بهترین برند ماشین ریش تراش خرید جدید


توسط Wouter Wargerink 2018-11-08 2484 1

هر دو تراشنده دستی و برقی در طیف وسیعی از مدل های مختلف موجود است که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. اینکه در نهایت چه نوع ریش تراشی را برای خود انتخاب می کنید ، به مزایای مدل خاصی بستگی دارد. در حالی که ممکن است برخی از ما راحتی و ایمنی ارائه شده توسط ریش تراش برقی را ترجیح دهیم ، برخی دیگر اصلاح ریش تراش دستی سنتی و ارزان تر را ترجیح می دهند. با گذشت زمان ، محبوبیت تراشندگان برقی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. با تشکر از آخرین پیشرفت های فن آوری ، تراشنده برقی مدرن قادر به ارائه یک تجربه به همان اندازه رضایت بخش به عنوان تراشیدن مرطوب سنتی است.
چگونگی انتخاب رایحه
1.Cheap گران است
خرید یک ماشین ریش تراش ارزان بسیار وسوسه‌انگیز است که با استفاده از آن قادر خواهیم بود به نتایج مشابه مدلهای با برد برتر (و البته گرانتر) نیز دست پیدا کنیم.

ماشین ریش تراش خوب می تواند سالها دوام بیاورد. این یک سرمایه گذاری است که شما در طول سالها آن را استهلاک می کنید. یک ریش تراش از یک دامنه بالاتر می تواند به شما امکان دهد یک تجربه اصلاح بهتر در تراشیدن داشته باشید. بودجه خود را در نظر داشته باشید و بهترین ریش تراش ممکن را پیدا کنید.

بدون اینکه فراموش کنیم قیمت ها می توانند بسیار متفاوت باشند و مگر اینکه پیشنهادات یا معامله خاصی وجود داشته باشد. برخی از تراشنده برقی وجود دارد که بین آنچه در هنگام اصلاح و پیشنهاد شما به شما ارائه می دهند ، تعادل برقرار می کند.

 1. راحت
  ماشین ریش تراش باید راحت باشد وقتی آن را در دست خود نگه دارید می توانید با تمام نواحی صورت به آن دسترسی داشته باشید و اگر قصد استفاده از آنها را در دوش دارید ، دسته نمی لغزد.

اگرچه دیدن عکس ها در همه ماشین ریش تراش های برقی یکسان به نظر می رسد ، می توانید تعجب کنید که چقدر می توانند از داشتن آنها در دستان متفاوت باشند. دستگاه هایی که از سایرین حجیم تر هستند و در صورت بزرگ بودن دست شما برای شما راحت خواهد بود. اگر احساس ناراحتی کنید ، به سختی با دستگاه جدید خود اصلاح نخواهید کرد. مهمتر از همه ، به مناطقی فکر کنید که دسترسی به آنها مانند چانه یا زیر بینی دشوارتر باشد.

همچنین اگر می خواهید از آن در زیر دوش استفاده کنید ، گرفتن آن باید راحت و راحت باشد و اگر می تواند با گرفتن بدون لغزش باشد. بیشتر تراشنده ها مرطوب و خشک هستند. آنها می توانند مرطوب استفاده شوند ، بنابراین بدون کابل کار می کنند. و مهمتر از همه ، آنها دارای یک دسته ضد لغزش بسیار مناسب هستند تا از ریزش ریش تراش بین دستهای شما هنگام استفاده با آب جلوگیری کنید.

بهترین برند ماشین ریش تراش
باتری ریش تراش ناتوانی است. هنگام خرید باید ظرفیت ، کیفیت را در نظر بگیریم.

اما چه اتفاقی می افتد اگر بعد از مدتی بررسی کنید که باتری ظرفیت خود را از دست می دهد؟

به اصطلاح اثر حافظه بدان معنی است که باتری هر بار شارژ کمتری را می پذیرد. مخصوصاً بعد از چند بار پر کردن مجدد جزئی. توصیه این است که همیشه یک ریش تراش را با باتری لیتیوم انتخاب کنید (و اگر این یک مدل اساسی تر است) که می تواند با یا بدون کابل از آن استفاده شود. اگر باتری ظرفیت خود را از دست داد ، همیشه می توانید با وصل کردن ریش تراشور به یک سوکت اصلاح کنید. و مهمتر از همه ، از ماشین ریش تراش ارزان و بی سیم خودداری کنید (فقط می توانید از آنها بدون کابل استفاده کنید) ، زیرا ممکن است بعد از چند تراشیدن از خرید پشیمان شوید.

 1. در سفر استفاده کنید
  ماشین ریش تراش مناسب برای مسافرت با آن نیست. تمایل این است که ماشین ریش تراش ها بدون وصل کردن آنها به جریان الکتریکی با باتری کار کنند. این ویژگی دارای مزایای آن است: راحتی بیشتری در هنگام تراشیدن. راحت تر تراشیدن بدون کابل وقتی که از چهره خود آزار می دهیم راحت تر است. اگر به مسافرت بروید ، به تراشیدن هر مکانی به چیزی بیش از داشتن آینه نیاز نخواهید داشت.

از خود بپرسید که آیا هیچ یک از مزایای فوق برای شما مهم است یا خیر.

ریش تراش بالا دارای یک باتری لیتیوم یونی قدرتمند و یک مورد عالی برای حمل و نقل دستگاه هنگام مسافرت است.

 1. آسان تمیز
  تمیز کردن یکی از مهمترین بخش هایی است که معمولاً به آن توجه زیادی نمی شود. شما در هنگام داشتن ماشین ریش تراش ​​جدید با نام تجاری خود برای اولین بار در دستان خود ، از مشکلاتی که باعث تمیز کردن ضعیف می شود ، آگاه نیستید.

مشکلی که باید از آن جلوگیری کنید عبارتند از:

برای تمیز کردن ریش تراش مجبور هستید سرها و ماشین ریش تراش ها را جدا کنید و پس از آن دشوار است که همه چیز را به جای خود قرار دهید. این امکان را برای تمیز کردن آن در زیر آب شیر نمی دهد تا بدون مشکل تمیز شود. تمیز کردن ماشین ریش تراش ​​باید سریع و راحت باشد. بهترین ماشین ریش تراش ​​ها به راحتی در زیر شیر تمیز می شوند. با این کار موها برداشته می شوند و ما ماشین ریش تراش خود را برای اصلاح بعدی آماده خواهیم کرد.

می توانید کمی دورتر بروید و با ایستگاه تمیز کردن یک ماشین ریش تراش خوب بخرید. مدلهای رده بالا معمولاً آنها را در بسته قرار می دهند. این ایستگاه ها نه تنها دستگاه را تمیز می کنند بلکه آنها را بارگیری می کنند. ایستگاه تمیز کردن باعث افزایش عمر مفید ماشین ریش تراش و ماشین ریش تراش های ماشین ریش تراش می شود و به آنها امکان طولانی تر شدن لبه برش را می دهد.

اگر ما یک ماشین ریش تراش داریم که تمام نکات قبلی را رعایت می کند ، این از این واقعیت خلاص نمی شود که ما پس از مدتی در حال کشیدن موهایمان هستیم. مخصوصاً وقتی قیمت قطعات یدکی ماشین ریش تراش ه ها را بررسی می کنیم. ماشین ریش تراش ه های جایگزینی وجود دارد که تقریباً به اندازه یک ماشین ریش تراش کاملاً جدید ارزش دارند.

با گذشت زمان ، عناصر برش مانند ماشین ریش تراش ه ها و ماشین ریش تراش های ریش تراش رنج می برند.

 1. ریش تراش در مقابل فویل
  بازار گزینه های بسیاری را ارائه می دهد ، بنابراین شما باید خود را به خوبی آگاه کنید تا بدانید کدام یک برای شما مناسب ترین است. در این مقاله دو نوع محبوب ماشین ریش تراش برقی را با تفاوت های متفاوتی به شما نشان می دهیم.

4 برش برش برقی برتر برای آقایان
همانطور که از نام آن پیداست ، این ریش تراش یک حرکت دوار سر خود را انجام می دهد و بنابراین ماشین ریش تراش ه هایی را که در آن قرار دارند ، می کند. به این روش موهای صورت و بدن را به صورت دایره ای برش دهید.

از نظر بصری می توانید آن را تشخیص دهید زیرا 3 سر بالایی دارد (گاهی اوقات دو) ، اگرچه اینها لزوماً با یکدیگر برابر نیستند. گاهی اوقات ، ماشین ریش تراش چرخشی دارای ماشین ریش تراش ه های مخصوص برای بریدن انواع خاص مو است.

اگرچه به طور خودکار کار می کند ، استفاده صحیح از آن نیز تکنیک خاص خود را دارد. روش تراشیدن با این نوع ریش تراش در واقع با حرکات دایره ای است که به انحنای فک و فک شما احترام می گذارد. حرکت چرخشی مهمترین چیز است ، زیرا این امر شما را از تحریک پوست شما باز می دارد.

ریش تراش 2. فویل
این مصنوع با صفحات در واقع بسیار شبیه به ریش تراش یکبار مصرف است ، زیرا دارای برگهای فلزی بالایی است که به موازات یکدیگر قرار دارند و به همین دلیل موها را به صورت خطی برش می دهند.
بهترین نوع ماشین ریش تراش های ماشین ریش تراش دارای مؤلفه هایی است که قادر به جذب موهای خرد شده یا گیر شده به پوست و برش موهایی است که از جهات دیگری رشد می کنند ، اتفاقی که هنگام سرمایه گذاری در یکی از آنها باید در نظر بگیرند.

برخلاف مطبوعات ، استفاده از آن راحت تر است ، زیرا شما باید حرکات خطی درست کنید که بر خلاف جهت رشد مو روی صورت شما باشد ، گویی که با ماشین ریش تراش تراشیده اید.

 1. کدام گزینه بهترین گزینه است؟
  حال اگر درمورد آنچه که یک ماشین ریش تراش برقی بهتر از دیگری است صحبت کنیم ، چندین نکته وجود دارد که باید در نظر بگیریم.

برای کسانی که به prestobarbas یکبار مصرف عادت کرده اند و سرعت را روی بازده قرار می دهند ، بدون شک ورق ها بهتر خواهد بود ، زیرا موها را سریعتر قطع می کند و سطح بیشتری را می پوشاند. البته سعی کنید با احتیاط عمل کنید ، زیرا این نوع دستگاه در صورت مستقیم بودن ماشین ریش تراش ه ها روی موها شانس بیشتری برای بریدن دارد و به منحنی های صورت احترام نمی گذارد.

با توجه به این نکته آخر ، روتاری به لطف شکل دایره ای آن ، ناحیه فک و فک را در نظر می گیرد ، همچنین دسترسی راحت تر و انعطاف پذیری بیشتری برای دستیابی به مناطق کوچک و دشوار دارد. نکته دیگر به نفع این ماشین ریش تراش ​​این است که سر و صدای کمتری نسبت به ماشین ریش تراش ه ها منتشر می کند ، زیرا از انرژی کمتری استفاده می کند. با این وجود ، این بستگی به مارک و مدل مورد نظر شما خواهد داشت.

همانطور که می بینید ، اگرچه هر یک از این نوع تراش ها جوانب مثبت و منفی خود را دارند ، انتخاب یکی از مناسب ترین ها در نهایت به نیازهای شخصی شما بستگی دارد ، استفاده ای که می خواهید به آن بدهید و زمانی که صرف اصلاح می کنید.

تراش برقی برای مردان

دقیقاً مانند هر ابزار الکترونیکی دیگر ، هنگامی که صحبت از برش برقی می شود ، انتخاب فراوانی خواهید داشت. برای اکثر مردان معمولی در بین ما ، ممکن است دشوار باشد که هنگام انتخاب ریش تراش جدید خود به دنبال چه چیزی باشید. مواردی که باید در نظر داشته باشید شامل نوع ماشین ریش تراش ه های استفاده شده ، تعداد پره های آن است که آیا استفاده از آن راحت است و اگر می توان به راحتی تمیز کرد. علاوه بر تمام ویژگی های جذاب و ویژگی های ماشین ریش تراش برای ارائه ، قیمت نیز نقش مهمی ایفا می کند. امروزه بهترین ریش تراش برقی می تواند چند صد دلار قیمت داشته باشد. اما آیا واقعاً باید اینگونه باشد؟

در زیر ، GearBest بهترین ریش تراش برقی را انتخاب کرده است که شما را با یک تجربه تراشیدن در سطح حرفه ای و بدون شکستن بانک خود ، انتخاب می کند. آنها راحت ، آسان برای استفاده هستند و بدون توجه به نوع پوست و تراکم موهای صورت ، تجربه ای برجسته را ارائه می دهند. از این پس ، همیشه می توانید بدون شکیدن عرق از یک ظاهر تمیز و روزانه لذت ببرید.

بهترین تراش برقی در سال 2019

 1. ریش تراش تراش Xiaomi Mijia – 37.99 دلار
  با استفاده از تراشنده چرخشی Xiaomi Mijia ، شیائومی بار دیگر اثبات ارائه الکترونیکی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را ارائه داد. این ریش تراش برقی بسیار جمع و جور و سبک به شما امکان می دهد موهای صورت خود را به راحتی اصلاح و تر و تمیز کنید. به لطف طراحی ضد آب IPX7 ، این ابزار بهداشتی مردانه هم برای اصلاح و هم برای اصلاح خشک و مرطوب مناسب است. از آن در مقابل آینه یا هنگام دوش گرفتن استفاده کنید. با استفاده از این ریش تراشنده جمع و جور ، همیشه از چهره ای پاک و تمیز لذت خواهید برد.

ریش تراشنده دوار Xiaomi Mijia

این ریش تراش برقی با پشتیبانی از سه ماشین ریش تراش ه چاقوی چرخشی چرخان ، ضخیم ترین موهای صورت را بریده می شود. این فن آوری دارای تمیز کردن عمیق است تا هم ماشین ریش تراش و هم پوست خود را تمیز و صاف نگه دارد. با سرعت برش چشمگیر تا 3.9 متر در ثانیه و سیستم شناور مناسب 360 درجه ، شما می توانید تضمین کنید که موها را حتی در سخت ترین دسترسی به فضاهای صورت و گردن شما قطع می کند. ریش تراش برقی دارای بدنه ای از فولاد با سطح بالا است که به آن ظاهری عالی و احساسی می بخشد. با وجود باتری داخلی لیتیوم ، شما را تا مدت زمان قطع چشمگیر تا 60 دقیقه مستقیم درمان می کند.

سه ماشین ریش تراش ه چاقو چرخشی چرخان از ریش تراشنده دوار Xiaomi Mijia

 1. ریش تراش برقی FLYCO FS362EU – 24.99 دلار
  اگر به دنبال یک ریش تراش برقی مستقیم هستید که یک تجربه تراشیدن راحت را ارائه می دهد ، این زیبایی از FLYCO برای شما مناسب است. این ریش تراش برقی سنتی دوار ساده است و بدون توجه به نوع پوست شما ، برش صاف و کاملی را ارائه می دهد. با یک برچسب قیمت فقط 24.99 دلار ، به سادگی نمی توانید اشتباه کنید!

ریش تراش برقی FLYCO FS362EU

این ریش تراش برقی با جدیدترین فناوری شناور سه بعدی ، سرهای برش را در تماس نزدیک با پوست شما قرار می دهد. این یک تجربه اصلاح سریع ، روان و کارآمد را ارائه می دهد. ماشین ریش تراش ه های تیز ماشین ریش تراش به طور موثری هر نوع موی صورت را بریده و شما را با نتیجه ای صاف و نرم و تمیز رها می کند. علاوه بر این ، ماشین ریش تراش ه های دوقلو به شما امکان می دهند به راحتی سطوح خمیده مانند گونه و گردن خود را اصلاح کنید. این ریش تراش برقی به همراه یک صاف کننده پاپ آپ یکپارچه برای پیرایش سبیل و سوزش های جانبی شما مناسب است. خواه به دنبال یک تمیز کاری کامل هستید یا به سادگی می خواهید ریش خود را اصلاح کنید – این ریش تراش ارزان قیمت دونده برای انجام کار خود تضمین شده است.

جدیدترین فناوری شناور سه بعدی ریش تراش برقی FLYCO FS362EU

 1. ریش تراش قابل حمل Xiaomi Mi Home – 36.99 دلار
  آنچه این زیبایی کوچک را از سایر تراشهای برقی جدا می کند ، طراحی منحصر به فرد و اندازه جیب است. این طراحی نه تنها باعث می شود ریش تراش شما آسان باشد ، بلکه ظاهری بسیار براق و ممتاز نیز به شما می بخشد. این باعث می شود تراشنده جیب برقی مناسب برای تعطیلات یا سفرهای کاری آینده به خارج از کشور باشد. به لطف باتری لیتیوم فوق العاده با چگالی بالا ، می توانید از ریش تراش خود تا 30 روز مستقیم و به مدت 3 دقیقه در تراشیدن استفاده کنید. هر زمان که آب کم آب دارید ، می توانید به راحتی از طریق درگاه USB-C آن را شارژ کنید.

ریش تراش قابل حمل Xiaomi Mi Home

ماشین ریش تراش های تراشنده قابل حمل شیائومی از فولاد ژاپنی با سختی بالا 60HRC ساخته شده است. این ماده با کیفیت برتر ، برشی دقیق ، صاف و راحت را به شما ارائه می دهد. ساخت هندسی ریش تراش فویل با الهام از بالهای یک سنجاقک ساخته شده است. این ساخت و ساز نه تنها یک لمس فوق العاده راحت را ارائه می دهد ، بلکه همچنین به ریش تراش شما جلوه ای بی نظیر می بخشد. این ریش تراش برقی با رسیدن به سرعت حداکثر 7800 دور در دقیقه ، موهای تکی را روی صورت شما نمی گذارد. از آن در خانه ، در تعطیلات یا در طول یک سفر کاری استفاده کنید – با ریش تراش قابل حمل Xiaomi Mi Home ، همیشه به بهترین های خود می پردازید.

ماشین ریش تراش های تراشنده قابل حمل شیائومی

 1. ماشین ریش تراش برقی Alfawise RHC5000 – 9،99 دلار
  اگر به دنبال راه حل نهایی و اصلاح موهای صورت خود هستید ، این ریش تراش برقی یک وسیله ضروری برای شماست. ماشین ریش تراش برقی Alfawise RHC5000 با داشتن ماشین ریش تراش ه های نازک و فن آوری نظافت انقلابی ، به طور خاص برای ایجاد سبک های براق صورت طراحی شده است. شما می توانید به راحتی و بدون ریش ریش و سبیل خود را برش بزنید تا بتوانید آن یکی را بگیرید و تنها برش دهید که کاملا مطابق با سبک شماست. به لطف طراحی کم حجم ، سبک و بی سیم ، می توانید بدون توجه به جایی که هستید ، به راحتی از آن استفاده کنید.

ماشین ریش تراش برقی Alfawise RHC5000

این ماشین ریش تراش ​​برقی بسیار دقیق برای اصلاح منظم ، پیرایش و فرم دادن به ریش یا سوزش های جانبی مناسب است. به لطف طراحی ضد حساسیت و ماشین ریش تراش ه های برش فوق العاده صاف ، بدون توجه به نوع پوست خود ، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. ماشین ریش تراش برقی شما را با سه سرعت برش مختلف درمان می کند که قادر به اصلاح هر نوع موی صورت هستند. در کنار طراحی ضد آب IPX4 ، می توانید از این ماشین ریش تراش ​​هم برای اصلاح و هم برای اصلاح و خشک کردن اصلاح استفاده کنید. با استفاده از این ماشین ریش تراش ​​قابل توجه در کنار شما ، هر روز از هفته از موهای مرتب و تمیز و مرتب صورت خود لذت خواهید برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *