شایسته MVP جاناتان تیلور است که مشتاق است کلتس را به پلی آف NFL بیاورد

[ad_1]

او طوری به دنیا فرار می کند که گویی دست خدا بیش از پشت هر کس دیگری او را لمس کرده است، و هنگامی که تلفن جاناتان تیلور را قطع می کنید، نمی توانید تصور کنید که روزی زمانی که او به اندازه کافی بزرگ شد نامزد ریاست جمهوری شوید.

هارد ناک به ما نشان داد که چرا کلت ها تیمی هستند که ارزش چسبیدن به آن را دارند و جاناتان تیلور به اندازه هرکسی در تیمی پر از دلایل عالی دلیل بزرگی است.

جاناتان تیلور چه کسی و چه چیزی می خواهید باشید تا چهره فرنچایز خود و پای فرنچایز خود برای شروع باشید.

بهتر است باور کنید که او در گفتگوی MVP تعلق دارد، دویدن با عنوان راش، 1626 یارد و شمارش، 17 تی دی و شمارش سریع، امیدها و رویاهای یک تیم و یک شهر را بر پشت خود حمل می کند. از سال 2000، تنها چهار مدافع موفق به کسب جایزه MVP شده‌اند و از آدریان پترسون در سال 2012، هیچ‌کدام از این مدافعان برتری کسب نکرده‌اند.

تیلور به Serby Says گفت: “کوارتربک ها، آنها خیلی توپ را لمس می کنند و مخصوصا الان.” پسرها به معنای واقعی کلمه همه کار را انجام می‌دهند و سخت است که واقعاً بازی‌هایی را که این مدافعان انجام می‌دهند تحسین نکنیم. اگر این اتفاق نیفتد، فقط باید کارهای بیشتری انجام دهید و این باعث می‌شود که رقابت کنید و سخت‌تر کار کنید.»

او نی است که نوشیدنی را به هم می زند، بهتر است دوباره به دست فوتبال بدوی. نیازی نیست از او بپرسید که آیا او افتخارات MVP را می خواهد.

تیلور گفت: «مثل اینکه کسی از شما بپرسد صد دلار می‌خواهید؟» “البته من صد دلار می خواهم. آیا این تمرکز اصلی من است؟ نه، تمرکز اصلی من این است که هر هفته بیرون بیایم و بازی ها را ببرم. اما اگر فردی هستید که از شما می پرسند «آیا می خواهی یک MVP برنده شوی؟» و شما می گویید «نه»، فکر نمی کنم در لیگ مناسبی باشید.

کلت
کلت ها از جاناتان تیلور فرار می کنند
AP

او در لیگ خودش است. او بسته کامل، 5 فوت و 10، 226 پوند اراده آهنین، سرسخت، سریع و باهوش با صبر و بینش، تناسب اندام نخبه و استقامت و تیم است – اول از همه در تمام راه. پرسیدم: اگر بخواهم پشتی عالی بسازم، چه چیزی از جاناتان تیلور می گیرم؟

او گفت: “من می گویم شماره یک توالی استقامت است.” “یکی از بزرگترین چیزها در مورد دویدن این است که باید هفته به هفته ثابت بود. داشتن یک پشتی دائمی که نه تنها در دویدن توپ، بلکه در گرفتن توپ، محافظت در برابر پاس، کمک به چیپ‌ها… من فکر می‌کنم که فقط دنباله دویدن بسیار زیاد است، زیرا ضرب و شتم هفته به هفته توسط مدافعان تحمل می‌شود، نمی‌دانی به خاطر مجازات‌ها و کتک‌هایی که ما تحمل می‌کنیم، دو هفته دیگر بازمی‌گردد یا خیر.»

همانطور که کمرهای دونده مانند مگس به سقوط ادامه می دهند، جاناتان تیلور لیس می زند و به قلقلک دادن ادامه می دهد.

تیلور گفت: «احساس خوبی دارم. فکر می‌کنم این دلیلی برای مربی است [Frank] رایش و همچنین کادر قوی و شرطی برای گوش دادن به بازیکنان، هفته ها در طول فصل به صحبت های بازیکنان گوش می دهند. مربی رایش و کادر قدرتی و آماده سازی از بهترین های لیگ هستند زیرا همه آنها برای این هستند: “چگونه می توانیم بازیکنان خود را در بهترین موقعیت برای موفقیت قرار دهیم؟”

تیلور به عنوان مردی از ساوت جرسی از لیتل سلم، نیوجرسی، توسط کوری کلمنت سابق ویسکانسین و ایگلز انگیزه داشت.

کلت
جاناتان تیلور با طرفداران کلتس تعامل دارد.
AP

تیلور می‌گوید: «با تماشای او در حال ترساندن جرسی جنوبی، دیدن کسی که واقعاً از من دور بود شگفت‌انگیز بود. “و بعد فکر کردم، “اگر او می تواند این کار را انجام دهد، چرا من نتوانم؟”

او این کار را در ویسکانسین نیز انجام داد، و در حالی که نرمی آرین فاستر تگزاسی سابق را تحسین می کرد، به راحتی می توان تشخیص داد که او چگونه بهترین پترسون و مارشون لینچ را به دست آورد.

تیلور می‌گوید: «AP این ترکیب نادر از سرعت و قدرت را داشت تا بتواند از نظر فیزیکی بر حریف خود مسلط شود، بنابراین من را به باشگاه و در طول تمریناتم هدایت کرد تا سعی کنم آن را برای خودم ایجاد کنم. و سپس مارشون لینچ، واقعاً بی‌رحمی‌اش برای شکستن ضربات، عبور از مسابقات با دست، باعث می‌شود که پسرها او را پایین بیاورند وقتی مردم فکر می‌کنند مانع او شده‌اند.»

دارای 36 پذیرش است. او دو ضربه را در 297 کاری از دست داد.

تیلور گفت: “در زمین، ذهنیت من واقعاً این است که در هر بازی 100 درصد تمرکز داشته باشم.”

چه چیزی جاناتان تیلور را هدایت می کند؟

او گفت: “می دانم که، هی، آنها تصمیم گرفتند من را با 10 پسر دیگر آنجا بگذارند، زیرا مربیان و هم تیمی هایم به من اعتماد دارند.”

رایش پس از شروع 1-4 کاندیدای بهترین مربی سال است.

جاناتان تیلور
جاناتان تیلور از دفاع فرار می کند.
USA TODAY Sports

تیلور گفت: “او همان سنگ جامد است.” “وقتی به نظر می رسد همه چیز در حال فروپاشی است، به نظر می رسد همه چیز در حال فروپاشی است، او کسی است که به ما یادآوری می کند: “هی. شک نکنید پسرها به آمادگی خود اعتماد کنید به روشی که هر هفته آماده می‌شویم اعتماد کنید، و این همان ذهنیتی است که بعد از آن شروع کند داشتیم.

رایش کسی است که اعتماد به نفس کارسون ونتز را بازگرداند.

تیلور گفت: «کارسون بسیار پویا است. او ما را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهد که در آن بسیاری از تیم‌های مدافع دیگر ممکن است اخراج شوند. و به نوعی، به نحوی، راهی برای خروج از این موقعیت‌ها پیدا می‌کند و به زمین نگاه می‌کند و سعی می‌کند پاس را تمام کند یا برای اولین فرود از زمین بلند شود. این فقط شتاب جدیدی به این حمله می‌افزاید و دفاع از آن واقعاً سخت است، زیرا اگر شخصی را دارید که مانند او دستی دارد اما می‌تواند با پاهایش هم بازی کند، دفاع کردن برای ما واقعاً سخت می‌شود.”

از تیلور خواستم که در مورد هر یک از هفت بولینگ حرفه ای کلت به من بگوید:

ال جی کوئنتون نلسون: “او یک حیوان است. در واقع واقعا خنده دار است، اما وقتی بین این خطوط قدم می گذارید هیچ چیز خنده داری در آن وجود ندارد. اما او به شما یک حس واقعی اعتماد به نفس می‌دهد، زیرا می‌داند، هی، من حیوانی در مقابلم دارم که از من محافظت می‌کند، بنابراین می‌دانم که می‌توانم بهترین کار را انجام دهم زیرا می‌دانم که او هم همین کار را می‌کند.”

سی رایان کلی: «من دوست دارم اسمش را مغز جراحی بگذارم. مهم نیست که دفاع چه می کند، رایان کلی قادر به تجزیه و تحلیل آن است.

WLB داریوس لئونارد: “البته یک کلمه، دیوانه. او فقط یک جادوگر در ایجاد سرعت است. خوشحالم که مجبور نیستم در یک بازی واقعی با او روبرو شوم، زیرا می دانم که این یکی از سخت ترین بازی هایی است که تا به حال انجام داده ام. با این حال، حامل این انرژی و این شیره است. اگر روزی باشد، وارد شوید، فصل دیر شده است، ممکن است کمی احساس خستگی کنید، بدنتان کمی شکسته است، داریوش کسی است که در ساختمان است که آب میوه را حمل می کند که در واقع شما را بالا می برد و شما را راهنمایی می کند. روز. “

DT DeForest Buckner: “مرد. من نمی دانم سن فران چگونه او را رها کرد. او نیرویی است که باید با او حساب کرد. حتی حضورش، بدون لنت، فقط یک انسان بزرگ است. اما او بهترین مرد است. و سپس وقتی به میدان می روید… ویدئویی وجود دارد که در آن او به معنای واقعی کلمه مردی را بیش از 300 پوند پرتاب می کند. منظورم این است که دیدنش دیوانه کننده بود. اما او یک رهبر بزرگ است. او فردی است که خیلی به او تکیه می‌کنم وقتی از او می‌پرسم، هی، چه کارهایی را انجام داده‌ای تا در این لیگ نگه داری و به بدنت کمک کنی؟ و مانند یک کتاب باز است.”

CB Kenny Moore II: “Kenny Moore تعریف نظم، سخت کوشی و صبر است. من فکر می کردم که او قبلاً یک توپ انداز حرفه ای بود. این بازیکن بزرگی بود و فهمیدن اینکه او یک توپ‌باز حرفه‌ای نیست، تکان‌دهنده بود. ما دورها را پشت سر می گذاریم، اما او همچنان با همان سرعت، همان تکنیک پیش می رود، گویی با سرعت کامل تمرین می کند.

LS لوک رودز: “لوک رودز شگفت انگیز است. من برای او خوشحالم زیرا این احساس را دارم که بسیاری از تیم های خاص به رسمیت شناخته نمی شوند. خیلی وقت ها شما بچه هایی از یک تیم خاص را می بینید که در دنیای خودشان منزوی هستند، لوک رودز کاملا برعکس است. او مغز متفکر عملیات نیروهای ویژه است.

کره ها
جاناتان تیلور از کارسون ونتز پخش می شود.
USA TODAY Sports

جاناتان تیلور: “من فردی هستم که واقعاً دوست دارم حقوق مربیان و هم تیمی هایش را ثابت کنم… و فکر می کنم این یکی از بهترین چیزهاست که بتوانی چنین سرسختی داشته باشی، وقتی که مهم نیست چه اتفاقی می افتد، می توانی سرسختی داشته باشم، چون می توانم آن سختی را به عنوان پشتیبان داشته باشم، احساس می کنم این چیزی است که واقعاً برای من به عنوان یک بازیکن ضروری است.»

او در دبیرستان عالی بود و در برنامه معتبر بین المللی لیسانس شرکت کرد. درود بر پدر و مادرش.

تیلور گفت: “من همیشه برای رفتن به مدرسه هیجان زده بودم.” “من همیشه از درس خواندن لذت می بردم، این هرگز چیزی نبود که مجبور به انجامش شوم، اما آنها مطمئن شدند که من قبل از هر چیز می دانم که مدرسه اول است.”

تیلور به برنامه بورس تحصیلی Be The Change خود افتخار می کند. همه نمی توانند سالم، نیوجرسی را ترک کنند و مانند جاناتان تیلور فوتبال بازی کنند.

او گفت: “این بورسیه ای بود که من ایجاد کردم تا به این بچه ها اطلاع دهم که لازم نیست برای موفقیت در زندگی یک ورزشکار دسته یک باشید.” “شما بچه ها می توانید به همان اندازه موفق باشید، اگر نگوییم موفق تر، با دانش آموزی عالی.”

اگر کلت ها 9-6 رایدر را در روز یکشنبه در ورزشگاه لوکاس اویل شکست دهند، در مرحله پلی آف خواهند بود.

تیلور گفت: “من فکر می کنم ما می توانیم بسیار خطرناک باشیم.” ما واقعاً شروع به ژل زدن و ضربه زدن به تمام سیلندرها کرده ایم و این چیزی است که شما می خواهید. شما می خواهید در پایان فصل بتوانید بهترین توپ خود را بازی کنید و من فکر می کنم این چیزی است که ما در حال حاضر به دنبال آن هستیم.”

همه می‌دانند که کلت با چه کسی رانندگی خواهد کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر