چگونه یک سینک آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

زندگی در آشپزخانه سینک را به طریقی یا دیگری احاطه کرده است. خواه در تهیه ، پخت و پز یا تمیز کردن باشد ، همه به نوعی از کنار سینک عبور می کنند. به همین دلیل است که باید قبل از آماده شدن سریع برای سینک های تک حوضه ، صحیح را انتخاب کنید . قبل از انتخاب ، باید سبک زندگی ، سلیقه خود را بدانید و مشخص کنید که قصد استفاده از سینک را برای چه کاری دارید.

هنگام انتخاب سینک آشپزخانه خود این حقایق را در نظر بگیرید:

اندازه برنامه شما
وقتی اندازه را ذکر می کنیم ، کاسه ها و اندازه سینک عمومی را باید در نظر گرفت. با یک سینک بزرگ ، فضای پیشخوان شما – که در آشپزخانه های کوچک بسیار مورد نیاز است اما فضای شستن ظرف ها را به شما امکان می دهد ، باید بسیار بزرگ باشد. همچنین باید متناسب با اندازه سینک خود ، به فضای کابینت نگاه کنید و یا موارد دلخواه خود را سفارشی کنید.

شماره کاسه
اگر نوعی هستید که از سینک خود برای تمیز کردن قابلمه ها استفاده می کنید ، انتخاب یک کاسه بزرگ روی سینک از چندین کاسه کوچکتر کمک می کند. شما می خواهید سینک ظرفی داشته باشید که کاسه های بزرگی به اندازه کافی برای هدف شما داشته باشد.

ویژگی هایی برای نیازهای شما
دیوارهای جانبی
آیا می خواهید دیوارهای شما شیب دار و مستقیم باشد؟ لازم است بدانید که کاسه های عمیق شستشو و خیساندن قابلمه ها و قابلمه های بزرگ را در خود جای می دهد. از طرف دیگر یک سینک مسطح فضای کافی برای تمیز کردن را ایجاد می کند.

قرار دادن زهکشی در یک طرف به شما یک فضای مسطح را می دهد که می توانید شیشه ها و ظروف را جمع کنید. فضای زیر سینک شما می توانید برای اهداف دیگر استفاده کنید.

کاسه تقسیم کننده
سینک ظرفشویی با کاسه دوتایی وقتی تقسیم کننده کمتر از دیواره های بیرونی باشد بهتر به شما خدمت می کند. با این کار جریان آب از یک کاسه به کاسه دیگر بدون ریختن تسهیل می شود.

استیل ضد زنگ ماده ای بهتر
فولاد ضد زنگ ماده ای سخت است که باعث می شود ظرف سینک طولانی تر شود. سینک های استاندارد ساخته شده از فولاد ضد زنگ شامل 18٪ کروم به عنوان یکی از اجزای آن محلول ماندگار در برابر خوردگی و 10٪ نیکل است که باعث می شود با گذشت زمان جذاب شوند. با این کار ، شما یک دندانه ، اشعه ماوراء بنفش ، و سینک مقاوم در برابر میکروب دارید.

Countertop یا Undercounter؟
زیر کانتر کانتر را مستقیماً به قسمت زیرین سوار کنید. این امر تمیز کردن شما را به یک کار آسان تبدیل می کند. هنگام انتخاب زیرپا ، اطمینان حاصل کنید که آن لبه هایی که سینک را احاطه کرده اند ، تمام شده هستند.

سینک ظرفشویی
این ها سینک هایی با گوشه هایی هستند که از قبل گرد شده اند و قادر به سوار شدن بر بالای مواد countertop هستند. اگر یک شخص دستی هستید و مایل به نصب سینک ظرفشویی هستید ، این ساده ترین نصب است. همه مورد نیاز قایق چسب برای آب بندی سینک در محل است.

شما چه طعم شیر آب را ترجیح می دهید؟

شیر آب انتخابی شما در تعیین شماره سوراخ سینک شما حاوی نقش است. بنابراین ، یک شیر آب را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و سپس ترتیب سینک را مطابق آن تهیه کنید. شما نباید لوازم جانبی اضافی را فراموش کنید – که همراه برخی از سینک ها و سایر موارد نیست. مثال خوبی از چنین لوازم جانبی شامل نگهدارنده صابون و جمع شدن اسپری های دستی است.

حالا می دانید که برای غرق تک حوضه های آرزو شده خود بروید یا نه. عاقلانه انتخاب کنید.

برای به اشتراک گذاشتن در توییتر کلیک کنید (در پنجره جدید باز می شود)برای اشتراک گذاری در فیس بوک کلیک کنید (در پنجره جدید باز می شود)برای اشتراک گذاری در Pinterest (در پنجره جدید باز می شود) کلیک کنیدبرای چاپ کلیک کنید (در پنجره جدید باز می شود)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>