چقدر بعید است که دوستی کوین دورانت با ریچ کلیمن تبدیل به یک تجارت چند میلیارد دلاری شود.

[ad_1]

ریچ کلیمن تلفنی با تصمیم گیرندگان نیکز صحبت کرد و آنها پرونده خود را برای جایگزینی مدافع این تیم ارائه کردند.

او 13 سال داشت.

کلایمن، یکی از بنیانگذاران Thirty Five Ventures، با تیم شوخی کرد و وانمود کرد که لی استینبرگ، نماینده گرگ آنتونی است، از ترس اینکه تصمیم گیری در مورد درفت ستاره UNLV برای مارک جکسون، بازیکن مورد علاقه او زمان ببرد.

کلیمن گفت که توانسته با دیو چکتز، رئیس سابق نیکز، ارنی گرونفلد فارغ التحصیل نیکس و دیک مک گوایر، مربی سابق نیکز تماس بگیرد.

کلیمن در حالی که در نیویورک در دفاتر مدرن Thirty Five Ventures در چلسی در مورد عشق خود به ورزش در نیویورک صحبت می کرد، به The Post گفت: “من سعی می کردم صدایم متفاوت باشد، اما مشخصا 13 ساله بودم.”

«بنابراین، مثل وسط یک مکالمه، تلفن را قطع کردم. و حدود یک هفته بعد از نگهبان باغ با من تماس گرفت و مادرم جواب داد و من دستگیر شدم.

ریچ کلیمن و کوین دورانت در سال 2019
گتی ایماژ

کلیمن از یک طرفدار وفادار نیکز به شریک تجاری با یکی از بزرگترین دشمنان آنها تبدیل شده است.

کلیمن یکی از بنیانگذاران Thirty Five Ventures است، یک شرکت رسانه ای و سرگرمی با سوپراستار نتز، کوین دورانت. کلیمن از سنین پایین خود را یک «متقلب» توصیف می کند. ترک Clyman در Upper West Side با رویاهای کار در ورزش در شهری که او را به دنیا آورد بزرگ شد.

کلیمن، 45 ساله، و دورانت نه تنها شرکای تجاری هستند، بلکه افراد مورد اعتماد نزدیک با یک رابطه منحصر به فرد هستند. این دو مدت کوتاهی پس از کمپین سال 2007 دورانت با هم آشنا شدند و به سرعت با هم دوست شدند.

کلیمن درباره دوران معاونت خود در Roc Nation گفت: “من این هنرمند را اداره می کردم، ویل از دی سی و ویل و کوین با هم بزرگ شده بودند و کوین قرار بود به کنسرت جی زی در باغ می رفت.” او به تازگی برنده جایزه تازه کار سال شده بود، و من از طرفداران پر و پا قرص هوپ هستم، بنابراین واضح است که می دانستم کی دی کی است. فکر می‌کنم کوین می‌دانست که من بسکتبال می‌دانم، و فکر می‌کنم همه می‌دانند که اگر بخواهی با کوین درباره بسکتبال صحبت کنی، او با تو صحبت خواهد کرد.

“بنابراین من او را ملاقات کردم و آن شب با هم کنار آمدیم. واقعا نرم بود در مورد بسکتبال صحبت کردیم. و بعد چیز عالی این بود که جی زی می دانست که کوین آنجاست و به من پیام داد تا کوین را به رختکن برگردانم. و کوین گفت: “نه، من خوبم. من هم مثل جی زی آماده ملاقات با جی زی نیستم و باورم نمی شد.

دورانت در آن زمان نوجوانی آرام بود و مراحل اولیه شهرت را طی می کرد. او اواخر تابستان امسال با Roc Nation قرارداد امضا خواهد کرد.

در نه سال آینده، آنها در تماس خواهند بود، در شهرهای مختلف در طول برنامه شلوغ NBA دورانت به هم متصل خواهند شد و به عشق مشترک داستان سرایی، بسکتبال و تجارت متعهد خواهند شد.

در سال 2016، سی و پنج ونچرز متولد شد.

کلیمن و دورانت یک شرکت چندجانبه ورزشی، رسانه ای و سرگرمی راه اندازی کردند که امروزه در بیش از 75 شرکت در مراحل اولیه در حوزه ارزهای دیجیتال، مراقبت های بهداشتی، سلامتی و رسانه سرمایه گذاری می کند. سبد سرمایه گذاری آنها شامل Coinbase، Postmates، SeatGeek و Therabody است.

ریچ کلیمن با استفن ای. اسمیت
ریچ کلیمن با استفن ای. اسمیت
NBAE / گتی ایماژ

سی و پنج ونچرز در ماه دسامبر شراکت خود را با کوین بیس اعلام کرد – سرمایه گذاری قبلی خود را گسترش داد، زمانی که کوین بیس طبق گزارش ها 1.6 میلیارد دلار ارزش داشت.

طبق گزارشات، آوریل گذشته به ارزش 100 میلیارد دلار در بورس عرضه شد که پس از سرمایه گذاری کلیمن و دورانت 61.5 برابر افزایش یافته است. گزارشگر بیت کوین جو پمپلیانو.

به گزارش افروتک، از آگوست 2021، سی و پنج ونچرز 3.6 میلیارد دلار ارزش داشت.

کلیمن گفت: “کوین در یک دوراهی در زندگی حرفه ای خود قرار داشت و به این ترتیب شراکت های بزرگی شکل گرفت.” کوین اولین تماس ما بود زیرا او را می شناختم و کوین به دنبال فرصتی بود. و من فکر می‌کنم اعتمادی که در پنج یا شش سال گذشته ایجاد کرده‌ایم، و بدیهی است که تحسین او از Jay-Z و آنچه در Roc Nation ایجاد کرده‌ایم، واقعاً جذاب بوده است.

“کوین خیلی چهره تجارت ما نیست – او واقعاً نقطه قوت تجارت ما است. او عضله پشت هر کاری است که ما انجام می دهیم.»

دورانت می دانست که کلیمن شریک مناسبی در تجارت و بسکتبال است وقتی متوجه شد که آنها طرز فکری مشابه دارند.

“قبل از اینکه ریچ را ملاقات کنم، ایده های زیادی در مورد اینکه چگونه می خواهم کسب و کار و پایه خود را بسازم داشتم، اما کسی را در اطرافم نداشتم که بتواند واقعا بلندمدت فکر کند. دورانت به پست گفت: ریچ از همان ابتدا اهداف من را درک کرد.

این زوج همچنین Boardroom را راه‌اندازی کردند که توسعه‌ای از Thirty Five Ventures است که تیم تحریریه خود را دارد و پادکست، فیلم و نمایش تولید می‌کند.

کلیمن روی کاناپه اتاق مشترک دفاتر خود در منهتن نشست، یک اتاق زیر شیروانی زیبا و آراسته با حیاط باز مشرف به محله چلسی. او در فضایی آرام با همکاران ارتباط برقرار می کند.

ریچ کلیمن ج "برادر شوهر" اولین نمایش در سال 2021
ریچ کلیمن در اولین نمایش “Swagger” در سال 2021
ران آدار / M10s / SplashNews.com

کلیمن به مدت شش ماه از دریافت جایزه اسکار محروم شد. آوریل گذشته، کلیمن و دورانت برای کارشان به عنوان تهیه کننده اجرایی در فیلم کوتاه Two Distant Strangers برنده جایزه اسکار شدند. مایک کانلی گارد جاز تهیه کننده اجرایی این فیلم بود. دورانت و کانلی به کوبی برایانت فقید پیوستند تنها برندگان اسکار در تاریخ NBA.

پادکست دورانت “The Etcs” و پادکست کلیمن “The Boardroom: Out of Office” در دومین فصل خود هستند. هیئت مدیره سریال درام ورزشی خود “Swagger” را اکتبر گذشته در Apple TV + با بازی O’Shea Jackson Jr به نمایش گذاشت. این سریال درباره یک معجزه بسکتبال جوان است و بر اساس زندگی دورانت ساخته شده است.

دورانت می‌گوید: «فکر می‌کنم هر کسی که سوئگر را تماشا می‌کند از یک چیز شخصی محروم می‌شود، زیرا شخصیت‌های مختلف و داستان‌های فوق‌العاده‌ای در سریال وجود دارند که به هم مرتبط هستند.

کلیمن همچنین مدیر دورانت است و به عنوان مدیر اجرایی بنیاد خیریه کوین دورانت فعالیت می کند که در سال 2013 با مأموریت “غنی کردن زندگی جوانان در معرض فقر از طریق برنامه های آموزشی، ورزشی و اجتماعی” آغاز شد.

https://www.youtube.com/watch?v=87A_aLJOY4g

کلیمن گفت: “در ابتدا، با کوین، مردم به او نگاه می کنند و می بینند که او خجالتی است.” در 19، 20، 21، شش فوت 10. این فرد برای بسیاری از افراد چندان مقرون به صرفه نیست. می دانید، مردم از آن می ترسند، و من هرگز نبوده ام.

بنابراین فکر می‌کنم کوین از انرژی من تغذیه می‌کند و من فقط عاشق او بودم زیرا او در کاری که انجام می‌دهد عالی است. چنین رابطه ای برای من مقدس بود، اما هرگز نمی دانستم که در نهایت با هم کار خواهیم کرد.»

روابط کاری و دوستی او با دورانت قابل مبادله و مبتنی بر اعتماد، احترام و صداقت است.

«به همین دلیل است. کلایمن گفت که تنها رفتن با کوین کمی خطرناک بود، اگرچه اعتماد به نفس داشتم. کوین می‌خواست چیزی بسازد که متعلق به او باشد، و من می‌دانم که این مسئولیت بسیار بزرگی بود و این که با وجود اینکه در حرفه‌ام به موفقیت‌های بسیار خوبی دست یافته بودم، لزوماً فکر نمی‌کردم کاندیدای کاملی باشم. اما من کاندیدای عالی برای کوین بودم.

کلیمن قبلاً زیر نظر Jay-Z در Roc Nation کار می کرد و هنرمندان، دی جی ها و تهیه کنندگان را مدیریت می کرد، از جمله Mark Ronson، Wale، Meek Mill، Solange و D Nice.

“کوین من را بسیار به چالش کشید. فکر می‌کنم هر دوی ما به یکدیگر کمک کرده‌ایم تا هنجارهای برخی چیزها را به چالش بکشیم. در ابتدا به کوین می‌گفتم: «ما نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.» می‌دانید، هر چیزی، و او می‌گفت: «چرا؟» سپس من متفاوت فکر کردم و متوجه شدم که ما می‌توانیم کارها را متفاوت انجام دهیم. .

فکر می‌کنم او را تشویق کردم تا کارهایی را انجام دهد که تمایلی به انجام آنها نداشت… و فکر می‌کنم مسئولیت‌پذیری در قبال یکدیگر به این شکل است که مطمئن شوید همسرتان به دلایل درست نه می‌گوید یا به دلایل درست بله می‌گوید، به نظر من واقعا عالی بود اعتماد وجود دارد.

زمان‌هایی بود که او به من گفت، می‌دانی، فکر می‌کنم باید به خلیج بروم (با جنگ‌جویان امضا کنم) و سپس می‌خواهم در بروکلین باشم، و کوین در مورد کاری که می‌خواهد انجام دهد، مصمم است. و حق با او بود، می‌دانی، فکر می‌کنم هر دو بار درست می‌گفت، و فکر می‌کنم هر دوی ما آن لحظاتی را داشتیم که در آن بودیم، “مطمئنی؟ مثل، درست است؟ مثل، درست است؟” “و می دانید وقتی به طرف مقابل اعتماد دارید و مسئولیت پذیر هستید، و بالعکس. این فشار خوبی است که باید داشته باشید.”

انتقال دورانت به نتز در سال 2019، پویایی Thirty Five Ventures را تغییر داد. کلیمن برای ملاقات شخصی با دورانت در اوکلند، جایی که او در سال‌های 2017 و 2018 دو قهرمانی با واریرز را به دست آورد، نیازی به پرواز ندارد.

دورانت اکنون با سرعت (در انتظار ترافیک نیویورک) از مرکز بارکلیز، جایی که نتس بازی های خانگی را انجام می دهد، به سمت دفتر سی و پنج ونچرز در چلسی در حال رانندگی است.

“منظورم این است که ما در مورد این همه صحبت کردیم. ما در مورد آن صحبت کردیم، “کلیمان گفت. “او در بلوک زندگی می کند. ما در مورد احساس بودن در نیویورک، بازی در اینجا و کسب و کارمان در اینجا صحبت کردیم. و، می دانید، من فکر نمی کنم که این اتفاق بیفتد، صادقانه با شما – زیرا خلیج شگفت انگیز بود. واقعا اینطور بود.

اما این همه برای حفظ تعادلم است و آنطور که بودم در جاده نروم. من دیگر نمی‌توانم راهی را که سفر کردم، طی کنم، زیرا در حال ساختن این تجارت بودم و دو دختر دارم که می‌خواهم همیشه در کنارشان باشم. این‌طوری کار کنم و بتوانم در میدان باشم، هر روز در دفتر باشم، در مواقعی که نیاز دارم مثل یک آدم معمولی سفر کنم و آنقدر در جاده نباشم، شگفت‌انگیز است. برای من و کوین، اکنون کارهایی وجود دارد که باید شخصاً به هر طریقی انجام دهید، و قبل از آن یک سفر بود. حالا مثل یک استراحت ناهار برای قدم زدن در اطراف بلوک است.”

همانطور که بسیاری حدس می زنند، زمانی که بهترین دوست و شریک تجاری او تصمیم به امضای قرارداد با نیکس محبوبش نکرد، کلیمن با هم درگیر نشد.

اما نیکس این ارتباط عاطفی دیوانه کننده را داشت و من این احساس را نسبت به این تیم داشتم. کلیمن گفت: “عشق من به نیکس آن چیزی نیست که در کودکی بودم.”

“اکنون همه چیز باید در صندلی عقب باشد، زیرا همانطور که من طرفدار Warriors بودم، از طرفداران تاندر – حالا من طرفدار نتز هستم. من در مدیسون اسکوئر گاردن بزرگ شدم، اما بهترین جایی که تا به حال داشتم در بارکلیز بود. بنابراین در حال حاضر، من فقط در بارکلیز استراحت می کنم. و کوین آشکارا در آنجا خوشحال است و انرژی متفاوتی دارد. این عالی است زیرا من به عنوان یک نیویورکی واقعاً با انرژی باغ و دیدن این انرژی جدید و بخشی از آن بزرگ شدم و برق بود. من واقعاً در مورد تیمی که آنها دارند هیجان زده هستم. این سازمان شگفت انگیز است. جو تسای شگفت انگیز است. کوین در آنجا خوشحال است و انرژی های متفاوتی دارد.

می‌دانید، وقتی کوین مدت‌هاست از بین رفته باشد، من طرفدار قوی هر دو خواهم بود، اما بدیهی است که وقتی مرد من اینجا در بروکلین است، این تیم من است.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin tıkanıklık açmagüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroadElektronik sigaraturkuaz korsan taksi