مرحله سوم: بازگشت به محتوا در Sitecore.

اگرچه این آخرین مرحله است – اما در واقع سخت ترین تا کنون است. برای ردیابی هر نسخه از هر مورد و هر نسخه زبان ، باید ابزاری را نیز معمار کنید ، تا بتوانید با اطمینان ، محتوای ترجمه شده را دوباره در هر قسمت در هر قسمت دوباره وارد کنید. شما باید نسخه های زبان هدف را نیز ایجاد کنید – اما مراقب باشید که چگونه و چه زمانی این کار را انجام می دهید. هیچ چیزی از سرور ویرایشگر محتوا Sitecore چیزی بیش از ایجاد خودکار 10 نسخه زبان 500 آیتم ایجاد نمی کند.

و در آخر – جریان کاری مفید را که ایجاد کرده اید برای مرحله اول مجاز است ، بگیرید و آن را اصلاح کنید تا بررسی داخلی قبل از انتشار امکان پذیر شود. اگر محتوای ترجمه شده نیاز به تغییر دارد – حتما وسیله ای برای ارسال آن تغییرات به ارائه دهنده ترجمه خود ایجاد کنید تا آنها بتوانند خاطرات ترجمه خود را به روز کنند – در غیر این صورت دور بعدی ترجمه شما خطاهایی را که اخیراً برطرف کرده اید ، دوباره بازیابی می کند.

اگر همه اینها به نظر کدنویسی و یادگیری با آزمایش و خطا به نظر می رسد ، کاملاً درست است. و ما حتی مباحثی مانند نظارت بر وضعیت ، مدیریت صف و جمع آوری دسته ها را فیلتر نکرده ایم! تبلت Clay بیش از 3000 ساعت توسعه را سپری کرد و از ده ها نصب مشتری در سراسر دنیا که ما اتصال ترجمه Sitecore را ساختیم ، آموخته ایم.

اما رک و پوست کنده ، این دقیقاً همان چیزی است که برای جابجایی کارآمد دسته های بزرگ ، اما خاص از محتوا از ارائه دهندگان مختلف ترجمه به شیوه ای به موقع ، ایمن ، مقیاس پذیر و مطمئن انجام می گیرد. و تمام ویژگی های “خوب برای داشتن” من به این نکته اشاره کردم که در گرسنگی نبرد کاملاً مهم و حیاتی به نظر میرسید ، زیرا می خواهید این صفحه آخر مطالب را که باید قبل از شروع ترجمه دوباره برگردد ، پیدا کنید. وب سایت – فردا! اگر یکپارچه سازی پایدار ، قابل اعتماد ، مقیاس پذیر با ارائه دهندگان ترجمه خود داشته باشید – این مهلت را تعیین خواهید کرد – مشکلی نیست.
http://tinyurl.com/y9z74pka
https://rebrand.ly/66smao0
https://bit.ly/2XXZVCB
https://is.gd/92E2i3
https://v.ht/RyF6
https://plink.ir/xprnH
https://u.nu/dtiu3
https://clck.ru/N7dif
https://cutt.ly/7yymCES
https://shrtco.de/rNsA4

منبع: http://ulvis.net/HU5S

ایندکسر