«معضل دنیل جونز فقط به همه این بدبختی غول‌ها می‌افزاید


تنها چیزی که این روزها بدتر از تماشای جاینتز است، تماشای جاینتز بدون شروع دنیل جونز با یک کوارتربک است.

در بیشتر این فصل، و صادقانه بگویم، تقریباً در هر سه فصل اول، جونز به راحتی در چشم نبود. او می تواند کارهای بزرگی با پاهایش انجام دهد و لمس توپ عمیق یکی از نقاط قوت اوست. نه، لمس و قدرت نشان داده شده در زمانی که جاستین هربرت یک در 59 یارد را برای تاچ داون برای Chargers در مقابل Giants نشان داد را در نظر داشته باشید. اما اصلاً وحشتناک نیست.

تنها چیزی که بدتر از تماشای شکست هفته به هفته جاینتز بود، از جمله شکست 37-21 هفته گذشته در استادیوم SoFi در اینگلوود، کالیفرنیا، تماشای باخت جاینت ها بدون جونز بود. از دیدن مایک گلنون که بیرون می رود و آن را تحویل می دهد، چیزی برای به دست آوردن یا یادگیری وجود ندارد. هشت ربع آخر آن کافی بود، متشکرم، و دیگر نیازی به دیدن آن نیست.

دنیل جونز به همراه دستیار کوین آبرامز جینتز جنرال موتورز در جریان باخت به چارجرز.
گتی ایماژ

هر عکسی که جونز از این به بعد می‌گیرد باید به عنوان مدرک دیگری در نظر گرفته شود که او شایستگی این را دارد که در سال 2022 شغل خود را به عنوان یک مدافع عنوان قهرمانی حفظ کند، یا در غیر این صورت نقش شخص دیگری را که هنوز در لیست نیست کنار بگذارد. چه شرم آور است اگر جونز نتواند در این فصل بازگردد، زیرا دروازه پرتنشی که او در 28 نوامبر در پیروزی مقابل ایگلز به آن دست یافت، از او در برابر دو بازی گذشته محافظت کرده است. او آماده است تا روز دوشنبه دکتر فرانک کامیزا، متخصص ستون فقرات و گردن را در بیمارستان برای انجام عمل جراحی ویژه ببیند. زمانی که جونز در ساحل غربی بود، توسط دکتر رابرت واتکینز، که او نیز متخصص گردن بود، معاینه شد. جونز احساس خوبی دارد و زمانی که در حین تمرین در زمین است، بدون ناراحتی حرکت می کند و پرتاب می کند. اما تا زمانی که مجوز پزشکی دریافت نکند که اجازه تماس را می دهد، نمی تواند بازی کند.

جاینتز هیچ چیز را به خطر نمی اندازد یا به سرعت آن را برمی گرداند، اما آنها به این مجوز پزشکی نیاز دارند تا یکی از چهار بازی اخیر حداقل قابل تحمل باشد. خط حمله همانطور که هست است – به چهار بازیکن جدید نیاز است. ساکوون بارکلی همان چیزی است که در حال حاضر هست – دونده ای که به دنبال آن است و در تلاش برای بازگشت به فرم است. بازیکنان ماهر همان چیزی هستند که هستند – مصدوم، آسیب دیده یا نه چندان موثر. بالاتر از هر چیز دیگری، کاری است که باید با یک کوارتربک انجام دهید، و قرار دادن جونز در جیب خود برای تکمیل فرآیند ارزیابی ضروری است.

مایک گلنون در جریان باخت جاینت ها به چارجرها در 12 دسامبر 2021.
مایک گلنون در جریان باخت جاینت ها به چارجرها در 12 دسامبر 2021.
USA TODAY Sports

چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، اما هنوز کافی نیست. او در 37 شروع NFL خود 12-25 است، با 45 تاچ داون و 29 قطع توپ. جاینتز در اوایل این فصل پیروز نشدند – آیا تا به حال این اتفاق افتاده است؟ – اما جونز به اندازه کافی خوب بازی کرد تا برنده شود. او در بعضی مواقع بهترین بازیکن تهاجمی آنها در زمین بود. او نتوانست این سطح از عملکرد را تحمل کند و سپس آسیب دید. از نو. جونز در هیچ یک از سه سال حضورش در جاینتز به دلیل مصدومیت نتوانست از شروع بازی اجتناب کند.

جدا از آن، بگذارید این درس عبرتی برای غول‌ها باشد تا در آینده کاری را انجام دهند که بیش از یک دهه است در اولویت قرار نگرفته‌اند. آنها باید یک کوارتربک پشتیبان بهتر پیدا کنند. آنها فصل گذشته با کولت مک کوی در سیاتل پیروز شدند و در این فصل فکر می کردند که جذب گلن یک پیشرفت است. مک کوی در این فصل دو بازی از سه بازی را برای کاردینال ها به دست آورده است و تنها جنبه ارتقاء با گلن قد اوست. او 0-2 برای جاینتز است، دو بازی گذشته را شروع کرده و اکنون 6-23 به عنوان شروع کننده در NFL است. ممکن است کار کند، اما سود زیادی نخواهد داشت. زمانی که الی منینگ شماره یک بود، مهم نبود که چه کسی به عنوان یک ذخیره خدمت می کرد. او هرگز بازی را از دست نداد. منینگ از این قاعده مستثنی بود که اکثر مدافعان در یک زمان آسیب می بینند.

افرادی در کادر مربیگری هستند که معتقدند اگر جونز هفته گذشته در میامی بازی می کرد، جاینتز می توانست دو تاچ داون برنده شود. در صورت لزوم در این مورد بحث کنید. گلن نتوانست تیم را در باخت 20-9 مقابل دلفین ها به منطقه نهایی برساند. در مواجهه با چارجرها، جاینتز بدون توجه به اینکه بازیکن کوارتربک چه کسی بود، با شیلی که ارائه می‌کردند، برنده نمی‌شدند.

دیدن جونز در هیچ یک از این چهار بازی اخیر نمی تواند اتفاق بیفتد مگر اینکه او پاک شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که او در این هفته مقابل کابوی ها بازی کند. با این حال، این تضمین وجود دارد: هر چه غول ها بدون آن بیشتر بمانند، ماه آینده ضرر بیشتری خواهد داشت.

چیز دیگری که از یک باخت غیررقابتی دیگر برای جاینت به دست آمد:

نه استرلینگ

چه بازگشت احمقانه ای برای استرلینگ شپرد. او چهار بازی متوالی را به دلیل مصدومیت 4 نفره از دست داد و در نهایت برای رویارویی با چارجرها به زمین بازگشت. ما فکر می کنیم. پاس او تا کوارتر سوم نرسید و با دو دریافت در 27 یارد کار را تمام کرد. او یکی در 24 یارد را گرفت، اما با 1:12 باقی مانده رسید و چارجرها می خواستند چند یارد را با ساعات غیرفعال عوض کنند. آخرین پاس روز برای مایک گلنون پشت سر شپرد بود و دستش را برای رهگیری منحرف کرد.

کنی گولادی می پرد تا بگیرد.
کنی گولادی می پرد تا بگیرد.
AP

کاور کنی

معامله با کنی گولادی چیست؟ بله، می‌دانیم که بازی پاس‌ها دقیقاً پویا نیست و بنابراین این گیرنده‌های عریض اعداد براق نمی‌دهند. اما آیا گلادای می تواند حداقل هر از گاهی از یک دفاع دفاعی فرار کند؟ او هشت بار هدف قرار گرفت و با دو شکار 15 یاردی بیرون آمد. این واقعا بد است. او زمانی که برای شیرها بازی می کرد به خاطر ترفندهای جنجالی معروف بود و حالا می توانیم دلیل آن را بفهمیم. او به ندرت یک شکاف بزرگ ایجاد می کند و توپ باید دقیقاً در جای خود قرار گیرد تا یک بازی عالی داشته باشد. شاید او کاملاً سالم نیست. تا اینجای کار، امضای قرارداد با بازیکن آزاد با پول کلان کاملاً مزخرف بوده است. او همچنان به دنبال اولین تاچ داون خود با جاینتز است و خیلی دیر شده است.

یکی دیگر

در حالی که ما در مورد گیرنده های غیرمولد هستیم، به داریوش اسلیتون سلام کنید. او یا بی علاقه به نظر می رسد یا حواسش پرت است. او سه بار مورد هدف قرار گرفت و هیچ پذیرشی نداشت. می‌دانیم که گلن از جیب شلیک می‌کند با دنیل جونز که دور شوت می‌کند، یکسان نیست. پس از یک سال جدید چشمگیر، اسلایتون کمک زیادی به ماندن او در سال 2022 نکرده است.

مایک گلنون توسط جوی بوزا اخراج شد
مایک گلنون توسط جوی بوزا اخراج شد
گتی ایماژ

خارج از مت

این نشانه خوبی بود که می‌بینیم مت پرث وقتی به درستی در دست است، کلیک‌های زیادی می‌کند. نیت سولدر شروع کرد و 32 شوت از 69 شوت را در حمله انجام داد. پرث 37 عکس را میکس و پخش می کند. این راه حرکت رو به جلو است. باید از این بازی ها برای یک فصل شکست خورده استفاده کرد تا ببینیم چه کسی مفید است و چه کسی باید کنار گذاشته شود. بعید است که لحیم کاری برگردد. پیرت برای دور دوم در سال 2020 انتخاب شد و قبل از اینکه از گرد و غبار پاک شود به نیمکت فرستاده شد و از او خواسته شد تا زمان خود را با سولدر به اشتراک بگذارد. همه چیز در مورد سخت تر و تهاجمی تر کردن پرت است. او بدون حضور در زمین نمی تواند هیچ یک از آنها را بهبود بخشد.

پنی ذخیره شد

بیایید این را با چیز مثبتی که به سختی می توان در اطراف این تیم پیدا کرد، پایان دهیم. الیجاا پنی، یک مدافع کناری سخت کوش، در اوایل بازی برای اولین بار در بازی پنج ساله خود، یک پاس 3 یاردی گرفت. پنی با پیوستن به تبدیل دو امتیازی، آخرین امتیاز را برای جاینتز به دست آورد. این یک روز عالی برای خانواده پنی به پایان رسید. برادرش، رشاد پنی، در پیروزی 33-13 سی هاوکس در هیوستون، دو تاچ داون دوید و با 137 یارد به پایان رسید. الی پنی گفت: «این روز برای هر دوی ما خوب است. روز خوبی برای خانواده ماست که فقط فوتبال ما را ببینند و از بازی لذت ببرند.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر