تعمیر گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی را ما به صورت تخصصی و با ضمانت برای شما انجام می‌شود. از آن جایی که ما در تعمیرات انواع موبایل شیائومی تجربه بالایی را داریم، می‌دانیم دغدغه شما مشتریان را و بهترین راهکار را برای شما تدارک می‌بینیم. اولین دغدغه مشتریان بعد از خرابی موبایل خود زمان تعمیر گوشی است. به همین علت ما در کمترین زمان یعنی کمتر از ۲۴ ساعت تمامی موارد و مشکلات گوشی شیائومی شما را حل و تعمیر خواهیم کرد. دومین دغدغه در این زمینه کیفیت قطعات و خدمات است. به همین دلیل ما از قطعات اصلی برای تعمیر گوشی شیائومی شما استفاده خواهیم کرد، و از تکنسین‌های با تجربه که بهترین خدمات را به شما بدهند استفاده خواهیم می‌کنیم. بعد از تعمیر نیز برای قطعات مصرفی و خدمات تعمیرات به شما ضمانت و گارانتی خواهیم داد. پس با خیالی راحت مشکل خرابی گوشی خود را به مرکز تعمیرات تخصصی mirepair ما بسپارید و از خدمات عالی ما استفاده کنید.

باتری گوشی شیائومی اصلی با شش ماه ضمانت

باتری گوشی یکی از قطعات مصرفی می‌باشد. که بعد حدودا دو سال نیاز به تعویض دارد باتری های تمامی گوشی ها در حال حاضر از جنس لیتیوم یونی ساخته می‌شوند. که از مواد شیمیایی هستند و شما هرچقدر هم به صورت صحیح از آنها استفاده کنید و شارژ و دشارژ شوند. بعد از حدودا دو سال اگر میخواهید عملکرد مطلوبی داشته باشند باید تعویض شود. باتری گوشی شیائومی در مرکز ما از جنس اصلی استفاده و تعویض می‌شود و دارای شش ماه کارانتی بی قید و شرط می‌باشد. در کمترین زمان این کار برای شما در مرکز ما توسط تکنسین ها انجام خواهد شد.

تعمیر سوکت شارژ گوشی شیائومی یکی از تعمیراتی است که معمولا گوشی ها برای آن به تعمیرگاه ها مراجعه می‌کنند. به این دلیل که این قطعه مصرفی است و برا اثر مرور زمان و استفاده که هر روز گوشی به شارژر متصل می‌شود. این قطعه دچار مشکل می‌شود که می‌بایست تعویض شود. بعضی از مدل ها سوکت تعویض می‌شود. و در بعضی از مدل ها می‌بایست به دلیل اینکه برد شارژ به کلی دچار آسیب شده است کامل برد شارژ تعویض شود. که حتما اگر بخواهید گوشی شما بعد از این تعمیر به درستی شارژ بگیرد حتما از قطعه اصلی استفاده شود.

که گوشی و باتری آن بر اثر اتصالی به مشکلات دیگر برنخورد. برای این کار حتما شما دارندگان گوشی شیائومی باید به تعمیرگاه مجاز این گوشی برای تعمیرات مراجعه نمایید. تا  گوشی شما پس از تعمیر به درستی کارایی قبلی خود را داشته باشد. ما در مرکز تعمیرات تخصصی گوشی شیائومی از قطعات اصلی و دارای ضمانت و تضمین اصالت کالا این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

همچنین برای تعمیر گوشی آیفون می‌توانید به سایت iphonefixer مراجعه کنید. این مرکز به صورت تخصصی تعمیرات محصولات اپل را برای شما انجام می‌دهد.

تعمیرات گوشی‌ آیفون از حساسیت بالایی به علت داشتن منحصر به فرد در طراحی خود بسیار مهم است که با تجهیزات بروز دنیا تعمیر شود. مرکز ما از نظر تجهیزات یکی از کامل‌ترین مراکز برای تعمیرات گوشی شرکت‌های اپل است. در کنار این تجهیزات ما از تیم حرفه‌ای که علم و تجربه بالایی در این ضمینه دارند برای تعمیر گوشی شما استفاده می‌شود. در کنار این موارد ما برای تعمیرات و قطعات مصرفی در تعمیر ضمانت می‌دهیم. تمامی مشکلات گوشی های آیفون در مرکز فیکس موبایل برای قطعاتی مانند تعویض ال سی دی و باتری و… در همان لحظه و در حضور شما انجام خواهد شد. برای تعمیرات مادربرد در کمتر از ۲۴ ساعت عیب‌یابی و تعمیر خواهد شد.

ایندکسر