روبی سوهو برای عنوان TBS، نبرد برای سلامت روان، لیو مورگان

[ad_1]

این هدفی است که روبی سوهو در طول دوران حرفه ای خود برای آن تلاش کرده است – اینکه در یک ارتقاء بزرگ در کشتی حرفه ای قهرمان شود. رهبر سابق The Riott Squad در WWE در اولین حضور AEW Dynamite در روز چهارشنبه در TBS (20:00) هنگامی که از TNT نقل مکان کرد، شانس دوم در مسابقات All Elite Wrestling را داشت. سوهو، که این هفته 31 ساله می شود، در فینال مسابقات با جید کارگیل شکست ناپذیر روبرو می شود تا اولین قهرمان زنان TBS در مرکز احتیاطی را کسب کند. قبل از مسابقه بزرگ، سوهو برای چند سوال و پاسخ با جوزف استاشفسکی از The Post وقت گذاشت.

سوال: زمانی که قصد دارید اولین عنوان ملی خود را کسب کنید، آیا کسب عنوان TBS در این مرحله وزن بیشتری دارد، زمانی که اخیراً نتوانستید در جام جهانی زنان AEW قهرمان شوید؟

پاسخ: فکر می کنم وقتی به اینجا رسیدم (در ماه سپتامبر) راهم را پیدا کردم. من فرصت جام جهانی زنان AEW را خیلی زود به دست آوردم، اما اکنون توانسته ام بایستم و واقعاً به طرفداران AEW نشان دهم که برنده شدم زیرا تا کنون سه دوره از مسابقات را پشت سر گذاشته ام. من احساس می کنم که این برای من خیلی بیشتر معنی دارد. این نه تنها اوج سه دوره مسابقات است، بلکه اوج 11 سال زندگی من در کشتی است که هرگز عنوان مهمی را کسب نکرده ام.

س: چه معنایی برای دختر نوجوان روبی دارد که عنوان TBS خود را در روز چهارشنبه مطرح کند؟

ج: من اشتباهات زیادی در زندگی ام مرتکب شده ام. من چیزهای زیادی را در زندگی ام پشت سر گذاشتم و کارم بسیار شدید و بسیار سریع و بسیار هیجان انگیز و گاهی سخت بود. فراز و نشیب های زیادی در این ترن هوایی در حرفه من وجود داشته است، همانطور که بسیاری ممکن است بگویند، اما نگه داشتن این قهرمانی TBS بالای سر من در روز چهارشنبه در نیوآرک… صادقانه بگویم، این به معنای کل جهان است. این بدان معناست که هر اشتباهی که مرتکب شدم، هر مشکلی که داشتم، هر مانعی که با آن روبرو شدم، هر چیزی که تا به حال پشت سر گذاشته‌ام، ارزشش را خواهد داشت زیرا آن را انجام دادم. من انجام دادم.

روبی سوهو
تمام مبارزات نخبگان

س: آیا جید حریف مناسبی برای این لحظه است که شخصیت شما همیشه این کثیف و بیگانه را داشته است، به خصوص در این مسابقات؟

پاسخ: فکر می کنم او بهترین نبرد ممکن را در من به نمایش خواهد گذاشت. من یک خارجی کاملا ثابت هستم. من فقط یک بچه از یک شهر کوچک هستم که واقعاً کشتی حرفه ای را دوست دارم. اما من فکر می‌کنم با استعدادش و همه چیز به این راحتی، او واقعاً استعداد طبیعی، به طور طبیعی ورزشکار و فوق‌العاده قوی است. و شما می توانید ببینید که با حضور او به رینگ می آورد.

سوال: شما در عناوین دیگر دبلیو دبلیو ای فرصت داشته اید و هرگز این اتفاق نیفتاده است. برای من، چیزی که هنوز معنی ندارد که این اتفاق نیفتاد، قهرمانی تیم زنان با The Riott Squad است. چرا فکر می کنید این هرگز اتفاق نیفتاد؟

ج: راستش را بخواهید، نمی دانم. ما در آنجا لیست با استعدادی داشتیم و زنان شگفت انگیز زیادی داشتیم. من فقط می دانم که من و لیو (مورگان) در آن زمان فقط سعی می کردیم بهترین تیم ممکن باشیم و صادقانه بگویم، این برخی از زمان های مورد علاقه من بود که می توانستم با او حلقه به اشتراک بگذارم و بتوانم برای یادگیری و رشد با او بنابراین من احساس نمی کنم که این زمان با هیچ معنایی از کلمه تلف شده است. من در آن زمان چیزهای زیادی در مورد کشتی تیمی با برچسب ها یاد گرفتم و مجبور شدم آن را با یکی از بهترین دوستانم تجربه کنم.

روبی سوهو
روبی سوهو به نایل رز ضربه می زند.
تمام مبارزات نخبگان

سوال: شما گفتید که بچه شهر کوچکی هستید. شما در پادکست Renee Paquette به نقل مکان به اوهایو برای بودن با سارا لوگان اشاره کردید. آیا اخیراً این اتفاق افتاده است و شما فقط خاله روبی با پسرش در مزرعه کمک می کنید؟

پاسخ: (می خندد) من اغلب به خیلی ها می گویم که می خواهم دقیقاً برعکس روشی را که شما فکر می کنید من زندگی می کنم تصور کنم و این همان روشی است که من زندگی می کنم. این یک تصمیم بسیار آسان بود. من در فوریه به اینجا نقل مکان کردم، احتمالا نزدیک به مارس سال گذشته. من مادرخوانده پسر سارا، کش هستم و او از من خواست تا جایی که ممکن است بخشی از زندگی او باشم. من این پسر کوچولو را تا حد مرگ دوست دارم و او یکی از بهترین دوستان من است، بنابراین انتخاب آسانی بود و من موفق شدم این مزرعه را در میان ناکجاآباد پیدا کنم و توانستم اسب ها را به دست بیاورم و جایی برای سگ هایم دارم که در اطراف بدوند. . راستش را بخواهید این آرامش را اینجا پیدا کردم. وقتی سر کار هستم، برو، برو، برو. مردم مدام مرا به جهات مختلف می کشند و بعد به خانه می آیند، این احساس آرامشی است که فکر می کنم نه تنها برای خودم بلکه برای سلامت روانم نیز به آن نیاز داشتم.

س: شما در مورد یافتن آرامش صحبت می کنید. آیا کاری وجود دارد که انجام دهید، یا جایی که برای یافتن آن آرامش می روید؟

ج: این لحظه ای است که من هر سه اسبم را در این قسمت از مزرعه ام که یک مرتع بزرگ است رها کردم. وقتی همه با هم بیرون می روند، خیلی هیجان زده می شوند. اسب ها حیوانات گله ای هستند، بنابراین وقتی بارها در اطراف هستند، فقط می دوند. آنها به صورت دایره ای می دوند و بالا و پایین می پرند و برای بیرون رفتن به این منطقه بزرگ هیجان زده می شوند. همان لحظه ای وجود دارد که من آنها را آزادترین و در هیجان انگیزترین آنها می بینم. و وقتی صحبت می کنم احساساتی می شوم، واقعاً مرا به این مکان آرامش می برد که حتی نمی توانم توضیح دهم.

س: و لیو نیز در مزرعه زندگی می کند؟

ج: سارا اشتباه را بین همه ما پخش کرد. او به یک مزرعه نقل مکان کرد، دو گونه دیگر را دنبال کردند.

س: لیو در مسابقات قهرمانی زنان خام این آخر هفته برنده نشد، اما فقط با نگاه کردن به او، در مورد رشد او چه دیدید؟

ج: من نمی توانستم بیشتر از این به این دختر افتخار کنم. اگر شروع به صحبت در مورد آن کنم احساساتی خواهم شد. او را در موقعیتی قرار دادند که الان هست، زمانی که همیشه یکی از ما در کنارش بود تا او را راهنمایی کنیم. او این توپ را گرفت و آنقدر سریع با آن دوید که هیچ کس نمی تواند آن را ببیند زیرا در حال حاضر در حال رشد است. خودش وارد می شود. خودش را پیدا می کند. او متوجه می شود که صدایش و توانایی او برای زنگ زدن در اوج بازی است. این را بعد از مسابقه اش به او گفتم. برای من مایه خوشحالی و افتخار است که بتوانم تماشا کنم و بگویم که بخش کوچکی از سفر او بودم تا ببینم الان کجاست، زیرا او یک ستاره است.

سوال: نظرات Big Swole در آخر هفته در مورد تنوع در بالای فهرست AEW، هنرمندان برجسته و شاید نیاز به نویسندگان برای برخی از هنرمندان سروصدا ایجاد کرد. آیا از زمان خود در AEW دیدگاهی در مورد نحوه استفاده از مردم یا نیاز به نویسنده برای برخی از مبارزان دارید؟

پاسخ: من فقط می توانم از دیدگاه شخصی خود صحبت کنم. دیدگاه شخصی من و تجربه من با تونی (خان) به من نشان داد، تونی به من آزادی خلاقیت زیادی داد تا شخص مناسبی باشم که می‌خواهم باشم و خودم را دقیقاً همانطور که می‌خواهم معرفی کنم. این واقعاً تنها چیزی است که می‌توانم با آن صحبت کنم، و این تجربه‌ای است که دارم، آزادی خلاقانه‌ای که قبلاً به من داده نشده بود و به من اعتماد شود. از این بابت ممنونم و این چیزی شبیه یک مجری است که به هیچ وجه آن را بدیهی نمی دانم.

س: شما اخیراً با جاش الکساندر از Impact یک تطابق جنسیتی داشتید که به نظر می رسد واقعاً شما را تحت تأثیر قرار داده است. چرا این مسابقه اینقدر خاص بود؟

پاسخ: این اولین بازگشت من به شرکت بود که به من کمک کرد تا نام خود را در شرکت های مستقل مطرح کنم. AAW شرکتی بود که واقعاً با من ریسک کرد. من فقط یک دختر بی نام از ایندیانا بودم و آن شرکت من را به خطر انداخته بود و شرکت شاهد رشد من در طول سال ها و سال ها و سال ها تلاش برای یافتن راهم بود و واقعاً خودم متوجه شدم که کی هستم و چه کاری می خواهم انجام دهم.

پنج سال به تاریخ آخرین بازی استقلال برگشتم که اتفاقاً کاملاً تصادفی بود. اما بعد اینکه بتوانم با کسی مثل جاش الکساندر روبرو شوم که خیلی به او احترام می گذارم، فکر می کنم می توانم با او روبرو شوم و آن را تجربه کنم، اینکه بتوانم در رویداد اصلی که نشان می دهد شرکت کنم و با او مسابقه داشته باشم، چیزی است که من برای همیشه به یاد می آورد واقعا لحظه زیبایی بود.

سوال: آیا در AEW فشاری برای تطابق جنسیتی وجود داشت؟

ج: نه اینکه من دیده باشم. من عمدتاً نگران افزایش تقسیم بندی زنان تا حد زیادی هستم. من زمان زیادی را صرف مبارزه جنسی مستقل کردم.

نانوا
روبی سوهو پاس دکتر بریت بیکر را پس گرفت.
تمام مبارزات نخبگان

سوال: در پست شما در مورد این مسابقه، از لحظاتی در طول سال صحبت کردید که نفس کشیدن سخت بود و مطمئن نبودید که موفق خواهید شد یا خیر. آیا این موضوع خیلی به انتشار WWE مرتبط بود یا مواردی در آن نقش داشته است؟

پاسخ: چیزهای زیادی وجود داشت، سال 2021 سال بسیار پرتلاطمی بود. فراز و نشیب‌ها و مشکلات زیادی در سلامت روان من وجود داشته است. ربطی به آزادی من داشت، بلکه به چیزهای دیگر، عوامل خارجی و مواردی از این دست هم مربوط می شد. به دنبال کمک رفتم و به درمانی که روی آن کار می کردم ادامه دادم. فکر می‌کنم این خیلی مهم بود، اما علاوه بر اینکه AEW واقعاً عشق من به مبارزه حرفه‌ای و آمدن به این لیست و آمدن به این خانواده را زنده کرد، آمدن به این تیم AEW واقعاً به بالا بردن و پایان دادن به این سال سخت از یک قله بزرگ کمک کرد. این واقعاً به من کمک کرد تا کمی از سوراخ خارج شوم.

س: آیا با واکنش مخاطبان به موسیقی ورودی شما مانند یک نوزاد مادام العمر هستید؟ آیا باید آن را از دست بدهید اگر تا به حال برگردید زیرا نمی توانید این موسیقی را دوست نداشته باشید؟

پاسخ: من هرگز نمی خواهم این موسیقی را اجرا کنم. کاری را انجام دهید که فکر می کنم موسیقی ورودی باید برای شما انجام دهد. این واقعاً مرا در این طرز فکر قرار می دهد که در آن آماده باشم تا دنیا را تصاحب کنم، به خصوص شنیدن اینکه طرفداران آن را با من می خوانند. دانستن اینکه گروه من را به یک شوالیه در پانک راک تبدیل کرد و رنسید خیلی باحال بود و لارس (فردریکسن) خیلی از من حمایت کرد، بسیار قدرتمند و جالب است. هر بار که می آیم، احساس می کنم بسیار خوش شانس هستم که از آن به عنوان موسیقی ورودی استفاده می کنم، بنابراین مهم نیست که در کجای شرکت هستم، هرگز نمی خواهم آن را اجرا کنم.

https://www.youtube.com/watch?v=0P9QMkm9Eew

سوال شما همچنین کریس استاتلندر را پس از مسابقه تورنمنت با او بسیار تحسین کردید او چه چیزی را به شما نشان داد که شما را تحت تأثیر قرار داد؟

پاسخ: کریس قدرت بی عیب و نقصی دارد. شگفت آور است که این دختر چقدر قوی است، توانایی های ورزشی طبیعی شگفت انگیز. او آن را دارد و نمی‌دانم می‌توانم بهتر از آن توضیح دهم یا نه. او همه چیز دارد که یک سوپراستار شگفت انگیز می سازد. او خیلی مهربان است. او خودش است. او منحصر به فرد است. او در رینگ یکی از سخت‌ترین، چالش‌برانگیزترین و شگفت‌انگیزترین مسابقاتی را که در 11 سال زندگی حرفه‌ای خود داشته‌ام به من داد.

سوال: همانطور که همیشه در مورد بخش زنان AEW گفته می شود، به آنها زمان بیشتری بدهید، داستان های بیشتری به آنها بدهید. به نظر شما گام بعدی چه باید باشد و عنوان TBS چگونه می تواند به آن کمک کند؟

ج: فکر می کنم در راه هستیم. نبرد خیابانی باورنکردنی که به تازگی در Rampage اتفاق افتاد موضوعی است که همه در حال حاضر درباره آن صحبت می کنند و این زنان عملکرد شگفت انگیزی از خود نشان داده اند. من فکر می کنم عنوان TBS تقسیم ما را بالاتر از نقطه ای که ما فکر می کردیم در حال حاضر امکان پذیر است بالا می برد. ما هر هفته این مراحل را انجام می دهیم. نه فقط گهگاهی، بلکه هر هفته قدم هایی برمی داریم و تاریخ سازی می کنیم و قدم هایی برمی داریم تا این واحد را بسازیم تا بهترین باشیم.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme