حتی مربیان در تالار مشاهیر NFL در ابتدا مشکل داشتند

[ad_1]

26 مرد به عنوان سرمربی در تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای حضور دارند. دو مربی فعلی دیگر – بیل بلیچیک و اندی رید – قطعا به آنها خواهند پیوست.

برخی از آنها به محض زدن سوت بر گردن شروع به برنده شدن کردند: جورج هالاس در سال 1920 به عنوان یک مربی تازه کار 25 ساله 10-1-2 شد. پل براون از سال 1946 در AAFC قدیمی 12-2 با براون ها بود. جان مدن 32 ساله بود که در سال 1969 هدایت ریدرز را بر عهده گرفت و بلافاصله با آنها 12-1-1 شد.

12 نفر در سال اول خود رکوردهای از دست دادن داشتند. و نه فقط رکوردهای زیر 0.500، بلکه نوعی باخت یک جانبه که سالها طول می کشد تا در لیگی که در آن کمتر از 12 بازی در سال انجام دادند و هنوز فقط 17 بازی انجام دادند، غلبه کرد.

این بدان معنا نیست که رابرت صالح سرمربی جت – 4-13 در اولین فصل خود – محکوم به سقوط در کانتون است. اگر به تاریخچه گسترده NFL و مردانی که از دهه 1920 مربیگری فرنچایزهای مختلف را بر عهده داشتند نگاه کنید، چیزی برجسته است:

تعداد مربیان بد خیلی بیشتر از مربیان خوب بود. مربیان فراموش شدنی بسیار بسیار بیشتر از جاودانه ها بودند.

اما حتی برخی از بهترین ها مجبور به مبارزه بودند. تقریباً همه دلایل خوبی برای بد بودن داشتند: تیم های توسعه یا تیم های استعداد در سطح گسترش. هر مربی جورج سیفرت نیست، که دارای یک تیم کالیبر سوپر وول از بیل والش است. یا دارنده بلیط بخت آزمایی مت لافلور، آرون راجرز.

در اینجا اولین اعضای تالار مشاهیر (یا تالار مشاهیر آینده) با بدترین اولین حضورها هستند. شاید برخی از این نام ها بتواند به صالح دلداری دهد. شما واقعاً هرگز نمی دانید.

12. تام لندری، 1960 دالاس کابوی، 0-11-1 (000)

کابوی ها یک تیم توسعه دهنده بودند، اما موفق شدند هفته آینده با تیم قدیمی لندری، جاینتز، 31-31 برابر شوند. هفت فصل طول کشید، اما در سال 1966 کابوی ها برنده شدند و بازی های پیاپی عنوان NFL را به وینس لومباردی پکرز باختند.

تام لندری
تام لندری در اولین فصل حضورش در سکان هدایت کابوی ها هیچ بازی را نبرد.
گتی ایماژ

11. جیمی جانسون، 1989 دالاس کابوی، 1-15 (0.063)

پس از سال اول، ترکیب جانسون-جری جونز تقریباً توسط NFL رد شد. در سن 5 سالگی، آنها قهرمانی متوالی سوپربول را به دست آوردند.

پست ورزش + اعضا، اکنون می توانید پیامک به Vac ارسال کنید. پیام‌هایی را از مایک واکارو دریافت کنید تا اولین کسی باشید که نظر او را در مورد فراز و نشیب‌های ورزش در نیویورک درک می‌کند و برای به اشتراک گذاشتن افکار خود پاسخ دهید. هنوز عضو Sports + نیستید؟ حالا امتحان کن.

10. چاک نول، 1969 پیتسبورگ استیلرز، 1-13 (0.071)

نول اولین بازی خود را با نتیجه 16-13 مقابل شیرها برد، سپس 16 و 30 بازی بعدی خود را از 42 بازی اول خود باخت. اما باخت منجر به انتخاب حماسی پس از دیگری شد. تا سال 1980، او چهار حلقه داشت.

9. بیل والش، 1979 سان فرانسیسکو 49ers، 2-14 (0.125)

تیم اول والش شامل یک مدافع ویران شده به نام OJ Simpson بود – اما همچنین یک QB ذخیره یک تازه کار به نام جو مونتانا. دو سال بعد، جادو شروع شد.

مت والش
مت والش
Popperfoto از طریق Getty Images

8. گریسی نیل، 1941 فیلادلفیا ایگلز، 2-8-1 (0.200)

جو جاج می تواند از نیل که در فصل دوم خود 2-9 گل زد، به عنوان رهبر استفاده کند. با وجود شروع 4-17-1 نیل، ایگلز دو عنوان NFL را تا پایان دهه به دست آورد. اگر این پایان برای قاضی اتفاق بیفتد در شهر دیگری خواهد بود.

7. Bill Parcells, 1983 Giants, 3-12-1 (.219)

هر بار که جان مارا قبل از اخراج یک مربی نفس عمیقی می کشد، مطمئناً به یاد می آورد که جورج یانگ تا چه حد به کشتن پارسلز پس از سال اول زندگی و جذب هوارد شنلنبرگر نزدیک شده بود، لحظه ای کشویی که فقط تاریخ 40 ساله غول ها را تغییر داد. .

6. Weeb Ewbank، 1954 Baltimore Colts، 3-9 (.250)

یوبانک یکی از دستیاران پل براون بود که سه سال را صرف بازسازی این فهرست کرد. او در سال 1956 با تماس جان یونیتاس که یک سال قبل توسط استیلرز قطع شده بود، یک بلیت برنده پاوربال گرفت. کلت ها در سال های 1958 و 59 پیاپی برنده شدند. نه سال بعد، Ewbank با جت ها برنده Super Bowl III شد.

5. مارو لوی، 1978 کانزاس سیتی چیفز، 4-12 (.250)

لوی ممکن است به همان اندازه که در بوفالو مربی خوبی در کانزاس سیتی بود، بود، اما مربی در اصطبل تالار مشاهیر به او کمک کرد تا او را به چهار سوپربول هدایت کند.

4. Bud Grant، 1967 Minnesota Vikings، 3-8-3 (.273)

پس از اولین سال غسل تعمید گرانت، وایک ها برای 11 سال متوالی بدون از دست دادن رکورد تحت رهبری او ادامه دادند و Purple People Eaters چهار سوپربول ساخت.

3. اندی رید، 1999 ایگلز، 5-11 (.313)

منحنی یادگیری رید این 16 بازی را تحمل می کند. در 23 سال سرمربیگری، او رکوردی باخت تنها سه فصل داشت که از زمان ورودش به کانزاس سیتی در سال 2013، هیچ یک از این باخت ها نبود.

2. Tony Dungi، 1996 Tampa Bay Buccaneers، 6-10 (0.375)

اولین فصل دانگی همچنین تنها فصل باختی بود که او در 13 سال تحمل کرد، زمانی که او Bucs را به لبه و کلت ها را به اوج رساند.

1. بیل بلیچیک، 1991 کلیولند براونز، 6-10 (.375)

اکنون بلیچیک چنان نماد موفقیت بی امان است که به نظر می رسد همیشه به یاد داشته باشید که چهار بازی در دوران تصدی او در نیوانگلند، رکورد او 36-48 بود. از آنجا همه چیز بهتر شد.

بیل بلیچیک
بیل بلیچیک
گتی ایماژ

Vac’s Whacks

در زمانی از زندگی ام که فکر می کردم قهرمانان ورزشی من ابرقهرمانان واقعی هستند، کلارک گیلیس بزرگتر از زندگی بود. خیلی بعد کمی با او آشنا شدم و خوشحال شدم که غریزه من به عنوان یک کودک 8 ساله درست است. او تنها چیزی بود که می خواستیم بت ما باشد. درود بر او. و ممنون بابت خاطرات فوق العاده


غیرممکن است که از کتابی بیشتر از «ظهور» لذت ببرید، داستانی زیبا درباره خاستگاه کوبی برایانت که به زیبایی توسط مایک سیلسکی روایت شده است.


مرد ما جی هورویتز اشاره می کند که گیل هاجز در چیزی شبیه به یک سریال داغ در تالار مشاهیر است. او در آگوست گذشته به تالار مشاهیر بیسبال نیویورک معرفی شد و در ماه می وارد ایندیانا خواهد شد. و سپس، البته، در 22 جولای، او در نهایت جایگاه شایسته خود را در Cooperstown خواهد گرفت.


هرکس 3-4 آهنگ دارد که برای موسیقی متن زندگی اش ضروری است و من خیلی از نسل من را نمی شناسم که «بهشت کنار چراغ داشبورد» برایشان در بالای این لیست نبوده باشد. متشکرم، نان گوشت. گاو مقدس، فکر می کنم کار کند …

برگشت در Vac

رابرت لوئیس: من فقط چیزهای خوبی در مورد Giants GM جدید نخوانده ام یا نشنیده ام. امیدوارم او بتواند آن را برگرداند. نگرانی این است که اگر او با رویکرد و استعدادسنجی اعضای خانواده مارا و تیش در اجرای عملیات فوتبال موافق نباشد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا مارا و تیش پشت او را نگه می دارند؟

جو شوئن مدیر کل جدید جاینتز
جو شوئن مدیر کل جدید جاینتز
کریگ ملوین // بوفالو بیلز

خلاء: هر چه می خواهید در مورد نحوه اداره تیم فوتبال خود بگویید، جان مارا و استیو تیش مردان محترمی هستند. اگر بگویند این نمایش جنرال موتورز است، من آنها را باور می کنم.


دنیس زلینسکی: اگر کسی به پسران PED رأی نداده باشد، فکر نمی‌کنم تا به حال تعداد زیادی نامزد کمتر شایسته دیده باشم. سالن خیلی خوب که اغلب استفاده می شود واقعاً سر جای خود است.

خلاء: یکی از بسیاری از مشکلات بسیار واقعی در مورد مشکل استروئیدی این است که پنج مردی که بدون شک مهاجم خواهند بود – باندز، کلمنز، سوسا، مانی، ای-راد – چیزی جز مهاجم هستند.


@ NYRfan46: شش بازی عمدتاً وحشتناک وحشی با ورق در آخر هفته فقط نشان می‌دهند که بازی‌های پلی آف طولانی دانشگاه چقدر وحشتناک خواهد بود.

@MikeVacc: آیا مغایرت وجود خواهد داشت؟ البته. در حال حاضر چهار تیم در قالب حضور دارند. اما آیا این امر همه تیم هایی را که در کنفرانس های FBS برنده می شوند از حداقل توانایی مقابله با حلقه برنج محروم می کند؟ هنوز هم می گویم نه.


ریچارد سیگلمن: من احتمالاً امیدوارم مرد خوب رافائل نادال برنده مسابقات آزاد استرالیا شود تا نواک جوکوویچ بدجنس دیگر با بیشتر 20 تورنمنت او برابری نکند و امیدوارم راجر فدرر در نهایت نواک را در رتبه سوم قرار دهد. حتی اگر جوکوویچ تمایلی به واکسینه شدن نداشته باشد، این نمی تواند بی مسئولیتی قبلی و دروغ های مربوط به وضعیت واکسیناسیون او را پاک کند.

خلاء: هر بار که وزن کم می کنید و شروع می کنید به این فکر که “شاید او آنقدرها هم بد نباشد…”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad