لیگ عربستان بالقوه می تواند سلطه تور PGA را تهدید کند

[ad_1]

ناسائو، باهاما – یک جنگ گلف در حال شکل گیری است که قرار است بسیار واقعی و بالقوه گیج کننده شود.

در تضاد کامل با فضای آرام اطراف چالش جهانی قهرمان این هفته در باشگاه گلف آلبانی – جایی که خورشید گرم است، نسیم ملایم است، فشار وجود ندارد و آخرین مکان 100000 دلار پرداخت می کند – یک طوفان درست در زیر زمین تراوش می کند. سطح حرفه ای . .

هنوز هیچ اطلاعیه یا جزئیات رسمی در مورد لیگ جهانی که برخی از بزرگ‌ترین نام‌های این ورزش را شامل می‌شود منتشر نشده است، اما همه کسانی که در گلف هستند – از مقر PGA Tour گرفته تا بازیکنان در رختکن، زمین‌های تمرین و مسابقات سبز – می‌دانند که در راه است. .

چندین سال است که صحبت از یک بازی قدرتمند توسط گروه‌های موسیقی تحت حمایت عربستان سعودی با جیب‌های عمیق است که می‌خواهند یک لیگ برتر را راه‌اندازی کنند که بهترین بازیکنان بازی را جذب می‌کند و بسته‌هایی پول تضمین شده به آنها می‌پردازد.

از سر و صدای اطراف بازی، این زمان ممکن است به زودی فرا برسد و منجر به یک جنگ قدرت جذاب بین تور PGA و هر کسی که سعی در شکستن مالکیت خود دارد، شود.

سال گذشته، جی موناهان، کمیسر تور به بازیکنان گفت که اگر حتی یکی از این رویدادهای پیشنهادی را بازی کنند، دیگر عضو نخواهند بود.

فیل میکلسون، تایگر وودز و روری مک ایلروی
گتی ایماژ (2); AP

یک بازیکن رده بالا که نمایندگان یک “لیگ” بالقوه به او مراجعه کردند، این هفته به The Post گفت که اگر یک نزاع تمام عیار بین تور PGA و سازمان دیگری که امپراتوری آن را نقض می کند، “نگران بازی” است.

این بازیکن گفت: همه اینها باید به توسعه بازی مربوط باشد.

در حال حاضر یک مشکل فوری برای موناهان و تور وجود دارد. تعداد قابل توجهی از بازیکنان برتر متعهد شدند که در فوریه همان هفته با AT&T Pebble Beach Pro-Am که یکی از رویدادهای برجسته تور PGA بوده است، در عربستان بین المللی بازی کنند.

ستارگانی که برای بازی در عربستان سعودی قرارداد امضا کرده اند عبارتند از: فیل میکلسون (که پنج بار پیبل بیچ را برده است)، داستین جانسون (دو بار) و قهرمان سال 2020 گراهام مک داول (که تنها عنوان اصلی او در دوران حرفه ای خود را در بازی پبل کسب کرده است). در این فهرست همچنین نام هایی مانند برایسون دچامبو، زاندر شاوفله دارنده مدال طلای المپیک، سرجیو گارسیا، آدام اسکات، لی وست وود، آبراهام آنسر، تامی فلیت وود، بوبا واتسون و هنریک استنسون دیده می شود.

موناهان هنوز علنی نکرده است که آیا اجازه آزادی این بازیکنان را برای رقابت در مسابقات عربستان می دهد یا خیر. – بیشتر (اگر نه همه) این بازیکنان برای بازی در عربستان سعودی باید هزینه های مشارکت قابل توجهی بپردازند. با این حال، یک منبع ارشد PGA Tour در این هفته به The Post گفت که تقریباً مطمئن است که این تور تخلیه نخواهد کرد.

به نظر می رسد این یک سناریوی حباب آزمایشی برای هر گروه سعودی برای برنامه ریزی یک لیگ جدید – برای دیدن اینکه چه کسی بازی را انتخاب می کند و آیا آنها با موقعیت PGA Tour مخالفت خواهند کرد یا خیر.

این منبع در پاسخ به سوال The Post در پاسخ به این سوال که اگر این بازیکنان همچنان در عربستان سعودی بازی کنند، تور از چه حفاظتی برخوردار خواهد بود، این منبع گفت که بازیکنان احتمالا جریمه خواهند شد.

سپس این سوال مطرح می شود: تور PGA چقدر می تواند یک بازیکن برتر را که حدود 2 میلیون دلار برای بازی پرداخت می کند جریمه کند تا آن را بازدارنده کند؟

جی موناهان کمیسر تور PGA
جی موناهان کمیسر تور PGA
AP

سوال دیگر این است که آیا تور PGA این حق قانونی را دارد که به بازیکنان مستقل خود بگوید کجا می توانند بازی کنند و کجا نمی توانند بازی کنند؟

این موضوع در حال حاضر مطرح ترین موضوع ورزش است. این موضوع به یک موضوع دردناک تبدیل شده است، مخصوصا برای بزرگترین ستاره های بازی که بیشترین توجه را به تور PGA جلب می کنند. بهترين بازيكنان معتقدند كه بايد بيشتر از مياني و پايين به آنها غرامت داد، زيرا آنها هستند كه توجه را به تور جلب مي كنند.

روری مک ایلروی این هفته به Hero گفت: “من فکر می کنم ما هنرمندان مستقلی هستیم و باید بتوانیم در جایی که می خواهیم بازی کنیم.” “بنابراین، به نظر من، تور باید نسخه هایی را ارائه دهد [to play in the Saudi event]. این یک تور آسیایی است [sanctioned] رویداد، این رویدادی است که دارای رتبه های جهانی است. دلیلی نمی بینم که نکنم

“این انتخاب شخصی من است که این کار را نکنم [play in Saudi Arabia]، اما بدیهی است که بسیاری از بازیکنان این کار را انجام می دهند و من فکر می کنم عادلانه است که به آنها اجازه دهیم این کار را انجام دهند.”

از میان همه بازیکنان برتر، مک‌ایلروی علناً با عضویت در لیگ جهانی و گرفتن پول تضمین شده از سعودی‌ها مخالف است. اما او یکی از اعضای برجسته هیئت مشاوره تور PGA است [PAC] و از حقوق بازیکنان محافظت می کند.

واضح است که یک لیگ جدید، اگر و زمانی که اعلام شود، به استدلال هنرمند مستقل اعتقاد دارد و بازیکنان می توانند هم در تور PGA و هم در تور او بازی کنند.

مک ایلروی گفت: “من فکر می کنم بازیکنان در حال حاضر در این دنیای بزرگ گلف احساس می کنند که پیاده هستند و ما فقط می خواهیم بدانیم کجا هستیم.” «بازی حرفه ای باید به جایی برسد که ما به عنوان حرفه ای باید بدانیم کجا هستیم. آیا ما واقعاً مجری مستقل هستیم؟ آیا ما توسط نهاد خاصی استخدام شده ایم؟ خاکستری زیادی در آن وجود دارد، و این چیزی است که باید مرتب شود.”

مک ایلروی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان یکی از اعضای PAC در این مورد با تور PGA صحبت کرده است یا خیر، گفت: “من فکر می کنم آنها می دانند که بازیکنان از کجا آمده اند. من فکر می کنم برخی از چیزهایی که در معرفی تور مشاهده می کنید ممکن است واکنشی به برخی از آن حال و هوا باشد.”

این مواردی که McIlroy به آنها اشاره کرد چندین روش است که در آن تور PGA اخیراً با افزایش مبلغ مسابقات و برنامه تأثیرگذاری بازیکن 40 میلیون دلاری که اخیراً اجرا شده است، پول بیشتری را به بازیکنان خود اختصاص داده است – که به 10 بازیکنی که بالاترین امتیاز را برای “تاثیر” دارند، پرداخت می کند. برنده 8 میلیون دلار دریافت می کند.

برایسون دچمبو
برایسون دچمبو
گتی ایماژ

اینها مانورهای آشکاری برای مقابله با پول هنگفتی هستند که لیگ جدید برای جذب بازیکنان PGA Tour ارائه می دهد. اما اشتباه نکنید، نیروهای خارجی که شایعه می شود این مفهوم لیگ را متحد می کنند، توجه PGA Tour را به خود جلب می کنند.

یک منبع PGA Tour به The Post گفت: «ما این موضوع را بسیار جدی می‌گیریم.

برخی از بازیکنان تعجب می کنند که چرا تور به پیشنهادات خارجی گوش نمی دهد و با آنها کار نمی کند. McIlroy در واقع پیشنهاد کرد که تور باید حتی فعال تر باشد و ایده های خلاقانه ای مانند مفهوم تیم را به تنهایی تحقق بخشد.

مک ایلروی گفت: “برای من، تور PGA بهترین مکان در جهان برای بازی است.” “من نمی گویم که همه چیز باید منفجر شود، و ما در اینجا کار متفاوتی انجام می دهیم. فکر می‌کنم اگر مردم می‌خواهند گلف نوآورانه‌تر و جذاب‌تر باشد و می‌خواهند مفاهیم متفاوتی را ببینند، دلیلی وجود ندارد که تور PGA به تنهایی این کار را انجام ندهد.

آنها دانش لازم برای سازماندهی مسابقات گلف را دارند، تمام کارکنان را در اختیار دارند، همه چیز را دارند و بهترین ساختار را برای انجام آن دارند. مطمئناً نمی‌گویم که می‌خواهم چیز دیگری از این اتفاق بیفتد، اما عناصری از مفاهیم مختلف گلف حرفه‌ای وجود دارد که در آنها شایستگی‌ها را می‌بینم، اما دلیلی نمی‌بینم که تور نتواند این کار را انجام دهد. خودش.”

تایگر وودز، برجسته‌ترین بازیکن روی کره زمین، این هفته مفهوم تور جهانی را محکوم کرد و گفت: «من خودم تصمیم گرفتم از تور PGA حمایت کنم. میراث من آنجاست. بنابراین، من به تور PGA وفادار هستم.

“من می دانم که برخی از مقایسه ها [are] بسیار شبیه زمانی که آرنولد بود [Palmer] و جک [Nicklaus] برای شروع از PGA آمریکا جدا شد [PGA] تور [in 1968]. من آن را اینطور نمی بینم [with a new league]. من فکر می کنم تور کار فوق العاده ای انجام داد. جی کار شگفت انگیزی را در دوران بسیار دشواری در طول همه گیری انجام داد، زمانی که فرصت های کافی برای ترک بازیکنان وجود داشت، اما ما اولین تور ورزشی بودیم که شروع کردیم.

“من فکر می کنم این تور در دستان بزرگی است، آنها عملکرد فوق العاده ای دارند و جوایز در حال افزایش است. این فقط مانند بسیاری از ورزش ها پول تضمین شده نیست. درست مثل تنیس است، باید بیرون بروی و آن را ببری.”

اینجاست که این موضوع سخت می‌شود، زیرا در حالی که گلف بازها عادت دارند در شایسته‌ترین ورزش‌های موجود پول در بیاورند، چشم‌انداز پول تضمین شده برای بزرگترین ستاره‌هایی که بیشترین چشم‌ها را به بازی جلب می‌کنند، دردناک است.

برایسون دچمبو گفت: «وقتی سه برابر مبلغ بازی می‌کنید، بسیار جالب است. “بله، شهرت [of Saudi money] عالی نیست، درست است؟ [But] اگر پول سه ایکس باشد، پس چه کسی این کار را انجام نمی دهد، درست است؟”

اگر و زمانی که یک لیگ جهانی پدیدار شود، جذاب ترین عنصر چیزی است که بازیکنان امضا خواهند کرد. برای موفقیت یک لیگ، به چندین ستاره بزرگ بازی نیاز دارد. و اکنون این احساس وجود دارد که هر بازیکن منتظر است ببیند دیگری چه می کند. هیچ کس نمی خواهد اول باشد.

کالین موریکاوا، بازیکن شماره 2 جهان، که اخیراً به اولین بازیکن آمریکایی تبدیل شده است که در مسابقه دبی پیروز شده است، فاش کرد که با او در مورد لیگ احتمالی صحبت شده است.

موریکاوا گفت: «گفت‌وگوهایی صورت گرفت. بسیاری از این کارها از طریق نماینده من انجام می شود و من می خواهم تا آنجا که ممکن است اطلاعات بیشتری کسب کنم. بدیهی است که اگر همه چیز در یک جهت پیش می رود، نمی خواهید رها شوید. اما من اینجا هستم تا بازی کنم [PGA] تور و تمرکز من در حال حاضر این است. ببین، من 24 ساله هستم و تمام چشم و گوشم را برای همه چیز باز نگه می دارم.”

شاوفله گفت که او معتقد است “وظیفه” تور PGA راضی نگه داشتن بازیکنانش است.

“آنها می گویند این تور ما است، ما، بازیکنان، ما تور را انجام می دهیم، بنابراین تصور می کنم آنها در ارائه راه هایی بسیار خلاق خواهند بود تا مطمئن شوند ما نمی رویم و کاری را انجام نمی دهیم که آنها نمی خواهند انجام دهند. شاوفله گفت. من باید بهترین گلف خود را در برابر بهترین بازیکنان جهان بازی کنم تا بهترین باشم و هر کجا که باشم خواهم رفت.

“در حال حاضر، تور PGA بهترین بازیکنان جهان را دارد، بنابراین من در تور PGA بازی می کنم. خیلی ساده است.”

تازه داره پیچیده میشه

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad