درباره لوازم آرایشی مای

محصولات امروز من یکی از محبوب ترین محصولات لوازم آرایشی مای در بین مارک هایی است که در میان مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی جایگاه برجسته ای پیدا کرده است. در سال 2002 ، دو شرکتی که در پایگاه این برند هستند ، با همکاری با یکدیگر و با انعقاد قرارداد با سرمایه گذاران ، متولد من هستند.

یکی از آنها شرکت آرین کیمیا تک بود که در سال 2003 با سرمایه گذاری از بخش خصوصی تأسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین و مدرن ترین کارخانه های فعال در زمینه تولید بی نظیر ، فروش و عرضه مواد آرایشی ، بهداشتی ، بهداشتی ، عطر و ادکلن و همچنین داروها آرین کیمیا به نیازهای منحصر به فرد خاورمیانه و 5 بازار قاره برای محصولات ذکر شده پاسخ می دهد. شرکت دوم Cal & Co. (Kahlwax.de) بود. این شرکت در هامبورگ آلمان مستقر است و سابقه طولانی در تولید و عرضه محصولات دارد.

راهنمای انتخاب لوازم آرایشی مای

محصولات من در کارخانه های Arian Kimia Tak با استفاده از تکنیک ها و ترکیبات ارائه شده توسط Cal & Co تولید می شوند. لوازم آرایشی مای در نتیجه ، تمام محصولات MY از استانداردهای جهانی برخوردار هستند. نظارت بر کیفیت در واحدهای تولیدی محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO 22716 انجام می شود. اما این تنها یک نمونه بارز از کیفیت محصولات MY است و نام تجاری عناوین بسیاری را به خود اختصاص داده است. و جوایز در این زمینه در سال های اخیر.

حفظ سلامت پوست ، مو و زیبایی مصرف کنندگان محصولات مای مهمترین هدف این برند است. مارک MY با تولید محصولی که طیف وسیعی از نیازهای عمومی را پوشش می دهد و همچنین هزینه هایی که توسط هرکس قابل پرداخت است ، به دنبال حذف نیاز مردم به خرید محصولات وارداتی است. بنابراین کلیه محصولات MY با افتخار با قیمت مناسب ، تنوع گسترده و کیفیت بسیار بالا به بازارهای ایران و جهان عرضه می شوند.
افتخارات من

قیمت خرید لوازم آرایشی مای

درخواست تجدید نظر Cal & Co تنها معیار نامگذاری MY به عنوان اولین مارک لوازم آرایشی نبود. واحدهای مختلف این شرکت ، از جمله واحدهای تولیدی ، تحقیقاتی و کنترل کیفیت شرکت ، از پزشکان و داروسازان جوان تشکیل شده است. این تیم حرفه ای در سال 2004 یک سازمان تور علمی تشکیل داده است. لوازم آرایشی مای و آنها هنوز برای بهبود دانش خود در سمینارهای تخصصی پوست و مو شرکت می کنند. سال 2008 همزمان با تجهیزات گروه تحقیق و توسعه پوست با پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی بود.

تلاش مداوم تیم تولید محصولات MY باعث شد تا این برند در سال 1389 برای 4 سال متوالی رتبه نخست فروش بیشترین محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران را توسط موسسه نظارت بین المللی کسب کند. اخذ گواهینامه ISO 9001-2008 از آکادمی DQS آلمان در سال 2011 انگیزه ای برای شرکت برای گسترش فعالیت های خود و ایجاد یک مرکز مشاوره و پاسخ پزشکی علاوه بر تولید محصولات مای بود. به مشتریان برند.

انواع لوازم آرایشی مای

یک سال بعد ، مای همچنین عنوان واحد مدل صنعتی را از وزارت صنایع و معادن دریافت کرد. کسب عناوین مختلف نشان دهنده کیفیت محصولات من در سال 2012 به پایان نرسید. محصولات من همچنین در سال 1392 عنوان بازار لوازم آرایشی یا صنایع را از آن خود کردند. این شرکت توانسته است برای بیش از 2000 هموطن  لوازم آرایشی مای شغل ایجاد کند و موقعیت پیشرو در کارآفرینی را به خود اختصاص دهد. صادرات به خاورمیانه و کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS) یکی دیگر از مناسبت های باشکوه امسال بود.

عناوین بزرگترین برند لوازم آرایشی ، صادر کننده نمونه کشور و نمونه واحد صنعتی ، از آخرین عناوین به دست آمده در سال 1397 بود که افتخار مارک و محصولات من
خط تولید من

تاریخچه محصولات مای

امروزه مای با 4 کارخانه با مساحت 44000 متر مربع به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم آرایشی در خاورمیانه شناخته می شود. مارک مای در تولید شاخه های مختلف محصولات فعال است که در آنها سعی در رعایت اصل کیفیت ، سودآوری ، کارایی و زیبایی دارد. به عنوان مثال ، در تولید محصولات MY ، استفاده لوازم آرایشی مای از رنگ بسیار متفاوت بود و این مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفت.

تاریخچه درخشان و گسترش برند مای باعث شده است که این برند به یکی از پرفروش ترین و پرفروش ترین مارک های امروز بازار ملی تبدیل شود. قیمت مناسب محصولات و همچنین کیفیت بین المللی آن را نمی توان انکار کرد. فروشگاه اینترنتی Rojeh Mofakhtar بستری است که بستری را برای خرید لوازم آرایشی مای کلیه محصولات ما فراهم می کند. و تجربه خرید آنلاین محصولات با کیفیت من به شما هدیه داد.

محصولات من تقسیم شده است