راهنمای نهایی برای یادگیری نحوه استفاده از اولین خرید دوربین عکاسی DSLR شما

جدید برای عکاسی؟ راهنمای نهایی رایگان عکاسی ما برای مبتدیان را بررسی کنید.

اگر خودتان DSLR (یا دوربین بدون آینه) خریداری کرده اید و پس از باز کردن جعبه آن ، از تعداد دکمه ها و شماره گیری ها مرعوب شده اید ، و با ضخامت کتابچه راهنمای کاربر ، می توانید خیلی راحت وسوسه کنید. پایین ، آن را به “خودکار” بکشید و شروع به شلیک کنید.

در حالی که این برای بعضی از افراد خوب است ، ممکن است طولی نکشید که کنترل خلاقانه ای را ایجاد کنید که در وهله اول الهام بخش شما برای خرید DSLR باشد ، اما از کجا شروع می کنید؟

راهنمای نهایی برای یادگیری نحوه استفاده از اولین DSLR شما
اگر خود را مبتدی می دانید که از نحوه استفاده بیشتر از دوربین خود مطمئن نیستید ، این پست برای شما طراحی شده است. این یک فروشگاه مختصر و کوتاه است که به شما کمک می کند دوربین خود را به صورت خودکار خاموش کنید و DSLR خود را کنترل کنید. در نظر گرفته شده است که جایگزینی برای دفترچه راهنمای دوربین خود نباشید ، بنابراین آخرین تنظیمات را در عمق زیاد توضیح نمی دهد ، بلکه به اندازه کافی از اصول اولیه را در بر می گیرد تا بتوانید دوربین خود را کنترل کنید و مباحث اصلی را برای شما بازگرداند. به کتابچه راهنمای خود برای خواندن

مراحل یادگیری نحوه استفاده از DSLR شامل موارد زیر است: خرید دوربین عکاسی DSLR
در اینجا چند مرحله برای یادگیری نحوه استفاده از آن DSLR جدید که در این مقاله خواهیم نوشت ، آمده است.

حالت های اصلی تیراندازی (از جمله حالت اولویت و کتابچه راهنمای کامل)
ISO را درک کنید
“مثلث قرار گرفتن در معرض” را بیاموزید
اندازه گیری مستر شامل جبران نوردهی
در مورد تمرکز یاد بگیرید
اندازه / انواع پرونده را درک کنید
در مورد تعادل وایت بیاموزید
چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد که آیا می خواهید بیشترین استفاده را از DSLR خود داشته باشید اما اجازه می دهد تا با حفر هر یک از این موضوعات شروع کنید.

توجه داشته باشید به صاحبان دوربین های بدون آینه: تقریباً همه چیز در این مقاله نه تنها برای دارندگان DSLR بلکه برای صاحبان دوربین بدون آینه نیز مرتبط است!

  1. حالت های تیراندازی استاد
    بهترین مکان برای شروع با حالت های عکسبرداری است. حالت های عکسبرداری به احتمال زیاد با شماره گیری با “خودکار ، Av ، TV ، P ، M” و شاید موارد دیگر پیدا می شود. با انتخاب حالت عکسبرداری ، چگونگی رفتار دوربین شما هنگام فشار دادن روی شاتر ، به عنوان مثال ، هنگامی که “خودکار” انتخاب می شود ، تعیین می کند ، دوربین همه چیز را در رابطه با قرار گرفتن در معرض ، از جمله دیافراگم و سرعت شاتر تعیین می کند. حالت های دیگر ، “Av ، TV ، P ، M” برای کنترل شما وجود دارد:

نحوه استفاده از DSLR – شماره گیری حالت های عکسبرداری
نگران نباشید اگر شماره گیری حالت شما کمی متفاوت به نظر می رسد ، تولید کنندگان مختلف برای حالت های عکسبرداری از اختصارات مختلف استفاده می کنند. شماره گیری حالت شما ممکن است حروف “A ، S ، P ، M” (به جای Av ، TV ، P ، M) داشته باشد ، اما همه آنها به همان روش کار می کنند. در زیر ، من هر مخفف را برای حالت مشخص داده ام.

اولویت دیافراگم (Av یا A)
اولویت دیافراگم را می توان به عنوان یک حالت عکسبرداری نیمه اتوماتیک تصور کرد. وقتی این انتخاب شد ، شما به عنوان عکاس دیافراگم را تنظیم می کنید و دوربین به طور خودکار سرعت شاتر را انتخاب می کند. بنابراین دیافراگم چیست و چه زمانی می خواهید آن را کنترل کنید؟

دیافراگم اندازه گشودگی در لنز است که از طریق آن نور مجاز است هر زمان که کرکره باز شود – هرچه دیافراگم بزرگتر باشد ، نور بیشتری از آن عبور می کند.

دیافراگم در “f-stop” اندازه گیری می شود و معمولاً با استفاده از “f-number” نمایش داده می شود ، به عنوان مثال f / 2.0 ، f / 2.8 ، f / 4.0 ، f / 5.6 ، f / 8.0 و غیره که نسبت طول کانونی نسبت به قطر دهانه است. بنابراین ، دیافراگم بزرگتر (یک دهانه گسترده تر) دارای عدد f کمتری (به عنوان مثال f / 2.0) و دیافراگم کوچکتر (دهانه باریک) دارای عدد f بزرگتر (به عنوان مثال f / 22) است. کاهش دیافراگم توسط یک ایستگاه کامل f ، به عنوان مثال f / 2.0 تا f2 / 8 یا f / 5.6 تا f / 8.0 ، مقدار نور ورودی به دوربین را نصف می کند.

خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR خرید دوربین عکاسی DSLR

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>