تسلط لیا توماس برعکس بازی جوانمردانه است

[ad_1]

همانطور که من MiraLAX Irritable Bowl Bowl را در ESPN تماشا کردم، از این واقعیت متعجب شدم که دوران عقل مدت هاست گذشته است. ما اکنون در عصری گیر کرده ایم که دلیل خوبی ندارد.

این ستون مجدانه از سیاست های ریاست جمهوری و سیاسی اجتناب می کند مگر اینکه با ورزش تلاقی داشته باشد.

بنابراین، زمانی که رئیس جمهور دونالد ترامپ به خود می بالید که شخصاً دستش را دراز کرده و با دستی قدرتمند، فوتبال ده بزرگ از چنگال های مرگبار کووید-19 را در فصل گذشته نجات داده است، من نوشتم که چنین بیانیه ای بی اهمیت است. پول تلویزیون و تنها پول تلویزیون، علیرغم تغییر وضعیت آنها توسط کووید، فصل را نجات داد.

جو بایدن در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود این قول را داد: “به شما قول می دهم، هیچ دلیلی وجود ندارد که فرض کنیم شما باید از هر گونه حقوقی محروم شوید. [transgender] فرزند دختر. … هیچ یک. صفر.»

هنگامی که او به قدرت رسید، موضع انعطاف ناپذیر خود را در مورد مردان بیولوژیکی که در ورزش زنان رقابت می کنند، تأیید کرد:

“کودکان باید بتوانند بدون نگرانی در مورد محرومیت از دسترسی به توالت، رختکن یا ورزش های مدرسه یاد بگیرند.”

اما در مورد عقل سلیم که مبتنی بر بازی جوانمردانه است؟ از آنجا که مردان سابق عرصه مسابقات ورزشی زنان را ویران کرده‌اند، اگر همزمان «برابری» را در این بی‌عدالتی نمی‌بینید و جشن نمی‌گیرید، برای جان خود فرار کنید: به عنوان یک متعصب، به عنوان یک ترنس هراس محکوم خواهید شد.

البته این آمیزه‌ای پوچ از واقعیت‌ها است که فقط نابینایان آن را با هم مخلوط می‌کنند تا مجازات شوند. توضیح دادن به افرادی که بازی جوانمردانه را به یک آزمون منظم ترجیح می دهند به عنوان افراد دارای اختلال روانی – فوبیک – هیچ ربطی به هراسی ندارد، مگر اینکه طرفداران بازی جوانمردانه عمیقاً به روان درمانی نیاز داشته باشند، اگر نه لوبوتومی.

برای من باقی می ماند که به امر احشایی، “چه می شد-اگر” در اول شخص تکیه کنم.

اگر یک زن جوان محبوب در زندگی بایدن که برای رسیدن به اوج ورزش خود در سطح خود تمرین کرده است – یک دونده دبیرستانی یا تنیس باز، یک شناگر دانشگاهی یا یک بازیکن بسکتبال – از شانس ورزشی خود برای موفقیت بیشتر محروم شود. مردان در رقابت با او، بایدن چه خواهد بود؟

شما راضی مفتخرید که به طور کامل از کسانی حمایت کرده اید که آنچه را که سزاوار دستیابی به سختی هستند انکار می کنند؟ آیا او قهرمانان بین مردان و زنان را می یابد که شایسته یک دستاورد تحسین برانگیز به نام برابری باشند، در حالی که این دستاورد مبتنی بر نابرابری پوچ است؟

آخرین مورد از اغراق، شاهد رکورد عملکرد زن در شنا از دانشگاه پنسیلوانیا، لی توماس، شناگر سابق تیم مردان پن در نقش ویل توماس بوده است.

لیا توماس
لیا توماس
دو و میدانی قلم

حتی برخی از هم‌تیمی‌های توماس نیز نتوانستند این شعار سیاسی درست را اجرا کنند و این امر باعث عدم موافقت شد. موفقیت توماس به عنوان یک شناگر به حداقل استانداردهای قبولی در آزمون بوی بد نزدیک نشد. آنها بوی رقابت های تسویه حساب می دهند – نقطه مقابل بازی جوانمردانه.

و با این حال، مگر اینکه با تحقیر به دلیل ناتوانی خود در کنار گذاشتن عقل سلیم عذرخواهی کنند، این شکاکان منطقی در معرض خطر انداختن در کیسه ای از “متنفران” شیطانی نابردبار و سپس تبدیل شدن به ترنس هراسی هستند.

خواننده تونی دلی سانتی ایده ای دارد. این برگرفته از روش مل فلدمن، مربی بسکتبال دبیرستانی است که فیلمنامه مربیانی را که نمی‌توانستند صبر کنند تا دخترانش را بی‌رحمانه در هم بکوبند، واژگون کرد و آنها را وادار کرد که برندگان را جشن بگیرند تا بر خساست غیرورزشی خود تأکید کنند:

“روش تونی دی: شناگران به خط شروع می روند [starting blocks or positions]. وقتی تفنگ منفجر می شود، هیچ کس حرکت نمی کند. بگذارید او به تنهایی رقابت کند. این باعث جلب توجه بیشتر و خجالت بیشتر خواهد شد.”

لیا توماس رکورد شنای زنان NCAA را شکست.
لیا توماس رکورد شنای زنان NCAA را شکست.
UPenn Swim / اینستاگرام

بد نیست. البته، پس از چنین فعالیت های غیر فعال برای ترویج یا حفظ بازی جوانمردانه، توطئه گران ممکن است حتی با توبیخ رئیس جمهور مواجه شوند. اما چنین خطراتی در دنیای دیوانه وجود دارد.

