دیوید اوجابو از میشیگان ضربه ای را تجربه کرد که زندگی را تغییر داد

[ad_1]

دفتر جیم سیلور در آکادمی بلر اتاق رختکن داوران بسکتبال بود که به سالن بدنسازی نزدیک فواره متصل بود. یک روز جونیور 6 فوت 5 و 230 پوندی در زد و مثل رعد از آسمان افتاد.

ملوان به یاد می آورد: «اسم من دیوید اوجابو است. من از جیسون اوو سخت تر، قوی تر و ورزشکارتر هستم. برایت مشکلی نیست که من سعی کنم فوتبال بازی کنم؟”

ملوان، سرمربی وقت بلر، به اوجابو نگاه کرد. در بلر، یک مدرسه شبانه روزی در بلرتاون، نیوجرسی، دانش آموزان هر ترم ورزش می کنند. اوجابو، متولد نیجریه و بزرگ شده در آبردین اسکاتلند، برای بازی فوتبال و بسکتبال آمده بود. اما اوه که اکنون اودافه نام دارد، یک پیشنهاد بورسیه تحصیلی در فوتبال – تغییر حساب اوجابو – برنده شده بود.

ملوان ذینفع خوش شانس بود.

«اغلب یک کودک 6 فوتی 5 و 230 کیلوگرمی برای راه رفتن می آید [in] گفت در خانه شما. فکر می کردم او می تواند کاری برای کمک به ما انجام دهد.

دیوید اوجابو
مارک جی. Rebilas / USA TODAY Sports

صبح روز سه‌شنبه، اوجابو در فلوریدا جنوبی روی یک تریبون نشسته بود و از خبرنگاران درباره پایان گفتگو سؤال می‌پرسید. او جمعه شب در نیمه نهایی پلی آف فوتبال کالج برای میشیگان مقابل جورجیا بازی خواهد کرد و در ماه آوریل در صورت انتخاب در درفت NFL، انتظار می رود در دور اول انتخاب شود.

اوجابو در 13 بازی این فصل، 11 اخراج و 12 باخت در کشتی داشت که به شکل گیری یکی از بهترین دفاع ها در کشور کمک کرد تا ولورینز را 2-4 از باتلاق بیرون بیاورد و در بهترین فصل خود در این سمت در قرن 21 باشد. همه اینها همانطور که اوجابو اشاره می کند، “وقتی وارد فصل شدم، 20 عکس داشتم و غریبه بودم.”

با این حال، حتی این نیز سفری را که او در آن بوده است دست کم می گیرد – سفری که قدرت کوبیدن در را نشان می دهد.


ملوان فوراً در اوجابو نشست تا نقشه ای بکشد.

از آنجایی که در فصل خارج از فصل بود، اوجابو را در دو و میدانی قرار دادند تا اعدادی برای سرعت او بدست آورند. او همچنین خود را مجدداً طبقه بندی کرد و سال جوانی خود را تکرار کرد. و هنگامی که مربیان برای دیدن اوو، که در نهایت به پن استیت پیوست و اکنون برای ریونز بازی می کند، آمدند، ملوان مطمئناً به اوجابو اشاره می کرد.

شماره گیری به سرعت گرم می شود. قبل از اینکه اوجابو موضع سه نقطه ای بگیرد یا کلاه آکادمی بلر را به سر بگذارد، او از راتگرز و مریلند بازدید می کرد. مربیان از او پرسیدند که چه موقعیتی دارد و اوجابو با دقت به ملوان نگاه کرد. پس از دیدن او در یک بازی بسکتبال، گرگ ماتیسون، مربی دفاعی وقت میشیگان به اوجابو گفت که چند هفته دیگر با پیشنهاد بورسیه بازخواهد گشت.

با این حال، این سوال وجود داشت که چگونه فوتبال بازی کنیم.

اوجابو که از اروپا آمده بود با این بازی بزرگ نشده بود. او دانش آموز دبیرستانی بود و ابتدایی ترین مفاهیم را تدریس می کرد. و او این کار را زمانی انجام می دهد که در یک کشور جدید است، اقیانوسی دور از عزیزانش.

کیسیا تیلمن که اوجابو او را “مادر بلر” می نامد، گفت: “خوابگاه برای تعدادی از دانشجویان جدید است، بنابراین دانشجویان بین المللی ما، و همچنین دانشجویان تمام وقت و شبانه روزی، همه در تلاش برای درک آن هستند.”

تیلمن گفت که اوجابو درست و مودب بود، اما در ابتدا به سختی خود را تنظیم کرد. او نیاز به یادآوری داشت تا تلفن خود را از کلاس دور نگه دارد، به خصوص زمانی که مربیان شروع به تماس کردند. فوتبال و بسکتبال، ورزش هایی که او برای انجام آن از اقیانوس عبور کرد، طبق برنامه پیش نرفت. در ابتدا دلتنگی برای خانه زیر سوال رفت.

و اکنون او در حال یادگیری یک ورزش کاملاً جدید بود.

ملوان گفت: «ما کارها را بسیار آهسته با دیوید انجام دادیم. «ما آن را اضافه بار نکردیم. می خندیم و شوخی می کنیم که بعد از سه روز اردو به سختی می توانست راه برود. ما مجبور شدیم چند روز در طول اردو به او مرخصی بدهیم، زیرا پاهایش خیلی درد می‌کرد و برای سه امتیاز پایین می‌آمد.»

دیوید اوجابو، هافبک میشیگان پس از بازی ده بزرگ مقابل آیووا در 5 دسامبر در ایندیاناپولیس با هواداران جشن می گیرد.
دیوید اوجابو، هافبک میشیگان پس از بازی ده بزرگ مقابل آیووا در 5 دسامبر در ایندیاناپولیس با هواداران جشن می گیرد.
AP

کادر مربیگری بلر می‌دانست که او به اوجابو فشار نمی‌آورد، به برنامه‌اش برای بازی تهاجمی پایان می‌داد و او را در دفاع نگه می‌داشت، جایی که مسئولیت‌هایش کمی آسان‌تر بود. آهسته اما مطمئناً فهمید.

مایک کویل، مربی خط دفاعی گفت: «این یک مبارزه بود. ورزشکاری او واقعا به او کمک کرد. ما معمولاً یک جبهه کوچک هستیم. ما پسرانمان را خیلی جابجا می‌کنیم، به طوری که واقعاً فرصت‌هایی برای او ایجاد می‌کند تا بتواند وارد زمین شود و واقعاً مخرب باشد.”

کویل و اوجابو بیشتر فصل بهار را به صورت انفرادی صرف کردند و از همان ابتدا این تکنیک را یاد گرفتند. آنها روی فرود اوجابو کار می کردند. سپس حرکت پاهای او. سپس ران های او. سپس دستان او. سپس او را با بلوک هایی که می دید آشنا کرد.

وقتی اولین فصل او شروع شد، اوجابو چند هفته دیگر طول کشید تا به سرعت بازی، خشونت و هرج و مرج عادت کند. وقتی اوضاع ناامیدکننده شد، مربیان را «قلدر» خطاب کرد.

اما مهم‌تر از همه، ویژگی‌های جسمانی اوجابو او را به یک سلاح تبدیل کرد، حتی زمانی که هنوز در حال تحصیل بود. حریفان سعی می کنند در بازی دویدن از Oweh دوری کنند و به اوجابو اجازه بازی بدهند.

ملوان گفت: «یک نمایشنامه شبیه نمایشنامه تمام آمریکایی است. در بازی بعدی او شبیه یک فوتبالیست سال اول خواهد بود. اما من فکر می کنم زمانی که او شروع به دیدن موفقیت کرد، فکر می کنم این فقط به او انگیزه داده است.”

کویل گفت در اواسط سال اول اوجابو، همه چیز شروع به تغییر کرد.

دیوید اوجابو از میشیگان (55) روز شنبه، 27 نوامبر 2021، برکناری خود را در برابر دادستان ایالت اوهایو، سی جی استرود، به همراه دونوان جتر (95) در آن آربور، میشیگان جشن می گیرد.
دیوید اوجابو از میشیگان، 55 ساله، برکناری دادستان ایالت اوهایو، جی جی استرود را به همراه دونوان جتر جشن می گیرد.
آرون جوزفچیک / UPI / Shutterstock

کویل گفت: “بازی هایی وجود دارد که بازیکنان خط او را مسدود می کنند و او را کاملا از دست می دهند.” “شما جنگنده های خطی خواهید داشت که در یک دایره می دوند. ما باید نوار را چند بار به عقب برگردانیم و بگوییم آیا آنچه را که اینجا می بینیم باور داری؟ آنها فقط نتوانستند او را بگیرند. بنابراین بی رحمی او، او یک موتور سیکلت دارد.

“او فقط تا زمانی که نمایش تمام نشود متوقف نمی شود. این برای بعضی از پسرها سخت است. اگر توپ در جهت دیگر برود، آنها به پشت ضربه می زنند یا در سطح تعقیب قرار می گیرند. او فقط می رود. وقتی نمایش تمام می شود خسته می شود.»


پس از رسیدن به میشیگان، اوجابو دوباره در مکانی جدید تنها بود.

ماتیسون، مربی ای که او را به خدمت گرفت، به اوهایو رفته بود. سیستم پشتیبانی بلر او بیش از 10 ساعت با ماشین فاصله داشت. پدر و مادرش در اسکاتلند بودند. همه افراد دیگر در ساختمان به خوبی او بودند، اگر نگوییم بهتر.

اوجابو اولین سال خود را بازی نکرد و زمانی که COVID-19 شیوع پیدا کرد، به خانه خود به اسکاتلند بازگشت. این امر باعث شد تا او ماه‌ها در آنجا ماند و به دلیل ممنوعیت سفر بین‌المللی که میشیگان در ابتدا بازیکنان خود را برای تمرین تابستانی بازگرداند، قادر به بازگشت نبود. وقتی هم تیمی هایش دوباره به هم پیوستند، اوجابو در خانه با زوم تمرین کرد.

سپس میشیگان 2-4 را انجام داد، هماهنگ کننده دفاعی خود را اخراج کرد و به نظر می رسید در یک لحظه جستجوی روح برای جایی که او در برنامه است.

اوجابو همه چیز را با آرامش پذیرفت.

ملوان گفت: “اما او به مبارزه ادامه داد.” «به همین دلیل است. او یک بسکتبالیست سطح پایین تر در بخش یک است. او می توانست بسکتبال دانشگاهی بازی کند. اما چه تعداد از نوجوانان 17 ساله می خواهند کاری جدید را امتحان کنند که هرگز انجام نداده اند، با خطر شکست؟ و این همان چیزی بود که وقتی در میشیگان بود به او گفتم. شما شانس خود را دریافت خواهید کرد. فقط به جذب چیزها ادامه دهید.”

دیوید اوجابو از میشیگان، گراهام مرز از ویسکانسین را در نیمه اول بازی در روز شنبه، 2 اکتبر 2021، در مدیسون، ویس اخراج کرد.
دیوید اوجابو از میشیگان، گراهام مرز از ویسکانسین را در جریان بازی 2 اکتبر در مدیسون، ویسکانسین اخراج کرد.
AP

او این کار را کرد و امسال این فرصت پیش آمد. اوجابو او را گرفتار کرد و با 2.5 گونی فرار کرد و با یک بیانیه در ویسکانسین پیروز شد.

او از آن زمان تا کنون اشک می‌ریزد – تا باغ‌های میامی و بازی‌های پلی‌آف فوتبال کالج. این می تواند او را به عنوان ملی و مرحله پیش نویس NFL برساند.

همه به خاطر یک ضربه به در.

اوجابو گفت: «این من را شگفت‌زده نکرد، زیرا در پایان روز می‌دانم کاری که انجام داده‌ام. … تنها چیزی که نیاز داشتیم یک فرصت بود. ما تا امسال فرصت نداشتیم.

به محض این که این کار را کردیم، مرد، فقط آن را گرفتیم و با آن فرار کردیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi