دامیان پریست از WWE سرانجام در MSG لحظه ای دست نیافتنی پیدا می کند


دیمین پریست زمانی که بزرگ شد به طور منظم در برنامه های دبلیو دبلیو ای در مدیسون اسکوئر گاردن حضور داشت، اما خود کنسرت تاکنون از او دوری کرده است. این مرد 39 ساله که در برانکس به دنیا آمده است، بخشی از نمایش تعطیلات این شرکت در باغ در 26 دسامبر خواهد بود و رویای همیشگی خود را محقق می کند. قهرمان ایالات متحده که در آن روز به عنوان مهمان در تلویزیون Miz دعوت شده بود، در طی چند پرسش و پاسخ با جوزف استاشفسکی از The Post، در مورد همه چیز صحبت کرد.

(ویرایش برای وضوح و طول)

س: به عنوان یک کودک در نیویورک، اولین حضور در باغ چه معنایی دارد؟

پاسخ: در حال بزرگ شدن، WWE، من یک متعصب بودم. تنها جایی که می‌توانستم آنها را شخصا ببینم، در مدیسون اسکوئر گاردن بود. در اواسط دهه 90، پدرم مرا به هر رویدادی که آنجا داشتند می برد. من برای The Curtain Call آنجا بودم، برای سریال Survivor برای اولین فیلم The Rock آنجا بودم. من اتفاقات جالب زیادی در آنجا دیده ام. و وقتی سفرم را شروع کردم، برای من اینطور بود. باید در مدیسون اسکوئر گاردن می جنگیدم. با رسلمنیا که قهرمانی را به دست آورد، این اتفاق افتاد. باغ باید اتفاق بیفتد.

یادم می آید که اولین فرصتم را برای کار در سالن رقص Hammerstein بدست آوردم. این بسیار بزرگ بود زیرا من قبلاً یک بارمن در سالن رقص Hammerstein بودم. وقتی باید آنجا اجرا می کردم، واقعا عالی بود. صد بار با اون حس راستش را بخواهید، از نظر احساسی دیوانه کننده است، برای من بسیار بزرگ است. من هیجان زده هستم، هیجان زده هستم، من در مورد آن عصبی هستم.

س: احتمالاً چند فرصت دیگر از دست داده اید. درست قبل از اینکه Ring of Honor به آنجا برسد، با NXT قرارداد امضا کردید. WWE چند ماه پیش یک SuperShow در آنجا برگزار کرد. آیا احساس کردید که این فرصت را برای باغ از دست داده اید؟

پاسخ: مثل این بود، «مرد، بدشانسی است یا چه؟» حتی زمانی که ستاره‌های NXT برای برنامه‌های تعطیلات در باغ بازی می‌کردند، من اینجا بودم، برای شرکت کار می‌کردم و دعوت نشدم. و من با خودم گفتم: “مرد، یک روز من آنجا خواهم بود.” من الان در لیست اصلی هستم. این یک برنامه اسمکدان بود، اما چند سوپراستار راو آمدند و من دعوت نشدم. با خودم می گویم: «مرد، من چه کار باید بکنم؟» با این سالی که داشتم، روز بعد از کریسمس به اوج خود می رسد. باید در باغ ارائه شود.

https://www.youtube.com/watch?v=qxE1_V_YifE

سوال: به لحظاتی اشاره کردید که در باغ بودید. آیا کسی هست که واقعا به شما بچسبد؟

پاسخ: وقتی The Curtain Call اتفاق افتاد، ما نفهمیدیم چه اتفاقی دارد می افتد. مثل اینکه من این کار را نکردم. مثل این بود که “چرا این بچه ها در آغوش می گیرند (می خندند) و بلند می شوند و ژست می گیرند؟” ما می دانستیم که جالب است، اما تا آن زمان نمی دانستیم چرا. بنابراین در حال حاضر آنقدرها هم که فکر می کنید جالب نبود.

یادم می‌آید سریال Survivor و The Rock باحال بودند، اما من نمی‌دانستم او کیست، بنابراین آن زمان آنقدرها هم چیز مهمی نبود. اما آندرتیکر مثل بتمن پایین می آید. همه در همان لحظه متوجه شدند و به بالا اشاره کردند: «اینجاست!» این اولین باری بود که او کاملاً مشکی پوشیده بود. این لحظه فقط خونسردی را به یاد می آورم، زیرا وقتی صحبت از ابرقهرمان ها می شود، مورد علاقه من همیشه بتمن بوده است و آندرتیکر بت من بود. بنابراین اساساً آنها با هم ترکیب شدند و این یکی از جالب‌ترین نماهایی بود که تا به حال دیده‌ام.

سوال: فقط مرا به سفر خود به نیویورک ببرید.

پاسخ: من در نیویورک به دنیا آمدم. پدر و مادرم از هم جدا شدند، بنابراین مادرم مرا به پورتوریکو برد. او مریض شد و نتوانست از من مراقبت کند، بنابراین زمانی که من حدود 10 ساله بودم با پدرم به نیویورک بازگشت. از آن به بعد در نیویورک، دبیرستان، دبیرستان، دبیرستان، در نیویورک بودم.

سوال: کدام قسمت برانکس؟

ج: من بیرون قلعه هیل بودم. اینجا میدان ماست، جایی که ما مدارس هنرهای رزمی در منطقه شرق ترمونت داشتیم. من به دبیرستان در شهرستان راکلند نقل مکان کردم. آنجا به دبیرستان رفتم. علاوه بر این، من همیشه در برانکس و شهر بوده ام. من همیشه به مسابقات یانکی می رفتم. ما طرفدار نیکز بودیم.

https://www.youtube.com/watch?v=PVkzQ3C8lG4

سوال کار کردن با فردی مثل دالف زیگلر که روز دوشنبه با او مسابقه ای از مسابقات قهرمانی آمریکا دارید چگونه بود. او فردی است که برای مدت طولانی در شرکت بوده است و شما به طور کلی در لیست اصلی تازه وارد هستید.

ج: من آن را دوست دارم، مخصوصاً وقتی از این هنرمندان با بالاترین کالیبر استفاده می کنم. با زیگلر، این اولین باری بود که این هفته یک بازی تک به تک داشتیم. او شگفت انگیز است. وقتی آنجا بودم، می‌توانستم او را در سرم ببینم، مثلاً «او در این کار واقعاً خوب است». من هر روز از کسی در حد و اندازه او استقبال می کنم. حتی وقتی ضربات رد و بدل می کنیم، یاد می گیرم.

س: ایده اضافه کردن نمایش خشم، عصبانیت یا انباشتگی درست قبل از پایان مسابقه از کجا آمد و فکر می کنید چه چیزی به ارائه شما اضافه شد؟

پاسخ: این فقط لایه ها را اضافه می کند، می دانید. بیشتر سال، مرا می‌دیدی که همیشه لبخند می‌زدم، همیشه آدمی شاد. اما چیزی تقریبا گم شده بود. می‌دانم ضرب‌المثلی وجود دارد که شنیده‌ام: “همه ما کمی بدی در خود داریم.” و من به آن اعتقاد دارم. من فکر می کنم ما انجام می دهیم. ما فقط آگاهانه انتخاب کردیم که به یک روش تاب بخوریم. حالا اجازه می‌دهم موقعیت‌ها دیکته کنند که چگونه واکنش نشان دهم تا این طرف دیگر خود را رها کنم که فکر می‌کنم اکثر طرفدارانی که مرا می‌شناسند می‌دانند من دارم. من قبلا همینطور بودم، کمی تاریک تر، کمی جدی تر.

س: شما، ریدل و رئا ریپلی این دوستی واقعا عالی را دارید که در رسانه های اجتماعی به این سو و آن سو می رود. آیا زمانی که در NXT بودید این اتفاق افتاد و چقدر در خارج از رینگ نزدیک هستید؟

پاسخ: من و ریدل قبل از شروع WWE با هم دوست بودیم. اضافه کردن Rhea به میل گروه کوچک ما قطعاً از NXT شروع شد. ما فقط سه نفر همفکر هستیم که از مسخره کردن همدیگر لذت می بریم و بعد جدی می شویم و کار خود را به بهترین شکل انجام می دهیم، دوست داریم موفق باشیم، ما عاشق این تجارت هستیم. ما علایق مشترک زیادی داریم. مخصوصا من و رئا. گاهی اوقات یکسان لباس می پوشیم (می خندد).

س: وقتی لباسش را دزدیدند، شلوارش را قرض گرفتی.

اوه بله. خنده دارترین قسمتش این بود… یه جورایی مثل این بود، ببینیم مناسب میشن یا نه. او برمی گردد و من به خودم می گویم “از تو متنفرم” زیرا آنها به او بهتر از من نگاه کردند. (با خنده). او گفت: من آنها را کمی تغییر دادم. من می‌گفتم: «حداقل این قسمت را به مردم بگویید که باید آنها را تغییر دهید.» من همیشه اینطور نبوده‌ام، اما اکنون انتخاب کرده‌ام که اطرافم را با افراد مثبت واقعاً خوب احاطه کنم. این Rhea Ripley و Riddle برای یک تی شرت است.

سوال: وقتی یکی از همکارها و دوستانی که چیزهایی از او دزدیده شده و احتمالاً گیج شده است و شما می توانید کمی به او کمک کنید، چه حسی داشت؟

پاسخ: برای بسیاری از ما این اتفاق افتاده است. یادم می آید زمانی که در هند بودم، ماشینم را شکستند و شخصی وسایلم، کیفم را دزدید. اون موقع هیچی نداشتم پس این را دزدیدند، همه چیز را دزدیدند. الان هیچی نداشتم من جنگیدم من یک جفت دیگر درست کردم، شما یک جفت چکمه دیگر بخرید. من ناامیدی را می دانم.

او در آنجا چیزهای زیادی داشت. او خیلی از کارهای خودش را برای انجام دادن داشت. او لبخند می زد و روحیه اش را حفظ می کرد، اما به عنوان یکی از دوستانش، می دانستم که بیشتر به چیزهای احساسی، تجهیزاتی که برای یک لحظه خاص در اختیار داشت، آسیب می رساند و این بد است. احساس خیلی بدی داشتم. خوشحال بودم که توانستم به او کمک کنم و این فقط من نبودم. رختکن بود. به نظر می رسد همه او را تشویق می کنند، ذهن او را پرت می کنند و او را می خندانند.

دامیان پریست بابی لشلی را لگد می زند
WWE

سوال: در مصاحبه اخیر، اسکارلت بوردو گفت که WWE ایده مدیر بودن او را در مقطعی ارائه کرد. آیا این چیزی بود که به شما اشاره شد و فکر می کنید چگونه این جفت شدن ممکن است اتفاق بیفتد؟

پاسخ: در تجسم اولیه دامیان پریست، ایده‌های زیادی در مورد چیزها وجود داشت و نام‌های زیادی مطرح می‌شد، اما هیچ‌کدام از آنها جدی گرفته نشد، زیرا در نهایت به “Damian Priest نیاز دارد؟” به خصوص در این مرحله، با خودم گفتم: «دیمین پریست به هر قیمتی که شده بخواهد نامش برای همیشه زنده بماند.» اگر آن را با کسی کنار بگذارید، آن را به اشتراک می‌گذارد. این در مورد اشتراک گذاری نیست. فقط درباره او و اوست. بعد از صحبت با شان [Michaels] و شکارچی [Triple H] به همین دلیل گفتند: «بله، مشکلی نیست.» این فقط یک ایده بود. آنها فقط سعی می کردند ببینند چه چیزی مناسب است و هیچ کس واقعاً مطابقت ندارد. من با کسی احساس راحتی نمی کردم. برای آنها ناراحت کننده بود که من را با کسی کنار بگذارند، زیرا منطقی نبود. بدیهی است که بهترین نتیجه بود زیرا من باید کارم را انجام می دادم و او باید با بهترین دوستش (کریون کراس) می بود.

س: شما سه سال را در حلقه افتخار گذراندید. با دانستن اینکه 11 دسامبر می تواند آخرین نبرد نهایی در این تجسم حلقه افتخار باشد، چه احساساتی را احساس کردید؟

پاسخ: خود شرکت احساسات متفاوتی دارد، اما در نهایت همه چیز به مردم برمی گردد. درد می کند. من هنوز با خیلی از این بچه ها دوست هستم. اگرچه من معتقدم که همه آنها خوب خواهند شد، زیرا همه آنها شگفت انگیز هستند، همه آنها با استعداد هستند، غیرممکن است که خوب نباشند. این همان ترس در حال حاضر است، آن احساسی که قلب من را برای آنها، برای پسرها، دختران، و تیم سازنده می‌شکند. افراد خوب زیادی آنجا هستند. به طور کلی می توان حلقه افتخار را برگرداند. گزینه های زیادی وجود دارد زیرا متعلق به Sinclair (Broadcasting) است.

سوال: درباره سالی که داشتید صحبت کردید. آیا داشتن این شخصیت که بخش‌های مختلف شخصیت شما را جذب می‌کند، خواه موسیقی، تجربه هنرهای رزمی و موفقیتی که به دست آورده‌اید، برای او معنای بیشتری دارد که چنین بازتابی از خودتان باشد؟

پاسخ: من مردم را می بینم، به خصوص زمانی که شروع به تلاش برای به تصویر کشیدن چیزی می کنند، و شما می توانید آن را ببینید. معتبر نیست. فکر می کنم به همین دلیل دامیان پریست کار کرده بود. فکر می‌کنم اگر به Damian Priest در زمانی که من برای اولین بار در NXT دبیوت کردم، نگاه کنید، تقریباً مثل من در تلاش بودم. انگار داشتم سعی می کردم بفهمم کی هستم، به جای اینکه فقط کسی باشم که هستم. و حالا حق با شماست. حتی با تغییراتی که در ارائه من خواهید دید، این من هستم. هنوز چیزهایی هست که از من می آید. هنوز افرادی هستند که با آنها احساس راحتی می کنم. نمی‌توانستم راه بهتری برای اولین بار در اینجا بخواهم.

سوال: از زمان کریسمس، آیا شما یک هدیه کریسمس مورد علاقه یا به یاد ماندنی دارید؟

پاسخ: یکی از موارد مورد علاقه من زمانی بود که یک Nintendo 64 داشتم. آنها منتظر کریسمس بودند تا بالاخره آن را دریافت کنند. یکی از یقه ها بود. اولین بازی ای که گرفتم WCW / nWo Revenge بود قبل از اینکه No Mercy و WrestleMania 2000 داشته باشم. یادم می آید فقط گفتم «بله بالاخره» چون عاشق این بازی ها بودم.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر