سوالی که پیش روی چهار بازیساز متهم به جرم جاینت هاست

[ad_1]

وقتی این فصل غول‌ها به پایان رسید (متاسفانه شمارش روزها، ساعت‌ها و دقیقه‌ها او را زودتر به آنجا نمی‌رساند)، باید بحث‌های طولانی و پیچیده‌ای در مورد اینکه جهنم در حمله چه اتفاقی افتاد، وجود داشته باشد. مهمتر از آن، اتفاقی که در حمله رخ نداد.

تازه واردانی وجود خواهند داشت که وظیفه دارند طرح و بازی بسیار بهتری را جمع آوری کنند. این امری مسلم است، حتی اگر جو جاج برای فصل سوم به عنوان سرمربی برگردد. او مارک کلمبو، مربی تهاجمی خود را در سال 1 اخراج کرد و جیسون گرت، هماهنگ کننده تهاجمی خود را در سال 2 اخراج کرد. هیچ چیز کمکی نکرد. هیچی کار نکرد اگر داور در سال 2022 بازگردد، یک هماهنگ کننده تهاجمی جدید و شاید چند دستیار جدید در این سمت از توپ به خدمت گرفته است.

سپس بخش سخت فرا می رسد: تعیین اینکه آیا بازیگران کلیدی درگیر در این محصول غم انگیز بخشی از مشکل هستند یا به اختلال عملکرد اطراف خود کشیده شده اند.

استرلینگ شپرد احتمالا دیگر برای جاینتز بازی نخواهد کرد.
AP

ما در حال تماشای تو هستیم، کنی هانگری. و تو، کاداریوس تونی. و تو، ساکوون بارکلی. و شما، تا حدی، استرلینگ شپرد.

باید چهار بازیکن بازی می‌کردند تا جاینت‌ها در زمین و در منطقه پایانی حضور داشته باشند. انتظار می رفت که هر دو طرف نزدیک، ایوان انگرام و کایل رودولف تازه وارد نیز در ترکیب حضور داشته باشند، اما در حال حاضر می توانیم آنها را رها کنیم، زیرا انگرام یک بازیکن آزاد آینده است و بعید است که رودولف پس از یک فصل غیر فصلی از او بازگردانده شود. از نفوذ. .

گولادی برای سه سال دیگر قرارداد امضا کرده است. تونی از یک فصل غم انگیز تازه کار بیرون می آید. بارکلی وارد آخرین سال قراردادش می شود. شپرد دو سال مانده است، با پول کلان.

غول ها باید دریابند که آیا این چهار بازیکن زیر موج مکیده شده اند و در تمام وحشت اطرافشان غرق شده اند یا خیر. این 5 بازی باخت را فراموش کنید – در مجموع 4 تاچ داون – زیرا این شکست فعلی با مایک گلنون (چهار بازی) و جیک فروم (یک بازی) از کوارتربک شروع شد. مهمتر از آن، زمانی که دنیل جونز سالم بود و در جیبش بود، کار زیادی برای انجام دادن وجود نداشت.

کنی هانگر
قرارداد کنی گولادی هنوز سه ساله است.
AP

گولادی (34 شکار در 499 یارد) هیچ دریافت تاچ داون ندارد، که تنها آمار متهم کننده در مورد این حمله غول ها باقی مانده است. او در باخت 29 بر 3 در شیکاگو 45 شوت در حمله در زمین داشت و تنها پاسی که به او رسید در نهایت قطع شد. او بازیکنی بسیار موفق تر از این بازیکن است و در طول عملیات از ارتقاء بهره مند خواهد شد. غول ها از نظر مالی در کنار گولادی مانده اند، بنابراین اینجا بحثی نیست.

تونی همچنین نتوانست با توپ در دستان خود به منطقه انتهایی ضربه بزند، بدون اینکه تاچ داون در 39 اینینگ 420 یاردی او لحاظ شود. درخشش درخشش او تحت الشعاع همه بیماری ها و آسیب هایی بود که او را از میدان دور نگه داشت، و تونی به عنوان یک علامت سوال شایسته به دومین فصل خود در NFL می رود.

ساکوون بارکلی
بازگشت ساقون بارکلی پس از جراحی زانو آنطور که انتظار می رفت باشکوه نبود.
AP

اولین بازی سریع 100 یاردی بارکلی در این فصل در شیکاگو در هفته هفدهم، برای بازیکنی که به آن نیاز داشت، موفقیت آمیز بود. یک سال دیگر که از جراحی ترمیمی زانو حذف شد و پیچ خوردگی عجیب مچ پا که منجر به اتصال کوتاه در بازگشت او شد، باید به بارکلی اجازه دهد تا به شکلی که به عنوان یک تازه کار نشان می داد نزدیک شود. اینکه او تا چه حد به یافتن این فرم نزدیک می‌شود، به او بستگی دارد که تعیین کند آیا قرارداد جدیدی از جاینت‌ها به دست می‌آورد یا خیر.

شپرد با عمل جراحی برای ترمیم آشیل پاره شده روبرو است و دوران حرفه ای او در غول ها ممکن است به پایان برسد.

گلادی، تونی، بارکلی و شپرد. بارکلی در مجموع چهار تاچ داون در این فصل دارد. یکی برای شپرد و هیچی برای گلادی و تونی وجود دارد. دلایلی برای این نتیجه ناگوار (خط حمله وحشتناک، مربی بی اثر) وجود دارد که ربطی به این چهار بازیکن ندارد. در هر یک از این چهار بازیکن نیز احساس گناه وجود دارد. غول ها باید همه اینها را در حالی که به جلو می روند وزن کنند.

موارد بیشتری از آخرین باخت جاینتز به دست آمد:

رد شدن ممنوع

پرتاب نکردن توپ و پاس نکردن همیشه تیم را در مسیر نابودی قرار نمی دهد. 11 تلاش برای پاس در این شکست کمترین تلاش از زمان دفاع جاینتز در 25 اکتبر 1992 بود، زمانی که جف هاستلر 5 بر 9 نتیجه را واگذار کرد و جاینتز در واقع بازی را برد و سی هاوکس را 23-10 شکست داد. آخرین باری که غول‌ها کمتر از چهار پاسی که مایک گلنون به آنها ملحق شده بود به پایان رساندند، بیش از 44 سال پیش بود، زمانی که در 22 اکتبر 1978، جو پیسارچیک (که یک ماه بعد با “The Fumble” شرم‌آورتر می‌شد) 3 از 10 را به پایان رساند. پاس گل در پیروزی 17-6 مقابل واشنگتن.

و صبر کنید، موارد بیشتری وجود دارد.

در مجموع 24 پاس جاینت کمترین میزان از 10 دسامبر 1978 بود، زمانی که آنها همچنین 24 پاس داشتند – پیروزی 17-0 بر سنت لوئیس کاردینالز.

بسیار نزدیکتر به زمان حال، میهن پرستان کمترین امتیاز را در این فصل NFL دارند، با تنها 19 یارد در 9 دسامبر در بوفالو. البته میهن پرستان 14 بر 10 پیروز شد.

فشار دادن کارتر

آیا غول‌ها فریب کاری را که لورنزو کارتر در این فصل انجام می‌دهد را خورد؟ در 10 بازی اول خود، کارتر ژاکت صفر و تنها دو گل کوارتربک داشت. او در سه بازی اخیر خود، چهار شوت و پنج گل به ثمر رسانده است. قرارداد کارتر بعد از این فصل به پایان می رسد و او فشار زیادی را برای بسته شدن وارد می کند. آیا این برای غول‌ها کافی است تا انتخاب دور سوم خود را برای سال 2018 امضا کنند، بازیکنی که به قهرمانی که باید تبدیل نشده باشد؟

شجاعت هنگام بازدید

گامپشن. غول ها در فصل گذشته شجاعت نشان دادند. آنها به هیچ وجه تیم خوبی نبودند، اما تا پایان بیشتر مسابقات جنگیدند. و آنها 3-5 بازی خارج از خانه انجام دادند که برای یک تیم زیر متوسط ​​آسان نیست. این فصل؟ نه چندان این پیروزی چشمگیر در نیواورلئان در هفته چهارم تنها پیروزی آنها در جاده بود. آنها در جاده 1-8 به پایان رسیدند. یک پله به بالا و بیش از دو قدم به عقب.

ویلیانس باد

لئونارد ویلیامز در مورد دوام و قابلیت اطمینان بسیار قابل توجه است. دکستر لارنس در لیست ذخیره / کووید-19 قرار دارد و اولین بازی حرفه ای خود را در NFL از دست داد – او قبلاً در 47 بازی متوالی بازی کرده است. غیبت لارنس در خط دفاعی به معنای حضور بیشتر در زمین برای ویلیامز بود. او 61 شوت از 66 شوت را در دفاع انجام داد و با 8 شوت تیم را هدایت کرد. ویلیامز علیرغم آسیب دیدگی عضله سه سر که باعث شد او یک بریس حجم دهنده روی آرنج خود ببندد، یک شروع را از دست نداد. آن را بپیچانید و به رفتن آن نگاه کنید.

حقه بر غول ها

خرس ها نیز مانند غول ها در این فصل چندان خوش گذرانی نداشتند. آن برد برای شیکاگو به قدری آسان بود که او در اواخر بازی آن را حذف کرد، زمانی که در خط چهارم 9 قدمی جاینتز با برتری 26 امتیازی، سرمربی تیم مت ناگی تصمیم گرفت فریبکاری صورت گرفته است. او دو مهاجم تهاجمی اضافی را در زمین قرار داد و به نظر می‌رسید که خرس‌ها توپ را رها می‌کنند، در حالی که دیوید مونتگمری مدافع کناری به عنوان یک مدافع کناری قرار می‌گیرد. مونتگومری یک کلیک مستقیم انجام داد، حرکتی انجام داد که انگار در وسط می دود، توقف کرد و یک پاس پرشی در منطقه انتهایی به سمت کوهورت شهردار کوهورت که باز نبود، پیاده کرد. تائه کرودر هافبک اصلا اشتباه نکرد و یک پاس از روی خط دروازه را قطع کرد. اگر بازی به تاچ داون منجر می شد، جاینتز کمی آزرده می شد که ناگی با 1:55 باقی مانده در مسابقه ای که از قبل تعیین شده بود خواستار یک ترفند شد.

نگی گفت: “اوه، مرد. پس چند هفته است که در انکوباتور است، این بازی، آن را تمرین می کند.” “پسران متفاوت هستند. [Montgomery]، همه به عقب می روند. کول نزدیک شد و منفجر شد. این یکی از آن نمایشنامه هایی است که می تواند واقعاً خوب یا واقعاً بد باشد. اتفاقاً خیلی بد است، اما دوباره در این شرایط، وقتی ضربه می‌زند، سرگرم کننده است.»

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksikameralı su tesisatçısıyün cami halısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme