یونی: بله
تنظیمات دما: سه ، به علاوه عکس عالی
گرمایش: سرامیک
اندازه: 7 9 9 x 3 اینچ
وزن: 23 اونس
گارانتی: طول عمر
دیفیوزر / کنسانتره: 2 کنسانتره
طول سیم: 8 فوت
قیمت سشوار Elchim را در آمازون بررسی کنید

 1. سشوار BaBylissPRO تیتانیوم
  بهترین سشوار مو BaBylissPRO تیتانیوم
  سشوار BaBylissPRO تیتانیوم. برای بررسی قیمت در آمازون ، روی عکس کلیک کنید .
  این سنگین ترین سشوار یونی است که تیم مورد بررسی قرار داده است ، و این یکی از دلایلی است که در شماره 3 در لیست ما قرار می گیرد. ممکن است شما از وزن اضافی خود بی توجه باشید ، اگر بدانید که BaByliss عملکرد بسیار خوبی را با قیمتی که انتظار دارید برای یک سشوار داروخانه بپردازید ، ندارد.

این سشوار 2000 واتی به جای استفاده از اجزای سرامیکی و / یا تورمالین ، از تیتانیوم برای ایجاد یون های منفی استفاده می کند . تیتانیوم انتقال حرارت سریعتر از دو ماده دیگر را فراهم می کند ، اما به همان اندازه تحویل داده نمی شود . این بدان معناست که باید بسیار مراقب باشید که هنگام استفاده از آن خشک نشوید و حتی لمس سشوار را به موهای خود نزنید. گرما ناهموار و زیاد باعث می شود این نوع مدل برای چند بار در هفته و نه برای استفاده روزمره بهترین استفاده را داشته باشد.

با وجود این ، BaBylissPRO یک مدل ارزان قیمت است و در نیمی از زمان سشوار معمولی کار چشمگیر را انجام می دهد. علاوه بر این ، یون های منفی از اجزای تیتانیوم حتی بیشتر از سشوار های سرامیکی باعث براق شدن موها می شوند. BaBylissPro همه کاره است و دارای دو سرعت ، چهار تنظیم حرارت و یک دکمه شات جالب است. جریان هوا بسیار مناسب است و از یک نازل کنسانتره و یک طناب بلند نه پا برخوردار است.

این BaByliss اولین انتخاب ما برای منفجر شدن در سالن نیست ، اما برای یک ظاهر طراحی شده و خشک کردن سریع رعد و برق مو بسیار عالی است. برای قیمت آن ، یک معامله است.

آمار و ارقام مربوط به سشوار BaBylissPRO تیتانیوم:

توان: 2000 وات
یونی: بله
تنظیمات دما: چهار ، به علاوه عکس عالی
گرمایش: تیتانیوم
اندازه: 11 10 10 x 4 اینچ
وزن: 32 اونس
گارانتی: چهار سال ، محدود
دیفیوزر / کنسانتره: 1 کنسانتره
طول سیم: 9 فوت
قیمت سشوار ضربه BaBylissPRO را در آمازون بررسی کنید

 1. سشوار اندیشه 1875 وات 2 سرعته
  نرم کننده مو Andis 1875-Watt دو سرعته سبک ، سیاه (80655)
  داماد + استایل به شما یک سشوار ارزان قیمت قول داده بود که کار را در اسرع وقت با قیمت پایین انجام دهد و در اینجا هم است! این یک مدل به روز شده در مقایسه با سشوار قبلی 1875 واتی است و آندیس تعدادی ویژگی را با همان قیمت عالی به آن اضافه کرده است. مهمترین فناوری فناوری تورمالین یونی برای کمک به ترمیم موهای آسیب دیده و قفل شدن در رطوبت است که باعث حفظ سلامت آن می شود.

این مدل به روز شده در حال حاضر دارای دو تنظیم گرما و همچنین دو سرعت است ، به علاوه یک دکمه عکسبرداری جالب برای قفل کردن در سبکی که شما ایجاد می کنید وجود دارد. این دستگاه دارای یک فیلتر هوای قابل جابجایی است که می توان آن را آسان تر تمیز کرد و سیم برق سیم پیچ تا هشت پا افزایش یافته است. اگرچه طراحی مورد نظر چشم خاصی ندارد ، اما به اندازه کافی قدرتمند است که موهای بلند یا ضخیم را تقریباً به سرعت سشوارد ، همانطور که مدل های تیم بررسی Groom + Style در لیست ما بالاتر قرار گرفته اند.

سشوار Andis Styling دارای 5 سال ضمانت محدود و شگفت آور طولانی است و در تجربه ما ، سشوار ها هرگز 5 سال طول نمی کشد – بنابراین این می تواند یک روش عالی برای به دست آوردن یک سشوار با کیفیت برای زندگی باشد.

حقایق و ارقام موجود در مورد سشوار Andis 1875W Turbo:

توان: 1875 وات
یونی: بله
تنظیمات دما: دو ، به علاوه عکس عالی
گرمایش: تورمالین
اندازه: 3.6 6 11 x 8.2 اینچ
وزن: 1.65 پوند
گارانتی: پنج سال ، محدود
طول سیم: 8 فوت
قیمت سشوار Andis 1875W توربو در آمازون را بررسی کنید

 1. سشوار T3 Featherweight 2
  بهترین سشوار – سشوار T3 Featherweight 2
  سشوار T3 Featherweight 2. برای بررسی قیمت در آمازون روی عکس کلیک کنید .
  داماد + سبک لیست ما را با یک سشوار یونی دیگر به پایان برسانید که یک رویکرد کمی متفاوت از سه محصول برتر در رتبه بندی ما دارد. T3 1800 واتی T3 از یک فناوری علامت تجاری به نام ” SoftAire ” استفاده می کند ، که از یک فن مخصوص مهندسی شده برای دمیدن هوای گرم با سرعت کمتری نسبت به حالت عادی با یک سشوار قدرتمندتر استفاده می کند. تولید کنندگان این مدل ادعا می کنند که این بهترین روش برای مبارزه با موهای سرخدار است . هوایی که تحویل داده می شود هنوز به اندازه کافی داغ است تا موها سریع خشک شوند و عناصر گرمایش تورمالین برای حفظ براق و بدون موهای زائد یون های منفی تولید می کنند !

T3 با دیفیوزر همراه نیست. با این حال ، این واحد به گونه ای طراحی شده است که هوای گرم به جای انفجار محکم به کار رفته ، به آرامی در مخروط گسترده بیرون می آید ، و به طور موثری مانند دیفیوزر عمل می کند. این طراحی ضمن محافظت در برابر صدمه ای که به راحتی توسط سشوار های قوی ایجاد می شود ، روند خشک کردن را سرعت می بخشد. اگر ترجیح می دهید به آن مسیر بروید ، با اتصال متمرکز کننده همراه است. در T3 دو تنظیم سرعت و سه نیرو وجود دارد که دارای کابل برق نه فوت است. این مدل یکی از شیک ترین سشوار ها است که Groom + Style آن را بررسی کرده است. راحت است و بسیار سبک وزن است.

همه این خصوصیات باعث می شود که این یکی از گزینه های برتر ما در لیست بررسی ما باشد ، به جز اینکه جریان هوای ملایم باعث می شود به جای سشوار برای همه ، یک انتخاب “طاقچه” باشد. برچسب قیمت قطعاً منطقی است ، به ویژه اگر دائماً در حال نبرد با فریز هستید.

آمار و ارقام مربوط به سشوار T3 Featherweight 2:

توان: 1800 وات
یونی: بله
تنظیمات دما: یک ، به علاوه عکس عالی
گرمایش: تورمالین
اندازه: 9 4 4 x 10 اینچ
وزن: 13 اونس
گارانتی: دو سال ، محدود
دیفیوزر / کنسانتره: 1 کنسانتره
طول سیم: 9 فوت
قیمت سشوار حرفه ای T-3 Featherweight را در آمازون بررسی کنید

سشوار Andis 1875W توربو
بهترین سشوار مو – Andis 1875W توربو سشوار
سشوار Andis 1875W توربو. برای بررسی قیمت در آمازون روی عکس کلیک کنید .

 • متأسفانه به نظر می رسد که این مدل Andis ممکن است در حال حاضر موجود نباشد ، بنابراین لطفاً مو سشوار موهای سبک Andis 1875-Watt 2-Speed ​​Stilling را در نظر بگیرید.

از فناوری یونی یا گزینه های زیادی انتظار نداشته باشید. ANDIS توربو سشوار برای افرادی است که هاپ از حمام، و فقط می خواهم موهای خود را به طور کامل خشک قبل از رفتن. با قدرت 1875 وات ، آندها بر عهده این کار هستند.

این مدل تنها دارای یک تنظیم گرما و دو سرعت است ، اگرچه دارای یک دکمه عکسبرداری جالب است. این دستگاه از طریق اتصالات کنسانتره ، انتخاب مو و سیم برق کوتاه تر (شش فوت) ارائه می شود. اگرچه طرح مورد نظر چشم خاصی ندارد ، اما به اندازه کافی قدرتمند است که موهای بلند یا ضخیم را تقریبا به همان سرعت سشوارد ، همانطور که مدل های یونی Groom + Style را بررسی کرد.

اتفاقاً آندرس توربو سشوار دارای 5 سال ضمانت محدود 5 ساله شگفت آور است.

در تجربه ما ، سشوار های ضربه ای هرگز 5 سال طول نمی کشد ، بنابراین این می تواند راهی برای گرفتن سشوار برای زندگی باشد!

حقایق و ارقام موجود در مورد سشوار Andis 1875W Turbo:

توان: 1875 وات
یونی: نه
تنظیمات دما: یک ، به علاوه عکس عالی
گرمایش: استاندارد
اندازه: 9 11 11 x 4 اینچ
وزن: 28 اونس
گارانتی: پنج سال ، محدود
دیفیوزر / کنسانتره: 1 کنسانتره
طول سیم: 8 فوت