سحر و جادو هایلایت با رنگها و کیفیت های گوناگونی وارد بازار شده بهترین ماژیک هایلایت و به طور گسترده ای در ادارات و مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج ، مارکر جادویی یا هایلایتر نوعی نرم افزار نوشتاری است که از نوک در اشکال مختلف و مخزن جوهر در رنگ های مختلف تشکیل شده است. از این نوع جادوها برای برجسته سازی نقاط و جلب توجه استفاده می شود که در انواع مات ، شفاف و فلورسنت به بازار عرضه می شوند.

راهنمای خرید بهترین ماژیک هایلایت

رنگ ها در تحریک احساسات ما نقش دارند ، به همین دلیل این نوع جادوها در طیف های مختلف رنگی تولید می شوند. به عنوان مثال ، رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی قدرت بهترین ماژیک هایلایت تمرکز را افزایش می دهد و باعث می شود موارد مهم را متوجه شوید. اگر قسمتهای مهم متن بسیار طولانی هستند ، بهتر است از رنگ برجسته زرد برای رنگ آمیزی آنها استفاده کنید. رنگ های سرد همچنین باعث ایجاد آرامش و تعادل می شوند ، بنابراین می توانید از آنها برای فریب ذهن و ساده جلوه دادن موارد استفاده کنید.

برای خرید یک برجسته جادویی ، باید ویژگی های مختلفی را در نظر بگیرید ، از جمله:

قطر نوشتن: مانند سایر ابزارهای نوشتاری ، این جادوها قطر نوشتاری متفاوتی دارند. اگر می خواهید زیر محتوا یک خط نازک بکشید ، باید سحر و جادو با قطر نوشتن کم خریداری کنید ، بهترین ماژیک هایلایت و برای خطوط ضخیم ، باید از نکات نوشتاری با قطر بالا ، اصطلاحاً استفاده کنید.

نوع نکته: نکات جادویی هایلایت در سه نوع تخت ، گرد و تیز به بازار عرضه می شود که مشتری حق انتخاب آنها را با توجه به سلیقه شخصی خود دارد.

قیمت ماژیک هایلایت

مواد نکته: برای اینکه جوهر از مخزن به روی کاغذ بریزد ، داشتن نوک ضروری است ، به همین دلیل نوک هایلایتر در مواد مختلف تولید می شود که شامل نمد ، الیاف پلی استر ، پارچه و الیاف است. بهترین ماژیک هایلایت پرکاربردترین نوع نوک در این جادوها ، ماده نمدی آن است که طول عمر بیشتری دارد.

رنگ: همانطور که در بالا گفته شد ، این محصولات در رنگهای متنوعی وارد بازار می شوند که هر شخص با توجه به سلیقه شخصی خود می تواند انتخاب کند. رنگ زرد محبوب ترین و در واقع پرکاربردترین رنگ در طیف رنگی جادوی نشانگر است.

کیفیت: یکی از مهمترین ویژگی های این محصول این است بهترین ماژیک هایلایت که باعث ایجاد لکه بر روی کاغذ نمی شود و کیفیت مناسب جوهر آن روی سطح مورد نظر پخش نمی شود و باعث آلودگی نمی شود.

جوهر مایع: مخزن برخی از این جادوها حاوی جوهر مایع است که در صورت باز ماندن درب تا 3 ساعت خشک نمی شود. برخی از انواع این محصول را می توان در تماس با پارچه به سرعت از بین برد ، بنابراین باعث ایجاد لکه نمی شود.

انواع بهترین ماژیک هایلایت

جوهر ژله: این نوع هایلایترر هرگز خشک نمی شود زیرا ژله ای است ، بنابراین اگر درب آن از بین رفت ، دیگر نگران غیر قابل استفاده بودن آن نخواهید بود.

طراحی بدن و وزن: برخی معتقدند که بدن این بهترین ماژیک هایلایت باید دارای طراحی ارگونومیک باشد و از درد انگشت جلوگیری کند. آنها همچنین معتقدند که وزن این محصول باید سبک باشد تا حمل آن آسان باشد.

برجسته جادویی

 

فابر کاستل

Fabriccastle یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم التحریر بهترین ماژیک هایلایت در جهان است که به دلیل کیفیت و تنوع رنگ در بازارهای جهانی طرفداران خاص خود را دارد. نوک این جادوها احساس می شود و نوع نوک آن گرد و مسطح است که با قطر نوشتن مختلف وارد بازار شده است.

استابیلو

یک شرکت آلمانی و پیشگام در تولید لوازم التحریر که خلاقیت را در تولید محصولات به اوج خود رسانده است. خوب است بدانید که اولین برجسته جادویی توسط برند Stabilo تولید شد بهترین ماژیک هایلایت و عمدتا وارد بازار شد. بیشتر مارکرهای برجسته جادویی اگر در هوا بمانند به سرعت خشک می شوند ، اما این مارک از جوهر پایه آب استفاده می کند که بیش از 3 ساعت در هوا دوام دارد و خشک نمی شود.

 ماژیک هایلایت را از کجا بخریم

این شرکت آلمانی یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم التحریر است که از سال 1662 شروع به کار کرد. این برند از بهترین فناوری ها در تولید نرم افزار نوشتاری خود استفاده می کند ، به همین دلیل طرفداران خاص خود را دارد. مخزن جادویی هایلایترهای استدلر بزرگ است ، بنابراین استفاده از آن برای شما کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود.

برجسته جادویی

پلنگ

یک مارک معتبر ایرانی که در بهترین ماژیک هایلایت بازار لوازم التحریر کاملاً پذیرفته شده است. محصولی با کیفیت و قیمت مناسب که در تنوع رنگی بالایی به بازار عرضه شده است. طراحی خاص درب محصولات Panther از خشک شدن آن جلوگیری می کند ، بنابراین عمر طولانی تری خواهد داشت. این محصول لوازم التحریر ضد باکتری را نیز به بازار عرضه کرده است که موفق به اخذ گواهینامه ثبت اختراع شده است.

زبرا

مارک ژاپنی با بیش از 120 سال سابقه بهترین ماژیک هایلایت در تولید لوازم التحریر که از ویژگی های آن نوآوری و خلاقیت در طراحی است. جادوی دو سر گورخر با دو نوع نکات در هر دو طرف ، انقلابی در نوشتن نرم افزار ایجاد کرده است که استفاده از آن را آسان می کند.

سحر و جادو هایلایت با رنگها و کیفیت های گوناگونی وارد بازار شده است و در ادارات و مدارس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید نکات برجسته جادویی ، دفتر نقاشی و … را دارید ، بهترین ماژیک هایلایت است به وب سایت گاج مارکت و محصولات متنوع آن مراجعه کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.