ژولین گوتیه رنجرز چگونه می تواند پتانسیل جذاب خود را برآورده کند

[ad_1]

ژولین گوتیه در میانه ای است که افراد فعال در تئاتر آن را «تعطیلات بزرگ» او می نامند.

پس از اینکه گوتیه در 9 بازی از 12 بازی اول خود در این فصل به عنوان یک خراش ثابت کرد، در هر 18 مسابقه آخر قبل از این تعطیلات به رنجرز کشیده شد. حفظ او ممکن است تنها با فروپاشی ACL در پایان فصل سامی بلیز تضمین شده باشد، اما گوتیه در حال حاضر بیشترین حضور خود را در NHL از زمان کمپین جدیدش در 2019-2020 دارد.

گوتیه گفت: «مثل هرکسی است که شغلی دارد که مطمئن نیست هر روز آنجا باشد. “این چیزی است که مطمئناً در ذهن شما نقش می بندد، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید. اما می‌توانم بگویم اکنون که احساس می‌کنید بیشتر عضو تیم هستید و در ترکیب ثابت هستید و می‌دانید که خوب بازی می‌کنید، احساس خوبی است.

«این که بدانی اگر اشتباه کنی، بیرون نمی آیی [of the lineup] بلافاصله. مستقیما. [Head coach Gerard Gallant] با شما صحبت کند، او مطمئن می شود که شما متوجه می شوید. و به آنجا برگرد، دیگر این کار را نکن. من می گویم این مانند اعتماد متقابل است.”

ارسال ورزش + اعضا، ثبت نام کنید از مولی واکر بخواهید که آخرین کلمه در مورد رنجرز را برای شما ارسال کند و به افکار و سوالات شما پاسخ دهد. هنوز عضو Sports + نیستید؟ حالا امتحان کن.

این بازیکن 24 ساله عمدتاً در خط سوم با همتای فرانسوی کانادایی خود الکسیس لافرنیه، همراه با فیلیپ چیتیل یا بارکلی گودرو به عنوان مرکز بازی کرد. و با دو گل و سه پاس گل در 21 بازی، گوتیه توانایی خود را در حمله آفرینی نشان داده است، اگرچه واضح است که او هنوز برای یافتن هویت خود در NHL تلاش می کند.

ژولین گوتیه مهاجم رنجرز
NHLI از طریق Getty Images

در اینجا یک وینگر 6 فوتی و 227 پوندی وجود دارد که به دلایلی بیست و یکمین انتخاب کلی هاریکنز در درفت NHL 2016 بود. گوتیه علاوه بر اندازه مناسب و قدرتی که با او همراه است، یک اسکیت باز با استعداد است که می تواند با قدرت به تور برود. اما تکمیل این حرکات جایی است که قطع ارتباط در بازی او بیشتر به چشم می خورد.

در گفتگو با دو تحلیلگر برجسته هاکی، The Post برخی از عواملی که گوتیه را از دستیابی به پتانسیل کامل خود باز می‌داشت، بیان کرد:

بین یک بازیکن با تجربه و یک بازیکن قدرتمند گیر کرده است

گوتیه به عنوان برترین گلزن لیگ هاکی جوانان کبک شناخته می شد و در 227 بازی در پنج فصل 105 گل به ثمر رساند – از جمله 73 امتیاز در فصل 15-2014 با Val-d’Or Foreurs. اما فقط به این دلیل که شما یک بازیکن با تجربه QMJHL هستید به این معنی نیست که می توانید در NHL یکی باشید.

اگرچه او در بیشتر دوران حرفه ای هاکی خود به عنوان یک تولید کننده امتیاز شناخته می شد، اما برای گوتیه دشوار بود که بدون آن شهرت خود را به عنوان یک بازیکن NHL تثبیت کند. او اغلب بر ظرافت بیش از قدرت تأکید می کند و به جای استفاده از اندازه خود به نفع خود، ابتدا به دنبال بازی زیبا می گردد. اما از آنجایی که گوتیه به این ترتیب به NHL رسید، طبیعی است که وقتی می‌خواهیم خودمان را تحمیل کنیم، سعی کنیم این مسیر را طی کنیم.

ری فرارو، مجری TSN و ESPN به The Post گفت: “باید یک سری موتورها در بازی او وجود داشته باشد.” “در غیر این صورت، او فقط سرگردان است. و این برای پسرهای بزرگ زیاد اتفاق می افتد. آنها کمی بین یک بازیکن ماهر و یک بازیکن قدرتمند گیر می کنند. آنها در این وسط گیر می کنند و شما از هیچ جایی خارج شده اید.»

گوتیه در رده مهارت های NHL نیست و احتمالا هرگز گلزن 30-40 نخواهد بود. با این حال، همیشه جایی برای حضور فیزیکی با بدنه ای بزرگ وجود دارد که می تواند به خوبی سر بخورد و واشرهای شل ایجاد کند. به گفته کریگ باتن، مدیر پیشاهنگی TSN، اگر قدرت را در اولویت قرار دهید، ظرافت می تواند به طرق مختلف ظاهر شود.

باتن، رئیس سابق ستاد استارز مینه‌سوتا قبل از اینکه به عنوان مدیر کل فلیمز بنشیند، گفت: چالش واقعی اینجاست. گفتن “این چیزی است که ما شما را می بینیم” برای نیویورک رنجرز آسان است. او باید هویت خود را در ذهن خود تغییر دهد.”

نگرش ذهنی

مقوله فوق الذکر در این مرحله بعدی خونریزی می کند. بدون دانستن اینکه او چه بازیکنی را به عنوان گوتیه معرفی کرد، در وسط قرار گرفت.

تا زمانی که عادات نوجوانی خود را رها نکند، گوتیه نمی تواند نقش NHL را که می تواند در آن برتری کند، بپذیرد. تمرکز او باید روی ورود به فضای حریفان و تسخیر آنها با اندازه و وسعتش باشد که بیش از حد توانش است.

باتن گفت: “شما می توانید برای 12-15 گلزن باشید، می توانید یک عنصر اندازه را فراهم کنید، او یک اسکیت باز خوب است، پرانرژی باشید، در این قسمت از اسلاید روی تخته های جلویی گشت بزنید.” “شما می توانید حرفه ای واقعا موفق داشته باشید و یک بازیکن واقعا مهم در تیم خود باشید. گفتنش آسان است، اما او باید این را بپذیرد. تیم نیز باید با او صبور باشد.”

رنجرز جولین گوتیه
جولین گوتیه مهارت های قابل توجهی دارد، اما هنوز جای پیشرفت وجود دارد.
NHLI از طریق Getty Images

برخی از بازیکنان فارغ التحصیل طبیعی هستند، در حالی که برخی دیگر اینگونه نیستند. گوتیه توانایی خود را به طور کامل نشان نداده است که دروازه بان را پیدا کند، اما تمایل خود را برای کار برای آن نشان داده است. فرارو معتقد است که هرچه یک بازیکن اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد، بازی کندتر می شود و احتمال اینکه او از موقعیت گل خارج شود کمتر می شود.

فرارو، یک مرکز سابق که 18 فصل در NHL بازی کرده است، گفت: “همه اینها منجر به فینالیست بهتری می شود.” هر کسی با 40 گل گلزن نخواهد بود، اما با جثه، سرعت و قدرتش باید بتواند 15 گل بزند. من این را تماشا می کنم و فکر می کنم او می تواند این کار را انجام دهد.”

بخش های تصفیه نشده بازی او

وقتی گوتیه حریف را روی لگن خود می گیرد، سرعت می گیرد و با پوک به سمت تور می رود، همه می توانند بگویند که او صدها بار این حرکت را انجام داده است. در QMJHL، گوتیه اغلب می‌توانست این کار را انجام دهد، زیرا جایی برای آن وجود داشت. با این فضا، او همچنین فرصت داشت به جای اینکه منتظر بماند تا به چین برسد، از کمی دورتر شلیک کند.

گوتیه هرگز مجبور نشد در این مناطق باریک یخ کار کند، به خصوص به این دلیل که این مناطق در ابتدا چندان باریک نبودند. اما این یک مهارت کاملاً متفاوت است که گوتیه تا به حال مجبور به گنجاندن آن در زرادخانه خود نبوده است، زیرا در NHL فضای خالی روی یخ وجود ندارد.

باتن گفت: “او یک گلزن است، او دست می دهد و سعی می کند خوب به نظر برسد، من می توانم او را اینجا قرار دهم.” اما شما فضای زیادی ندارید، نه تنها برای قرار دادن آن در تور، بلکه فضای زیادی ندارید و بازیکنان در این منطقه از خود دفاع می کنند.

ژولین گوتیه
ژولین گوتیه
چارلز ونزلبرگ / نیویورک پست

گوتیه به جای اینکه تا آخرین ثانیه منتظر حرکت در اطراف تور باشد، که احتمالاً وجود نخواهد داشت، باید زودتر به توپ شلیک کند و به مناطق خطرناک ریباند راه پیدا کند.

فرارو همچنین معتقد است که گوتیه هنوز متوجه نشده است که بازی “B” او چیست. اکثر بازیکنان نمی توانند همیشه بازی “A” خود را ارائه دهند، مگر اینکه شما کانر مک دیوید از Oilers باشید، بنابراین این به خود فرد بستگی دارد که از رویکرد متفاوتی استفاده کند که برای او مفید باشد. برای بازیکنی مانند گوتیه، این می تواند تقویت چنگال یا مالکیت بازی تخته باشد.

در هر صورت، گوتیه باید کاملاً به سبکی که می خواهد بازی کند متعهد باشد. شاید لازم باشد او بخش‌هایی از بازی‌اش را که او را تا به امروز در زندگی حرفه‌ای‌اش به ارمغان آورده است کنار بگذارد، اما برای برداشتن قدم بعدی، باید تصمیم بگیرد که هویت جدیدش چیست.

فرارو گفت: “بخشی از زمان نامزدی او را می بینید و با خود می گویید “این همان چیزی است که ما به دنبالش هستیم.” “من مطمئن هستم که رنجرز همیشه این کار را انجام می دهد، آنها آن را می بینند و می گویند “همین جاست.”

رنجرز مطمئناً امیدوار است که این فلش ها به تضمینی برای هر مسابقه تبدیل شوند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر