هنریک لوندکویست به عظمت خود در رنجرز می اندیشد

[ad_1]

و سپس زمانی بود که هنریک لوندکویست در واقع سعی کرد در NHL گلی به ثمر برساند، و پس از یک هشدار جدی از سوی مردی که می‌توانست توپ‌ها را در تور بیندازد و به نام یارومیر جاگر (Jaromir Jagr) در مورد آن صحبت کند، زنده ماند.

«این از سال اول یا دوم من بود. اوایل کارم بود، “پادشاه دوشنبه به من گفت. ما 3-1 پیش بودیم و من آن را از دست دادم و سپس آنها به زمین آمدند و روی من گل زدند تا نتیجه 3-2 شود. و سپس آنها بلافاصله برگشتند و یک موقعیت عالی برای گلزنی داشتند که من فقط توانستم آن را نجات دهم، بنابراین ما بازی را بردیم.

“و سپس در رختکن، جاگر به سمت من می آید و می گوید:” مگر اینکه شما یک MVP در این لیگ هستید، هرگز این کار را تکرار نکنید.”

“میدونی چیه؟ من نکردم.»

همه فصل‌ها، همه بازی‌ها، همه پیروزی‌ها، همه اوج‌ها و همه پایین‌هایی که در طول یکی از دوره‌های بزرگ در تاریخ فرنچایز در هم آمیخته بودند، جمعه شب، زمانی که لوندکویست No. 30 تا سقف چرخ‌دار باغی که به مدت 15 سال پس‌زمینه‌ای برای عظمت دروازه‌بان بود، بالا می‌رود.

شاید لوندکویست ستاره خود را از گوتنبرگ سوئد با خود آورده باشد، اما روزی روزگاری، و این در اولین کمپ تمرینی رنجرز او در سال 2005 بود، او فقط یک چشم انداز ستاره دار دیگر بود که می خواست در بهترین لیگ هاکی جهان حضور داشته باشد. در بزرگترین صحنه جهان اینجا دوباره، نه. 68 ظاهر می شود.

لوندکویست می‌گوید: «بدیهی است که شما دلایل مختلفی دارید که چرا از بازی با بازیکنان مختلف لذت می‌برید، اما از میان همه هم تیمی‌های من، داشتن فرصت بازی با جاگر برای من بسیار خاص بود. او نه تنها یکی از بهترین هایی است که تا به حال در این بازی بازی کرده است، بلکه به نوعی مسئول لحظه خوش آمدید من به NHL نیز بوده است.

هنریک لوندکویست پس از پیروزی جشن می گیرد
هنریک لوندکویست سهم نسبتاً زیادی از پیروزی‌های رنجرز را جشن گرفت – اگرچه او اغلب از این که برنده‌ها به عنوان یک آمار به او اختصاص داده می‌شد گیج می‌شد.
نیل میلر

این اولین اردوی من بود و اولین سفری که داشتیم برای تیم سازی به وست پوینت بود. ما 30 نفر مانده بودیم. و من را با جگر به عنوان هم اتاقی قرار دادند. من هرگز آن را فراموش نمی کنم. من به عنوان بخشی از این گروه آنجا هستم، عصبی هستم و دارم چمدان را چک می کنم و می بینم که یکی دیگر در اتاق من جگر است.

No forevermore گفت: “باورم نمی شد، خیلی هیجان زده بودم.” 30. «دویدم تا به برادرم زنگ بزنم، این اولین کاری بود که کردم. ‘حدس بزن چی شده؟ من با جگر می مانم! سورئال بود.»

لوندکویست به محض اینکه ساکن شد و حدود یک دقیقه و نیم طول کشید تا این کار را انجام دهد، نیویورک را در آغوش گرفت. این توریست تصادفی نبود.

من بلافاصله به این باور رسیدم که این مکان و ترز است [his wife] و من فوراً خود را به شهر چسباندم. این یک بازنشسته 39 ساله گفت: خیلی طبیعی بود. شدت بازی در اینجا باعث شد احساس زنده بودن کنم و این را دوست داشتم.

هر چیزی که در اینجا اتفاق می افتد چیزی است که من از آن قدردانی کردم، صحنه بزرگ، شدت، انرژی، اینکه چگونه می توانید به عنوان یک شخص باشید. در ابتدا من به عنوان یک اروپایی کمی متفاوت احساس می کردم، اما شهر به شما اجازه می دهد هرکسی که می خواهید باشید. این خیلی با طراوت بود. شما فقط می توانید خودتان باشید، 100 درصد. این یک احساس عالی بود.»

اگر آنها انتخاب می کردند، لوندکویست ها می توانستند در صفحه شش زندگی کنند. به جز یک بار که به یاد می‌آورم زمانی که دروازه‌بان در یک مسابقه با جاستین بیبر در یک بازی نیکز عکس گرفته شد، حضور او در این مقاله تقریباً محدود به بخش ورزش بود. این اتفاقاً نبود.

لوندکویست گفت: «در طول مدتی که در اینجا هستیم، این موضوع بسیار سختگیرانه بوده است. ما افرادی را در اینجا و در سوئد داشته ایم که می خواهند درباره ما، دخترانمان داستان بسازند [9-year-old Charlise and six-year-old Juli] و خانواده ما، و او همیشه در حفظ آن بخش از آن برای خودمان مصمم بوده است. او می گوید: “زندگی ما همین است.”

«البته هفت یا هشت سال اول ما در اینجا متفاوت بود. رسانه های اجتماعی آنقدر بزرگ نبودند. اکنون، شما می توانید بدانید که همه در حال چه چیزی هستند – به نوعی. اما ما همچنان سعی می کنیم فاصله ای را حفظ کنیم و به نوعی از زندگی خود محافظت کنیم، اگر این منطقی باشد. اما همیشه روی آن قاطعانه بوده است و من همیشه به آن احترام گذاشته ام.»

جارومیر جاگر توسط هنریک لوندکویست شماره 30 پس از زدن بالشتک های لوندکویست اسکیت می زند.
یارومیر جاگر بیش از یک هم تیمی با هنریک لوندکویست بود. او همچنین اولین هم اتاقی دروازه بان در اردوی تمرینی بود.
نیل میلر

بنابراین ما چیزی را که در مورد لوندکویست ها نمی دانیم، نمی دانیم. اما ما در مورد حرفه قابل توجه شوهر ساخته شده در نیویورک می دانیم. ما در مورد رکورد خیره کننده 15-4 در بازی های حذفی از سال 2012 تا 2015 می دانیم، از روند درخشش در بازی های 7 می دانیم، ما از 459 پیروزی حرفه ای می دانیم که برای ششم در تاریخ NHL خوب است.

لوندکویست می‌گفت: «یک چیزی که اینجا با سوئد متفاوت بود این بود که تمرکز زیادی روی برد برای دروازه‌بانان بود. این همیشه برای من عجیب بود، زیرا این یک ورزش تیمی است، پس چرا بردها را برای دروازه‌بان حساب می‌کنید، در حالی که واقعاً به کاری که تیم انجام می‌دهد مربوط می‌شود؟ در سوئد، هیچ کس درباره تعداد بردهای شما صحبت نمی کند. این برای من تازگی داشت.»

هنریک لوندکویست و جاستین بیبر در بازی دالاس ماوریکس و نیویورک نیکس در مدیسون اسکوئر گاردن شرکت کردند.
حضور در یک بازی نیکس در سال 2011 با جاستین بیبر باعث شد که هنریک لوندکویست یکی از معدود عناوین مرتبط با غیر هاکی او باشد.
جیمز دوانی / فیلم جادویی

زمانی که جان تورتورلا، که اتفاقاً لوندکویست را به خاطر حضور در صفحه شش با بیبر جوان تنبیه کرد، کمی جدید بود که در اواسط سال های 2008-2009 به جای استاد تام رنی پشت نیمکت نشست. ذهنیت مشکی‌آبی‌شاه‌ها به چین ختم نشد.

«منظورم این است که من تورتس را دوست داشتم، شما باید سلام کنید [on Friday]”سوئدی گفت، به سختی خنده اش را فرو نشاند. هرگز فراموش نمی کنم اولین باری که او وارد رختکن شد، چیزهای زیادی در مورد او شنیده بودید و اینکه اوضاع در تامپا چگونه پیش می رفت و اینکه او گاهی اوقات با دروازه بان ها بسیار سرسخت بود، بنابراین احترام زیادی در آنجا وجود داشت.

“شما به او احترام می گذاشتید و در عین حال از او می ترسیدید. تو باید روی پنجه ات باشی. اما من آن را دوست داشتم. او در ایجاد انگیزه در تیم در لحظات حساس بسیار خوب بود و این چیزی است که من واقعاً از آن قدردانی می کنم. هر بار که از رختکن بیرون می‌رفتم، آماده بودم که از یک دیوار آجری بدوم. او در رساندن همه به آن طرز فکر بسیار خوب بود، جایی که شما برای نوعی جنگ آماده می‌شدید. من دوست داشتم برای او بازی کنم.”

اگر تورتورلا بازیکنان خود را به چالش می کشید، اغلب لوندکویست این کار را انجام می داد. او از به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد یخ با هم تیمی هایی که ممکن است در دسته بندی های خاصی احساس کمبود می کرد خجالت نکشید. با صدای بلند

لوندکویست ابتدا به قلبش اشاره کرد و گفت: “می دانی، من در بازی بسیار شدید بودم، با احساسات بسیار خوب و بد بازی کردم، و بارها آنها از اینجا می آمدند و نه از اینجا.” در سر او «در بیشتر موارد می‌توانستم نفس عمیقی بکشم و خنک شوم.

اما در مواقع دیگر، احتمالاً برای بچه ها آسان نبود. من از خودم و هم تیمی هایم خیلی خواستار بودم، قطعا. من احساسات را دوست دارم. من عاشق واکنش ها بودم. من بچه‌هایی داشتم که برای مدت طولانی با من بازی می‌کردند و می‌گفتند: “ساکت باش و دستت را متوقف کن.”

او توپ را متوقف کرد. چهره فرنچایز در روز جمعه جاودانگی فرنچایز را به دست می آورد. شماره بالای ساختمان گویای همه چیز است.

سی

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi