نم و رطوبت یک مشکل جدی است که تنها مخصوص سقف و بام خانه ها نیست. سرویس های بهداشتی، حمام، آشپزخانه ها، دیوار و سقف همیشه در معرض نم هستند، رطوبت یک مشکلی برای همه خونواده است که اذیت کننده ترین چیز این است که نقاط خیس و مرطوب است که میتواند دیوارهای شما را خراب کند و ممکن است باعث ایجاد مشکلات بهداشتی در اطراف شما شود اما برای رفع نم همیشه راهکار ای موثری وجود دارد.

رطوبت می تواند ساختمان را با خسارت های زیادی مواجه کند اعم از ریختن کچ دیوار و سقف ساختمان و… که باید در اسرع وقت نسبت به رفع نم اقدام کرد.

به همین دلیل باید با استفاده از روش هایی مانع ورود آب و رطوبت به داخل ساختمان شد، در صورت مشاهده هر گونه نم و رطوبت در دیوار و سقف با مجموعه خدمات پارسیان تماس بگیرید تا با متخصصان حرفه ایی، متخصص و با تجربه برای رفع رطوبت دیوار به شما کمک کند.

رفع نم دیوار: برای همه شما پیش آمده است که دیوار های منزلتان دچار نم شده است که و اگر به موقع اقدام به از بین بردن آن نکنید خسارات بیشتری به ساختمان و منزلتان می زند، شناسایی نم دیوار کار بسیار ساده‌ای است و در اولین نگاه شما می‌توانید متوجه آن شوید. مهم‌ترین راه شناسایی آن لکه‌های آب است. ممکن است گاهی با تماشای دیوارها یا سقف متوجه یک لکه آب و یا تغییر رنگ دیوار یا سقف شده باشید.

اگر نم دیوار تازه و سطحی باشد در حد یک تغییر رنگ کوچک دیده می‌شود و اگر نفوذ آب زیاد بوده به صورت ترک‌هایی بر روی دیوار نشان داده می شود. و هر یک از این موارد تغییر رنگ یا لکه آب مشاهده کردید با متخصصان خدمات پارسیان تماس بگیرید.

رفع نم حمام: رفع نم حمام در آسان ترین و سریع ترین زمان ممکن انجام می شود، ممکن است این نم زدگی به دلیل ترکیدگی لوله باشد که با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام می شود وقابل حل است.

رفع نم از سقف: با شروع بارش های فصلی، سقف دچار نم زدگی می شود. برای ازبین رفتن نم سقف باید پشت بام را بررسی کنید. اگر در طبقات پایین تر زندگی می کنید و یک لکه نم بزرگ در سقف دیده می شود، حتما با همسایه طبقه بالا تماس بگیرید. در بسیاری از مواقع وجود نم تنها به سقف طبقات زیرین آسیب می زند و مشکلی در واحد اصلی ایجاد نمی کند.

منبع متن