سه عامل رایگان عالی که یانکی ها پس از پایان قفل MLB می خواهند


اگر من مجبور به دفاع از انفعال یانکی ها قبل از لاک اوت بودم، این بود:

1 آنها به جز حفظ جوئل رودریگز، هیچ کاری برای اضافه کردن به لیست خود در لیگ های بزرگ انجام نداده اند، اما همچنان حقوق سال 2022 را حدود 225 میلیون دلار برای اهداف مالیاتی لوکس پیش بینی می کنند (با فرض اینکه در چانه زنی دسته جمعی بعدی مالیات لوکس وجود دارد). پس شاید «ارزان» انتقاد درستی نباشد.

2. تیم‌هایی که تا کنون بیشترین پول را خرج کرده‌اند، برای مدت طولانی به پلی‌آف راه پیدا نکرده‌اند و با غول‌های مالی پیشرو مانند یانکی‌ها، داجرز و رد ساکس بازی کردند که همگی اکثراً ساکت بودند. برای مثال رنجرز دو قرارداد بزرگ را امضا کرد و دو تا از پنج ایستگاه بزرگ را حذف کرد و 500 میلیون دلار در کوری سیگر و مارکوس سمین سرمایه گذاری کرد. با این حال، این کیت را یک کیت مبتدی در نظر بگیرید زیرا آنها هنوز سه بازیکن شروع خوب هستند که از بحث و جدل های سطح بالا دور هستند (اگر از امضای آنها با جان گری خوشتان نمی آید، که من آن را دوست ندارم).

3. چند صد بازیکن آزاد باقی مانده اند. یانکی ها این روند را با Gerrit Cole، Jonathan Loaisiga، Aaron Judge، Giancarlo Stanton و در تئوری، یک دی جی سالم LeMahieu شروع می کنند که به معنای شروع بسیار قوی است.

اما من نمی توانم به طور کامل از یانکی ها محافظت کنم. این واقعیت که آنها 225 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند و هنوز یک ایستگاه کوتاه یا پایه اول، یا یک شکارچی قابل اعتماد، بازیکن مرکزی یا شروع کننده شماره 2 ندارند، از ترکیبی از خرج نکردن عاقلانه، نداشتن بودجه کافی برای ایجاد تفاوت صحبت می کند. ، از طریق سیستم خود و بدون تعیین اینکه چرا بازیکنانی مانند میگل آندوجار، گرگ برد، کلینت فریزر، دیوی گارسیا، گری سانچز، گلیبر تورس و لوک وویت تحت مراقبت آنها کنار رفتند تا جایی که به عنوان مثال، Bird و Frazier بدون آزادی آزاد شدند. هر مقداری را به Yankees برمی گرداند.

خوشبین معتقد است که LeMahieu سالم خواهد بود و به LeMahieu 2019-2020 باز خواهد گشت. رهایی از توقف کوتاه، تورس به نسخه 2018-2019 تورس بازخواهد گشت. این واقعیت که نقش برجسته برجسته در پایان فصل گذشته لوئیس سورینو پس از سه فصل بزرگ از دست رفته، سطحی از سلامتی را نشان می دهد که نشان می دهد او دوباره سورینو را به دست خواهد آورد. نسخه 2017-18 و کمک خلبان کول خواهد بود.

این خوش بینی است. یا اینکه در گذشته زندگی کردن یک توهم است؟

باید ادامه بدیم؟

پس از انجام 145 بازی در سه سال گذشته، آرون هیکس با تولیدی که در سال 2018 ارائه کرد، زنده خواهد شد – تنها فصل کامل او در یانکی ها، زمانی که سالم و موفق بود. جوی گالو پس از اولین بازی عصبی خود در نیویورک، کمتر تحت فشار قرار خواهد گرفت. آندوجار یا گارسیا یا سانچز یا وویت گذشته بهتر خود را دوباره کشف خواهند کرد. اینکه نستور کورتس جونیور و لوکاس لوتگه سراب های یک فصلی نبودند.

یانکی ها به اندازه کافی استعداد فعلی دارند تا بتوانند مدعیان درجه یک باشند، اما سوالات زیادی برای تحمل کردن دارند. و من فکر نمی کنم آنها انجام دهند. من فکر می کنم هر بار که قفل تمام شود و تجارت واسطه گری و تجارت آزاد باز شود، دیوانگی به وجود می آید. و یانکی ها تهاجمی خواهند بود.

آنها آماده بودند قبل از اینکه جاستین ورلاندر با بازگشت به آستروس موافقت کند، یک سال به مبلغ 25 میلیون دلار به او پیشنهاد دهند (این معامله در زمان قفل شدن نهایی نبود). بنابراین هال اشتاینبرنر متعهد شده است که حداقل 250 میلیون دلار بپردازد.

یانکی ها
برایان کشمن، هال استاینبرنر و یانکی ها احتمالاً پس از پایان قفل، تهاجمی خواهند بود.
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

بعید است که اشتاینبرنر بودجه محدودی را تعیین کند تا زمانی که یک CBA جدید از جمله قوانین مالیاتی لوکس را تعیین کند. با این حال، من شرط می بندم که Steinbrenner افزایش قابل توجه حقوق را تا مثلاً 260 میلیون دلار یا بیشتر تصویب کند. این تا حدی به این دلیل است که این نسخه از یانکی ها به کیف پول او نیاز دارد تا آنها را ضد گلوله تر کند. بعلاوه، در گالو، قاضی، رودریگز، سانچز، زک بریتون (که احتمالاً در سال 2022 بازی نخواهد کرد)، آرولدیس چپمن، چاد گرین و جیمسون تایلون، یانکی ها حدود 75 میلیون دلار بازیگر آزاد خواهند داشت که بعد از بازی بعدی از کتاب بیرون می آیند. فصل

البته، برخی از این موارد در حبس‌های داوری، بازداشت‌ها (مخصوصاً یانکی‌ها می‌خواهند قاضی را برای مدت طولانی نگه دارند) و جایگزینی از دست خواهند رفت. اما یانکی‌ها معتقدند که تا آن زمان پاسخ‌های ارزان‌قیمتی از سیستم خود دریافت کرده‌اند و اسوالد پرازا و آنتونی ولپ را هدف قرار داده و متوقف خواهند کرد.

اولویت های یانکی ها پس از لاک اوت چیست؟ من فکر می کنم آنها سه موضوع بزرگ را با یک بازیکن آزاد مطالعه خواهند کرد:

آیا واقعاً فردی فریمن Braves را ترک خواهد کرد؟

باور این است که او می خواهد بماند. اما اگر آتلانتا حداقل تا شش سال دیگر 180 میلیون دلار نخرد، آیا آماده خروج خواهد بود؟ به ویژه یانکی ها و داجرز آماده حمله خواهند بود. اگر می توانستند چوب چپ فریمن را فرود بیاورند، برای یانکی ها راحت تر می شد که به طور خلاصه روی دفاع با شخصی مانند آندرلتون سیمونز تمرکز کنند. جرات من: نسبت به ماه نوامبر کمتر مطمئن هستم، اما همچنان معتقدم فریمن و برایوز راهی برای بازگشت به هم خواهند یافت.

آستروس
کارلوس کوریا
AP

آیا یانکی ها پلک می زنند و با کارلوس کوریا معامله بزرگی می کنند؟

من حدس می زنم که باید در شمال 10 سال فرانسیسکو لیندور با 341 میلیون دلار باشد. یانکی ها تمایلی به ارائه پیشنهادی به این طول یا کلی نداشتند، به خصوص با نزدیک شدن به روز قیامت. اما آنها قبلاً بین فصل‌ها تغییراتی را انجام داده‌اند (جانی دیمون و مارک تکسیرا را در نظر بگیرید). آنها شگفتی های فوریه را ایجاد کردند (به راجر کلمنس و الکس رودریگز فکر کنید). باطن من: یانکی ها پلک نمی زنند مگر اینکه کره در رسیدن به این مدت مشکل داشته باشد و با یک معامله کوتاه تر با ارزش سالانه بالاتر، مثلاً پنج سال با 200 میلیون دلار موافقت کند.

آیا Trevor Story یک پیشنهاد چند ساله قوی پیدا خواهد کرد؟

بین یک سال افول و نگرانی‌های سلامتی در مورد بازوی پرتابی‌اش، به نظر می‌رسید استوری بیشترین مشکل را در میان توقف‌های کوتاه بزرگ در یافتن یک بازار گران‌قیمت داشته باشد. او به عنوان یکی از طرفداران درک جتر بزرگ شد. LeMahieu یکی از بهترین دوستان او است. آیا ممکن است او قرارداد کوتاه تری با یانکی ها ببندد تا ارزش خود را بازیابی کند، مثلاً سالانه 35 میلیون دلار با گزینه بازیکن برای فصل دوم 35 میلیون دلار؟ زمانی که در Peraza یا Volpe کار می‌کنند، کوتاه‌مدت با افق‌های یانکی‌ها بهتر عمل می‌کند. فکر نمی کنم یانکی ها نگران داشتن هافبک های ورزشی زیاد باشند. اگر آنها به اندازه کافی خوب باشند، می توانند در جای دیگری بازی کنند. My Guts: Story می‌تواند حداقل سه سال یا بیشتر از مارینرز، رد ساکس یا هر تیم دیگری که برای دستکش، ورزش و قدرت او ارزش قائل است پیدا کند.

اگر درک من برای هر سه درست باشد، به این معنی است که هیچکس با یانکی ها کار نخواهد کرد. و پس از آن چه؟ فکر می کنم یانکی ها در مورد معامله با مت اولسون بیشتر تحقیق خواهند کرد. آیا می‌خواهید مریخی، جیسون دومینگوئز را مرکز مبادله قرار دهید؟ یا پرازا؟ یا آستین ولز؟ نسخه پشتیبان احتمالا یک قرارداد دو ساله برای آنتونی ریزو است و سپس سعی می کند پولی را برای ارائه عمق و بیمه اختصاص دهد.

به عنوان مثال، اگر یانکی ها بخواهند روی دفاع تمرکز کنند، احتمالاً سرمایه بالقوه زیادی نمی خواهد اگر مایل به جذب بیشتر یا تمام 6.25 میلیون دلاری که اتلتیکس به الویس آندروس در سال 2022 بدهکار است و 18 میلیون دلاری که آبجوسازان بدهی دارند، نخواهد بود. این را مدیون لورنزو کین هستیم. یانکی ها باعث می شوند که گیو اورشلا و تورس با تأخیر کوتاهی برای اندروس (که از نظر تئوری می تواند بخشی از معامله بزرگتر با اولسون باشد) ضربه بزنند. کاین به عنوان یک بخش چرخشی از میدان بیرونی، به علاوه بیمه برای هیکس (میلواکی قبلاً به Voit علاقه داشت) خدمت خواهد کرد.

آیا نگرانی های بهداشتی بازار کارلوس رودون را به سالی گران کاهش می دهد؟

اگر چنین است، آیا یانکی ها باید روی او شرط بندی کنند؟ من همین را در مورد کلیتون کرشاو می‌پرسم، اما فکر می‌کنم انتخاب او ماندن در داجرز، بازی در خانه با رنجرز یا بازنشستگی خواهد بود. آیا یانکی ها در چهار یا پنج فصل در مناقصه واردات سیا سوزوکی ژاپنی برنده خواهند شد؟ سوال کلیدی این است که آیا او می تواند به طور منظم از میدان مرکزی دفاع کند؟ آیا دفاع در سمت چپ را نادیده خواهند گرفت یا در پایگاه اول برای داشتن نیروی چپ کایل شواربر؟

یانکی ها باید سعی کنند کالین مک هیو، مهاجم چاقوی ارتش سوئیس را به زمین بفرستند، به خصوص اگر مجبور باشند از عمق زمین (سبز؟ مایکل کینگ؟) به عنوان بخشی از یک بازیکن بیرون زمین غول پیکر با ضربات چپ دست مانند استفن دوگار یا مایک جاسترزمسکی استفاده کنند. امد روزاریو از کلیولند (برای پیاده روی وارد سالش می شود) یا مایلز استراو بازیکن مرکزی یا ایزایا کینر-فالفا مدافع، اگر رنجرز او را پس از اضافه شدن سیگر و سمین ضروری می دانست.

پس از پایان قفل، مجموعه ای از گزینه ها وجود خواهد داشت. Steinbrenner از نظر مالی تا چه حد یانکی ها را قرار خواهد داد؟


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر