رویس وایت اولین بازی حرفه ای خود در MMA را در روز جمعه در LFA 120 انجام خواهد داد


در درفت NBA 2012، هیچ بازیکن حرفه ای آینده دستی به اندازه رویس وایت ندارد. با 11.5 اینچ، این رقم از All Stars همیشگی آنتونی دیویس (9.5) و دیمین لیلارد (9.75) جلوتر است که هر دو قبل از اینکه نام وایت در دور اول هیوستون شماره 16 شود، انتخاب شده بودند.

نه سال بعد، وایت هنوز یک بسکتبالیست حرفه ای است. او یکی از هم تیمی های Big3’s Power است که در فصل 2021 تیم 3 بر 3 را در کشتی، پاس گل و محاصره هدایت می کند. این لیگ NBA نیست – لیگی که او ادعا می کند سال ها پیش به دلیل اصرار بر سلامت روان “سیاه” شده است. – اما هنوز بسکتبال رقابتی با کهنه سربازانی مثل او است.

با این حال، روز جمعه، وایت زمانی که برای اولین بازی MMA خود در قفس وارد قفس شد، در مقابل همکار سنگین وزن دایکوون باکلی، مدافع سابق دانشگاه تمپل که اولین بازی حرفه‌ای خود را نیز انجام می‌دهد، در دو رشته ورزشی حرفه‌ای شد. و چند روز پس از نبرد، وایت کنجکاو بود که ببیند چگونه تجهیزات در دستان او جا می شود.

وایت در تماس تلفنی با The Post گفت: «از خدا می‌خواهم که وقتی نوبت به وزن‌کشی در روز پنج‌شنبه می‌رسد، بتوانیم چند دستکش را امتحان کنیم و متوجه شویم. دستکش‌های منتشر شده توسط Legacy Fighting Alliance به 3XL افزایش یافته‌اند، که اد سوآرس، مدیرعامل این شرکت به The Post گفت که مطمئن است که می‌تواند اولین حضور وایت را با این تبلیغ انجام دهد.

با قد 6 فوت و 8 و وزن 253.8 پوند در روز پنجشنبه – و آنچه وایت تخمین می زند هفت یا هشت درصد چربی بدن است – مشت های بزرگ او که در دستکش های MMA پیچیده شده اند، تصویری چشمگیر ایجاد می کنند. باید دید که آیا او مهارت لازم برای مطابقت با ویژگی های فیزیکی عظیم خود را دارد یا خیر. نحوه عملکرد او در LFA 120 روز جمعه (21:00 ET، UFC Fight Pass) اولین نگاهی به نحوه عملکرد این ورزشکار نخبه با تجربه NBA و سه سال تمرین MMA در ورزش جدید خود خواهد داشت.


علاقه وایت به هنرهای رزمی اختراع نشده بود. او یک طرفدار مادام العمر بوکس است که محمد علی را می ستاید و صحنه بوکس سنگین وزن دو دهه پیش را تحسین می کند – دوران مایک تایسون، لنوکس لوئیس، ایواندر هالیفیلد. ظهور یوتیوب حدود 15 سال پیش به او کمک کرد تا MMA را پیدا کند.

او به جای بازگشت از تمرین بسکتبال به خانه و تماشای حلقه های بیشتر، جلوی کامپیوتر رومیزی خود پارک کرد و برای مسابقاتی که اکنون از بین رفته قهرمانی پراید فایتینگ یا دعوای معروف کیمبو اسلایس در حیاط خلوت برگزار می شود، صف می کشد. این نوجوان مجذوب سفید.

«از دنیای ورزش آمدن، دنیای ورزش های تیمی، خلوص است [combat sports]وایت 30 ساله گفت. “در شهامت لازم برای وارد شدن به رینگ وزنه ای وجود دارد. و بعد مسابقه شطرنج دو نفر و ناتوانی در عذرخواهی، هیچ همبازی مقصری نیست.

اما اینکه وایت می توانست در آن زمان باشد تمام چیزی بود که وایت گفت. به استثنای یک دوره کوتاه در تیم کشتی فرنگی دبیرستان – کمی قبل از شروع فصل بسکتبال عمدتاً همزمان – تمرین هنرهای رزمی در نقشه وجود نداشت. اگرچه او در سنین پایین احساس “خارش درگیر شدن” را داشت، بسکتبال در تمام طول سال یک هنجار برای افراد بالقوه ای است که مشتاق رسیدن به NBA هستند.

وایت استدلال می کند که زمان لزوماً مشکل نیست. همانطور که او توضیح می دهد، مشکل این بود که چگونه می توان آموزش هنرهای رزمی را در مینه سوتا 2009 درک کرد. بسکتبال زیر ذره بین دنیای کالج ها و پیشاهنگان حرفه ای بسکتبال بود.

وایت می‌گوید: «در آن زمان، هر چیزی که صنعت شنیده بود که شما انجام می‌دهید و متفاوت از «خوردن، بخوابید و نفس کشیدن ورزشتان» بود، می‌توانست به شما و چشم‌انداز حرفه‌ای بودن آسیب برساند. «… در آن زمان فکر می کردند افرادی که هنرهای رزمی ترکیبی انجام می دهند دیوانه هستند. این ننگی بود که در اطراف مبارزان، به ویژه جنگجویان در قفس وجود داشت.»


رویس وایت در سال 2012 در یک بازی پیش فصل برای راکتس بازی کرد.
NBAE از طریق Getty Images

هر تلاشی برای ورود به ورزشگاه و ضربه زدن منظم به پدها تمام شده است. پس از دو سال پرتلاطم که در آن برنامه مینه سوتا را ترک کرد و در آیووا ثبت نام کرد، وایت در فصل 2011-2012 در ایمز مورد توجه پیشاهنگان NBA قرار گرفت. او میانگین 13.4 امتیاز، 9.3 ریباند و 5 پاس منجر به گل را برای Cyclones به دست آورد که یک بازی همه کاره پر از استقامت و قدرت را به نمایش گذاشت.

او تصمیم گرفت تا دو سال آخر خود را رها کند و در پیش نویس شرکت کند و در نهایت در اواسط دور اول توسط هیوستون انتخاب شد.

به استثنای پیش فصل، وایت هرگز یک دقیقه برای راکتس بازی نمی کرد.

او که در دوران نوجوانی خود به اختلال اضطراب فراگیر مبتلا شد، به دنبال مجوز از شرکت فرانچایز برای استفاده از اتوبوس خصوصی برای سفر به برخی بازی‌ها برای کاهش تعداد پروازها شد. پرواز برای وایت یک نگرانی است، اگرچه او به The Post گفت که هر بار که به کالج رفته است پرواز کرده است و مایل است پروازهای طولانی تری به NBA داشته باشد، در صورتی که رانندگی کمتر امکان پذیر است.

وایت به عنوان مثال گفت: «آنچه که گفتم این بود که اگر شب بعد در مینه سوتا هستیم و در شیکاگو بازی می کنیم، اجازه دهید من رانندگی کنم. “چرا که نه؟ اما سیستم آنقدر به وضعیت موجود عادت کرده بود که همین درخواست برای اینکه بتوانم رانندگی کنم، زیرا نگران پرواز بودم، توهین آمیز تلقی شد. مثل این است، “خب، این مرد یک دیوا است.” چی؟» «من می‌خواهم به جای پرواز با هواپیمای چارتر شخصی، رانندگی طولانی‌تر و شش ساعته را طی کنم، و من دیوا هستم؟ تو بامزه‌ای».

اصرار وایت بر راکت‌ها و گروه‌های وابسته به آن‌ها در D-League (که اکنون G League نامیده می‌شود) Rio Grande Valley Vipers اولین حرفه‌ای بسکتبال او را به تاخیر انداخت. او در نهایت موافقت کرد که به Vipers گزارش دهد، در 16 بازی بازی کرد و ارقام متوسطی (11.3 امتیاز، 5.7 ریباند، 3.3 پاس منجر به گل در 25.6 دقیقه) ثبت کرد، اگرچه او به دلیل اختلاف نظرها، فصل پس از لیگ را از دست داد.

جایگزینی فیلادلفیا 76ers در تابستان امسال به دوران او با این فرنچایز پایان داد. او در نهایت در سه بازی برای ساکرامنتو کینگز بازی خواهد کرد، اما از سال 2014 برای NBA یا G بازی نکرده است. وایت در لیگ ملی بسکتبال کانادا تبدیل به یک ستاره شد، اما پس از قراردادش، بسکتبال 5 حرفه ای در 5- بازی نکرد. با Auxilium Torino در ایتالیا در سال 2018 لغو شد.

در عرض شش ماه، بسکتبال تنها تمرکز ورزشی او نخواهد بود.


رویس وایت در سال 2021 برای Big 3 بازی می کند.
رویس وایت در سال 2021 برای بیگ 3 پاور بازی کرد.
گتی ایماژ

وایت که هنوز هم طرفدار مبارزه است، به یاد می‌آورد که شاهد رقابت جان جونز قهرمان سابق سبک وزن UFC بود تا به او الهام بخشد تا در اوایل سال 2019 وارد آکادمی هنرهای رزمی مینه‌سوتا در مرکز بروکلین، مینه‌سوتا شود. مالک، گرگ نلسون، که مربی کشتی‌گیر و ستاره سابق مینه‌سوتا NCAA است. براک لزنر در راه رسیدن به تاج سنگین وزن UFC در حالی که وایت هنوز در دبیرستان بود، موافقت کرد که او را بپذیرد و بسکتبالیست را به یک مبارز تبدیل کند.

وایت از مربیگری و راهنمایی نلسون تمجید کرد. او به نلسون سپرد تا تصمیم بگیرد که آیا آرزوهای او برای رقابت به عنوان یک استاد هنرهای رزمی ترکیبی باید محقق شود یا خیر.

وایت گفت: «روی او حساب می‌کنم که به من بگوید آیا برای رقابت حرفه‌ای آماده هستم یا خیر». به صورت مستقل تمرین می‌کردم و برنامه‌ای برای حضور در مسابقات داشتم، اما چه آمادگی حضور در مسابقات را داشته باشم یا نه، آن را به او واگذار می‌کنم.»

وایت با سرعت خودش کار می کرد و اصول پانچ MMA و گریپلینگ را یاد می گرفت. چیزی برای برداشتن وجود دارد، از مبارزه دستی و کار در برابر حصار گرفته تا محافظت از درگیری ها و استفاده از گیره در موقعیت های مناسب.

شکست به طور طبیعی برای وایت اتفاق می افتد، چیزی که او به چندین دهه بسکتبال و همه چیزهای کوچکی که با دویدن حدود 30 دقیقه در زمین به وجود می آید، مانند زوایای برش و هماهنگی دست و چشم نسبت می دهد.

“بسکتبال یک ورزش ریتمیک است. وایت گفت: این یک ورزش با سرعت است. “فوتبال وحشیانه تر است، یک انفجار، یک لرزش سریع، یک برخورد، و بعد می ایستید و استراحت می کنید. و بسکتبال مانند این رقص ابدی است. مقداری جسمانی در آن وجود دارد … اما رقصی ابدی در آن وجود دارد. بنابراین من دوست دارم روی پاهایم باشم. من فقط دوست دارم در رقص او بدن دیگری در مقابل من و ما باشد.»


رویس وایت در سال 2021 برای Big 3 بازی می کند.
رویس وایت در سال 2021 برای Big3 بازی می کند.
Getty Images برای BIG3

آموزش جنگی به کاهش اضطراب وایت کمک کرده است، که او قسم می خورد که از ابتدای حرفه حرفه ای اش با حلقه ها “اغراق آمیز” شده است. او می گوید که چیزهای بسیار کمی را پیدا کرده است که به اندازه رفتن به باشگاه در این زمینه مفید باشد.

وایت گفت: “من فکر می کنم به این دلیل است که او را دوست دارم.” «…معمولاً در اضطراب، وقتی چیزی را پیدا می‌کنید که دوستش دارید و حس طبیعی صلح و آرامش یا هدف و معنا را برای شما به ارمغان می‌آورد، آنگاه اضطراب از بین می‌رود.»

حتی در این هفته، قبل از شروع طولانی مدتش در MMA – او گفت که پنج تلاش از پیش برنامه ریزی شده و اعلام نشده با عقب نشینی مخالفان شکست خوردند – او احساس اضطراب می کند. این می تواند به باکلی سرایت کند، کسی که به عنوان اولین تست عمومی وایت برای سفر MMA خود عمل می کند و دقیقاً 10 پوند وزنش در روز پنجشنبه بیشتر است. سوآرس گفت که نبرد چند هفته پیش رخ داد، اما اعلامیه رزرو تنها چند روز قبل از شب نبرد منتشر شد.

وایت با اطمینان گفت: “او باید نگران باشد.” “او باید نگران باشد. من فکر می کنم همه مبارزان احتمالاً نگران هستند، اما او قطعاً باید نگران باشد.”

وایت اطلاعات کمی در مورد باکلی دارد که به صورت آماتور 1-1 انجام داد، اما چهار سال و نیم است که در مسابقات شرکت نکرده است. او می داند که دانمور بومی پنسیلوانیا قوی به نظر می رسد و “برادران انفجاری هستند.” با این حال، صادقانه بگویم، او خیلی به باکلی علاقه ای ندارد، در عوض روی خودش و کارهایی که پس از بسته شدن در سلول در هتل Mystic Lake Casino در Prior Lake، Min.

این بدان معنا نیست که او به اتفاقاتی که ممکن است هنگام ملاقات یک بسکتبالیست با یک بازیکن فوتبال، با توجه به اندازه آنها بیفتد، احترام نمی گذارد.

“من در دسته سنگین وزن هستم، نه؟” وایت اعتراف کرد: “مردم ختنه می شوند.” “[It’s] من اولین بار بعد از بازی کردن بسکتبال تمام عمرم به آنجا رفتم. نمی گویم نگران نباشم [Buckley] زیرا من فکر می کنم هرگز نباید حریف را دست کم بگیرید، حتی در 1-1 یا هر رکورد دیگری، 0-0. این مزخرف است.”

بدون در نظر گرفتن نتیجه، سوارس گفت که او دوباره از وایت استقبال خواهد کرد، که تنها برای یک مبارزه با LFA، برای مسابقات بیشتر موافقت کرد.


وایت در ابتدا با Paradigm Sports قرارداد امضا کرد که ستارگانی مانند MMA Conor McGregor، Israel Adesanya و Chris Cyborg و همچنین Manny Pacquiao اسطوره بوکس اخیرا بازنشسته شده را مدیریت می کند. او می گوید مدیریتش به او اطمینان داده است که عجله ای برای ورود به قفس و رقابت خیلی زود ندارد.

طبیعتاً رقیبی مانند وایت یک “قهرمان کوچک” برای مبارزه در یک سال تمرین بود. و البته، وقتی زمانش برسد، او توجه خود را به تبلیغات بزرگی مانند UFC معطوف می کند.

اما او در حال حاضر همه چیز را در چشم انداز نگه می دارد. او تمام تمرکز خود را روی اولین مسابقه روز جمعه گذاشت و سپس به ورزشگاه بازگشت تا “به تلاش خود برای جبران زمان از دست رفته ادامه دهد.” او می‌خواهد در سال 2022 برای ورود به قفس فعال باشد، با این فرض که وضعیت کووید-19 و عوامل دیگر اجازه می‌دهد.

و در حالی که دوستانش در دنیای بسکتبال و شبکه همکارانش در کار سلامت روانش به دلیل ماهیت کوتاه بودن اطلاعیه رزرو و اعلام یک مسابقه، این هفته نمی توانند او را به صورت حضوری تماشا کنند، او مشتاقانه منتظر است زمانی که می توانید روزی در طول یک مسابقه UFC بالقوه “چند جمعیت منحصر به فرد را جذب کنید”.

ما امیدواریم که حرکت درستی انجام دهیم و فرصتی برای لمس UFC و چند مبارزه داشته باشیم. [Las] وایت گفت وگاس، به خودش اجازه داد رویاپردازی کند. “… بهشت ​​حد است. من هیجان زده هستم که بخشی از آن باشم.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر