چگونه برایسون دی شامبو از آستانه کنار گذاشتن گلف بازگشت


ناسائو، باهاما – برایسون دی چامبو به اندازه کافی بود.

دی چامبو 28 ساله به طور انحصاری در خلال دور مقدماتی خود در چهارشنبه Hero World Challenge در چهارشنبه به The Post گفت: “زمانی بود – شوخی نمی کنم – که احساس می کردم می خواهم بازی را ترک کنم.” باشگاه گلف آلبانی.

“فقط احساس کردم، “من به هیچ یک از اینها نیاز ندارم. چرا؟ چرا من تحت این همه شکنجه هستم؟ “

د چامبو که خود را به عنوان طولانی‌ترین مهاجم گلف و یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین چهره‌های بازی تثبیت کرده است، در گردابی از توجه منفی و احساس گرفتار شدن به طور غیرقابل کنترلی می‌چرخید.

او در یک گردباد بود و گاهی به نظر می رسید که نمی تواند از سر راه خود خارج شود – گاهی با نیروهای خارجی و گاهی به میل خود.

البته، به نظر می رسید که او هشت بار برنده تور PGA، قهرمان US Open، دو بار عضو تیم Ryder Cup و نزدیک به 26 میلیون دلار سود شغلی بود.

اما دچامبو نیز موضوع بحث و جدل بود، گویی هر بار که از خواب بیدار می شد تا با روز جدیدی روبرو شود. او احساس کرد که همه چیز از ریل خارج شد و او را به این فکر انداخت که آیا ارزشش را دارد یا خیر.

به اصطلاح دشمنی بروکس کوپکا با محرک کوپکا وجود داشت.

Bryson De Chambo در دور تمرینی Hero World Challenge در 1 دسامبر 2021.
Bryson De Chambo در دور تمرینی Hero World Challenge در 1 دسامبر 2021.
AP

کادر او تیم تاکر بود که ساعاتی قبل از اولین دور مسابقات Rocket Mortgage Classic در دیترویت، جایی که او در حال دفاع از عنوان قهرمانی بود، از او جدا شد.

او بود که بعد از اولین دور مسابقات آزاد بریتانیا با تجهیزات خود تماس می گرفت و می گفت که راننده اش “بداخلاق” است، که واکنش شدید عمومی را از سوی کبرا، شرکت تجهیزاتی که به او میلیون ها دلار پرداخت کرد تا از خفاش های خود استفاده کند، برانگیخت.

یک اتفاقی رخ داد که او یک کارمند را طبق قوانین یادبود 2020 تنبیه کرد، زمانی که او 10 را در سوراخ پانزدهم par-5 گرفت و برش را از دست داد.

همچنین 44 موردی بودند که او در دور نهایی مسابقات آزاد US Open 2021 در توری پاینز پس از برتری، به رده 26 سقوط کرد.

برایسون دچامبو در مسابقات آزاد بریتانیا ناامید شد.
برایسون دچامبو در مسابقات آزاد بریتانیا ناامید شد.
گریگ کاوی / شاتر استوک

او آزمایش کووید-19 مثبت داشت که مانع از شرکت در المپیک شد.

او در اوایل آگوست در WGC-FedEx St. به خبرنگاران گفت که او دلیلی برای واکسینه نشدن داشت. جود کلاسیک که او “ترجیح می دهد آن را به افرادی که به آن نیاز دارند بدهد” در زمانی که واکسن ها به طور گسترده در دسترس همه بود.

پس از این نظرات، دچامبو در شبکه های اجتماعی تلخ شد و احساس می کرد که آخرین نی است. او سپس گفت که به طور جدی به آینده خود فکر می کند.

پس از هفته سنت جود در ممفیس، دچامبو تمام درخواست‌های مصاحبه را بست و به غیر از برخی اظهارنظرهای کوتاه در طول جام رایدر، جایی که بازیکنان به وظایف رسانه‌ای نیاز داشتند، از آن زمان خبری از او نیست.

او گفت: “من ضربه بسیار سختی خوردم.” “به همین دلیل است که به نوعی ترک کردم، زیرا مردم به شخصیت (من) آسیب رساندند. این تمام اتفاقی بود که در شبکه های اجتماعی می افتاد. گفتم: «من واقعاً به این نیاز ندارم. من می توانم راه بروم و تا آخر عمرم کاملاً خوب باشم، خوشحال باشم و بروم، توپ بلند را بزنم و یک روز این کار را انجام دهم. “

اما او تسلیم نشد.

او گفت: «نمی‌توانم اطرافیانم را ناامید کنم، افرادی که واقعاً به من ایمان داشتند. بنابراین، گفتم: «نه، برایسون، تو می‌توانی این کار را برای مدت طولانی انجام دهی.» من افراد بزرگی در اطرافم داشتم و همه چیز برای من تغییر کرد. به جایی برگشتم که احساس کردم می‌توانم ادامه دهم.»

یکی از آن افرادی که در گوشه دچامبو قرار داشت، کریس پرت بود، بازیگری که در سریال تلویزیونی پارک ها و تفریحات و تعدادی فیلم بازی کرد. پرت یک معتاد به گلف است و او و دشامبو در Genesis Invitational چند سال پیش در Riviera در لس آنجلس با هم آشنا شدند.

کریس پرت در مسابقات سلبریتی ها در 10 فوریه 2020
کریس پرت در مسابقات سلبریتی ها در 10 فوریه 2020
گتی ایماژ

دشام گفت: «کریس پرت به من گفت، ببین، وقتی دارم فیلمی می سازم و مردم می گویند فیلم افتضاح است و من بازیگر خوبی نیستم، این مرا تعریف نمی کند.

“من به او احترام می گذارم، به نظر او احترام می گذارم. او توصیه های بسیار خوبی برای زندگی از چیزهایی دارد که از سر گذرانده است – چند لحظه نگران کننده (طلاق از بازیگر آنا فارس و رانندگی در رسانه های اجتماعی در مورد اعتقادات سیاسی ادعایی خود).

او به من گفت که وقتی در زمین گلف بیرون می روم، مردم شما را شناسایی می کنند و شما را به گلف متصل می کنند. چیزی که واقعاً شما را تعریف می کند شخصی است که از بازی گلف خارج شده اید. شما باید به آن به عنوان فرصتی نگاه کنید تا به مردم نشان دهید که واقعاً چه کسی هستید.”

دچامبو مردی با نیت خوب به نظر می رسد، اما گاهی اوقات مانع می شود.

او شخصیت پیچیده و جذابی است. او کارهای خیرخواهانه زیادی را خارج از دوره آموزشی و به دور از کانون توجه انجام می دهد، مانند ویزیت منظم کودکان در بیمارستان که مردم آن را نمی بینند. و با این حال او تبدیل به یک چهره قطبی در این ورزش شده است، چیزی که او برای ثبت نام یا زمانی تصورش را نمی کرد.

برایسون دی چامبو در جام رایدر در 26 سپتامبر 2021 جشن گرفت.
برایسون دی چامبو در جام رایدر در 26 سپتامبر 2021 جشن گرفت.
EPA

او گفت: «من هرگز برای معروف شدن گلف بازی نکردم. “من این کار را انجام دادم زیرا آن را دوست دارم و می خواستم راهی منحصر به فرد برای شکست دادن همه پیدا کنم. و کمی معلوم شد. این به این معنی نیست که من مسلط ترین بازیکن هستم، به این معنا نیست که من شماره 1 جهان خواهم شد، به این معنی نیست که بهترین بازیکنی خواهم بود که تا به حال زندگی کرده است.”

او گفت که یک دوره آموزشی سریع در مورد نحوه برخورد با همه آتش سوزی ها و توجهی که به او می شود داشت.

دی چامبو گفت: “شما در حال یاد گرفتن این هستید که از عهده این کار برآیید.” “شما باید در حال حرکت یاد بگیرید. هیچ کتابچه راهنمای آموزشی وجود ندارد.»

هیچ دستورالعمل آموزشی در مورد آنچه بین او و Koepka اتفاق افتاد وجود نداشت، که باعث نزاع در تابستان شد و در نهایت منجر به یک مسابقه خیریه برای تلویزیون در روز بعد از روز شکرگزاری در لاس وگاس شد.

DeChambeau که در مسابقه 12 سوراخه توسط Koepka شکست خورد، آن را “قطعا یک پویایی عجیب” خواند و افزود: “در پایان روز، ما پول زیادی برای امور خیریه جمع آوری کردیم. تنها راه برای انجام بازی در برابر او این بود که این بازی برای خیریه بود. ما بیش از 3 میلیون دلار جمع آوری کردیم و من بیش از 100000 دلار از پول خود را در بیمارستان شرینرز، سنت لوئیس سرمایه گذاری کردم. جود، APGA و تغذیه آمریکا.

برایسون دی چامبو در 20 سپتامبر 2020 برنده شدن در US Open را جشن می گیرد.
برایسون دی چامبو در 20 سپتامبر 2020 برنده شدن در US Open را جشن می گیرد.
گتی ایماژ

دچامبو ادامه داد: “من به این واقعیت بیشتر افتخار می کنم تا اینکه بروکز را شکست داده باشم.” “مثلاً، من واقعاً اهمیتی نمی دهم. 12 حفره وجود دارد و من بالاتر از او در جهان هستم (DeShambo هفتم و Koepka 16). او بیشتر از من رشته دارد (چهار به یک). عالی. من به کاری که او انجام داد احترام می گذارم. مکاشفه کامل: من برای او احترام زیادی قائلم.

DeChambeau همچنان در مورد اینکه چگونه کل مصیبت Koepka شروع شد و مانند قارچ رشد کرد، سردرگم است.

او گفت: “این لزوما برای گلف عالی نیست.” ما می خواهیم روی رقابت و رقابت تمرکز کنیم. این مسابقه بوکس نیست. او را تشویق کرد. ببین، من بازی او را درک می کنم. من جنبه PIP این را می‌دانم (برنامه جدید تاثیر بازیکن تور PGA، که پول پاداش زیادی به بازیکنان می‌پردازد). من کل تصویر را می بینم و همه چیز خوب است. من نگران این نیستم.

من به تولید محتوا و سرگرمی برای مخاطبان ادامه خواهم داد، زیرا این من هستم. من یک انیماتور هستم. آیا من همیشه انسان ایده آل خواهم بود؟ نه.”

زندگی برای دچمبو به سرعت اتفاق افتاد. شاید خیلی سریع

او گفت: “وقتی همه چیز گفته می شود و انجام می شود، من می خواهم با رشد بازی شناخته شوم.” «می دانم که این زندگی خیلی زود می گذرد و 10 یا 15 سال دیگر بهتر از الان خواهم شد. اما پس از آن ناپدید می شود. امیدوارم بتوانم اطلاعاتی را در اختیار کودکان خردسال قرار دهم.»

حالا چه چیزی او را بیشتر از همه سوق می دهد؟

او گفت: «من می‌خواهم هر بار که توپ را می‌زنم با سرعت بیش از 200 مایل در ساعت به توپ ضربه بزنم. من همانجا هستم، در عرض چند مایل در یک ساعت، و اگر بروم و احساس گرما کنم، تقریباً دائماً بیش از 200 می‌گیرم.

می‌خواهم آگوستا را ببرم، تمام تورنمنت‌های بزرگ، یک تورنمنت گرند اسلم داشته باشم و به قهرمانی در تورنمنت‌ها ادامه دهم. من در رویداد آرنولد پالمر و جک نیکلاوس برنده شدم و خیلی جالب است. من می خواهم ببر را در پایان ببرم [Woods’] رویداد (Genesis Invitational) و هر سه آنها را داشته باشید. این عالی خواهد بود.”

به عنوان یک دانشمند دیوانه، او هرگز دست از سرهم بندی نمی برد.

دی چامبو گفت: “هدف من از تاب این است که بفهمم برای سرعت بخشیدن به ورزشگاه چه چیزی لازم است.” “چه چیزی در باشگاه به من کمک می کند تا با تاب گلف سریع تر باشم؟”

اصلاحی که دچامبو باید انجام می داد این بود که صبر و حوصله ایجاد کند، زیرا مهم نیست که چقدر فکر می کند همه چیزهایی را که به طور علمی در مغزش روی ماشین حساب اختراع کرده است، گلف ناقص ترین بازی از همه است، با پیشرفت های بد و ریباندهای بد در کمین هر نوسانی.

دشان گفت: “من یک کمال گرا هستم، اما یک واقع گرا نیز هستم.”


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر