10 مشاهیر زندگی در جزیره زمان

Fantasizing در مورد هاوایی گریز از چنین روزمره بخشی از روزمره زندگی آمریکایی, آن را عملا کلیشه است. به نوبه خود در هر طنزهای و در برخی از نقطه از شخصیت های در گیر خود را خاکستری-اتاقهای کوچک و یا inoffensive خانه های حومه شهر — را آه و می گویند چیزی شبیه “شاید روزی.”

و قطعا وجود دارد بسیاری دوست دارم در مورد اهل جزایر پلینزی زنجیره ای جزیره احاطه شده توسط آبی عمیق اقیانوس آرام. با جزایر آن به طور متوسط 271 روز آفتابی در سال های بسیاری از آن در جهان مشهور و سواحل و جنگل های مرموز و منحصر به فرد فرهنگ محلی هاوایی است بی وقفه نخست مقصد تعطیلات و رویای مسکونی دور شو.

اما زندگی که شیرین جزیره زندگی برای یک دوره طولانی از زمان است — متاسفانه برای صرف مالی فانی — گران. می شود آن را ساخت و ساز مواد و کالاهای لوکس و یا ضرورت روزمره مانند غذا هاوایی محل در وسط بزرگترین اقیانوس باعث می شود حمل و نقل terrifically گران. و کسانی که امیدوار به خرید یک قطعه از املاک و مستغلات هاوایی بهتر بود نام کیف پول McGee — یا حداقل یا یک لوتو برنده و یا مربوط به یک عضو از فوربس 400. (مانند آن نیست همان چیزی درست است؟)

اعتراف به این اتحادیه در سال 1959 ایالت هاوایی شامل 137 سلیمان در 1500 مایل طولانی الجزایر. فراتر از همه است که شگفتی های طبیعی آن را به ارائه یک بخشی از آنچه که باعث می شود هاوایی بسیار ویژه است آن ترکیب عجیب و غریب از شرق آسیا غربی و بومی مرکزی اقیانوس آرام فرهنگ. هر چند اعتقاد بر این است که اهل جزایر پلینزی مردم به زندگی در این جزایر از 500 آگهی مردمی از سراسر جهان از مکان هایی مانند ژاپن و چین و پرتغال, پورتوریکو و فیلیپین شروع به سفر به هاوایی از سراسر 1850s به کار در مزارع شکر. هاوایی گاهی اوقات مراجعه به خود را پر جنب و جوش, چند قومی تاریخ به عنوان یک “رنگین کمان فرهنگ است.”

وجود هشت عمده جزایر هاوایی, هر کدام با خود شخصیت متمایز است. همراه با بیشتر شناخته شده بزرگ جزیره, مائوئی, اوآهو, کائوآئی و مولوکای نیز وجود دارد itty-bitty Nihau و Kahoolawe و همچنین رواق 98 درصد از آن به دست آورد ملک-mad نرم افزار سرمایه دار خیلی مهم لری الیسون در سال 2012 حدود 300 میلیون دلار. هاوایی, که با نام مستعار “جزیره بزرگ” است و دولت تنها آتشفشان فعال; اوآهو است پرجمعیت ترین جزایر در زنجیره ای است و همچنین به دولت سرمایه هونولولو; مائوئی مشهور است fave خود گذاشته پرنیان و جهان-سواحل معروف به انتظارنشسته بودند با سفید و سیاه و سفید و حتی قرمز شن و ماسه; Kauai, قدیمی ترین و شمالی جزیره در زنجیره نیز آباد مشهور و شناخته شده است و ضخامت آن جنگل و صخره های تماشایی; مولوکای, گفته می شود خانه را به برخی از هاوایی بهترین انداز میان دولت بسیاری از جزایر دور افتاده و بسیار روستایی با چند امکانات مدرن.

پس با آن نفس مناظر طبیعی بالا و قیمت نقطه و فرهنگ غنی آن جای تعجب نیست که انحصار در هاوایی موفق به جذب برخی از ثروتمندترین tech مقتدر و ستارههای اطراف. چنگ زدن به یک آبی هاوایی و چک کردن گالری برای دیدن که 10 وبلاگ با بهره گیری از هاوایی زیباترین, plumeria-معطر سواحل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>