کرم پودر خوب چیه در بازار 2020


تمرین همیشه بی نقص نیست.

توسط کریستی گریفین
20 فوریه 2019
زن خوشحال و خوشبختی که از کرم پودر روی صورت خود استفاده می کندتصاویر LETIZIA LE FUR GETTY IMAGES
احتمالاً از زمان جوانی به طور اتفاقی از مهارتهای زیبایی خود احترام گذاشته اید. این ممکن است از زمانی شروع شود که شما مادر را در غرور او تماشا کردید ، و سپس ادامه دادید که شما و دوستانتان در مدرسه راهنمایی شروع به آزمایش لبهای لب و زرق و برق بدن کنید. (آن روند را به خاطر بسپار؟

اما: آیا نکات و ترفندهای مناسبی را در طول سال ها انتخاب کرده اید؟

به عنوان مثال استفاده از کرم پودر بیش از حد ، استفاده از محصولات نادرست یا حتی استفاده از موارد صحیح و به صورت اشتباه ، می تواند ظاهر تازه و بی عیب و نقصی را دشوار کند. از این مسابقه استفاده کنید تا دریابید که مهارت کرم پودر شما در جایی است یا جایی برای بهبود وجود دارد. بعلاوه ، برخی نکات هوشمند را انتخاب کنید تا ظاهر بعدی خود را جلب کنید.

کرم پودر خوب چیه
FABRICE POINCELET GETTY IMAGES
تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

Maybelline Instant Age Rewind
Maybelline Instant Age Rewind
9،99 دلار
خرید کن
یک nswer: به طور معمول ، ابتدا کرم پودر و اساس.

اگر از فونداسیون کرم کرم پودر یا کرم BB یا CC استفاده می کنید ، ابتدا کرم پودر و کرم پودر مخفی خود را بمالید. چرا؟ این کرم پودر به معنای حتی برطرف کردن رنگ پوست و کاهش لکه های پوستی و تغییر رنگ است. تا زمانی که استفاده نشود ، دشوار است که بگویید چه مقدار ماده مخفی برای روشنایی و روشن تر نیاز دارید.

QUIZ: آیا به طور صحیح از کرم پودر خود استفاده می کنید؟

اما اگر از کرم پودر پودری استفاده می کنید ، پیش بروید و ابتدا کانسیلر خود را بریزید. انجام این کار از راه دیگر می تواند به ظاهری منجر شود که یکدست و یکدست تر باشد.

tip نکته حرفه ای: گریس لی ، هنرمند کرم پودر برای Maybelline می گوید : “اگر واقعاً در معرض خطر باشید ، می توانید از کانسیلر به عنوان کرم پودر استفاده کنید.” ابتدا کافیست آنرا با کمی مرطوب کننده یا سرم از آن جدا کنید. مورد علاقه من برای پوست بی عیب و نقص ، کانسیلر عقب ماندن سن فوری Maybelline است . ” پرونده های موجود در هک ها را برای دانستن برای صبح بعد از آن پرونده کنید.

برس ها را تشکیل دهید
GERENME GETTY IMAGES
یک nswer: بستگی دارد.

اسفنج ها واقعاً لحظه ای دارند – و به دلایل خوبی. استفاده از کرم پودر از طریق یک اسفنج کرم پودر باعث می شود چهره ای روان و صاف از هوا راحت شود. (نکته حرفه ای: ابتدا اسفنج را برای مخلوط کردن حتی بهتر مرطوب کنید.) به علاوه ، آنهایی که قطره اشک دارند ، مقرون به صرفه بوده و استفاده آنها برای مبتدیان آسان است. از طرف دیگر برس کرم پودری ارزان ممکن است نتیجه نهایی بی عیب و نقصی به شما ندهد.

اگر از برس های کرم پودری با کیفیت (یا حتی انگشتان دست خود استفاده می کنید) استفاده کنید و ظاهری را که می خواهید ، به دست می آورید ، پس شما هم این کار را می کنید.

زمان قبل!
PEOPLEIMGET تصاویر گتی
تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

یک nswer: کمتر بیشتر است.

اگر این یک مناسبت خاص باشد (یعنی شما عروس هستید یا عروس هستید و در عکسهایی هستید که در واقع چاپ و قاب می شوند) ، پس بله ، بهترین کار ممکن است استخدام یک طرفدار شوید. اما در غیر این صورت ، شما کاملاً این را بدست آورده اید!

کمی کرم پودر و اساس یا پنهان کاری می تواند مسیری طولانی را طی کند. نکته اصلی کرم پودر ما این است که می خواهید چهره و ویژگی های خود را تعریف کنید. (و منظور ما این است که با کمترین کلید تعریف کنیم – هیچ چیز سخت و چشمگیر نیست.) در اینجا چهار کار اصلی که باید انجام دهید وجود دارد:

on روی ریمل بزنید (از ریشه شروع کنید و به سمت بالا بروید) تا شلاق شما بزرگتر به نظر برسد.

💋 از کانسیلر برای پوشاندن لکه ها و درخشان تر کردن ناحیه زیر چشم استفاده کنید (ما از Maybelline Instant Age Rewind Consealer استفاده می کنیم )
bron از برنزر یا سرخ شدن در قسمت بالای گونه های خود استفاده کنید.

a برای لب های سالم تر از مومیایی کردن لب استفاده کنید.

همین حالا متوقف شوید و وقتی مردم سعی می کنند بفهمید که امروز چه چیزهایی متفاوت است ، لبخند بزنید. “موهای خود را کوتاه کردی؟” 💁🏻♀️

دختر جوان زیبا با لباس سفید با نور طبیعی
KOBRIN_PHOTO گتی ایماژ

یک nswer: غلط.

وقتی صحبت از هایلایت می شود ، کمتر هم بیشتر است. آن را فقط در نقاط برجسته صورت خود بمالید (یعنی مثانه ها ، پل بینی ، استخوان ابرو و کمان عروسکی لب). گرد و غبار بودن آن در تمام صورت شما باعث می شود بیش از حد براق به نظر برسید.

زن کرم پودر در اتاق دارد
استودیوی YAGI GETTY IMAGES
یک nswer: استفاده از پرایمر و اسپری تنظیم می باشد.

ترکیب کرم پودر خود در امتداد خط فک و بخشی از گردن برای هر کسی که ظاهری کاملاً پوشاننده دارد ، ضروری است. برای جلوگیری از انتقال کرم پودر بر روی یک تی شرت سفید یا ژاکت ، چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

💋 حتما محصولاتی را انتخاب کنید که بدون روغن هستند.

ways همیشه از پرایمر استفاده کنید که کرم پودر شما را بچسباند تا به لباس شما منتقل نشود.

💋 برای اندازه گیری خوب ، هنگام استفاده از ظاهر خود ، اسپریت را روی اسپری تنظیم کنید.

if اگر هنوز نگران این موضوع هستید از کاغذهای بلوتوث در طول روز استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>