وقتی عاشق به مرحله ای رسید که دیگر نتواند تنفس خود را کنترل کند ، این اوست که باعث شد وی به اختیار خود در این گرداب بیفتد و در این موقعیت قرار بگیرد. کسی که خود را به آتش بیندازد نمی تواند از خود در امان بماند و قادر به گفتن به آتش نیست: مثل من برای ابراهیم خلیل خنک و سالم باش! هنگامی که آتش او را سوزاند و او فریاد زد و هیچ کس به کمک او نیامد ، او در واقع خود را سوزاند و داوطلبانه خود را به آتش کشید. در نهایت این عشق به مظاهر و مظاهر مادی و نفسانی است ، اما در نهایت هر انسانی نافرمان و گناهکار که در خواسته های نفسانی و نفسانی خود فرو رفته است و تا زمانی که قادر به خلاص شدن از شر آن و قرآن باشد ادامه می یابد. این حالت به عنوان ضربه زدن به قلب و گوش و پوشاندن چشم تعبیر می شود. همانطور که او یک بار در مورد یک گروه قومی گفت:

“آنها نه می توانند بشنوند و نه می بینند.”

به هر حال ، این کار افرادی است که علی رغم قدرت کامل ، همه آموزش ها و دارایی ها را دیده اند. بعضی از شاعران این را گفته اند:

“او آرزوی عشق دارد تا اینکه عاشق شود. وقتی عشق در او باشد ، دیگر تحمل آن را ندارد. “او عمق دریا را دید ، فکر کرد موجی از آب است و وقتی فرود آمد ، غرق شد.”

خلاصه اینکه ، یک زن متاهل باید به شوهر خود راضی باشد و از داشتن او کاملاً “راضی” باشد و فقط او را دوست داشته باشد ، به دنبال مرد دیگری نگردد و باید تمام درهایی را که فتنه از آن می وزد ، ببندد. به ویژه ، اگر نشانه هایی از شورش و تحریک وجود دارد ، برای خاموش کردن شعله های آن بلافاصله اقدام کنید قبل از اینکه این شعله ها به آتش ویرانگر تبدیل شود.

با افزایش نرم افزارهای وایبر ، تلگرام ، ویچت و فیس بوک و … رنگ جدیدی پیدا کرده است که می توان آن را “عشق مجازی” نامید زیرا بسیاری از آنها ازدواج کرده اند. در فضای مجازی دختران بیش از سایرین در معرض خطر هستند.

برخی از افراد در چت قصد ملاقات و ازدواج ندارند اما افرادی هستند که در زمینه های اقتصادی و اجتماعی خود کمبودهایی دارند و یا به دنبال ارضای غرایز جنسی خود هستند.

به همین دلیل دختران باید مراقب چنین پیشنهادهایی در فضای مجازی باشند. در بسیاری از موارد ، اعتماد طرف مقابل منجر به نتایج بدی مانند تهمت ، تهدید به ارسال عکس از افراد و … می شود که به ضرر خود شخص است.

نکته این است که وقتی زنی نسبت به مرد دیگر احساس عشق و علاقه می کند ، باید فوراً با او مبارزه کند ، یعنی از جلسات و گفتگو با او ، یا از هر رفتار یا جلسه ای که از احساسات و عواطف او جلوگیری کند ، خودداری کند . و آنها گفتند: کسى که از چشم دور باشد ، از قلب دور است.

بسیار جالب است که با بعضی چیزها سرگرم شوید. همانطور که در داستان مصر عزیز آموختیم ، اوقات فراغت و بیکاری یکی از عوامل مهم در ایجاد احساسات و عواطف است. پس از این موارد ، زن باید به خدای متعال پناه ببرد و از او بخواهد قلب خود را به شوهرش برساند و او را از باد احساسات شیطانی دور نگه دارد. در این صورت ، اگر زن با شوهرش عزم راسخ داشته باشد ، خداوند متعال او را طبق سنت خود رها نمی کند. حال اگر زنی نتواند در برابر احساسات و عواطف خود مقاومت کند و مبارزه کند ، باید این عشق و علاقه را در خود پنهان کند و در این مصیبت و آزمایش ، خداوند متعال ، صبور باشد ، در صورتی که خداوند به او پاداش می دهد. . بیمار از سختی محروم نخواهد شد.

مرد از این نظر مانند یک زن است ، یعنی اگر مرد عاشق زنی شود و نتواند با او ازدواج کند ، به این معنی است که زن متاهل است یا به دلیل نسب ، علationت یا شیردهی ، محارم محسوب می شود.

اتاق گفتگو محلی برای آزمون و خطا یا کسب تجربه و دانش در مورد افراد سالم ، عفیف و فروتن از جامعه اسلامی ما نیست. خطر اعتیاد به یک اتاق گفتگو ، که دارای جاذبه های جنسی موقت و روانی است ، در صورت تکرار ، به یک اعتیاد خطرناک تر به مواد مخدر تبدیل می شود و بازگشت از آن بسیار دشوار است ، اعتیاد به چت با غریبه ها با یک هویت کاملا “جعلی” و کلاهبرداری اولین قدم برای نابودی نوجوانان و جوانان و عادت دروغگویی ، بدبینی و سو extreme ظن شدید و البته تهدید همه سنین است ، لطفاً با ذکر آدرس کامل وب سایت زیبا از این مقاله استفاده کنید.

فاجعه بارتر این واقعیت است که برخی از پیامهای عمومی و خصوصی دیگران را به ازدواج دعوت می کنند (غالباً “به قصد تقلب”) یا معیارهای ازدواج را ارسال می کنند و آنها را برای دیگران می فرستند ، برخی به دنبال شوهر محبوب خود ، رومی های مختلف هستند. پایین و خسته از تمسخرها یا تمسخرها یا بعدا “زورگویی و کلاهبرداری” ، گویی این جمعه بازار است که مردم برای خرید چیزهای کم اهمیت فریاد می زنند و سرگردان می گردند! شما شنیده اید که درصدی از ازدواج های ایرانی پس از چت انجام می شود و پایان این دوستی های عاطفی منجر به جدایی ، طلاق یا قتل می شود و درصد باقیمانده آنقدر پایین است که عملکرد مطلوب جلسات چت برای همه خلاصه نمی شود. پدر) حمید رسید .

پسر: سلام آزار دهنده نیستم؟

دختر: سلام. لطفا.؟ مشخصات لطفا

پسر: تهران / وحید / 26 و تو؟

دختر: تهران / نازنین / 22

پسر: آخه چه اسم زیباییه! اسم مادربزرگم ناز است.

دختر: مورس!

پسر: بله چی؟ آیا ازدواج کرده اید؟

دختر: نه من مجرد هستم. دقیقاً تحصیلات شما چیست؟

پسر: من فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه MIT آمریکا هستم. تو چطور؟

دختر: من در رشته گرافیک از دانشگاه سوربن فرانسه فارغ التحصیل شدم.

پسر: وای چه عالی! من واقعاً خوشحالم که با شما ملاقات کردم

دختر: مورس من هم همینطور. راستی کجای تهران هستی؟

پسر: من بچه ام. تو چطور؟

دختر: خون ما هم آنجاست. کجای تجریش نشسته ای؟

پسر: خیابان دربند. تو چطور؟

دختر: خیابان دربند؟ خیابان دربند کجاست؟

پسر: خیابان دربند. خیابان …… کوچه …… پلاکا…. شما چه هستید؟

دختر: نام خانوادگی شما چیست؟

پسرم؟ حسینی! تو چی میگفتی

دختر: چی؟ تو وحید؟ آیا از گفتگو شرم نمی کنید؟ شما گفتید امروز می خواهید با همسرتان بروید تا بدهی های معوقه خانه را پرداخت کنید! مکانیک گذاشتی ، نشسته ای و چت می کنی؟

در ایران ، مطالب علمی کافی درباره تأثیرات و پیامدهای منفی گپهای بیهوده و اعتیاد منتشر نشده است و بیشتر نوشته ها از مصاحبه ها یا یادداشت های متخصصان ، دانشمندان و محققان در سایت های مختلف کپی شده است. در این یادداشت ، برخی از مشاهدات اتاق گفتگو و مضرات آشکار پچ پچ را ذکر خواهیم کرد ، و در آخر راه حل هایی برای جلوگیری یا کاهش اثرات منفی آن پیشنهاد خواهیم کرد. لازم به ذکر است که کلیه نتایج مشاهدات و یافته ها و مطالعات گپ باکس در این یادداشت گنجانده نشده است و پس از اتمام مطالعات ، در آینده ، یافته های کامل منتشر می شود ، اما برای اطلاع محققان و خوانندگان ، بخشها همچنین لازم به ذکر است که چت مانند سایر پدیده ها دارای مزایا و معایبی است و البته درصد کمی از افراد از آن به عنوان وسیله ارتباطی استفاده می کنند. ارزان ، سریع و مقرون به صرفه ، تا زمانی که اخلاق را رعایت کرده و از خطرات آن آگاه باشند ، از آن به درستی و مفید استفاده می کنند. (به دلیل غیراخلاقی بودن پیام های ارسالی به رومی ها ، از قرار دادن برخی کلمات و جملات در عکس ها معذرت می خواهیم.) در فضای آلوده چت روم های فارسی زبان یاهو مسنجر چه اتفاقی می افتد؟ با ورود به چت روم های ایرانی و فارسی زبان ، ابتدا با موسیقی مبتذل آزار دهنده (خصوصاً رپ و متال) روبرو می شویم که توسط برخی افراد با استفاده از نرم افزار و ترفندهای ویس انتخاب می شود. آنها گهگاه جملات نامفهوم یا بی ادبی را بر زبان می آورند و در عین حال ما با توهین و جملات زشتی که دیگران برای حضور در سالن اصلی برای قطع آهنگ و غیره ارسال کرده اند روبرو می شویم.

کلمات و عبارات بسیار زشت ، شرم آور و ناپسند جزئی جدایی ناپذیر از صداهای صوتی در اتاق های گفتگو است که باعث شرمساری شنونده و رسوایی سخنران است و در هیچ کجای دنیای واقعی حتی در مکان هایی با فساد کامل (مانند قمارخانه ها و مست های قدیمی) و کلمات و عبارات ناپسند شنیده نمی شود ، بسیاری از افرادی که به دلایلی وارد چت می شوند از افزایش صدای بلندگوهای خود می ترسند زیرا افراد در هر سن ، جنس و تحصیلات نسبت به شنیدن این کلمات بسیار حساس هستند. و اعتراض خواهند کرد.

تبلیغات شرم آور برای محصولات بالستیک و مقدار زیادی برای خواندن یک چاقوی کوچک تمیز. این آسیب جدی دارد ، پیامهایی که با قلمهای بزرگ و رنگارنگ مردم را به حسادت ، انحراف جنسی ، خیانت ، گفتن رابطه جنسی کاملاً “خصوصی” ، افشای خود ، توهین به عقاید دیگران و غیره تشویق می کنند ، و سرانجام منزجر شد. آنها در مورد جنسیت و ناآرامی فریاد می کشند …. در همین حال ، مصرف کنندگان زیر 20 سال ، به ویژه “دختران” ، بیش از سایرین آسیب پذیر هستند. آن دختران نوجوانی که با کارت شناسایی خاص زن وارد چت می شوند ، به هیچ وجه از حملات دیگران و سیل پیشنهادات غیراخلاقی یا تقلب و فریب در امان نیستند …

در نظر گرفتن مداوم و روزانه پیام های غیراخلاقی و زشتی که برای رومی های اصلی ارسال می شود ، علاوه بر ایجاد جو روانی ناسالم و برانگیختگی جنسی ، این نگرش را در مصرف کننده ایجاد می کند که همه گناهکار و منحرف هستند و اقدامات غیراخلاقی فراوانی توسط همه افراد در جهان انجام می شود. و این طبیعی است! چرا “ما” اینطور نیست؟ به این ترتیب فرد قربانی می شود و به دیگران پیشنهادات متصل و غیراخلاقی می دهد و این چرخه ادامه خواهد یافت و حتی به عنوان یک عادت به محیط واقعی زندگی و جامعه جذب خواهد شد ، به عنوان مزاحمت و آزار و اذیت جنس مخالف در خیابان ها و مکان های عمومی بدون ترس از یک طرح دوستی برای کسانی که برای اولین بار ملاقات می کنند ، تداوم دوستی های واقعی زودگذر است.

به گفته برخی از افراد مسنی که گهگاهی به رومی ها اعتراض می کنند ، حتی در کازینوها و مراکز فیلم های قدیمی فاسد و غیراخلاقی ، چنین خشم ، توهین و توهین ناپسندی شنیده نمی شود. و آنها از این هدیه شکایت دارند .