چادر مسافرتی خوب درجه 1


بهترین بررسیهای چادر مسافرتی موتور سیکلت
در مورد باد که نوازش بدن شما هنگام عبور از بزرگراه ها با موتور سیکلت است ، چیزی عجیب و غریب رضایت بخش است. می توانید خود را از طریق ترافیک فشار دهید و از نشستن در همان مکان ساعت ها در جاده خودداری کنید.

حال اگر دوست دارید با دوچرخه خود به سفرهای ناگهانی و غیرمترقبه بروید ، یک چادر مسافرتی موتورسیکلت به راحتی بهترین دوست شما خواهد شد.

این به شما کمک می کند تا دوچرخه خود را ایمن نگه دارید و همچنین در هنگام استراحت به شما پناهگاه مورد نیاز بیشتری بدهید.

اکنون ، پیدا کردن چادر مسافرتی مناسب موتور سیکلت کار آسانی نیست. به همین دلیل در اینجا می خواهیم بهترین چادر مسافرتی های موتور سیکلت را در آنجا مرور کنیم.

در ادامه بخوانید تا درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به طور کلی

چادر مسافرتی دوچرخه-سپر-استاندارد-موتورسیکلت
چادر مسافرتی موتورسیکلت استاندارد Shield Bike

بررسی قیمت
بهترین ارزش

محکم-سنگین-وظیفه-موتورسیکلت-پناهگاه
اسکان موتور سیکلت سخت و سنگین

بررسی قیمت
ذکر محترم

چادر مسافرتی Harley-Davidson-Dome-Tent
چادر مسافرتی گنبد هارلی دیویدسون

بررسی قیمت
چگونه می توانید در موتور سیکلت اردو بزنید؟
اگرچه سفر با موتور سیکلت چندان پیچیده به نظر نمی رسد ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید قبل از بیرون آمدن آنها را در خاطر داشته باشید. به همان راحتی که به نظر می رسد ، شما فقط نمی توانید بر روی دوچرخه خود بلند شوید و رانندگی خود را شروع کنید!

اگر می خواهید در موتور سیکلت کمپ کنید ، چند نکته برای شما آورده شده است.

بسته بندی سبک
در حالی که به سفرهایی مانند این می پردازید ، مهم است که نور را بسته بندی کنید. فقط آنچه ضروری است را بگیرید و موارد غیر ضروری را کنار بگذارید. کیف یا چمدان های خود را با آشغال های مورد نیاز خود پر نکنید. فقط آنچه لازم است را بردارید. هرگز بیش از حد بسته نشود!

غذای دوستانه مسافرتی
شما باید مواد غذایی متناسب با مسافرت مصرف کنید. غذاهایی را تهیه کنید که به راحتی طبخ شوند و همچنین بر روی معده آسان هستند. رامن یا ماکارونی فوری نمونه ای از انتخاب خوب است. غذاهای خشک مانند آجیل یا کراکر نیز گزینه خوبی است.

در سفرهایی مانند این از غذاهای بسیار تند خودداری کنید. به خاطر داشته باشید که این مانند کمپینگ است و بازدید شما از توالت محدود است.

با مکانیسم دوچرخه آشنا شوید
با نحوه کار دوچرخه خود آشنا شوید. اگر دوچرخه شما ناگهان متوقف شود ، شما نمی خواهید وسط هیچ جا گیر کنید. یک کیسه ابزار کوچک را بسته بندی کرده و لیستی از تماس های اضطراری تهیه کنید. بدانید که چگونه مشکلات کوچک را برطرف کنید.

چادر مسافرتی خوب

چرخ دنده های با کیفیت بالا
سفر با چرخ دنده های سطح بالا نیز بسیار مهم است. شما باید اطمینان داشته باشید که تمام لوازم و وسایلی که با خود می برید از بهترین کیفیت در دسترس شما هستند. هرگز در چرخ دنده های ضروری مانند کفش های کمپینگ ، وسایل آشپزی و به خصوص چادر مسافرتی خود ارزان نکنید.

چادر مسافرتی شما همان چیزی است که شما را در شب پناه می برد. این شما را گرم نگه می دارد و از شما محافظت می کند. بنابراین ، بسیار مهم است که چادر مسافرتی شما از بهترین کیفیت ممکن برخوردار باشد. شما باید بدانید که نیازهای شما چیست و کدام چادر مسافرتی برای شما مناسب است.

قبل از خرید چادر مسافرتی خود فاکتورهای زیادی باید در نظر بگیرید. همه چیز از ساختار قاب گرفته تا ویندوزهای ارائه شده جزئیات اساسی است و نباید به آرامی از آنها گرفته شود.

بهترین بررسیهای چادر مسافرتی موتور سیکلت
در اینجا ، ما قصد داریم توصیه هایی را برای شما ارائه دهیم که فکر می کنیم بهترین چادر مسافرتی های موجود در بازار هستند.

 1. چادر مسافرتی موتورسیکلت استاندارد Shield Bike

اگر می خواهید بهترین چادر مسافرتی دوچرخه را برای شما خریداری کنید ، اولین چیزی که به دنبال آن هستید ، محکم است. این چادر مسافرتی موتورسیکلت با یک ساختار قاب سخت ساخته شده است که حداکثر محافظت را انتخاب می کند. هیچ فرصتی وجود ندارد که چادر مسافرتی شما در شب از هم جدا شود. قاب آن از فولادی ساخته شده است که مقاوم در برابر زنگ زدگی است.

هنگامی که امنیت می آید ، چادر مسافرتی نیز دارای چیدمان قفل است. بنابراین ، اگر دوچرخه خود را بدون نظارت رها می کنید ، می توانید چادر مسافرتی را از بیرون قفل کرده و در آنجا بگذارید. لازم نیست نگران سرقت دوچرخه خود باشید.

پوشش این واحد 100٪ ضد آب است و موادی که با آن جلد ساخته شده است دارای یک پوشش پلی اورتان بسیار بالا است. این باعث می شود پوشش کاملاً ضد آب باشد.

این ماده همچنین ضد نشتی است. بدین معنی که هیچ سطح بخیه ای بر روی سطح پوشش وجود ندارد ، بنابراین هیچ راهی برای ورود آب وجود ندارد.

پنجره های مش روی سطح نیز تهویه مطبوع برای جلوگیری از رطوبت دوچرخه و اتاق خواب فراهم می کنند. این روکش دارای دو پنجره در طرفین است که اجازه می دهد هوا کمی وارد شود.

جدا از آن ، مواد پوشش بسیار سنگین و سخت است و همچنین در سه اندازه عرضه می شود!

طرفداران

وظیفه ی سنگین
100٪ ضد آب
در سه اندازه ارائه می شود
تهویه ارائه می دهد
دارای یک قفل برای ایمنی است
منفی

سپر را باید به زمین وصل کرد
در روزهای بادی محافظت چندانی نمی کند
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. پناهگاه موتور سیکلت سخت و سنگین

اگر دوچرخه بزرگی دارید ، و به راحتی نمی توانید چادر مسافرتی هایی با اندازه مناسب پیدا کنید ، این مارک راه راه است. چادر مسافرتی هایی که آنها تهیه می کنند یکی از بزرگترین اندازه موجود در بازار است.

قاب پناهگاه قابل تاشو است و ساختار آن از نوع خاصی از فولاد ساخته شده است که با پودر سیاه پوشانده شده است.

جنس پوشش آن نیز 100٪ ضد آب است و با پارچه ای ساخته شده است که دارای پوشش PU است ، از این رو آن را در برابر آب مقاوم می کند.

تهویه نیز پوشانده شده است. این مورد دارای یک پنجره مش است به طوری که هیچ گونه میرایی وجود ندارد. افتتاحیه همچنین با یک پوشش برای محافظت از حریم خصوصی شما همراه است.

جنس یا پارچه ای که با آن ساخته شده است محکم است و تمام قسمت های موتور سیکلت را محافظت می کند و آن را در برابر نور شدید آفتاب یا باد و باران محافظت می کند. بنابراین ، لازم نیست نگران آب و هوا باشید که مانع از رفتن شما به یک ماجراجویی شود.

این شرکت خدمات متنوعی را برای تأمین نیازهای شما ارائه می دهد.

10 بهترین بررسی چادر مسافرتی موتور سیکلت و راهنمای خرید 2020

یکی دیگر از مزیت های مهم این چادر مسافرتی این است که جمع آوری آن بسیار آسان است و برای تنظیم آن نیازی به ابزار فانتزی ندارید.

طرفداران

بسیار جادار
نصب آسان
100٪ ضد آب
مقرون به صرفه
منفی

فقط در دو اندازه ارائه می شود
کف ندارد
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. چادر مسافرتی گنبد هارلی دیویدسون

چه کسی می گوید کمپینگ باید یک سفر یک نفره باشد؟ اگر می خواهید شرکت خانواده یا دوستان خود را در سفر خود داشته باشید ، این بهترین چادر مسافرتی موتورسیکلت برای شماست.

این چیز ممکن است تا چهار نفر در داخل باشد ، بنابراین نیازی نیست که در تنهایی باشید.

همچنین دارای درهای پشت و جلو با یک لایه مش است. این امر از تهویه مناسب جلوگیری می کند و همچنین شما را از خطرات یا نیش های پشه محافظت می کند.

کاربران این چادر مسافرتی را بررسی کرده اند تا یکی از محکم ترین چادر مسافرتی های تمام زمان باشد. سوابق افرادی وجود دارد که بیش از 5 سال از این چادر مسافرتی استفاده کرده اند. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید سوراخ و اشک بریزید.

یکی از بزرگترین مزیت های این چادر مسافرتی این است که می توان بخشی از موتور سیکلت را جدا کرد و قابل جدا شدن است. بنابراین ، چادر مسافرتی می تواند هم با و هم بدون قسمت ذخیره سازی گاراژ استفاده شود. می توانید آن را در روزهای معمولی کمپینگ خود نیز خارج کنید. مثل کشتن دو پرنده با یک سنگ است.

طرفداران

فضای بزرگ
ضد آب
می تواند تا 4 نفر متناسب باشد
در اردوگاه های معمولی نیز قابل استفاده است
چادر مسافرتی چند منظوره
منفی

حمل آن چندان آسان نیست
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. اسکان موتور سیکلت مورفورن
  ریختن موتور سیکلت مورفورن
  گاهی اوقات شما یک چادر مسافرتی ساده می خواهید. شما به هیچگونه امکانات اضافی یا سایر مواد افزودنی اضافی فانتزی احتیاج ندارید. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که کار خود را به درستی انجام دهید ، یعنی پوشاندن شما یا صرف تهیه گنبد تا پناهگاه مارک. این واحد دقیقاً همین است.

هیچ عارضه ای در این مورد وجود ندارد. تنظیم آن بسیار آسان است و به سخت کوشی یا تجهیزات فانتزی لازم نیست. تنظیم را می توان به تنهایی و طی یک ساعت انجام داد.

این پوشش مانند بسیاری دیگر از محصولات موجود در بازار ، 100٪ ضد آب است. علاوه بر آن ، از اشعه ماوراء بنفش نیز محافظت می کند.

ساختار آن یا قاب آن با استیل ضد زنگ ساخته شده است. طوفان ها ، طوفان های برفی یا گرمای شدید ، این چیز شما را از همه محافظت می کند. این می تواند شما را از تقریباً همه رطوبت هوا محافظت کند.

می توانید چادر مسافرتی را با هم به طور دائمی و هم برای مدتی با لنگرهای ارائه شده به زمین وصل کنید. بنابراین ، اگر می خواهید در خارج از خانه خود یک گاراژ دائمی برای دوچرخه خود بسازید ، می توانید این کار را انجام دهید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که این چادر مسافرتی تنها در یک اندازه عرضه می شود ، بنابراین اگر دوچرخه بزرگی دارید ، این ممکن است چادر مسافرتی مناسب موتورسیکلت برای شما نباشد. اطمینان حاصل کنید که اندازه گیری دوچرخه شما با چادر مسافرتی مطابقت دارد.

طرفداران

نصب ساده
زمانی زیادی را ذخیره میکند
تحت تأثیر آب قرار نخواهد گرفت
ساختار ساده
منفی

فقط یک اندازه در دسترس است
محکم ترین نیست
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. پناهگاه موتور سیکلت مبارک
  مبارک
  چه کسی چادر مسافرتی نمی خواهد که تمام نیازهای شما را برآورده کند ، اما بانک را خراب نمی کند؟ این مورد تمام نیازهای شما را برآورده می کند و روی کیف پول نیز آسان خواهد بود.

این پناهگاه با پارچه آکسفورد ساخته شده است. پارچه آکسفورد به دلیل استحکام و دوام کاملاً مشهور است. پوشش واحدها همچنین دارای روکش PU است که باعث دفع آب بسیار بالا می شود.

پارچه بسیار قوی است و به راحتی پاره نمی شود ، بنابراین نیازی نیست که به زودی نگران پارگی آن باشید.

ساختار آن شامل 22 لوله فولادی است که باعث پشتیبانی و تعادل بسیار خوبی می شود. این قاب همچنین از جنس پودر سیاه است.

این یکی همچنین دارای تهویه بسیار خوبی است و از مرطوب شدن دوچرخه شما جلوگیری می کند. صندلی های شما تازه و واضح باقی می مانند.

جالبترین نکته در مورد آن این است که دارای سیستم باز و محصور کردن خودکار است. یعنی ، قاب به خودی خود باز و بسته می شود. تنها چیزی که لازم است یک فشار شروع است. اکنون این فناوری است!

همچنین در صورت نیاز می تواند به طور دائم در کف بتونی ثابت شود و از آن به عنوان یک پناهگاه استفاده شود. ضمانت ماندن آن است.

طرفداران

محصور کردن خود
ضدآب
کنترل رطوبت عالی
محکم
منفی

ساخته شده از مواد دیدنی
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. جلد پناهگاه موتور سیکلت هدی هود 90
  نوآوری های غار
  این مدل گزینه دیگری است که اگر بودجه دارید ، ممکن است به آن توجه کنید.

این پناهگاه بسیار با ذکاوت است. می توانید از آن فقط برای صرفه جویی در دوچرخه خود و برای اردوگاه ها استفاده کنید. می توان از آن برای نگهداری دوچرخه ، مزارع چمن خود و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

چادر مسافرتی همچنین می تواند به هر دیوار یا سطح صاف وصل شود. بنابراین بسیار آسان است که در حالی که استفاده نمی شود ، ذخیره شود و هیچ فضای کمد را هم نخواهد گرفت.

این چادر مسافرتی همچنین ضد آب است و می تواند از دوچرخه شما در برابر هوای شدید محافظت کند. طراحی براق باعث می شود آب فقط از سطح آن خاموش شود. همچنین ضد باد است. بنابراین از تابستان تا زمستان یا بهار از حمایت محافظت می کنید.

این می تواند با دیوارهای حداقل 46 اینچ سازگار باشد. بنابراین اندازه آن امکان استفاده متنوع را فراهم می کند. اگر یک گاراژ کوچک دارید ، هیچ نگرانی ندارید ، این به داخل می لغزد.

هفت حلقه حلقه اجازه می دهد چادر مسافرتی در یک موقعیت ثابت ثابت شود یا در هنگام ذخیره سازی می تواند مفید باشد. بنابراین می توانید از آن به عنوان یک گاراژ دائمی نیز استفاده کنید. ساختار ساده چادر مسافرتی منجر به باز و بسته شدن آسان می شود و باعث صرفه جویی در وقت با ارزش می شود.

طرفداران

مقرون به صرفه
ضدآب
ذخیره سازی آسان
می توان برای چندین منظور استفاده کرد
منفی

اندازه می تواند برای برخی از گاراژها خیلی بزرگ باشد
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. چادر مسافرتی موتور سیکلت ضد آب Vuz Moto 12 فوت
  VUZ
  اگر شرکتی داشته باشید سفر سرگرم کننده تر می شود. اگر قصد دارید با دوستان خود به جاده برخورد کنید ، این یکی از بهترین چادر مسافرتی های موتور سیکلت برای شماست.

این مورد حداکثر سه نفر و یک دوچرخه را در خود جای داده است. فضای زیادی برای اشتراک گذاری با دوستان خود خواهید داشت.

طول آن 7 متر قد و عرض 8 فوت است. طراحی جادار منجر به حداکثر راحتی می شود.

شکاف های مش برای تهویه وجود دارد به طوری که از دوچرخه شما محافظت شود و همچنین جریان هوا نیز بدست آورید. پنجره مش همچنین شما را از حشرات و اشکالات محافظت می کند.

همچنین با بهترین کیفیت مواد ساخته شده است و بسیار محکم شناخته شده است.

تنظیم آن به هیچ وجه دردسر نیست. تنها مواد مرتبط با فرآیند تنظیم ، سه قطب ، چند طناب و میله است. لازم نیست ساعت ها وقت خود را بسازید. می توانید از زمان صرفه جویی شده خود برای گذراندن وقت با دوستان خود استفاده کنید.

علاوه بر این ، این واحد محافظت از آب و هوا را فراهم می کند. این بدان معناست که این چادر مسافرتی ضد آب است و شما و دوچرخه شما را از باد شدید و باران محافظت می کند. حالا دیگر لازم نیست قبل از ترک ماجراجویی ، آب و هوا را بررسی کنید.

طرفداران

بسیار جادار
حداکثر راحتی
طراحی جدید و مدرن
منفی

مشکل در ذخیره سازی
قیمت را در آمازون بررسی کنید

 1. پناهگاه سرعت
  پناهگاه های سرعت راه
  این گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهند برای موتور سیکلت خود چادر مسافرتی یا پناهگاه های سفارشی بخرند.

ساخت سرپناه سرعتی با مواد مرغوب ساخته شده است و یکی از تخصص های آن در حفاظت از هوا است. تضمین می شود که دوچرخه خود را از باد شدید یا باران شدید ایمن کنید. نیازی نیست نگران خیس شدن دوچرخه خود باشید.

این کار بسیار آسان برای جمع آوری و بدون سر و صدا است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک مکان مناسب برای دوچرخه خود پیدا کنید و آن را در چادر مسافرتی پارک کنید. ساده اما پرتحرک است. در دو اندازه متفاوت عرضه می شود. تنها کاری که باید برای کار کردن این چادر مسافرتی انجام دهید این است که فقط آن را قرار داده و پناهگاه را به پایین بکشید.

این در شرایطی مفید است که شما در حال حرکت هستید و وقت زیادی را در دست ندارید.

نکته ای که باید نگران باشید این است که این محصول فقط به مدل های خاصی از دوچرخه ها توجه می کند. این شرکت لیستی از مدل های خاصی دارد که فقط با این چادر مسافرتی سازگار است. بنابراین ، شما باید قبل از بیرون رفتن از لیست آن را بررسی کنید و این لیست را خریداری کنید.

طرفداران

راه اندازی ساده
مواد درجه یک هستند
ایده آل برای آب و هوای خشن
منفی

فقط در مدل های مشخص شده دوچرخه متناسب است
قیمت را در آمازون بررسی کنید
چه چیزی را قبل از خرید جستجو کنید
چند جنبه وجود دارد که باید قبل از سرمایه گذاری پول خود در چادر مسافرتی دوچرخه به آنها توجه کنید. در اینجا ، ما در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

محکم
هنگام مسافرت ، اولویت اصلی شما باید ایمن ماندن باشد. اگر چادر مسافرتی شما با بهترین کیفیت مواد ساخته نشده است ، ممکن است پارگی یا پاره شدن داشته باشد و شما را در معرض گرما و شب های سرد قرار دهد.

در صورت مسافرت در طبیعت ، خطر حمله حیوانات نیز وجود دارد. زنبورها ، خرس ها یا گربه های وحشی فقط بعضی از حیواناتی هستند که ممکن است در معرض خطر قرار بگیرند. بنابراین ، مطمئن شوید که چادر مسافرتی شما محکم و محکم است.

دوام
بهترین چادر مسافرتی های موتورسواری از بهترین مواد ساخته شده و قویترین سازه را خواهند داشت. قاب ها همیشه باید ضد آب و ضد زنگ باشند.

با این چادر مسافرتی مسافرت خواهید کرد و بدیهی است که از آب یا هر نوع مایعات دیگری استفاده خواهید کرد. اگر چادر مسافرتی شما ضد زنگ نیست ، ممکن است برای شما یک خطر سلامتی باشد و شما نیاز به تغییر آن دارید.

لازم نیست هر بار دیگر چادر مسافرتی جدید بخرید ، یک چادر مسافرتی باید سالهای طولانی به طول انجامد و استفاده مکرر نباید تأثیر زیادی روی آن داشته باشد.

اندازه
همیشه باید چادر مسافرتی بخرید که متناسب با موتور سیکلت شما باشد. اندازه گیری دوچرخه خود را در خاطر داشته باشید. همچنین همیشه بهتر است چادر مسافرتی هایی را با ابعاد بزرگتر از آنچه در واقع به آن نیاز دارید خریداری کنید ، فقط برای اینکه ایمن باشید.

شما هرگز نمی دانید چه زمانی شرکتی دارید یا فقط به فضای اضافی برای ذخیره سازی احتیاج دارید. برخی از شرکت ها فقط چادر مسافرتی هایی را برای برخی از انواع خاص دوچرخه ها تهیه می کنند ، این را در خاطر داشته باشید. تحقیقات خود را قبل از اینکه پیش بروید انجام دهید و یک چادر مسافرتی بخرید.

نکته خوب خرید چادر مسافرتی از همان شرکتی است که دوچرخه خود را از آن خریداری کرده اید. آنها مشخصات دوچرخه شما را بهتر می شناسند. احتمال خرید چادر مسافرتی اشتباه از این طریق کمتر است.

اگر همیشه با شرکتی سفر می کنید باید چادر مسافرتی های بزرگتری را که برای میزبانی افراد طراحی شده است امتحان کنید. چادر مسافرتی را پیدا کنید که حداقل سه یا سه نفر را با سهولت در خود جای دهد.

همچنین راحتی باید در لیست چیزهایی که باید در هنگام خرید چادر مسافرتی در ذهن داشته باشید ، اولویت باشد. گزینه های زیادی در بازار وجود دارد. بنابراین فقط یکی را که دوست دارید انتخاب کنید که فکر می کنید به اندازه کافی جادار باشد و بروید.

قیمت
اگر محصولی بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ موتور سیکلت به حساب می آید ، باید تمام خصوصیات فوق و در عین حال ، بانک شما را بشکند. اگرچه باید در نظر داشته باشید که برای کیفیت پرداخت می کنید.

چیزهای خوب همیشه هزینه کمی بیشتر دارند. اگر چادر مسافرتی مورد نظر شما از بهترین مواد ساخته شده است ، مجبور خواهید بود کمی بیشتر هزینه کنید. بهتر است مقداری پول بیشتر از خرید یک چادر مسافرتی ارزان خرج کنید و آن را در طی چند روز از هم جدا کنید.

بنابراین شما نباید هنگام انتخاب چادر مسافرتی خود با پول خود خیلی ارزان باشید ، اما بدیهی است که قیمت باید منطقی باشد.

قبل از خرید یکی از فروشگاه های اطراف را جستجو کنید و تا آنجا که می توانید مرور کنید. به این ترتیب شما می توانید ایده کلی درباره چقدر هزینه چادر مسافرتی خوب دریافت کنید و همچنین می توانید از مغازه های گران قیمت اجتناب کنید.

سوالات متداول

 1. آیا مسافرت با موتور سیکلت ایمن است؟
  هیچ تضمینی وجود ندارد که سفر شما امن ترین باشد ، بدیهی است که در اینجا و آنجا با برآمدگی هایی روبرو خواهید شد.

موقعیت مکانی خود را عاقلانه انتخاب کنید ، یک جعبه کمک های اولیه داشته باشید ، لیستی از تمام تماس های اضطراری را در اختیارتان قرار دهید و در صورت بروز شرایط اضطراری با شما پول کافی داشته باشید.

 1. سفرها تا چه مدت باید باشد؟
  سفرها می تواند به همان اندازه کوتاه و دلخواه باشد که می خواهید. اما شما باید مدت زمان را در ذهن داشته باشید و بر این اساس بسته بندی کنید.
 2. کدام چادر مسافرتی برای من بهترین است؟
  شما باید فاکتورهایی از قبیل اندازه دوچرخه خود ، جایی که می خواهید بروید را در نظر بگیرید ، حال و هوای شما به چه صورت خواهد بود یا اینکه مدت زمان طولانی قبل از انتخاب بهترین چادر مسافرتی برای شما نیاز به چادر مسافرتی خود دارید.

4- كدام چادر مسافرتی امن تر است؟
شما باید در هنگام طرح این سؤال موقعیت مکانی خود را در نظر بگیرید. بعضی از چادر مسافرتی ها در باران محافظت بسیار خوبی می کنند و بعضی دیگر در روزهای بادآورده شما را ایمن می کنند.

5- آیا این چادر مسافرتی ها برای همه آب و هوا ایمن است؟
بیشتر چادر مسافرتی های موجود در بازار همیشه ادعا می کنند 100٪ ضد آب هستند. بنابراین این چادر مسافرتی ها مطمئناً شما را از باران و طوفان محافظت می کنند.

باید دید چادر مسافرتی با چه مصالحی ساخته شده است.

نتیجه

در پایان ، اینها همه عوامل و اطلاعات لازم برای انتخاب بهترین چادر مسافرتی برای کمپینگ موتور سیکلت است. همیشه اندازه و موقعیت مکانی دوچرخه خود را در خاطر داشته باشید.

اگر می خواهید یک چادر مسافرتی واقعا محکم ، به چادر مسافرتی موتورسیکلت استاندارد Shield Bike بروید. از طرف دیگر ، اگر نگه داشتن شرکت خود در راحتی و فضا برای شما یک اولویت است ، به سراغ Vus moto-12 بروید.

تصمیمات خود را عاقلانه بگیرید و همیشه توضیحات محصول را بخوانید. میلیون ها چادر مسافرتی دوچرخه در بازار موجود است و فقط تعدادی از بهترین ها در اینجا ذکر شده اند. بنابراین ، مطمئناً بهترین چادر مسافرتی موتور سیکلت را برای شما پیدا خواهید کرد. یکی که نیازهای شما را برآورده می کند و روی کیف پول نیز آسان است.

سفر امن!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>