تی جی وات استیلرز هنوز راه درازی در پیش دارد

[ad_1]

تی جی واتل، استیلر رویایی شهر فوتبال رویایی، قول داد روزی که چند روز قبل از شروع فصل تمدید قرارداد چهار ساله خود را به مبلغ 112 میلیون دلار با 80 میلیون دلار تضمین شده امضا کرد، گرسنگی او هرگز از بین نخواهد رفت. از پیتسبورگ

و حالا، بعد از 17.5 کیسه، wat است؟ رکورد مایکل استرهان برای یک فصل (22.5) وات است.

علم صربستان از وات پرسید که چرا توانست بر هر نشانه ای از رضایت غلبه کند.

“این به نوعی در DNA من است. وات گفت: “من آن چیزی که هستم نیستم، چیزهای بسیار دیگری وجود دارد که می خواهم به آن برسم.” ما از زمانی که من اینجا هستم به سوپربول نزدیک نشده‌ایم، بنابراین فکر می‌کنم که این بدیهی است که هدف شماره 1 است. می گیرم و تا زمانی که دارم از آن بهره می برم، زیرا می دانم که اگر همه چیز را به او نمی دادم، اگر می دادم، وقتی نمی توانم کارهایی را که الان انجام می دهم، انجام دهم، پشیمان می شدم.»

وات در پاسخ به این سوال که در مورد استرهان چه خاطره ای دارد، خندید.

صادقانه بگویم، من خیلی از فیلم او را ندیده‌ام، اما واضح است که می‌دانم کت‌های 22 ₂ / 22 برای 16 بازی جهنمی است.

وات در این فصل دو بازی را به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران از دست داده است، بنابراین باید در 15 بازی این رکورد را بشکند.

او گفت: “خیلی خوب است، اشتباه نکنید، اما این چیزی نیست که من آگاهانه به آن فکر کنم.” “همه این اهدافی که من در اوایل دوران حرفه ای او داشتم و فهمیدم که فقط فشار بی موردی به خود وارد می کند و سپس در چند بازی در طول فصل خود را در بازی های مختلف می بینید، به هیچ وجه نزدیک به هم سطح شدن نیستند، سپس شما نیز شروع به تلاش کنید تا انجام دهید. بسیار زیاد و سپس شروع به آسیب زدن به خود و تیم خود می کنید، بنابراین من فقط سعی می کنم در هر بازی با بهترین چیزی که می توانم تأثیر بگذارم تا بهترین بازی را برای تیمم انجام دهم. چنین رکوردی عالی خواهد بود، اما من همچنین فکر می کنم که به خاطر آن هر روز در سوپر بول شرکت کنم.”

هدف اصلی TJ Watt از Steelers رسیدن به Super Bowl است.
هدف اصلی TJ Watt از Steelers رسیدن به Super Bowl است.
USA TODAY Sports

طعنه آمیز این است که وات، برادر کوچک هم تیمی کاردینال ها و استیلرز / درک، برت فاور را به عنوان تنها کوارتربکی که دوست دارد اخراج کند نام برد زیرا این فاور بود که به استراهان اجازه داد مارک گاستینو را شکست دهد. پرونده اخراج.

“من فکر می کنم او به تازگی در گرین بی بزرگ شده است، من فکر می کنم این چیزی است که هیچ کس نمی تواند داستان گفتن را متوقف کند، فقط به این دلیل که چقدر بزرگ شده است و همه در ویسکانسین چقدر با او رفتار می کنند.”

وات با یادآوری اینکه ضبط شده است که فاوره شیرجه زده است، گفت و خندید: «من به آن اشاره نمی کنم! نه، من حتی این نمایشنامه را ندیده‌ام، اما قطعاً بارها داستان را شنیده‌ام.»

وات در پاسخ به این سوال که اگر این رکورد را به این شکل بشکند چه احساسی خواهد داشت، گفت: “من باید قبل از اینکه حتی به او نزدیک شوم، چند گونی دیگر بگیرم، بنابراین این موضوع را به هر کسی که می خواهد بگوید، می سپارم.”

وات که روز یکشنبه در دیداری که فولاد باید برنده شود تا امیدهای خود را در پلی آف زنده نگه دارد، پاتریک ماهومز را هدف قرار خواهد داد، در 74 بازی حرفه ای خود 67 اخراج دارد. و فراموش نکنید که او به عنوان یک تایتا در ویسکانسین شروع کرد.

من با تماشای مهاجمان زیاد بزرگ نشدم، فقط با تماشای برادرم بزرگ شدم [J.J.] بازی، “وات گفت.” فکر می کنم به همین دلیل است که ما حرکات بسیار مشابهی داریم.”

برادر بزرگتر حدود 50 کیلوگرم از برادر کوچکتر وزن دارد.

تی جی گفت: “او بسیار بزرگتر از من است، بنابراین او هدف بهتری برای گاو نر دارد، بسیاری از دویدن های او بر اساس قدرت است، در حالی که من بیشتر یک دونده سریع هستم.” «تاب دوگانه او، که هر دوی ما از آن استفاده می کنیم، همان چیزی است که من از او گرفتم. او یک ضربه بلند بازوی بسیار خوبی دارد. کراس chop، و حتی خنده دار است، زیرا او در حال حاضر نیز در تلاش برای پیشرفت است، بنابراین او از من سؤالاتی در مورد کراس chop، که چیزی شبیه به تخصص من است، می‌پرسید.

تی جی وات نیز به دانش آموز بازی تبدیل شد.

تی جی به برادر بزرگترش گفت: «او بازیکن بسیار آگاه است. هرچه بیشتر متوجه می‌شوم که او شکل‌بندی‌ها و چیزهایی را مطالعه می‌کند که شما می‌توانید انتظار دیدن آنها را داشته باشید، و برخی دویدن‌ها را که دوست دارند از شکل‌گیری‌های خاصی که در آن هستند خسته کنند و برخی داستان‌ها تعریف می‌کنند، به نوعی در آن نقش بزرگ می‌شوم که در ابتدای کار من بیشتر یک بازیکن غریزی بودم.”

جی جی وات در سال های 2012 و 2014 با تیم تگزاسی ها 20.5 کیف را ضبط کرد.

“سلطه به قدری منظم بود که من همیشه با مردم شوخی می کردم که انگار در بازی ای که همیشه دوست داشتم اخراج نشده است: “لعنتی چه شد؟” چه اشتباهی در آنجا رخ داد؟ گفت تی جی. “تعداد بازی هایی که او به طور منظم انجام می داد بسیار دیوانه کننده است، اکنون که من دیدگاه متفاوتی نسبت به حضور در NFL دارم.”

تی جی وات در جریان پیروزی 20-19 استیلرز مقابل ریونز، لامار جکسون را اخراج کرد.
تی جی وات در جریان پیروزی 20-19 استیلرز مقابل ریونز، لامار جکسون را اخراج کرد.
USA TODAY Sports

این تقریباً مانند TJ است که گاهی اوقات در یک منطقه است.

او گفت: “من فکر می کنم این یک ذهنیت است تا یک منطقه.” “من فکر نمی کنم اگر ذهنیت درستی داشته باشید، واقعا نمی توانید از منطقه خارج شوید. من واقعا فکر می کنم شما می توانید در منطقه خود بمانید. فکر نمی‌کنم همیشه به نتایجی که می‌خواهید برسید فقط به این دلیل که یافتن آنها بسیار سخت است، اما فکر می‌کنم اگر زمان و تلاش خود را صرف کنید و اعتماد به نفس داشته باشید، می‌توانید همیشه یک نفر را شکست دهید. فکر می کنم این بزرگترین چیزی است که می توانم از آن مطمئن باشم.”

تی جی وات سی امین پیش نویس برای سال 2017 بود. او 21 لمس را انجام داد و در هنر کمیک تسلط یافت. او چهار رهگیری اضافه کرد. او احتمالاً اولین تیم آل پرو برای سومین فصل متوالی خواهد بود. او باید مدافع سال این فصل باشد. جری ریس، مدیر کل سابق جاینتز، در درفت 2017، گزینه 23 امین اوان انگرام را انتخاب کرد.

تی جی گفت: «تمام عمرم شک داشتم که فقط به خاطر برادرانم و همه اینها بورسیه تحصیلی بگیرم، و واضح است که بیشتر عمرم در سایه جی جی و درک زندگی کرده ام. “من کار خوبی انجام دادم که بسیاری از این چیزها را مسدود کردم و فقط از آنها به عنوان ابزاری برای پرسیدن هر چه بیشتر از این بچه ها استفاده کردم. فقط دیدن اینکه این بچه ها چقدر سخت کار می کنند واقعاً من را عصبانی کرد. یادم می آید که به دانشگاه رفتم و به کلاس رفتم و برادرانم به من پیام دادند که قرار است تمرین کنند و مجبور نیستند به کلاس بروند، به مدرسه بروند و من فقط فکر کردم این بهترین کاری است که قرار است انجام دهم. من دنیا را دارم و اکنون با آن زندگی می‌کنم، و اینکه بتوانم با این بچه‌ها کار کنم و برنامه‌ای برای ورود به NFL، چگونگی موفقیت داشته باشم، ابزاری عالی برای من وقتی بزرگ شدم بود.»

تی جی وات راه برادرش جی جی را دنبال کرد و در کالج در ویسکانسین بازی کرد.
تی جی وات راه برادرش جی جی را دنبال کرد و در کالج در ویسکانسین بازی کرد.
AP

به عنوان یک هافبک بال چپ برای فولاد، کوارتربک ها و مدافعان دونده به سختی یاد گرفته اند که هرگز نمی توانید با فوتبال اطراف تی جی وات خیلی مطمئن باشید.

“من در سمت چپ فوتبال گیج می‌کنم، بنابراین همیشه می‌توانم ببینم مدافع به کجا نگاه می‌کند و فوتبال کجاست، بنابراین وقتی پاسور را هل می‌دهی و کرنر را در مقابل ضربه می‌چرخانی، توپ همیشه در دید است.” او گفت: بسیار مهم است که چنگال را با دست باز محکم کنید و سپس دست دیگر همیشه می تواند به فوتبال ضربه بزند. بسیاری از این مدافعان همیشه از پایین به داخل زمین نگاه می کنند، بنابراین توپ را خیلی محکم نمی گیرند. بنابراین من فقط سعی می‌کنم او را خوب بگیرم، و اگر توپ را بیرون بیاوری، این یک امتیاز است.”

تی جی وات تنها 27 سال سن دارد. با توجه به تعهد و شخصیت او، باید باور داشته باشید که بهترین های او هنوز در راه است.

تی جی می‌گوید: «در بزرگ شدن، پدرم همیشه می‌گفت که برای تبدیل شدن به یک بازیکن بزرگ باید تأثیرگذار باشی. «مدتی طول کشید تا این اثر را کشف کنم، اما بالاخره آن را پیدا کردم. اگر با دانستن اینکه هیچ کس به اندازه شما آماده نیست وارد بازی می شوید، از نظر روحی و جسمی یک مزیت بسیار بزرگ است و فقط به بدن خود اجازه می دهید که تسلط پیدا کند و قطعاً پرخاشگری ظاهر می شود.

او دقیقاً با “شیطان” جو گرین و جک لمبرت و آن پرده های فولادی جور در می آمد.

تی جی گفت: «فقط فکر می‌کنم این یک تناسب کامل است، چه در داخل و چه خارج از زمین. “این افراد یقه آبی هستند، آنها به همه تیم های ورزشی خود افتخار می کنند. هر تیم ورزشی سیاه و زرد است، بنابراین این تنها چیزی است که در کل شهر می بینید. وقتی در یک مکان عمومی هستم، هیچکس مرا اذیت نمی کند، همه به شدت محترم هستند. فقط افراد واقعی، آنها فقط افراد طبقه کارگر هستند، چگونه می توانید با همه کنار بیایید؟ من نه از خانواده ای با کلاس بالا آمده ام، نه از خانواده ای کم طبقه. همه آنها از نوع مردم من هستند و فکر می کنم به همین دلیل است که او بسیار مناسب است.”

و او از نوع استیلر آنهاست.

تی جی گفت: “من همیشه به مردم می گویم که این فردی است که بسیار بی ادب و بسیار فداکار است.” “شما باید این سوئیچ را داشته باشید که وقتی در زمین فوتبال هستید باید آن را بچرخانید، اما آنها همیشه در اطراف فوتبال هستند، آنها عضو بزرگی از جامعه هستند. حضور در جامعه در اینجا بسیار مهم است، به خصوص بازی برای مالکانی مانند Mr. [Art] رونی [II] و نحوه رفتار آنها در داخل و خارج از محل اجتماع. اینجا مکانی ویژه برای بازی فوتبال است.»

تی جی وات
تی جی وات
USA TODAY Sports

او به شدت مشتاق بازگشت به هاینز فیلد در 3 ژانویه در برابر براون است و همه چیز هنوز در مقابل این هواداران وحشتناک که حوله را تکان می دهند آنلاین است.

تی جی گفت: “آنها واقعاً شما را به لرز می اندازند.” “در برخی از این نزول‌های سوم، شما صف می‌کشید و فقط می‌توانید بگویید، “اینجا، فقط می‌توانم بگویم این یک بازی هیولایی خواهد بود.” این فقط یک مکان عالی برای بازی است.

Steeler رویایی برای یک شهر رویایی.

تی جی وات می‌گوید: «حالا فکر می‌کنم فقط این است که بخواهم اثری از خود در این بازی بگذارم، بخواهم نشانم را در پیتسبورگ بگذارم. می‌دانم که می‌توان یکی از بهترین بازیکنان برای بازی کردن بود، زیرا یکی از آنها از همان خانواده‌ای است که من از آن آمده‌ام.

“پس چرا من هم نمیتونم باشم؟”

فولاد ایمن این وات است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin tıkanıklık açmagüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi