چت روم فارسی | ایرانی| آموزشی

این امر امکان برقراری مجدد روابطی را كه با نقض هنجارها نقض شده است ، فراهم می آورد. همانطور که دیدیم ، برخی از چت روم فارسیرها برای بیان تحریک گفتگو یا بدگویی از عبارات توهین آمیز استفاده می کنند. بدون اینکه بتواند حرکات صورت و بدن را ببیند ، پچ پچ به پاسخهای دریافت شده اعتماد می کند. استفاده از شکلک ها نیز مانند پاسخ خود مهم است. اما هنگامی که تعامل خراب شود ، ایجاد اصلاح از طریق مبادلات درمانی بسیار مهم است. مبادلات بازرگانی شکل اصلی دارند:

حساب ها: توضیحی که باعث نقض شخصیت توهین آمیز آن می شود.

عذرخواهی: معقول و آشکار است (“بیا ، من فقط شوخی کردم”)؛

چت روم پرشین درخواست ها: وکالت برای اجازه انجام نقض در وهله اول.

استفاده از حسابها ، عذرخواهیها و درخواستها ، تخلف را به گونهای تعریف می کند که تمامیت هنجار اجتماعی که نقض شده است را در پی داشته باشد:

من معمولاً اجازه گفتن چیزی را نمی خواهم. اما متوجه می شوید که این کار به بعضی از افراد کمک می کند تا به افرادی که می خواهید شخصیت مورد علاقه خود را اهانت کنند ، آگاه شوند. (چت روم فارسی چت روم فارسی X-Files)

تعویض راه حل یک ویژگی ثابت تعامل در چت روم فارسی های گفتگو است. این یک وسیله سازمانی برای حفظ برخی از نظم عمومی در مواجهه با نقض اختلافات ایجاد می کند. بعلاوه ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید به مردم صدمه بزنید بدون اینکه قوانین ISP را نقض کنید.

“روابط لنگر” – روابط بین افرادی که یکدیگر را می شناسند و می دانند که یکدیگر را می شناسند از اهمیت زیادی برخوردار است.

چنین افرادی در حضور یکدیگر در یک اجتماع عمومی ، ماهیت روابط خود را با استفاده از وضعیت استقرار ، ژست (مثلاً گرفتن دست) و بیان آواز نشان می دهند. گافمن این نشانه های روابط لنگر خورده را “نشانه های کراوات” می نامد. علائم کراوات هم وجود و هم عملکرد بخش مهمی از نظم اجتماعی را نشان می دهد. آنها ناظران را قادر می سازند تا یکدیگر را طبقه بندی کنند ، و به کسانی که تشخیص می دهند که با هم گره خورده اند ، اعتماد به نفس ارائه می دهند.

باز هم ، نمی توان این موارد را از مشاهده خروجی چت روم فارسی روم مشخص کرد. در تمام ساعاتی که این مطالعه انجام شده است ، نمی توان تشخیص داد که چه کسی با چه کسی در ارتباط بوده است. حداقل تا زمانی که معرفی نشده و نامه الکترونیکی شخصی دریافت شود.

ایندکسر