هندیکپ جایی که راسل ویلسون از سی هاوکس در فصل آینده بازی می کند


لژیونی از عذاب و غم در اطراف Seahawks وجود دارد و یک دسیسه فزاینده در مورد اینکه آیا یک فرنچایز رویایی برای همیشه با غم و اندوه پایان خواهد یافت یا خیر.

در NFL پایگاه های طرفداران ناامید وجود دارد که دعا می کنند:

برو راسل ویلسون رو بیار

به هر قیمتی، از جمله ماشینکاری سقف دستمزد و پروژه سرمایه.

ویلسون از قبل از این فصل تاسف بار در سیاتل دچار مشکل شده است، زمانی که نماینده او چهار تیم – Saints، Cowboys، Raiders و Bears – را شناسایی کرد که ویلسون از بند ممنوعیت تجاری خود استعفا داد. داک پرسکات، بچه بازگشته خود را در دالاس تثبیت کرده است، درک کار کار خود را با رایدرها از سر گرفته است، و جاستین فیلدز از خرس های آینده است.

بنابراین، ویلسون، اگر تصمیم بگیرد که زمان تغییر وضعیت فرا رسیده است (یا اگر سی هاوکز تصمیم بگیرند که دیگر نمی خواهند او مصاحبه با گو هاکس را به پایان برساند)، به همان اندازه که او و همسر معروفش سیارا می توانند، به دنبال خواستگاران جدید خواهند بود. .

ترنت دیلفر، مدافع سابق سوپربول، گفت: “آنها نیاز به تغییر دیدگاه دارند، بنابراین یا آنها در حال تغییر هستند یا او باید تغییر کند.” این چیز باید سبک، سرگرم کننده و پرانرژی باشد، سخت نباشد، یا بله، باید تغییر کند.”

ویلسون به تازگی 33 ساله شده است، و از زمانی که از شکستگی انگشت وسط برگشت، به سختی یک DangeRuss بوده است، اما اگر طرفدار جاینتز، یا طرفدار Saints، Eagles یا واشنگتن هستید (و این لیست ادامه دارد)، شما به او اجازه می‌دهم فصل آینده آشپزخانه شما را تا آنجا که می‌خواهد، بدون فکر بپزد.

ریچ گانون از شبکه ورزشی CBS گفت: «اگر در این تجارت شعله افکن ندارید، بهتر است بیمه عمر را بفروشید.

سیاتل
راسل ویلسون
گتی ایماژ

ویلسون هرگز اینقدر گیج به نظر نمی رسید – یا تا این حد نادرست. با این حال، هیچ کس نباید رکورد خود را برای موفقیت مداوم در نخبگان فراموش کند، و اگر بدترین فراخوان تاریخ سوپربول نبود – ظاهراً مارشون لینچ دقیقاً آنجا بود، بنابراین او جریمه نشد – ویلسون دو سوپر باول داشت. حلقه ها و تام بردی تنها شش نفر خواهند بود.

اگر جدایی چنین اندوه شیرینی است، آیا ویلسون که دو سال از قراردادش باقی مانده است و پیت کارول می توانند تصمیم بگیرند که چمن همیشه سبزتر نیست؟

«همه ما طوری به آن نگاه می کنیم که انگار همه چیز سنگلاخ و ناهموار است. چارلز دیویس، تحلیلگر CBS NFL گفت: من نمی دانم که آیا این لزوماً به اندازه ما درست است یا خیر. “بسیاری از اوقات شما شروع به نگاه کردن به فردی که در تمام این سال ها می شناسید می کنید، می توانید بگویید “یک دقیقه صبر کنید”. به یاد خوبی ها باشیم مطمئناً به نظر می رسید که ممکن است سال گذشته اختلافات غیرقابل حلی وجود داشته باشد و آنها دوباره با هم برگشتند.”

فقط به این دلیل که آنها دوباره با هم هستند به این معنی نیست که در آینده با هم خواهند ماند. اگر قرعه کشی راسل ویلسون بعد از فصل شروع شود، با شانس تعیین شده توسط تیم Serby Says، در اینجا نگاهی به منطقه آینده داریم:

مقدسین (6/5)

شان پیتون پوست ها را روی دیوار دارد. اما او یک کوارتربک کالیبر قهرمان ندارد. او واقعا خط حمله با کیفیت و آلوین کامارا دارد. پیتون بدون شک به راس اجازه می دهد غذا بپزد. سیارا در مورد ماردی گراس چه احساسی خواهد داشت؟ آیا به قهوه کاسنی و بنت در Cafe du Monde احترام می گذارید؟

“من عاشق کاری هستم که شان پیتون با درو برایس انجام داد. گانون گفت: “اگر من نماینده راسل ویلسون بودم، باید به این وضعیت با دقت، با دقت و طولانی نگاه کنید.” “تام برادی برای همیشه بازی نخواهد کرد، مت رایان برای همیشه بازی نخواهد کرد، و کارولینا یک کوارتربک ندارد.”

دیلفر: “شان یکی از بهترین مربیان دفاعی تمام دوران است، او یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران است. … راسل در این شرایط پیشرفت خواهد کرد.»

پانترز (2-1)

مربی مت رول و هماهنگ کننده تهاجمی جو بردی تیمی چشمگیر تشکیل می دهند. بازگشت کریستین مک کافری – زمانی که او سالم است – بهترین دوست همه کوارتربک ها است و جانشین دی جی مور یک استعداد است. به یاد داشته باشید، پلنگ ها در دشون واتسون نقش داشتند و مالک دیوید تپر، مدیر صندوق سرمایه گذاری میلیاردر، استیو کوهن را در آن حضور دارد.

خط حمله آنها وحشتناک است. برایان بالدینگر از شبکه NFL گفت: من نمی‌دانم چه کسی می‌تواند واقعاً در پشت این کار موفق باشد. “اما آنها احتمالاً بیشترین پول و بیشترین منابع و گرسنه ترین صاحب را دارند. این مالک می خواهد راهروی از واشنگتن تا جکسونویل را در اختیار داشته باشد.

سیاتل
پیت کارول به آغوش راسل ویلسون می پرد.
USA TODAY Sports

واشنگتن (3-1)

محیط سمی سال‌های اخیر می‌تواند به‌طور قابل‌توجهی منزجر کننده باشد، اما همه عاشق مربی ران ریورا هستند و تری مک کلورین “ترسناک” سلاحی است که تایلر لاکت و دی سی متکالف برای ویلسون بودند. سیارا برای حضور در کاخ سفید مورد علاقه خواهد بود. تیلور هاینک فقط یک داستان خوب است.

بالدینگر گفت: «آنها تیم را به روش درست می‌سازند و تنها چیزی که نیاز دارند یک کوارتربک است. این ممکن است مناسب باشد.”

عقاب ها (4-1)

بالدینگر گفت: “خیلی عالی خواهد بود.” این خط حمله بهترین در فوتبال است. دوونتا اسمیت بازیکن بزرگی است. آنها احتمالا یک گیرنده عریض واقعا خوب هستند [Wilson] گفتن مناسب است “عقاب ها سرمایه ای برای انجام آن دارند و پول لازم برای انجام آن را دارند.”

آیا سیارا استیک پنیر را دوست دارد؟ پت یا گنو؟ Eagles در حال حاضر دارای دو 10 برتر در درافت 2022 است.

“من Jalen Hurts را دوست دارم، اما صاحب [Jeffrey Lurie] واقعاً با آنالیز و پرتاب فوتبال سروکار دارد و برای بردن آن باید آن را پرتاب کرد و واقعاً جالن برعکس است. او بازیکن بدی نیست، اما یک دونده عالی است.» مالک راسل و آن بخش از او را دوست دارد.

دلفین ها (5-1)

ازدواج میامی و واتسون به نظر تمام شده بود، اما مشکلات حقوقی او مداخله کرد. Tua Tagovailoa بازی خود را افزایش داده است، اما آیا مالک استفن راس تصمیم خود را تغییر خواهد داد و سوپر باول را با ویلسون دنبال خواهد کرد؟ اگر نظرش در مورد واتسون تغییر کند، ویلسون چهره فرنچایزی خواهد بود که همه می خواهند. Joe’s Stone Crab and Carbone و Prime 112 عنوان صحنه غذاخوری داغ هستند و چه کسی نمی خواهد استعدادهای خود را به ساحل جنوبی بیاورد؟ و بیل بلیچیک برای همیشه تمرین نخواهد کرد، درست است؟

گانون گفت: “شما در مورد یک مدافع 38 ساله صحبت نمی کنید.” “شما مردی دارید که می تواند هشت، هفت سال دیگر بازی کند.”

برونکوس (6-1)

تدی بریج واتر جان الوی را به سوپر باول برنمی‌گرداند و درو لاک مانند یک پشتیبان به نظر می‌رسد. ویلسون سه جانشین با استعداد در جری جودی، کورتلند ساتون و تیم پاتریک، تهدیدی برای پایان سخت در نوآ فانت، و یک کوارتربک جوان آینده‌دار در جاوونته ویلیامز خواهد داشت. آیا سیارا اسکی می کند؟ آسپن تنها 198 مایل از دنور فاصله دارد.

“[Coach] گانون گفت: “ویک فانگیو دست راست خود را می دهد تا مردی مانند راسل داشته باشد.”

«فکر می‌کنم شما به کسی غیر از هماهنگ‌کننده تهاجمی که در آنجا دارند نیاز دارید [Pat Shurmur]. … من فقط فکر می کنم با کاری که او می خواهد خیلی قدیمی است. اما آنها سه گیرنده با استعداد واقعاً جوان دارند که بتوانند سالم بمانند. این گام به عقب معامله واقعی است. دیدم که دنور درست می‌گوید.»

فولاد (7-1)

بن روتلیسبرگر روی پاهایش ایستاده است و شما فکر می کنید که ویلسون برای مربی مایک تاملین احترام زیادی قائل است. سلاح‌های جوان تاثیرگذار در WRs Diontae Johnson و Chase Claypool، TE Pat Freiermuth و RB Najee Harris، اما خط حمله یک مشکل است و ویلسون در آنجا بود، این کار را اخیرا انجام داد. شهر بزرگ، مردم بزرگ، اما سیارا چگونه یک حوله وحشتناک را تکان می دهد؟ نقطه ضعف: بخش بسیار رقابتی است.

بالدینگر گفت: این می تواند برای یک مربی خوب خوب باشد.

غول ها
دنیل جونز
گتی ایماژ

غول ها (10-1)

جنرال موتورز کیست؟

بالدینگر گفت: “اگر من جای او بودم، نمی رفتم.” “این خیلی ناکارآمد است. کاری که آن‌ها انجام می‌دهند معنی ندارد.»

The Giants Way از دنیل جونز تسلیم نمی شود.

گانون گفت: “ناکارآمدترین کاری که می توانید با یک مدافع جوان انجام دهید این است که فرش را از زیر او بیرون بکشید.” “وقتی آن را تماشا می کنید، چیزهای زیادی وجود دارد که دوست دارید. من فکر می کنم بخشی از آن این است که اعتماد به نفس او کمی متزلزل شده است، زیرا نمی داند که در نیمه راه می آید یا می رود.”

ویلسون می خواهد برنده شود. این خط توهین آمیز او را اغوا نمی کند. فروش آن سخت خواهد بود. از سوی دیگر، برادوی به راحتی برای سیارا فروخت.

شیرها (خاموش)

سوال بعدی

Seahawks (10/1)

دیلفر گفت: “پیت کارول یکی از 15 مربی برتری است که در هر سطحی دیده ایم.” “او می داند که برای رفع آن چه باید کرد. مربیان بزرگ انعطاف پذیر هستند. آنها انعطاف پذیر هستند. مایع هستند. آنها استانداردهایی دارند، باورهایی دارند، اما در اطراف آنها تغییر خواهند کرد تا کار کنند. فکر کنم پیت من میتوانم آن را به کار انداخت. پیت فرد خوبی در رابطه است و فکر می کنم اگر بخواهد می تواند آن را برطرف کند.

یا همانطور که گانون می گوید: «زندگی بدون آن چگونه است؟» به خوبی زندگی با آن نیست.

ویلسون روز پنجشنبه گفت: “هنوز سالهای بسیار خوبی در پیش است.”

جایی که؟


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر