بهترین لوسیون بدن برای پوستهای خیلی خشک در سال 2021

16 drugstore body lotions to keep skin moisturized all winter long

گتی ایماژ
23 ژانویه 2017 ، 11:36 PM +0330 / بروزرسانی شده 7 ژانویه 2019 ، 9:58 PM +0330/ منبع : امروز
توسط کالین سالیوان
ویراستاران ما موارد ارائه شده در این مقاله را به طور مستقل انتخاب کرده اند زیرا فکر می کنیم آنها ارزش دانستن آنها را دارند. فروشگاه TODAY دارای روابط وابسته است ، بنابراین در صورت خرید چیزی از طریق لینک های ما ، ممکن است سهم کمی از درآمد را بدست آوریم.

اگر بعد از حمام کردن همیشه لوسیون را فراموش کرده اید ، مطمئناً تنها نیستید. در حالی که قطعاً مرطوب کردن بدن بسیار مهم است – می توان آن کار روزانه را بر روی مشعل پشت قرار داد.

TODAY با ویراستاران زیبایی در سراسر کشور مصاحبه کرده است تا برخی از یافته های مرطوب کننده مورد علاقه خود را کشف کرده و به شما کمک کند تا کار سریعتر انجام شود. حتی بهتر ، همه آنها از نظر بودجه مناسب هستند و می توانند در یک داروخانه پیدا شوند.

بهترین لوسیون بدن برای پوستهای خیلی خشک

خواه به دنبال یک کره بدن ضخیم برای ماه های سرد زمستان هستید یا یک مرطوب کننده سریع مرطوب مرطوب در حمام ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم!

برای خرید این مقاله به صورت دسته بندی ، روی پیوندهای زیر کلیک کنید:

بهترین لوسیون بدن
بهترین کره بدن
بهترین روغنهای بدن
بهترین مرطوب کننده های مرطوب پوست
بهترین مرطوب کننده بدن
بهترین لوسیون بدن

 1. لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno

لوسیون مرطوب کننده روزانه Aveeno
$ 8.68

آمازون
6.58 دلار

والمارت
$ 6.99

هدف
“من می دانم که می توانم عضویت در ویرایشگر زیبایی خود را به دلیل گفتن این موضوع باطل کنم ، اما من هیچ وقت هوادار لوسیون بدن نبوده ام. سه دقیقه طول می کشد تا جذب شود تا ابد شود ، به خصوص در یک روز روزانه عجله روزانه که من به آن زمان نیاز دارم. آندره لاوینتال ، مدیر سبک و زیبایی PEOPLE گفت: “موهای خود را ببندم (اولویت ها!)”.

“اما یک بطری بزرگ از این لوسیون مرطوب کننده همیشه روی پیشخوان حمام ما است. شوهرم سالهاست که از آن استفاده می کند ، به همین دلیل اخیراً چند پمپ را به دلیل کنجکاوی به پاهایم اعمال کردم و حتی لازم نیست یک دقیقه برای آن صبر کنم. این غوطه وری نیست ، بنابراین عطر من هیچ گونه رقابتی ندارد و باعث می شود پاهای من احساس صافی فوق العاده ای داشته باشند. “

 1. مرطوب کننده اسپری مراقبت های ویژه وازلین ضروری است

اسپری مرطوب کننده مراقبتهای ویژه وازلین ضروری است
21.99 دلار

آمازون
“در حالی که من عاشق یک لوسیون یا کرم خوب هستم ، سهولت این فرمول اسپری را نمی توان ضرب کرد. به آرامی ادامه می یابد ، خیلی سریع خشک می شود و مانند بعضی از اسپری های دیگر کف آن را نمی گیرد.” بدون استرس. پاداش: رایحه لطیف با عطر من رقابت نمی کند. “

 1. لوسیون بدن مرطوب کننده AmLactin

لوسیون بدن مرطوب کننده روزانه AmLactin
11.99 دلار
سلام بر پوست بی عیب و نقص!

آمازون
$ 12.99

هدف
وی گفت: “من به راحتی می توانستم 20 دقیقه ماساژ را در سرم ها و لوسیون ها بر روی صورتم بگذرانم ، اما وقتی پوست زیر گردن می آید بسیار تنبل هستم. به همین دلیل ، من فقط از هیدراتورهای بدن استفاده می کنم که تفاوت چشمگیری و سریع ایجاد می کند. و این واقعاً همین کار را انجام می دهد “، گفت مائورا لینچ ، مدیر سابق زیبایی و شیوه زندگی در مجله زنان Health.

“این به اسیدهای آلفا-هیدروکسی و گلیسیرین نرم کننده تزریق می شود ، که سلول های مرده را از بین می برد و تازه ها را در زیر رطوبت فرو می ریزد. عاری از برآمدگیها و برآمدگیهای خشن. “

 1. لوسیون تعمیر فشرده اوسرین

لوسیون تعمیر فشرده اوسرین
9،99 دلار

آمازون
9،99 دلار

هدف
Kahlana Barfield Brown ، سردبیر سابق مد و زیبایی در اینستایل گفت: ” این مرطوب کننده بدن ممکن است یک محصول زیبایی باشد که من بدون آن زندگی نمی کنم.”

وی گفت: “من سالهاست که از آن استفاده می کنم و این تنها چیزی است که برای پوست خشک من مفید است. غنی و غلیظ است ، اما هنوز یک چربی باقی نمی ماند. من صبح آنرا می گذارم و پوست من را مرطوب می کند. تمام روز،”

5- مرطوب کننده پوست بوی اصلی Jergens

مرطوب کننده پوست بوی اصلی Jergens
7.93 دلار
$ 8.99

آمازون
3.49 دلار

هدف
لی وایار ، مدیر ارشد زیبایی Cosmopolitan گفت: “این مرطوب کننده حالت سواری من است. من اندازه حمام خود را دارم (به علاوه تهیه پشتیبان!) و من هرگز بدون مینی کیف پول خودم نیستم.”

“این مانند دیوانه ها هیدراته می شود ، اما یک کراوات عاطفی نیز وجود دارد. مادربزرگ من – که من هرگز آن را ملاقات نکردم – آن را بدون وقفه پوشیدم و آنرا به مادرم منتقل کردم ، که بعد آن را به من منتقل کرد ؛ وراث زیبایی ، اگر بخواهی اکنون که بوی آن بوی نرم و آرامش بخش را می دهم ، خاطراتی را از زندگی خودم یادآوری می کنم: آماده شدن برای اولین دوره دبیرستانم با دوستم آن ، آماده کردن آن با خواهران صغیرم که به صورت جام جم در یک حمام ریز و بسته بندی شده قرار گرفته اند ، مرطوب کننده است. دستانم را در اولین روز با همسرم قرار داده ام و قبل از اولین بار پسرم را در بیمارستان می گذارم.

 1. لوسیون بدن کلاژن الاستین با تجدید پوست

لوسیون بدن کلاژن الاستین با تجدید پوست
3.93 دلار
$ 5.99

هدف
$ 3.99

هدف
ژاکلین گیفورد ، مدیر سردبیر سفر + اوقات فراغت ، گفت: “من هنگام ترمیم لوسیون بدن بسیار دلپذیر هستم. فرمول و بافت باید خامه ای و آبرسان باشد اما خیلی روغنی یا چرب نباشد.”

“من این فرمول سبک را دوست دارم ، زیرا چسبنده نیست ، حاوی هم کلاژن و هم الاستین است ، مواد تشکیل دهنده آن برای درخشش جوانی به پوست می دهد ، و رایحه ای تازه اما کاملاً بدون cloying دارد. من همچنین فکر می کنم هر چیزی که در یک پمپ باشد قرار دارد. نبوغ چون کمتر کثیف است. “

 1. لوسیون مرطوب کننده پوست Aveeno برای پوست های اضافی خشک

لوسیون مرطوب کننده پوست Aveeno با رایحه نارگیل و مجتمع یولاف سه گانه
7.49 دلار

آمازون
$ 8.68

والمارت
“بافت سبک این لوسیون عالی است: سریع جذب می شود ، اما واقعاً آبرسان است. این بهترین عطر و ادکلن نارگیل است – اما آنقدر قوی نیست که نگران باشید مردم قصد دارند یک چتر کوکتل را در شما بچسبانند!” گفت برایان آندروود ، مدیر زیبایی دکتر اوز ، زندگی خوب.

بهترین کره بدن

 1. بله برای هویج کره مغذی فوق العاده غنی

بله برای هویج تغذیه کره فوق العاده غنی بدن
34.96 دلار

آمازون
وی گفت: “من از لوسیون های مختلف بدن و کره های بدن استفاده می کنم ، اما این یکی از ایده آل ها برای آن لحظاتی است که شما واقعاً در رطوبت لازم است از آن استفاده کنید. پس از گذاشتن آن ، پوست شما پوسته پوسته ، آبریزه و احساس لکه دار می شود – و اگر شما می خواهید وقت خود را برای استفاده از کره بدن وقت بگذارید ، این طور نیست که می خواهید احساس کنید؟ ” گفت جسیکا متلین ، مدیر زیبایی Harper’s Bazaar.

“اگر رایحه راجع به رایحه بحث نكردم ، دلخوش می شوم: به این اسم توجه نكنید ؛ شما مانند هویج بو نخواهید داشت. این پوست شما را با رایحه ای روشن و تمیز و در عین حال شیرین می گذارد. مانند همه بله برای محصولات ، این مورد تأیید Leaping Bunny است که به سرعت در حال تبدیل شدن به مقام پیشرو در مورد محصولات عاری از ظلم است. من عاشق کره بدن مترقی هستم! “

 1. فرمول روزانه کره کاکائو پالمر لوسیون جامد اصلی

فرمول روزانه کره کاکائو پالمر ، لوسیون جامد درمانی
6.72 دلار
11.99 دلار

آمازون
6.72 دلار

والمارت
6.72 دلار

هدف
ژولی ویلسون ، مدیر مد و زیبایی اسانس ، گفت: “من کاملاً وسواس این کره بدن را دارم.”

“من روی این چیزهای باشکوه بزرگ شده ام و نمی توانم به یاد داشته باشم که آن را در خانه خود ندارم. پوست خشک و خاکستری برای فرمول ضخیم و خامه ای نیست. 100٪ شگفت انگیز است!”

بهترین روغنهای بدن

 1. روغن کودک تغذیه کننده زنبور عسل Burt’s Bees

روغن کودک تغذیه کننده کودک Burt’s Bees’s Bees
20.91 دلار
26،97 دلار

آمازون
7.19 دلار
$ 8.97

والمارت
$ 6.99

هدف
جیمی روزن گفت: “به نظر من روغن های بدن بسیار ساده تر از لوسیون یا کرم استفاده می کنند. آنها به همان سرعتی خشک می شوند – اگر سریع تر نباشد – و فوراً در دستان شما گرم می شود. این روغن بدن دارای رایحه ای زردآلو و یک بافت غنی است.” ، ویراستار مشارکت کننده در Town & Country.

“این برای بچه ها اتفاق می افتد. من وقتی اولین فرزندم را داشتم که به دنبال چیزی بدون فتالات یا SLS می گشتم ، آن را کشف کردم. البته ، شما می توانید از آن برای هر کسی استفاده کنید (بیشتر از همه خودتان) ، و می توانید آن را ریخته باشید. حمام یا آن را مستقیماً روی بدن قرار دهید. نسخه ای برای بزرگسالان وجود دارد ، اما من رایحه این را ترجیح می دهم. همیشه آن را در دوش نگه می دارم تا هرگز فراموش نکنم. “

 1. روغن بدن سبک وزن نوتروژنا

روغن بدن سبک وزن نوتروژنا
$ 14.99

آمازون
9،99 دلار

هدف
Erin Flaherty ، مدیر سرمقاله زیبایی اجرایی ماری کلر و Harper’s Bazaar گفت: ” این روغن بدن کنجد الهی را نمی توان شکست داد.”

وی گفت: “تمام دنیای زیبایی به تازگی روغنهای چربی را پشت سر گذاشته است ، اما آنها با این محصول از منحنی جلوتر بودند. نه تنها بوی عالی می دهد و درست در پوست شما فرو می رود ، بلکه می توانید آن را برای رطوبت اضافی به حمام خود اضافه کنید. حتی از آن به جای کرم اصلاح استفاده کنید. “

 1. روغن بدن تغذیه کننده Nivea

روغن بدن تغذیه کننده NIVEA
16.38 دلار

آمازون
هالی کارتر ، مدیر ویژگی های سبک در مجله Oprah گفت: “من از روغن بدن استفاده می کنم مثل اینکه سبک نیست ، پوست خشک من فقط باعث خوشبو شدن تمام عطر و طعم های شما می شود. رایحه دلپذیر اما قدرتمند نیست و پوست شما را نرم و اما چرب می کند.”

“من آن را تازه از دوش برای جذب بهینه استفاده می کنم و گاهی اوقات با کرم بدن پیروی می کنم چون من یک رطوبت واقعی هستم! از آنجا که بطری ها را روی بطری ها می گذارم ، این گزینه مقرون به صرفه بسیار مورد توجه قرار می گیرد.”

بهترین مرطوب کننده های مرطوب پوست

 1. مرطوب کننده پوست مرطوب و مرطوب Curél

مرطوب کننده پوست مرطوب کننده CurÃl
8.09 دلار

آمازون
$ 10.99

هدف
وی گفت: “پوست من در این دوره از سال به شدت نیازمند است. اگر بیش از یک یا دو روز از لوسیون استفاده کنم ، ناگهان یک قیام خشن و خشک و پرزرق و برق در جنوب گردن من اتفاق می افتد. مشکل این است که یک بار از حمام خارج می شوم. ، وظیفه مامان تماس می گیرد و لباس پوشیدن و برخورد با بچه ها این یک عصبانیت دیوانه است. برای مرطوب کردن خیلی دیر شده! ” گفت: اریکا متزگر ، مدیر زیبایی و مد Better Homes & Gardens.

وی گفت: “اکنون به محض خاموش کردن آب – 30 ثانیه طول می کشد – روی این فرمول درون دوش می کوبم. سپس خودم را در یک حوله می پیچم. این فرمول با منطق مخالف است. در طول روز و همچنین کرم های ضخیمی که در گذشته از آنها استفاده کرده ام (به عنوان مثال قبل از بچه ها) هیدراته می کند. این یک راه حل کم مراقبت برای پوست و زندگی با کیفیت بالا است. “

 1. مرطوب کننده بدن مرطوب پوست جگرس با طراوت روغن نارگیل

مرطوب کننده بدن Jergens مرطوب پوست با طراوت روغن نارگیل
6.24 دلار

آمازون
$ 6.99

هدف
“من اغلب چهار یا پنج سرم و لوسیون را روی صورتم لایه بندی می کنم – بعضی اوقات بیش از یک بار در روز. اما من واقعاً در مورد مرطوب کردن بدنم تنبل هستم. در زمستان (وقتی بیشتر از همه به آبرسانی نیاز دارم) ، من فقط می خواهم جنی بیلی ، مدیر اجرایی زیبایی Allure گفت: “من خودم را به تنهایی لباس خود را بپوشم.”

وی گفت: “من این فرمول جادویی را دوست دارم زیرا می توانم درست بعد از خاموش کردن آب ، در مدت زمان 30 ثانیه آن را روی پوست مرطوب خود بمالم. حاوی امولسیفایر است که روغنهای آبرسان آن را اجازه می دهد تا با آب روی بدن شما ترکیب شده و به سرعت جذب شود. می توانید بلافاصله در آن لباس بپوشید و هنوز هم در زمستان اندام ابریشمی داشته باشید. “

 1. مرطوب کننده پوست مرطوب و درخشنده Jergens برای بدن

مرطوب کننده ضد تابش درخشان Jergens
8.19 دلار

آمازون
$ 8.69

هدف
$ 10.99

اولتا
“کمی راز در مورد ویراستاران زیبایی: ما همیشه توصیه های خود را دنبال نمی کنیم. نکته در مورد: لوسیون بدن. من می دانم که تنها کسی نیستم که هر روز این مرحله را می پرم ، بنابراین مرطوب کننده های داخل حمام یک بازی هستند. برای من عوض شود. “

“قبل از دوش گرفتن و صابون ، شما این کار را روی پوست مرطوب و صاف کنید. علاوه بر این ، مزایای یک برنزه کننده تدریجی برای متعادل کردن اندام های کم رنگ ارواح من وجود دارد.”

بهترین شستشوی بدن مرطوب کننده

 1. شستشوی بدن مرطوب مرطوب روغن کبوتر

شستشوی بدن مرطوب روغن خشک کبوتر
$ 5.94

آمازون
$ 5.94

والمارت
وی گفت: “برای مواقعی که من یک دقیقه وقت اضافی ندارم که روی کرم بدن شلوغ کنم و منتظر خشک شدن آن باشم – یا تمایل به لرزیدن لباس های بدون لباس! – من به این شستشوی بدن می روم. بله ، شستشوی بدن آوریل Franzino ، مدیر زیبایی نیکوکاری ، روز زن و جلوگیری از گفت: فرمول بسیار غنی ، پودینگ-اسانس حاوی یک سه گانه روغن طبیعی (آرگان ، سویا و آفتابگردان) است که در واقع پوست را به طرز محسوسی نرم تر می کند پس از شستشو و خشک شدن.

“و این فقط تصورات من نیست: آزمایش رطوبت زدایی زیبایی آزمایشگاه Good Housekeeper نشان داد که این بدن به مدت چهار ساعت به تنهایی پوست هیدراته شده را شستشو می دهد ، نیازی به لوسیون نیست. یک عطر فانتزی – اما بطری آنقدر عظیم است که می توانم بدون گناه آنرا خرد کنم. “

برای توصیه های زیبایی بیشتر ، لطفاً موارد زیر را بررسی کنید:

بهترین تانکرهای داروخانه ای سال 2020
بهترین محصولات ضد پیری سال 2020
ویرایشگران زیبایی آرایشگران قسم می خورند
برای کشف معاملات بیشتر ، نکات خرید و توصیه های محصول مناسب با بودجه ، برنامه TODAY جدید را بارگیری کرده و در خبرنامه Stuff We Love مشترک شوید !

فروشگاه TODAY مراقبت می کند تا موارد مورد علاقه ما را که توسط کارشناسان و سردبیران قابل اعتماد انتخاب شده است ، توصیه کند ، و همچنین خوانندگان ما را از معاملات بزرگ ، موارد دلخواه مشتری و محصولات با ارزش از سراسر وب مطلع کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد روند ما ، اینجا را کلیک کنید .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>