1.3 میلیارد دلار تحت مقررات منع رفت و آمد: هند رمپ تا coronavirus پاسخ

صادر شده در: بروز رسانی:

به طور معمول بسته بندی خیابان های هند شهرستانها شد و عملا خالی از سکنه یکشنبه به دولت دستور داد 14 ساعت منع رفت و آمد در تلاش های خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس درخواست جمعیت کشور از برخی از 1.3 میلیارد دلار به ماندن در خانه.

تبلیغات

هر چند نه اجباری, تصاویر خالی از شهرستانها نشان می دهد که مقررات منع رفت و آمد که زد از ساعت 7 صبح تا 9 شب بود که عمدتا به خوبی مشاهده شده است.

“این (داوطلبانه منع رفت و آمد) که راه اندازی شده است خوب است به عنوان آن را برای مردم چرا که هر کس می خواهد به دور ماندن از این بیماری است. هر چه مراحل دولت را خواهد بود برای ما خوب است” Murshad دهلی اقامت و گفتگو کرد.

این می آید به عنوان کشور شروع می شود به سطح شیب دار تا آن coronavirus پاسخ با سرمایه دهلی رفتن به کامل مستند در روز دوشنبه همراه با بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر هند است. همه درون شهری و قطار از راه دور که به طور معمول حمل 23 میلیون نفر در روز نیز معلق شده است.

با آن بزرگ جمعیت شهرهای شلوغ و سبب شیوع نظام سلامت وجود دارد ترس هند می تواند ضربه توسط ویروس بدون اقدام شدید.

سیاست های نخست وزیر نارندرا مواجه شده اند انتقاد در برخی محله های, با یک روز حکومت نظامی و دستور به کف زدن برای سلامت کارگران در 5 بعد از ظهر جمعه را رد کرد توسط برخی به عنوان تا حد زیادی نمادین با کمی بهداشت عمومی ارزش.

هند تا کنون ثبت شده 415 موارد coronavirus و هفت, مرگ و میر, اما کارشناسان بهداشت هشدار داده اند این ارقام ممکن است پایین به دلیل کمبود قابل توجهی تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>