مایک لیچ خودخواه بازیکنان “خودخواه” را منفجر می کند

نقل قول فصل Bowl متعلق به مایک لیچ مربی می سی سی پی است. با توجه به تمایل بازیکنان ستاره به امتناع از انجام بازی های جام حذفی برای محافظت از ایمنی خود، در نتیجه وضعیت پیش نویس آنها و پول امضای NFL:

“شما به مکانی که به شما کمک کرد تا آن را در جام بسازید و توسعه دهید، بدهی دارید. … تو مدیون تیمت، مدیون هوادارانت، مدیون مربیانت هستی و برای من این عجیب ترین چیز دنیاست.

“یکی می گوید، “خب، من نمی توانم بازی دیگری انجام دهم.” آنها فکر می کنند که قرار است یک حرفه ای 10 ساله در NFL داشته باشند و سپس نمی توانند بازی دیگری را در کالج انجام دهند. خوب، این مسخره است. “این هم خودخواهانه است.”

البته احساسات لذت بخش، به جز کمیک منحرف شده از لیچ.

مایک لیچ
مایک لیچ
USA TODAY Sports

قبل از رسیدن به می سی سی پی برای خمیر بزرگ – یک پایگاه 5 میلیون دلاری – لیچ به عنوان سرمربی در تگزاس فناوری و ایالت واشنگتن – همچنین به عنوان مربی بزرگ خمیر – زیر ابرهای تاریک، از جمله اتهامات بدرفتاری، رفت.

در ایالت واشنگتن، تیم‌های او 29 دستگیر شدند – بیشترین دستگیری در آن زمان در کشور.

و اکنون در مورد وفاداری، تصمیمات خودخواهانه بر اساس پول، و انتخاب درست از نادرست سخنرانی می کند. و آن دسته از بازیکنانی که قبل از مسابقات جام حذفی خود شوت می زنند، ممکن است از مربیانی الهام گرفته باشند که همین کار را انجام داده اند، فقط برای مدت طولانی. همه چیز کلاهبرداری است.


اینکه رادنی هریسون، بازیگر معمولی استودیوی NBC، با اسنوپ داگ به عنوان بخشی از بسته Saints-Buccaneers یکشنبه شب مصاحبه کرد، جای تعجب است.

NBC در این فصل یک Super Bowl دارد، و راجر گودل جعلی جعلی و وزیر امور اجتماعی او، جی زی، از اسنوپ دعوت کرده‌اند تا آخرین نفری باشد که NFL را به بازی نیمه‌وقتی که هم نجابت مرسوم و هم خط‌مشی رفتار NFL را خیانت می‌کند، مرتبط کند. .

هریسون باید وقت داشته باشد تا از داگ سؤالات مرتبط بپرسد، مانند ارجاع داگ به مردان به عنوان “n-as” (علیرغم درخواست های آشکار NFL در زمین برای پایان دادن به نژادپرستی)، شی گرایی جنسی مبتذل از زنان، اظهارات همجنسگرا هراسی، دستگیری های بی شمار. بیشتر به خاطر مواد مخدر و در اختیار داشتن سلاح) و شغل جانبی او به عنوان یک پورنوگرافی.

یا شاید هریسون تمایلی به مطرح کردن هیچ یک از اینها نداشت به این بهانه که اگر داگ به اندازه کافی برای گودل خوب بود، به اندازه کافی برای همه ما خوب بود.

پوشش قوانین وودز

تصور کنید، هنوز هم تعدادی از طرفداران گلف هستند که در آخر هفته تعجب کردند که NBC وانمود می کند که هیچ دو نفره دیگری به جز تایگر وودز و پسر در مسابقه پدر و پسری شرکت نمی کنند.

برخی از طرفداران گلف حتی از این که دن هیکس مجری برنامه آنقدر از مزخرفات شربتی درباره وودز آب دهان می‌ریزد ناراحت به نظر می‌رسند که صفحه‌های تلویزیون ما نیاز به تمیزکننده دارند.

تایگر وودز و پسرش چارلی در مسابقات قهرمانی PNC.
تایگر وودز و پسرش چارلی در مسابقات قهرمانی PNC.
گتی ایماژ

اما تلویزیون، علی‌رغم شواهد فراوانی که بر خلاف آن وجود دارد، به تاریخ ۲۵ ساله‌اش پایبند است که وودز بهترین مردی است که روی زمین راه می‌رود.


در یک نام چیست؟ کدام شبکه، در گرافیک تمام صفحه این هفته، نشان دادن رالف هاوک به عنوان “رالف هاوک” را تقریبا غیرممکن می کند؟ درست است، شبکه MLB.


خواننده ریچ میرسون می پرسد که چرا تماشاگران NFL در نیویورک هر یکشنبه با حضور مارک شلرت تنبیه می شدند؟ آیا پیامی در داخل وجود دارد؟ آره. این نشانه توبه است، گناهکاران، توبه کنید!


زمان کجا می رود به لطف CBS، این هفته متوجه شدیم که سن دیگو اولین بازی جام حذفی 2019 خود را برد. سال گذشته، SDSU دعوت به جام را به دلیل کووید رد کرد.

جام قهرمانی کافه اسموتی استوایی بریدی هاوک، سرمربی سن دیگو، فریسکو بول.
بردی هاوک، سرمربی سن دیگو، جام قهرمانی کافه تروپیکال اسموتی فریسکو بول را در اختیار دارد.
کایل اوکیتا / CSM / Shutterstock

خواننده بروس دساتنیک: «مشکل جت‌ها و غول‌ها این است که هر دو بوی فصل بعد را می‌دهند. با این حال، ارتباط زیادی با ظاهر آنها در پیش نویس های جعلی دارد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر