جان مدن شانس خود را برای جلوگیری از فروپاشی NFL از دست داد

[ad_1]

سرزمین Walda-Kulda-Schulda در یک زمین بایر وسیع و بایر واقع شده است – مکان خالی سرداب های فرصت های از دست رفته.

جان مدن در 28 دسامبر درگذشت. او مدت‌هاست که به دلیل حضور در تبلیغات آبجو، سفرهای اتوبوس و تعطیلات شکرگزاری به عنوان بهترین تحلیلگر تلویزیونی شناخته می‌شود. تا یک نقطه.

کاش می توانست از حضورش برای صلاح و رفاه فوتبال استفاده کند. او این کار را نکرد.

بنابراین، برای من، او اولین نفر در یک سری ناامیدی های مداوم در میان کسانی بود که می توانستند، می توانستند و باید تفاوت را ایجاد می کردند.

در سال 1979، زمانی که Madden برای اولین بار در CBS شنیده شد، بازی های NFL شروع به انحطاط به خود تبلیغی، نمایش های درجه یک و ورزشی کردند. مدن خیلی زود یک انجمن و نفوذ برای توهین به متخلفان داشت. اما او این فرصت را از دست داد، با سوت زدن از نزول گذشته، مانند بسیاری از شاهدان عینی مایل نبود که مشارکت کنید.

آیا ادامه حضور آنتونیو براون، آدام پکمن جونز، و ده‌ها حرامزاده تثبیت شده دیگر – نه کمتر از کالج‌های آمریکایی – راضی می‌شد اگر مدن گاهی اوقات حتی به وضوح بیان می‌کرد که اقدامات آنها کودکانه، خودخواهانه، بی‌حیا، ناخواسته و اغلب معکوس بود؟ ما هیچوقت نخواهیم فهمید.

مدن در واقع تصمیم گرفت برای برخی از جنایتکاران کف بزند.

در یک بازی نزدیک، پس از اینکه رندی ماس فوق ستاره خودخواه (در نتیجه بی فایده) بی امان، یک پنالتی 15 یاردی را از خط کناری کشید تا بطری آب را روی داور کناری بپاشد، به جای اینکه با صدای بلند بپرسد که چرا ماس را بیرون انداخته نشد، مدن خندید. گویی از عمل ماس لذت می برد و آن را تایید می کرد.

جان مدن و آل مایکلز، مفسران NBC Sports
جان مدن این قدرت را داشت که سر و صدای بازیگران NFL را خفه کند – و این کار را نکرد.
NBCUniversal از طریق Getty Images

در پایان بازی که تیم او برنده بود، دیون سندرز یک پاس را قطع کرد و سپس سعی کرد بیهوده و بیهوده آن را حذف کند. مدن منطقاً مجبور شد مزخرفات سندرز را بکشد.

در عوض، او ادعا می کند که این بازی ثابت کرده است که سندرز “خنده دارترین مرد فوتبال” است.

وقتی این حرف را زد باورش نمی‌کردم، نه بعد از اینکه در یکی از دو تماس تلفنی طولانی‌مان به من گفت که بازی‌ها توسط شوبوی‌ها کاهش یافته و حتی می‌بازند. پیشنهاد مشتاقانه من مبنی بر بیان چنین کلمات مهمی روی آنتن نادیده گرفته شد، اما من که بودم؟

تنها بازیکنان حاضر در زمین که مدن آنها را زد، بازیکنان بی دفاع در بازی بودند. با این حال، مدن درک ضعیفی از قوانین NFL داشت.

همانطور که راجر گودل، نایب رئیس NFL قبلاً به من گفته بود، وقتی به مدن گفته شد که در حال ضربه زدن به مقامات مجری قانون است، پاسخ مدن این بود: “پس قوانین را تغییر دهید.”

مدن هرگز به عنوان یک کارمند سپاسگزار یا مهربان شناخته نشده است. او در طول 14 سال حضورش در CBS، برای اجرای دستورات هفتگی خود به افراد پایین‌تر متکی بود.

هنگامی که او به فاکس و رکورد 6 میلیون دلار رفت، به خود زحمت نداد از هیچ یک از آنها تشکر کند، کسانی که به مدن کمک کردند تا جان مدن ستاره تلویزیون شود.

زمانی که در فاکس بود، که به ثروت هنگفت او می‌افزاید، علناً اعلام کرد که یک روز می‌خواهد با ABC Football Monday Night تماس بگیرد.

هیئت مدیره به جان مدن ادای احترام می کند
تیم های NFL در اوایل ژانویه به مرحوم جان مدن ادای احترام کردند.
گتی ایماژ

اجراکنندگان فاکس ترسیده بودند و انگشتان خود را گاز می‌گرفتند و نگران بودند که مدن را در زمانی که مجبور به اخراج او به دلیل نافرمانی عمومی می‌شد از دست بدهند (نگاه کنید به: هری ترومن در برابر داگلاس مک آرتور). او به عنوان پردرآمدترین کارمند فاکس، آشکارا برای شغلی در شبکه دیگری مبارزه می کند. این خیانت است

پرفروش‌ترین بازی ویدیویی Madden با عناصر پیچیده طراحی شده بود تا جوانانی را که دیگر نیازی به چرخش ندارند، حساسیت‌زدایی کند.

سرمربی جان مدن از اوکلند رایدرز
جان مدن به عنوان مربی اوکلند رایدرز.
تمرکز بر روی اسپورت / گتی ایماژ

یک نسخه حاوی این پیام بود که روی بسته چاپ شده بود: «بازیکن را اخراج کنید! بفرستش بیمارستان!»

این در حالی بود که یک آمبولانس در زمین مسابقه می‌داد تا کیو بی را بگیرد و در حین راه رفتن از روی بازیکنان می‌دود و باعث می‌شد آن بازیکنان خون قرمز کامپیوتری چکه کنند.

در دومین گفتگوی طولانی‌ام با مدن، پرسیدم که آیا این موضوع با رضایت او و احساس او از فوتبال به عنوان یک ورزش مواجه شد؟ از این سوال خوشش نیامد

می خواهی چه کار کنم، همه بازی ها را صدا زدم؟

نه، اما چطور اجازه دادید چنین محتوایی به نام شما فروخته شود؟

مدن پاسخ داد که او هیچ نظری در این مورد ندارد. من جواب دادم که حرف اول و آخرش را باید بزند هر چه به نام او فروخته شد

این آخرین گفتگوی ما بود.

هیچ یک از آنچه در بالا نوشته شده بود در زمانی که مدن زنده بود نوشته نشده بود، و من به او اجازه دادم تا برای نوشتن این مطلب از آنچه که فکر می کنم پس از مرگش شایسته احترام است، بگذرد. چیزی را تغییر نخواهد داد. از مدن به عنوان فوق العاده خاص در سالنامه پخش ورزشی یاد خواهد شد.

اما همانطور که نادیده گرفتن مرگ مدن برایم سخت خواهد بود، چیزی را که به آن اعتقاد ندارم نخواهم نوشت. آن را بگیر یا بگذار، این فقط نسخه من از حقیقتی است که نوشتن آن سخت است و محبوب نیست.

انتقاد منطقی از قبل شما را اخراج می کند

اخراج از شبکه MLB خبرنگار / تحلیلگر سختکوش و قابل اعتماد کن روزنتال، که مکرراً از راب مانفرد کمیسر MLB انتقاد کرده است، که حتی مورد تمجید قانونی قرار نگرفته است، هم نگران کننده و هم جای تعجب ندارد.

MLBN احتمالاً مقصر جنایاتی است که توسط تقریباً همه شبکه‌ها و تیم‌هایی که شبکه‌هایی را که در آنها ظاهر می‌شوند کنترل می‌کنند: با بینندگان، اغلب مشترکین، به‌عنوان احمق رفتار می‌کنند.

هیچ راه بهتری برای فکر کردن در مورد یک ورزش یا یک تیم وجود ندارد جز اینکه به پخش کنندگان آن اجازه دهیم تا به طور منطقی با مردم صادق باشند. آنها نباید در محکومیت خشونت آمیز شرکت کنند تا آنچه را که فکر می کنند باید بدانیم – اگر قبلاً نمی دانیم – به ما اطلاع دهند.

به این می گویند حسن نیت. در اغلب موارد ممنوع، حسن نیت هرگز برای یک شبکه، حتی یک بیننده، هزینه نداشته است.

زمانی که شبکه MSG به عنوان بهترین شبکه ورزشی منطقه ای در آمریکا در نظر گرفته می شد، رئیس جمهور باب گوتکوفسکی چیزی را پنهان نکرد و از هیچ چیز، از جمله اشتباهات، پنهان نکرد. وظیفه شناسی پرورش یافته در بین تماشاگران بازیابی و حفظ شد. با حمایت و تشویق گوتکوفسکی، آرای تیم به صدای آنها رسید.

این امر بدون بازگشت با فروش باغ خانواده دولان در سال 95 به پایان رسید.

ارزش صداقت همیشه کم می شود. اظهار نظر در مورد برنامه های تلویزیونی Yankees برای YES اغلب توهین به کسانی است که بهتر می بینند و می دانند. ممکن است مایکل کی اصرار داشته باشد که او یک فرد داخلی نیست، اما شواهد زیادی بر خلاف آن وجود دارد.

هر آخر هفته، به‌روزرسانی‌های NBC Sports، ورزش‌های محبوب را نادیده می‌گیرند و اغلب ماه‌ها بعد، به تبلیغ پوشش بازی‌های المپیک می‌پردازند – دوباره، مثل اینکه ما چیز بهتری نمی‌دانیم. صبح جمعه، حتی تیم NBC Today Show وانمود کرد که در مورد برنامه تلویزیونی یکشنبه NBC هیجان زده است.

برای سال ها، تقریباً همه چیز در ESPN و رادیو ESPN به تبلیغات شفاف محصولات ESPN تبدیل شده است. WFAN به یک ایستگاه قمار ورزشی تبدیل شده است که نشان دهنده سرمایه گذاری ملک در قمار ورزشی است.

مصاحبه کن روزنتال با والت وایس در طول سری جهانی 2021
اخراج کن روزنتال از شبکه MLB هم نگران کننده است و هم تعجب آور نیست.
فرانک میچلوتو / فاکس اسپورت

اخراج روزنتال، که کنسرت‌های آخر هفته را در فاکس برگزار می‌کند، به شبکه MLB زمان بیشتری می‌دهد تا آنچه را که اکنون مهم‌تر به نظر می‌رسد، تبلیغ کند: خطوط قمار روزانه MLB و 100 تلنگر برتر خفاش با گواهی مانفرد.

ممنوعیت قهوه ای به پایان رسیده است

اگر راجر گودل یک نگهبان واقعی بازی بود و نه یک دلقک اجتماعی، مدت‌ها پیش به آنتونیو براون می‌گفت: «ما به شما پنج فرصت دوم دادیم. آماده است.” اما گودل به احتمال زیاد براون را برای بازی در نیمه دوم سوپربول دعوت می کند.


در باخت 91-82 مقابل کلیپرز هفته گذشته، سلتیکس با 3 امتیاز 4 بر 42 به ثمر رسید. آدام سیلور یک دارو نیست. او قبل از تصمیم گیری اجرایی برای بازگشت بسکتبال به بازی های NBA چقدر بیشتر باید انجام دهد؟


از فصل گودل 2011، “PSL ها سرمایه گذاری خوبی هستند” غول ها 70-106 هستند، جت ها 63-113 هستند. سال‌ها لیست انتظار PSL برای بلیت‌های غول‌ها و جت‌ها به پایان رسیده است، اما یک طرف منحرف از آن‌ها وجود دارد: NFL گودل آنقدر به پول تلویزیون معتاد است که فقط دارندگان تیم‌های بد PSL از ۱۳ سالگی شروعی منطقی دارند: 00 بازی خانگی

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme