1 در 3 آمریکایی دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Coronavirus

نزدیک به یک سوم آمریکایی ها تحت سفارشات در روز یکشنبه به ماندن در خانه به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اوهایو لوئیزیانا و دلاور شد آخرین متحده به تصویب محدودیت های گسترده همراه با شهر فیلادلفیا.

تبلیغات

سه متحده پیوستن به نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز, کانکتیکات و نیوجرسی به 101 میلیون آمریکایی در ترکیب به عنوان موارد در سراسر کشور در صدر 32,000 با بیش از 415 مرده با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

“هر قطعه از شواهد وجود دارد که من می توانم دراز دست من نشان می دهد که ما در یک کاملا مهم در این جنگ و آنچه ما در حال حاضر را به تمام تفاوت در جهان گفت:” اوهایو فرماندار مایک DeWine. “آنچه ما در حال حاضر متوقف خواهد شد این مهاجم. آن را آهسته این مهاجم بنابراین ما سیستم بهداشت و درمان … را هم برای درمان شدند.”

در سنای حزبی اختلاف نظر مسدود عظیم coronavirus پاسخ لایحه از پیشرفت با دموکرات ها گفت جمهوریخواه اندازه گیری تمرکز بیش از حد به شدت در کمک به شرکت های بزرگ. اما دموکرات سنا رهبر چاک شومر گفت به اعتقاد او تفاوت می تواند غلبه بر در 24 ساعت آینده.

اوهایو 351 مورد و سه مورد مرگ در حالی که لوئیزیانا 837 موارد و 20 مرگ و میر چند در ارشد-تسهیلات مراقبت. لوئیزیانا سوم بیشترین تعداد موارد سرانه و دیدم از 10 برابر افزایش در موارد در هفته گذشته فرماندار جان ادم ادواردز گفت.

اوهایو سفارش را به اثر در نیمه شب به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه و اقامت در اثر تا 6 آوریل. لوئیزیانا منظور می رود به اثر در 5 p. m. CDT در روز دوشنبه و طول می کشد از طریق مارس 12. دلاور منظور شروع می شود در ساعت 8 صبح به وقت شرق آمریکا در روز سه شنبه.

دالاس کانتی در تگزاس به بیش از 2.5 میلیون نفر و فیلادلفیا با 1.6 میلیون نفر از ساکنان گفت غیر ضروری کسب و کار روز یکشنبه به نزدیک و ساکنان در خانه بمانند.

در کنتاکی غیر ضروری کسب و کار باید توسط 8 p. m. EDT روز دوشنبه اما مقامات متوقف کوتاه از سفارش ساکنان خانه بمانند.

جمهوری خواه سناتور رند پل از کنتاکی در روز یکشنبه شد اولین عضو سنا را اعلام کند او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. حداقل دو نفر از اعضای مجلس نمایندگان قبلا گفته آنها آزمایش مثبت است.

در سراسر جهان میلیاردها دلار در حال تطبیق با یک واقعیت جدید با کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در مستند و چندین جنوبی آمریکا سازمان ملل در نظر گرفتن اقدامات مشابه سعی کنید به ماندن بگیرید پیش از سرایت به عنوان جهانی موارد بیش 325,000 و مرگ و میر در صدر 14,000.

شهردار نیویورک شهرستان, کانون کشور coronavirus اپیدمی در یکشنبه توصیف شیوع به عنوان بزرگترین بحران داخلی پس از رکود بزرگ و به نام برای ارتش ایالات متحده به بسیج برای کمک به نگه داشتن سیستم بهداشت و درمان از غرق شدن.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ” گفت: شهردار, بیل د Blasio, به عنوان پرجمعیت ترین شهر دیدم COVID-19 موارد بالا 9,600 و مرگ و میر صعود به 63.

فرماندار نیویورک اندرو کومو خواست دولت فدرال را بیش از خرید لوازم پزشکی بنابراین متحده را مجبور به رقابت با یکدیگر برای به شدت مورد نیاز منابع است.

کمک در حال آمدن است به سرعت به اندازه کافی کومو گفت.

“زمان مهم, دقیقه, تعداد, و این به معنای واقعی کلمه یک موضوع از زندگی و مرگ,” او گفت:. “در همان زمان وجود دارد در حال رفتن به هرج و مرج وجود ندارد رفتن به هرج و مرج. زندگی در حال رفتن به. متفاوت است. اما زندگی در حال رفتن به.”

کومو به شهر نیویورک مقامات 24 ساعت به آمده تا با یک طرح برای مقابله با ساکنان هنوز هم با تجمع در پارک ها و مکان های دیگر و نه تمرین های اجتماعی فاصله.

بحران پزشکی

د Blasio گفت: شهر نیویورک بود نمی مورد نیاز تجهیزات پزشکی از دولت فدرال برای مقابله با گسترش سریع گاهی اوقات مرگبار بیماری است.

بیمارستان در حال تقلا برای تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی و هواکش آنها به عنوان بند به صورت یک موج از بیمارانی که نیاز به کمک تنفس به عنوان موارد شدید اغلب منجر به ذات الریه و کاهش عملکرد ریه.

طی هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است هل دادن برای مراحل تهاجمی به بنیادی اقتصادی ضربه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صرف چند هفته کم اهمیت جلوه دادن ویروس’ خطرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: گارد ملی کمک خواهد کرد نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن در پاسخ به coronavirus بحران است. او گفت ایالات متحده در بیمارستان کشتی رحمت خواهد بود در لس آنجلس در عرض یک هفته و ارائه دقیق اعداد برای اولین بار در نوع و مقدار لوازم پزشکی ارسال به شیوع مراکز.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: 254,000 آمریکایی ها تا به حال تست شده برای coronavirus و 10 درصد مثبت شد.

بزرگترین بحران پس از رکود بزرگ’

تعداد موارد بسیار مسری تنفسی بیماری در ایالات متحده و اسپانیا به بیش از تنها با چین و ایتالیا است. ایتالیا گزارش داد تعداد رکورد روزانه coronavirus مرگ و میر در هفته گذشته.

“این است که رفتن به بزرگترین بحران در داخل کشور پس از رکود بزرگ” de Blasio گفته سی ان ان با اشاره به بحران اقتصادی دهه 1930. “این است که چرا ما نیاز به یک مقیاس کامل بسیج ارتش آمریکا است.”

فرماندار تگزاس گرگ ابوت اظهار تاسف از عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در دسترس برای سلامت کارگران است. او گفت: آنها از دیدن تاریخ تحویل در ماه جولای.

“که به کار نمی رود. ما باید تاریخ تحویل فردا” ابوت گفت: در یک جلسه. “ما آماده پول امروز برای هر کسی که می تواند ما را به فروش PPE. ما شما را کاهش دهد یک بررسی بر روی نقطه.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>