دستگاه بخار پز گازی خانگی


بخارپز کردن مواد غذایی یک روش قدیمی پخت و پز است. با فواید زیادی همراه است. با این حال ، برای پخت و پز کارآمد ، داشتن بهترین بخارپزهای غذایی یک افزودنی قابل توجه برای هر آشپزخانه است. در حالت ایده آل ، انواع بخارپزهای غذایی پخت و پز مواد غذایی مختلف را قادر می سازند. نکته ایده آل این است که بخار پز مواد غذایی ، رنگ و الیاف بیشتری را حفظ می کند. همچنین با توجه به عدم اضافه شدن چربی ، همیشه می توانید از وعده های غذایی دلپذیر لذت ببرید.

اصولاً اجاق گازهای بخار می توانند انواع غذاها را طبخ کنند. چه پخت و پز گوشت ، سبزیجات یا سایر وعده های غذایی ، آنها را از حفظ طراوت و تمام مواد مغذی اطمینان می دهند. بسته به اندازه وعده غذایی شما ، انتخاب اجاق گاز مناسب خود ساده است. همچنین با وجود انواع مختلف بخارپز ، خریدار باید از ویژگی های صحیح آن مطلع باشد تا بتواند انتخاب مناسبی را بررسی کند.

دستگاه بخار پز گازی

 1. بخارپز غذا Oster 5 Quart Double Tiered
 2. استیلر غذای دیجیتال کوارتل 5.5 کوارتل 5.5
 3. BELLA 7.4 Quart 2-Stierable Stackable Food Stamer Food
 4. استیمر مواد غذایی سبزیجات برقی Rosewill ، کوارت 9.5
 5. استیکر مواد غذایی Aicok ، بخار 9/5 کوارتری سبزیجات 3 رده بخارپز
  5- پلوپز 6 عیار برنج و دیگ بخارپز غذا
 6. بخارپز مواد غذایی برقی سبد های دو لایه Secura دو لایه
 7. بخارپز مواد غذایی قابلمه داغ برقی Joyfulsky 1.5L
 8. Magic Chef MCSFS12ST Steamer 3-Tier Food
 9. بخار شیشه دیجیتال فولاد ضد زنگ Cuisinart STM-1000
 10. بخارپز غذا Oster 5 Quart Double Tiered
  Steamer Oster 5 Quart Double Tiered Food Steamer
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  اوستر سازنده شناخته شده لوازم مختلف آشپزخانه است. این 5 بخارپز مواد غذایی کوارتز دو لایه تضمین می کند آشپزی کامل وجود دارد. به طرز شگفت انگیزی ، این دو طبقه امکان طبخ انواع غذاها را همزمان فراهم می کنند. اجاق گاز ماهی ، مرغ ، گوشت گاو و بخار سبزیجات را در اختیار شما قرار می دهد. برخلاف سایر اجاق گازها ، این امکان نظارت آسان در پخت و پز را فراهم می کند. این به دلیل کاسه های شفاف است که شما را در کل فرایند پخت و پز اطمینان می دهد. با استفاده از یک طراحی جمع و جور ، استفاده از فضای کوچک انبار در آشپزخانه ساده می شود.

چه آشپزی ، چه سخت و چه غذای ظریف ، اجاق گاز فوق العاده است. از یک تایمر 60 دقیقه ای برخوردار است که تنظیم آن ساده است. با تنظیم ساده شماره گیری ، حتی مبتدی ها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. به طرز شگفت آور ، اجاق گاز هنگام خالی شدن از حالت خودکار خاموش است. این تضمین می کند که خشک نیست ، بنابراین سطح ایمنی بالایی را حفظ می کند. بالاتر از همه ، کاسه ها برای تمیز کردن صاف از ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

طرفداران
محافظت خشک کنید
کاسه های ایمن ظرفشویی
تایمر آشپز خودکار
بخار دوگانه
منفی
کاسه بالایی به آرامی طبخ می شود

 1. استیلر غذای دیجیتال کوارتل 5.5 کوارتل 5.5
  استیلر غذای دیجیتال کوارتل 5.5 کوارتل 5.5
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  اجاق گاز دیجیتال دیجیتال Hamilton Beach غیرقابل انکار است. پخت و پز غذاهای بی عیب و نقص باعث می شود از خوردن چربی های کم چرب و مزه های طبیعی لذت ببرید. علاوه بر این ، تطبیق پذیری موجود در این اجاق گاز باعث پخت و پز فوق العاده می شود. مجهز به 2 محفظه ردیف ، بخارپز می تواند غذاهای بیشتری را به طور موثر بپزد. کاسه های بخارپز کاملاً پایدار می خوردند ، که اطمینان حاصل می کند که هیچ بخار نتواند فرار کند. این باعث می شود در ضمن حفظ طعم و مواد مغذی ، پخت و پز ایده آل باشد. با داشتن ظروف و پوشش شفاف ، دیدن مواد غذایی در هنگام طبخ آن ساده می شود.

اجاق گاز همه کاره را ارائه می دهد. دارای گرمایش خودکار است که برای گرم کردن غذا بسیار عالی است. همچنین قبل از پخت و پز اولیه ، به طور خودکار به حالت گرم تغییر می کند. کنترل پنل کاربرپسند و ساده برای استفاده است. در واقع ، آن را با لمس ، که از بین بردن دستگیره ها و فشار دادن دکمه های سخت است. علاوه بر کاسه های پخت و پز ، اجاق گاز دارای یک سینی چکه ای است که مناسب ماشین ظرفشویی است.

10 مورد برتر بهترین بخارپزهای غذایی در سال 2020
سینی قابل استفاده در ماشین ظرفشویی
صفحه کنترل لمسی
درب و کاسه های شفاف و بادوام
منفی
کاسه های پلاستیکی ساخته شده اند

 1. BELLA 7.4 Quart 2-Stierable Stackable Food Stamer Food
  BELLA 7.4 Quart 2-Stierable Stackable Stetable Food Stamer
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  جابجایی مواد غذایی ساده به حفظ سلامتی شما کمک می کند. اما ، لوازم جانبی بخار پز مواد غذایی پشته پشتیبان بلا یک هیجان است. این دستگاه بخار ساده و بدون دردسر را به ارمغان می آورد. با تهیه ظرفیت پخت و پز 7.4 کوارته می توان از آن برای تهیه غذاهای چند نفر استفاده کرد. علاوه بر این ، با ردیف های تقسیم شده ، به راحتی می توان وسایل مختلفی را همزمان تهیه کرد. در حقیقت ، اجاق گاز از سینی برنج و دانه لذت می برد ، که پخت و پز کارآمد را فراهم می کند. برای لذت بردن از پخت و پز ، ظروف و درب آن مشخص است. بنابراین ، پس از پخت و پز ، می توانید تحول غذایی را کنترل کنید.

پس از پخت و پز ، هیچ گونه حدس و گمان وجود ندارد. به خصوص وقتی سطح آب می آید ، یک پنجره شفاف دارد. همچنین سنسور اطمینان می دهد که اجاق گاز را به طور خودکار متوقف می کند تا از خشک شدن خشک نشود. علاوه بر این ، تایمر پخت و پز در اطمینان از این وسیله که تهیه غذای دقیق را ارائه می دهد شگفت انگیز است. این برخلاف سایر اجاق گازها ، دارای سینی های ایمن ماشین ظرفشویی است. بنابراین ، پس از لذت بردن از وعده های غذایی خوشمزه خود در حالی که تمیز کردن سریع است.

طرفداران
پنجره نشانگر سطح آب
نمودار بخار گنجانیده شده
سینی مخصوص دانه
منفی
واکنش بخاری بخار

 1. استیمر مواد غذایی سبزیجات برقی Rosewill ، کوارت 9.5
  استیمر مواد غذایی سبزیجات برقی Rosewill ، کوارت 9.5
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  تهیه کافی وعده های غذایی به طور همزمان می تواند بسیار فرسوده باشد. به خصوص وقتی لوازم آشپزی مناسب ندارید ، می تواند باعث ناراحتی شود. انتخاب مناسب برای لذت بردن از غذای خوب بخارپز این استرولر Rosewill است. این بزرگ است و فضای پخت و پز بیشتری را در مقایسه با دیگران فراهم می کند. با کمال تعجب ، دارای 3 ردیف است که برای تطبیق پذیری عالی است. بنابراین ، این امکان را به شما می دهد که به سرعت بدون طبخ صبر کردن طبخ کنید. به طور خلاصه ، ردیف ها برای 3 وعده غذایی با سرعت بسیار عالی هستند. بنابراین ، طبخ گوشت ، سبزیجات و سایر محفظه های مختلف امکان پذیر است.

سینی ها ایمن و عاری از BPA و سایر مواد مضر هستند. همچنین ، آنها از شیشه قابل اطمینان تر هستند زیرا به راحتی نمی شکنند. حلقه های بخار توربو فوق العاده کارآمد هستند. آنها کاربر را قادر می سازند در کمتر از 40 ثانیه از بخار لذت ببرد. دارای امتیاز 800Watts اجاق گاز بسیار پخت و پز بسیار سریع و سریع است. با داشتن تایمر 60 دقیقه ای ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید آشپزی را به طور کامل بپزید.

طرفداران
ظرفیت پخت و پز فوق العاده بزرگ
محافظت خشک کنید
تولید بخار فوق العاده سریع
دریچه های اضافه کردن آب
منفی
جوهر سریع شسته می شود

 1. استیکر مواد غذایی Aicok ، بخار 9/5 کوارتری سبزیجات 3 رده بخارپز
  استیکر مواد غذایی Aicok ، بخار 9/5 کوارتری سبزیجات 3 رده استایرن
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  یک اجاق گاز بزرگ بخارپز برای پخت غذای کافی برای خانواده ایده آل است. این بخارپز غذایی 3 لایه توسط Aicok آرامش و آرامش بسیار خوبی را به همراه دارد. مشاهده غذا هنگام پخت و پز تجربه بسیار خوبی است. این بخار سینی شفاف را ارائه می دهد که اطمینان حاصل می کند در طول کل فرآیند از منظر مناسب برخوردار شوید. با داشتن سینی هایی با کیفیت بالا ، هیچ گونه خطر مصالحی در برابر ایمنی تضمین نمی شود. در حقیقت ، آنها از BPA و فتالات و همچنین سایر مواد سمی عاری هستند.

چه نیاز به پخت و پز غذای کودک ، تخم مرغ ، گوشت و غیره باشد ، این اجاق گاز چشمگیر است. همچنین ، ژنراتور بخار قدرتمند بسیار خوبی است و از توان 800 وات استفاده می کند. ترکیب قدرت و دوام ، زمان لازم برای پخت و پز را به حداقل می رساند. علاوه بر این ، تایمر و ویژگی های خاموش خودکار باعث افزایش راندمان و ایمنی می شوند. دستگیره های اضافه شده در ایجاد آسانسور راحت و استفاده عمومی از این اجاق عالی هستند. نگهدارنده تخم مرغ و سینی برنج از ویژگی های اضافی آن است

طرفداران
سینی اضافی برنج و تخم مرغ
بخاری برقی قدرتمند
مانیتور سطح آب
منفی
سبدهای بزرگتر قابل جا نیست
5- پلوپز 6 عیار برنج و دیگ بخارپز غذا
پلوپز 6 عیار برنج و دیگ بخارپز غذا
قیمت را در آمازون بررسی کنید
پخت و پز نه تنها مستلزم داشتن آب دهان به دهان است. طراحی و ظرافت اجاق گاز نیز اهمیت بسیاری دارد. اجاق گاز گلدان Aroma Housewares سبک فوق العاده ای است. ظاهری زیبا و ساختمانی دارد که باعث جذابیت آن می شود. در حقیقت ، این ماده از آلومینیوم نچسب ساخته شده است که هنگام تمیز کردن ، هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کند. به طرز شگفت آور ، این اجاق گاز همه کاره است که برای پختن برنج و همچنین بخارپز کردن غذا طراحی شده است. طراحی و کیفیت مواد اطمینان حاصل می کند که پخت و پز کارآمد است.

توانایی نگه داشتن 6 فنجان برنج گلدان مناسب آن را برای کل خانواده تضمین می کند. علاوه بر این ، می تواند سبزیجات بخارپز ، کیک و برنج را از جمله انواع دیگر مواد غذایی پخته کند. برای غنی نگه داشتن مواد مغذی مواد غذایی ، اجاق گاز دارای یک درب شیشه ای خو است. بادوام است و در برابر شکستن مانند شیشه معمولی مقاومت می کند. دستگاه بخار مواد غذایی از طریق کنترل تک لمسی اداره می شود و عملکرد گرم اتوماتیک را ارائه می دهد. برای ایمنی کاربران ، دسته عایق حتی در دمای بالا قابل اعتماد است.

طرفداران
سینی آلومینیومی نچسب
درب شیشه ای خو
فنجان اندازه گیری برنج
منفی
اجاق گاز فاقد تایمر است

 1. بخارپز مواد غذایی برقی سبد های دو لایه Secura دو لایه
  بخارپز مواد غذایی برقی سبد های پشته Stackable Secura Double Tiered
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  داشتن قدرت بخار غذا با بخارپز مواد غذایی قابل اعتماد همراه است. اجاق گاز بخار دو لایه Secura بی نظیر است. این خودرو یکی از بخاری های قدرتمند بخار است که دارای رتبه 1200W است. این اجازه می دهد تا در مدت زمان 15 ثانیه از تولید بخار فوق العاده سریع بهره مند شود. در نتیجه ، اجاق گاز برای پخت و پز غذای مورد نظر شما ساعت ها طول نمی کشد. بخار گرم اضافی باعث می شود آشپزی در هر دو سینی یکنواخت باشد. بر خلاف دیگران که به آرامی در محفظه بالایی طبخ می شوند ، این تضمین می کند که هیچ غذایی بدون پخته وجود ندارد.

داشتن این بخار تضمین می کند تطبیق پذیری بهتری وجود دارد. از 1 ساعت تا 10 ساعت قابل تنظیم است. کنترل دیجیتالی به کاربر این امکان را می دهد تا مواد غذایی را گرم یا گرم نگه دارد. این ویژگی برخلاف اجاق گاز سینی پلاستیکی ، سبدهای فلزی دارد. بنابراین ، هیچ پلاستیک BPA دیگری که سلامت شما را به خطر اندازد ، وجود ندارد. خط آب روشن برای اطمینان از خشک شدن اجاق گاز مفید است. مهمتر از همه ، چراغ چراغ روشنایی دستگاه بخار را نشان می دهد.

طرفداران
تمیز کردن مواد معدنی ساخته شده آسان
سینی های رایگان BPA
شروع با تاخیر
منفی
درب آن مشخص نیست

 1. بخارپز مواد غذایی قابلمه داغ برقی Joyfulsky 1.5L
  بخارپز مواد غذایی دیگ بخار برقی جویولسکی 1.5L
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  دیگ بخار برقی و خوراک برقی جویفسکی لوازم مناسب برای مکان های کوچک است. این گلدان به اندازه یک گلدان داغ و همچنین یک بخارپز غذا دو برابر می شود ، بنابراین باعث افزایش تطبیق پذیری می شود. تولید کننده بخار 600 وات ، اطمینان حاصل می کند که سریع غذای آشپزی وجود دارد. مجهز به مخزن 1.8 لیتری آب ، برای 12 نفر به طور موثر غذا می پزد. به دلیل طبیعت کم حجم ، امکان حمل آسان مسافران را فراهم می کند. شگفت آور ، ساخت و ساز دارای 304 فولاد ضد زنگ است که درجه مواد غذایی است. همچنین وجود مواد ممنوعه را از بین می برد.

به غیر از بخار کردن غذای شما ، تخم مرغ و سایر غذاها را آسان می کند. فرقی نمی کند آشپزخانه داشته باشید یا نه. دستگاه برقی است. بنابراین ، شما به سادگی آن را وصل کرده و قرار است غذاهای خوشمزه تهیه کنید. سیم برق قابل جابجایی اطمینان حاصل می کند که امکان ذخیره و حمل مناسب وجود دارد.

طرفداران
سینی استیل ضد زنگ
جمع و جور و سبک برای قابلیت حمل
درب شیشه ای خو
منفی
کوچک برای مصارف خانوادگی

 1. Magic Chef MCSFS12ST Steamer 3-Tier Food
  Magic Chef MCSFS12ST Steamer 3-Tier Food
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  Magic Chef یکی از اجاق گازهای عالی برای تهیه غذای بخارپز است. این دستگاه توسط متخصصان ساخته شده است تا آشپزی با دقت بالایی را ارائه دهند. این برخلاف سایر اجاق گازها با پخت و پز متناقض است. با 3 سینی ایجاد شده ، آنها پشته هستند ، که امکان پخت همزمان را فراهم می آورد. به طرز شگفت انگیزی ، ظروف دید کاملی ارائه می دهند که برای توجه به فرآیند پخت و پز بسیار عالی است. با داشتن اجاق گاز از جنس استیل ضدزنگ ، براق و همچنین ظاهری عالی دارد.

هر کدام از سینی ها دارای یک دسته راحت برای اطمینان از عدم وجود سرسختی دست شما هنگام جدا کردن هستند. برای پخت و پز آسان ، این اجاق گاز دارای 7 تنظیم است. این تضمین می کند که انتخاب ساده ای برای حالت پخت و پز شما وجود دارد. صفحه LCD با نور پس زمینه به شما امکان می دهد حالت انتخاب شده خود را ببینید. مکانیزم خاموش کردن اتوماتیک بسیار عالی است زیرا هیچ چربی غلیظی وجود ندارد و بدون آب در جریان نیست. قطعات قابل جابجایی برای تمیز کردن کارآمد ماشین ظرفشویی ایمن هستند.

طرفداران
7 حالت تنظیم
صفحه LCD دارای نور پس زمینه
نمای بیرونی از جنس استنلس استیل
منفی
میزهای کوچک بزرگ

 1. بخار شیشه دیجیتال فولاد ضد زنگ Cuisinart STM-1000
  بخار شیشه دیجیتال فولاد ضد زنگ Cuisinart STM-1000
  قیمت را در آمازون بررسی کنید
  Cuisinart STM-1000 یک بخار قابل اطمینان برای هر آشپزخانه است. این اجاق گاز غیر پیچیده با ظرفیت زیادی برای پاسخگویی به نیازهای آشپزی شماست. با داشتن یک مخزن بزرگ آب ، غذاهای متنوعی را بدون اضافه کردن آب بیشتر ، طبخ می کند. علاوه بر این ، سینی شیشه ای بزرگ است ، با ظرفیت 5 لیتر غذای کافی برای همه فراهم می کند. برخلاف سینی های پلاستیکی ، این سینی شیشه ای دارد و دارای درب فعال شده است. بنابراین ، شما می توانید آشپزی مواد غذایی و پوشش باز را بدون هیچ گونه خطری تماشا کنید.

با استفاده از صفحه کنترل کمتر دکمه ها ، این اجاق گاز عملکرد پیچیده ای ندارد. همچنین دارای صفحه نمایش LCD و همچنین دکمه های کنترل است. آنها اطمینان می دهند که می توانید توابع مورد نیاز آشپزی را تنظیم کنید. همچنین ، زنگ صدای بلند به شما امکان می دهد که هنگام پخت و پز کامل بدانید. تایمر 60 دقیقه ای عالی است و امکان پخت و پز دقیق را می دهد

طرفداران
شیشه ایمن و قابل اعتماد
دسته درب عایق
مخزن قابل جابجایی آب
منفی
فقط یک سینی
راهنمای خرید بخارپز مواد غذایی
ظرفیت
ظرفیت مواد غذایی یکی از مهمترین ملاحظات هنگام خرید بخارپز است. اجاق گازهای با اندازه های مختلف در بازار وجود دارد. با این وجود بسته به نیاز آشپزی خود می توانید اندازه مناسب را انتخاب کنید. در حقیقت ، اجاق گازهایی وجود دارند که قادر به تک نفره هستند و برخی دیگر تا 5 نفر کابل هستند. در حالت ایده آل ، در مورد تعداد افرادی که برای تهیه غذای مناسب تصمیم می گیرید ، تصمیم بگیرید که بخار صحیح دریافت کنند.

تطبیق پذیری
تطبیق پذیری زمانی ایجاد می شود که می خواهید غذاهای مختلفی تهیه کنید. اگرچه بیشتر آنها با قابلیت طبخ غذاهای مختلف به بازار عرضه می شوند ، اما همه آنها نمی توانند نتایج شگفت انگیزی به وجود آورند. به همین دلیل است که باید کاملاً تحقیق کنید که کدام مارک انتظارات شما را برآورده می کند. در حالت ایده آل ، یک اجاق گاز را چک کنید که بتواند تمام مواد غذایی را با کمال طبخ کند.

ایمنی
ایمنی را می توان در ابعاد مختلف بررسی کرد. یک راه این است که اجاق گاز را که دارای مشخصات ایمنی است بررسی کنید. اینها شامل تایمر ، خاموش شدن خودکار و نشانگر سطح آب است. این تضمین می کند که خشکی وجود ندارد که منجر به آتش سوزی شود. علاوه بر این ، کیفیت مصالح ساختمانی را بررسی کنید. از آنجایی که سینی های ساخته شده از پلاستیک وجود دارد اطمینان حاصل می کنند که آنها از مواد ممنوعه عاری هستند.

تمیز کردن
تمیز کردن اجاق گازهایتان نباید دردسر باشد. به همین دلیل استفاده از بخارپز غذای سالم ماشین ظرفشویی توصیه می شود. این امر باعث می شود بدون سهولت سینی ها در معرض تمیز بودن ، تمیز کردن وجود داشته باشد. همچنین برای سینی های فلزی اطمینان حاصل کنید که آنها دارای سطوح نچسب هستند.

نتیجه

اجاق گاز بخار برای استفاده ساده و کارآمد است. آنها همچنین بدون آسیب رساندن به مواد مغذی موجود ، مواد غذایی را سالم نگه می دارند. با انتخاب انواع بخارپز ، لیست به شما امکان می دهد بهترین ها را بدون دردسر انتخاب کنید. بنابراین وقت آن است که غذای سالم آب دهان را به سفره خود اضافه کنید.

پست های مرتبط
10 بهترین جعبه ناهار در بررسیهای 2020 10 مورد برتر بهترین برقی در سال 2020 بررسی 10 بهترین آب میوه مرکبات در سال 2020 بررسی 10 مورد برتر بهترین قابلمه برشته در سال 2020 10 بهترین بهترین مخلوط کن برای Smoothies در بررسی های 2020
پاسخ دهید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>