دانلود کتاب پزشکی معاینه

دکتر هما نیکولز ، دکترا ، نویسنده پزشکی که آژانس خود را در جورجیا اداره می کند ، کار خود را برای ویرایش پایان نامه ها و مقالات علمی برای دانشمندان غیر انگلیسی آغاز کرد. سرانجام دکترای خود را به پایان رساند و در رشته های فنی نیز فوق لیسانس گرفت. امروز ، وی برای پزشکان متخصص در زمینه انکولوژی ، بیماری های عفونی و سایر موضوعات پزشکی مواد آموزش مداوم ایجاد می کند.

برای شروع به عنوان نویسنده یا ویرایشگر پزشکی ، وی به متخصصان تحریریه پیشنهاد می کند:

1. به انجمن نویسندگان پزشکی آمریکا بپیوندید. AMWA ارائه می دهد یک گواهی آموزشی است که می تواند به شما اعتبار به عنوان یک نویسنده پزشکی است. وی ادامه داد: “برای افرادی که تجربه خاصی در زمینه علوم / ویرایش دارند ، آزمون BELS خوب است. او خاطرنشان می کند که این عنوان “ELS” یا “ویرایشگر در علوم زندگی” را به شما می دهد و به دیگران می گوید که شما یک آزمایش ویرایش سخت را پشت سر گذاشته اید. ”

2. به ویراستاران شورای علوم بپیوندید. این یک سازمان برتر صنعت برای ویراستاران پزشکی است.

3. با PubMed آشنا شوید. بیشتر نویسندگان پزشکیهر روزدر PubMed قرار دارند ، زیرا این سایت شامل 21 میلیون استناد برای ادبیات پزشکی از MEDLINE ، یا تجزیه و تحلیل ادبیات پزشکی و سیستم بازیابی آنلاین ، پایگاه داده ای از مجلات علم زندگی و کتاب های آنلاین است. این یک ابزار اساسی برای نویسندگان پزشکی است.
http://tinyurl.com/tnc5oq7
https://rebrand.ly/gytoek8
https://bit.ly/3edR5q6
https://xip.li/1QWVZB
https://is.gd/BU2Pa4
https://v.gd/l66Xac
https://v.ht/gH9y
https://plink.ir/i73te
https://u.nu/0e54b
https://clck.ru/MvoSV
http://ulvis.net/8Hkj
https://cutt.ly/3tCLXaZ
https://shrtco.de/sQQY7
http://tny.im/DCM5k
منبع : https://1da.ir/f8yaA

ایندکسر