دلیل دیگری بر عدم علاقه راجر گودل به طرفداران NFL

[ad_1]

خرید تک مرحله ای. پنج دقیقه و من بیرون هستم.

این تنها چیزی است که باید در مورد جمله راجر گودل بدانید که «همه چیز در مورد طرفداران ماست». برای مثال بعدازظهر یکشنبه در CBS. انسان بی رحمانه، بی شرمانه پر از آن است. کار خوب – برای 63 میلیون دلار گزارش شده – اگر می توانید آن را دریافت کنید.

روز یکشنبه، در بازی برای یک پیروزی اجباری، یک باخت غیرممکن، یک تساوی بین فولاد و ریونز، آخرین دقایق وقت اضافه برای بینندگان چندین شهر از جمله بزرگترین بازار تلویزیونی کشور از دست رفت – این ما هستیم! – بعد از اینکه مخاطب 3 ساعت و 20 دقیقه روی آن سرمایه گذاری کرد.

سال‌هاست که اتفاقات مشابهی رخ داده است، اما این اتفاق متفاوت بود و از مخاطب می‌خواست حرفش را قطع کند، زیرا پایبندی به برنامه معمول برای کسی فایده‌ای ندارد.

بسیاری می‌توانستند ببینند که این اتفاق می‌افتد، زیرا بازی‌هایی از جمله Jets-Bills و Patriots-Dolphins در شرف شروع بودند. مطمئنا NFL، از آنجایی که این آخرین هفته فصل در لیگی است که به دلیل تغییر برنامه تلویزیونی در آخرین لحظه شناخته می شود، در این روز انعطاف پذیر خواهد بود.

یا، در غیر این صورت، CBS با قوانین غیرمنطقی پخش مخالفت می کند تا به مخاطبان خود اجازه دهد سه دقیقه آخر یک بازی بزرگ و، همانطور که تبلیغ می شود، شاید آخرین بازی توسط بن روتلیسبرگر را ببینند.

به هر حال من عقل سلیم را به جای سوء استفاده از مخاطبی که بیش از سه ساعت برای تماشای نتیجه بازی صرف کرده است را انتخاب می کنم تا چند دقیقه دیگر برای انجام رسالت و وعده ضمنی خود سرمایه گذاری کنم.

یکی از طرفداران بیلز در ماه گذشته در جریان بازی خانگی مقابل پاتریوتز، تابلویی را علیه راجر گودل در دست دارد.  تیم ها برای بازی برگشت پلی آف در روز شنبه به نقطه خنک باز می گردند.
یکی از طرفداران بیلز در ماه گذشته در جریان بازی خانگی مقابل پاتریوتز، تابلویی را علیه راجر گودل در دست دارد. تیم ها برای بازی برگشت پلی آف در روز شنبه به نقطه خنک باز می گردند.
AP

گودل چه می‌کرد، علناً شکایت کرد که CBS با بینندگانش به درستی رفتار می‌کند و به بهترین مخاطبان خدمات ارائه می‌کند؟ CBS را با نقد نکردن چک خود مجازات کنید؟

در اینجا، در راه شروع Jets-Bills، بینندگانی که Steelers-Ravens را از پایین می کشیدند، باید سه آگهی تبلیغاتی را تماشا می کردند – دو تای آنها برای قمار دارای گواهی NFL، شناسایی بیشتر کسانی که Steelers-Ravens را تماشا می کردند. مثل حرامزاده های دوران گودل

و درست قبل از اینکه CBS مجبور شود این بازی OT را ترک کند، استیلرز مایک تاملین بار دیگر در معرض خطر باخت – یا نبردن – بازی بازیکنی قرار گرفت که بهتر از احساس پف کرده خود درباره آنچه در حال رخ دادن بود ایده نداشت. .

با 3:27 باقی مانده تا پایان زمان، دیونته جانسون، جانشین پیتسبورگ، پس از بیرون راندن از ایمنی توسط Jeno Stone، سعی کرد یک نبرد جانبی را آغاز کند! بازی؟ براش مهم نبود!

ارزشش را دارد، این حاشیه آخرین پیام‌های اجتماعی گودل را منتقل می‌کند، که برای دومین فصل متوالی به بینندگان یادآوری می‌کند که کسانی که بازی‌های NFL را تماشا می‌کنند اکثراً طرفداران غیرمتمدن محسوب می‌شوند.

راجر گودل
راجر گودل
AP

روز قبل، «همه چیز درباره طرفداران ماست» گودل به نمایش درآمد. دو بازی برگزار شد، برانکو چیفز در ساعت 4:30، کابوی ها در ایگلز در ساعت 8:20. هر دو، منطقاً، از طرف «هواداران ما» باید چند ساعت زودتر شروع می‌شدند – به‌خصوص قبل از شنبه، عمدتاً در خانه، تماشاگران زمستانی.

Eagles که توسط NFL و ESPN محکوم به انجام یک بازی زمستانی آخر شب به جای یک بازی بعد از ظهر در روز شنبه گسترده شده است، در میان تیم های PSL گودل برای “سرمایه گذاری خوب” هستند.

این آخر هفته پلی آف، بیشتر “همه چیز برای طرفداران ماست”:

بهترین آب و هوای مناسب برای انجام یک بازی در فضای باز در ژانویه در شب، تمپا، یکشنبه – ساعت 13:00 میزبان Eagles-Buccaneers خواهد بود. ها؟

بدترین آب و هوا برای بازی در ماه ژانویه، بوفالو، میزبان پاتریوتز بیلز در روز شنبه خواهد بود – ساعت 20:15، زمانی که انتظار می رود دمای هوا بیش از 10 درجه نباشد. درخشان، راجر، درخشان!

با بیش از 60 میلیون دلار در سال برای اتخاذ چنین تصمیماتی، اگر گودل برای طرفداران NFL بهتر بود، او “سرمایه گذاری خوب” PSL آنها را با 3 سنت در هر دلار پس می گرفت.

رکس کیست که کسی را قضاوت کند؟

رکس رایان، عضو ESPN، جو جاج را به دلیل نداشتن کلاس در این هفته پاره کرد. این ثروتمند است.

کلاس رایان شامل قسمتی بود که پس از سرمربیگری بیلز پس از فصل های حضورش در جت ها اتفاق افتاد. پس از شکستن فک Jeno QB از Geno Smith با ضربه مکش هم تیمی IK Enemkpali، رایان بیلز پایان دفاعی را امضا کرد.

رایان سپس Enemkpali، یک زیردریایی دو فصل را به NFL فرستاد تا به عنوان کاپیتان پرتاب سکه برای Bills قبل از بازی با جت ها خدمت کند – حرکتی بی کلاس، غیرحرفه ای و کودکانه.


انتخاب پس از بازی به حدی اجباری شد که روز شنبه، پس از اینکه تیمش در یک تماس خشن توپ را در دست گرفت، سام مارتین بازیکن برانکوس برای انجام اولین حرکت ایستاد. من نمی دانم که آیا او همین کار را در حین چرخاندن انجام می دهد؟


به طور طبیعی، این تصمیم در مورد NIL (نام، تصویر، شباهت) – هر چیزی که شامل پول می شود – منجر به سطح پایین تر ورزش در کالج و ناخوشایندتر شده است. ادعا می‌شود که NIL قبلاً توسط کالج‌ها به‌عنوان نمایندگان آزاد برای استخدام‌کنندگان دبیرستان به اشتباه استفاده شده است. این یک شکل جدید از payola است که بیشتر دو و میدانی دانشگاه را به یک کلاهبرداری تبدیل می کند.


من تعجب می کنم که چند نفر از پخش کنندگان تلویزیون و رادیو NBA – تلویزیون و رادیو، محلی و ملی – اعتراف می کنند که NBA زیر بار بمباران 3 نقطه ای که جایگزین بسکتبال استراتژیک شده است در حال غرق شدن است، اما آنها نمی توانند این را بگویند. اینطور بیان کنید: چگونه یک بازی با 3s 80-90 را به عنوان یک بازی خوب و خوب طبقه بندی می کنید؟


CBS همچنان گرافیک های رنگی و قاب عمودی را منتشر می کند که به بینندگان حدود 12 ثانیه فرصت می دهد تا لیستی از 10 پاس QB قبلی و کامل بودن (و تا چه حد) یا ناقص بودن آنها را بخوانند. بدیهی است که گفتن “او هشت در برابر 10 گذشته است” خیلی آسان خواهد بود.


وقتی دابی رفت، در خواربارفروشی Gillis دیگر مثل قبل نخواهد بود. فکر می کنم با مینارد به مرکز شهر بروم و تماشا کنم که آنها ساختمان قدیمی اندیکوت را خراب می کنند.

بسیاری از تحلیلگران بی فایده، تعداد بسیار کمی از تحلیلگران خوب

کرک هربسترایت
کرک هربسترایت
گتی ایماژ

مرد هفته ما کریس مایرز پایین‌دست و پایدار فاکس است. در دوران غول‌های واشنگتن، او شغل بیشتری را به خطر انداخت، و از فرصت گفتن اینکه آنتونیو گیبسون در حال «دویدن» برای ادامه «مستقیم» است اجتناب کرد. تصور کنید!

مایرز همچنین در پایان مسابقه مقابل Giants WR Kenny Golladay نوسان لازم را انجام داد تا پس از گرفتن پاس بدون کسی که در کنار او باشد، از محدوده خارج شود. همکار مایرز، داریل “موس” جانستون، که در تمام طول مسابقه صحبتش را متوقف نکرده بود – اغلب به این نکته اشاره می کرد که جاینتز هیچ تخلفی نداشت – پس از تسلیم زودهنگام گولادی، سکوت اختیار کرد.

این ما را به کرک هرب استریت از ESPN می‌آورد، یک سخنران عادی سابق که به حرف‌های مزخرف واقعی روی آورد. در روز شنبه در جریان چیفز-برونکو، او “برد” 2 یارد و 3 یارد را با “یارد مثبت” مبهم جایگزین کرد.

او ابتدا پاتریک ماهومز، MVP NFL برای سال 2018 را توضیح داد: “[Coach] اندی رید این جنایت را حول انعطاف پذیری پاتریک ماهومز توسعه داد. چه کسی می دانست؟

پس از بازی، رندی ماس، تحلیلگر ESPN، خاطرنشان کرد که تاچ داون چیفز “بازی را تغییر داد”.

دو شب بعد، در طول مسابقات قهرمانی جورجیا-آلاباما CFP، هربستریت تصمیم گرفت که تمام بازی را صحبت کند و هر چیزی را که ارزش شنیدن داشت را به گم شدن از دست خود تبدیل کرد.

اما اکنون تعداد این تحلیلگران بیش از هر زمان دیگری وجود دارد. چرا؟ اگر من می دانستم، شما دومین نفری بودید که می فهمید!


توضیح دادن برای کسانی که با هر دوی اینها آشنا نیستند سخت است، اما قبل از اینکه رایدرها فرد بلیط را داشته باشند، جت ها دان مینارد را داشتند. هر دوی آنها لاغر، تقریباً لاغر، دستان عمیق و مطمئن بودند، عمدتاً گیرنده های جانبی.

آنها هر دو یک سبک داشتند – بدون سبک. آنها فقط توپ را گرفتند. و اگر بعد از آن متوجه نشدید که چقدر خوب بودند، مشکل آنها نبود.

اما این مدت‌ها قبل از آن بود که تلویزیون نشان دهد که گیرنده‌ها 6 یاردی را می‌گیرند، سپس با تکرارهای آهسته، حرکات اولیه پایین‌رفتن را انجام می‌دهند – قبل از اینکه تلویزیون در تلاش برای نابود کردن بازی معنایی نداشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin tıkanıklık açmagüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi