لیست قیمت عمده لوازم خانگی

اکنون که لیست قیمت عمده لوازم خانگی می خواهید با شریک زندگی خود به خانه جدیدی بروید ، قطعاً به لوازم آشپزخانه نیاز دارید. شما باید بهترین مارک لوازم آشپزخانه را از بین مارک های مختلف موجود در بازار انتخاب کنید تا هم زیبا باشد و هم مدرن و تا چندین سال به درستی برای شما کار کند. ممکن است فکر کنید که ما “مارک های معروف جهان را می شناسیم” ، اما در این شرایط تحریم ، انتخاب باید به بهترین مارک های لوازم خانگی در بازار ایران محدود شود. در ادامه با 10 مارک بزرگ لوازم خانگی جهیزیه عروس های ایرانی آشنا خواهید شد لیست قیمت عمده لوازم خانگی و از نقاط ضعف و قوت آنها آگاه خواهید شد.

خانم ها

در این مقاله بهترین مارک های لوازم الکتریکی را می خوانید که به راحتی در بازار فعلی ایران یافت می شوند:

مطالب پیشنهادی

راهنمای داخلی توکار ، کدام یک را انتخاب کنید؟

راهنمای خرید اجاق گاز ، در مورد مدل های مبله چه می دانید؟

بوش بوش
سابقه و هدف بوش: رابرت بوش بوش را در سال 1886 در اشتوتگارت آلمان تأسیس کرد لیست قیمت عمده لوازم خانگی و از آن زمان در زمینه تولید و خدمات الکترونیک و مکانیک لوازم خانگی و صنعتی فعال است. مارک بوش سالهاست که در ایران شناخته شده است و اکنون در دهه 1390 ، با تحریم های شدید از جانب کشورمان ، لوازم برقی بوش نیز عناوین خاص خود را دارند ، زیرا عمر این محصولات از زمان تولید طولانی و با کیفیت است. جهیزیه در خارج از دختر یا عروس برای کار.

مقاله پیشنهادی: خرید لوازم آشپزخانه ، راهنمای کامل خرید جهیزیه!

آیا می دانید چگونه بخاری خونین خود را تهویه لیست قیمت عمده لوازم خانگی کنید؟

چرا بوش معروف است؟ در سال 1933 ، بوش خط لوازم خانگی خود را با یخچال باز کرد و لیست قیمت عمده لوازم خانگی در سال 1958 اولین ماشین لباسشویی کاملاً اتوماتیک خود را ساخت.
Bush Best: ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی اصطلاحاً مرگ ندارند.

به بوش اعتماد می کنید؟ بله ، زیرا شعار آقای بوش همیشه “من ترجیح می دهم سرمایه خود را از دست بدهم تا به تو اعتماد کنم” بوده است ، و طی دهه ها ، بسیاری از مردم در سراسر جهان اعتماد این مارک لوازم خانگی را جلب کرده اند.

پیشنهاد مطالعه: آیا می دانید داخل کوره را چگونه تمیز کنید؟

تفاوت مایکروویو و مایکروویو کدام یک لیست قیمت عمده لوازم خانگی را بهتر بخریم؟

بوش را از کجا بخریم؟
در حال حاضر هیچ نمایندگی رسمی برای محصولات بوش وجود ندارد ، اما شرکت هایی هستند که لوازم خانگی بوش را از طریق واسطه وارد می کنند.

بازار لوازم خانگی یا شهرهای تهران: لوازم خانگی بوش لیست قیمت عمده لوازم خانگی را می توان در بازارهای محلی هر شهر یافت ، اما باید ببینید چه مدلی با چه قیمتی موجود است و آیا برای شما مفید است یا خیر.
سایت های فروش آنلاین: برخی از سایت های لوازم خانگی هنوز محصولات بوش را ارائه می دهند. شما باید مدل های لیست قیمت عمده لوازم خانگی موجود آنها را بررسی کنید ، اگر برای شما مناسب است ، آن را بخرید.
بازار غربی و جنوبی: لوازم خانگی بوش را می توانید در بازارهای مرزی غرب و جنوب پیدا کنید ، اما 20خبر برای جلوگیری از فروش کالای مشکل دار ، باید یک خریدار هوشمند باشید.

لیست قیمت لوازم برقی بوش

قاب یخچال: 15 میلیون تومان و بیشتر
یخچال دوبل: 12 میلیون تن و بیشتر
اجاق گاز: 10 میلیون تومان
ماشین ظرفشویی: 9 میلیون تن و بیشتر
ماشین لباسشویی: 3 میلیون تن و بیشتر
اتوکشی: 2 میلیون تن و بیشتر
غذاساز: 3 میلیون تن و بیشتر
جاروبرقی: 1 میلیون و 800 هزار تن و بیشتر
گریل: 1 میلیون و 500 هزار تن و بیشتر
اجاق برنج: 1 میلیون و 200 هزار تن و بیشتر
آب میوه: 900 هزار تن و بیشتر
سر و صدا: 600 هزار تن و بیشتر
جارو شارژی بی سیم: 580 هزار تن و بیشتر
دستگاه تست فر: 500 هزار تن و بیشتر
مجموعه ای از آب مرکبات: 400 هزار تن و بیشتر
میکسر با کاسه: 350 هزار تن و بیشتر
ساندویچ ساز: 250 هزار تن و بیشتر
لوازم خانگی سامسونگ
لوازم خانگی مارک سامسونگ
پس زمینه سامسونگ:
سامسونگ یک مارک لوازم خانگی کره ای است ، که در سال 1938 تاسیس شد و غذاهای دریایی صادر می کرد ، سپس در دهه 50 و 60 زندگی بیمه و منسوجات. در دهه 1970 ، او تلویزیون های سیاه و سفید ساخت و به تدریج شروع به تولید سایر لوازم خانگی کرد. سپس ، در دهه 2000 ، وارد بازار دستگاه های تلفن همراه و ارتباطی لیست قیمت عمده لوازم خانگی شد. و در دهه گذشته به یک رقیب سرسخت برای مارک های معروف جهان ، از جمله اپل تبدیل شده است.

چرا سامسونگ معروف است؟

به زبان کره ای ، سامسونگ یک شرکت 3 ستاره است و از سال 2000 این شرکت رشد چشمگیری در سراسر جهان داشته است. در سال 2005 ، سامسونگ توسط Businessweek به عنوان تولید کننده پیشرو لوازم الکتریکی شناخته شد.

بهترین های سامسونگ: سامسونگ تلویزیون و یخچال عالی دارد.

به سامسونگ اعتماد دارید؟ بله ، سامسونگ در سالهای اخیر در تمام زمینه های صنعت لوازم خانگی خود پیشرفتهای چشمگیری داشته و تیم R&D قدرتمندی برای اطمینان خاطر مصرف کنندگان دارد. هنگامی که لیست قیمت عمده لوازم خانگی باتری نوت 7 در سال 2016 آتش گرفت ، مدیران سامسونگ از مصرف کنندگان عذرخواهی کردند.

ایندکسر