13 برجسته از Ava DuVernay را #ARRAYNow Tweet-a-Thon با بیش از 60 مدیران

بحث در مورد استفاده از قدرت #FilmTwitter برای خوب است.

روز پنجشنبه مدیر Ava DuVernay و فیلم های جمعی آرایه به هر طریقی با قدرت توییتر آموزش و الهام بخش این فیلم جامعه با 10 ساعت tweet-a-thon رویداد برای cinephiles به درخواست فیلمسازان مورد علاقه خود را همه چیز در مورد چگونه و چرا آنها را با فیلم آنها ساخته شده است.

بیش از 60 مدیران شرکت کننده در روز, رویداد, پاسخ دادن به سوالات مشخص شده با هشتگ #ARRAYNow و dishing از مشاوره صادقانه و ارزشمند دانش صنعت

کامل صف از مدیران شامل فیلمهای noel sullivan Patty Jenkins (“Wonder Woman 1984”) و Jon M. Chu (“در ارتفاعات”) دستیابی به موفقیت هنرمندان با buzzy پروژه های آینده نیا DaCosta (“Candyman”) و رادا خالی (“The 40 Year Old Version”), اخیر جایزه اسکار برندگان Matthew A. Cherry (مو”عشق”) و پیتر رمزی (“Spider-man (مرد عنکبوتی آیه”) و صنعت افسانه Mira Nair, جولی, Dash, Malcolm D. Lee و Guillermo del Toro.

“من می خواستم این را به احساس می کنم مثل یک مجازی آغوش از فیلمسازان به دوستداران فیلم. امیدوارم که آن را انجام داد” DuVernay توییتی به 2.3 میلیون پیروان او به عنوان بسته کردن رویداد.

های مشاوره خود را در پاسخ به یک سوال در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی برای شکستن از طریق “صنعت نوار قرمز” DuVernay نوشت: “این نظریه فرض بر این است که کسی در حال رفتن به شما کمک کند. تعداد بسیار کمی از مدیران در رویداد امروز که در زمان استقرار. آنها متعهد به چشم انداز خود را و پیدا کردن یک راه است. در سفر, کمک, خواهد آمد, خواهد شد به شما جذب است. اما همین حالا شروع از آن محل نیاز است.”

به افتخار DuVernay را نامزد جایزه اسکار و امی و برنده مستند “13th,” انواع انتخاب شده 13 takeaways از این رویداد برای به اشتراک گذاشتن با خوانندگان ما. برای بیشتر برجسته چک کردن توییتر لحظه یا @ArrayNow حساب.

Matthew A. Cherry (“عشق مو”)

“پیدا کردن راه هایی برای ایجاد فرصت های خود را. رسانه های اجتماعی ساخته شده است آن را راحت تر از همیشه برای ارتباط با همفکر معماران و طراحان و به جمع آوری پول بنابراین اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد. و اگر نه ساخت دوباره و دوباره تا آنها را انجام دهد.”

لولو وانگ (“خداحافظی”)

“اجازه دهید کار خود را و شور و شوق درایو شما به جای انتظار برای این صنعت را تغییر دهید. توان ترموستات نه دماسنج.”

Mira Nair (“سلام بمبئی!,” “مناسب و پسر”)

“یادگیری هنر و صنعت خود را. آماده به تنها. کشت استقامت”

Patty Jenkins (“Wonder Woman 1984”)

“من یک دوربین فرد برای 9 سال. در آن زمان من نا امید من, کارگردانی, اما من بسیار سپاسگزار برای آموزش و پایه آن را به من در حال حاضر. بیمار با خودتان همه! شما می خواهید همه چیز را بزرگ. نه سریع همه چیز. آن زمان طول می کشد.”

نیا DaCosta (“Candyman”)

“بزرگترین چیزی که برای من پیدا شد صدای من به صورت بصری و از صدای من.”

Guillermo del Toro (“شکل آب”)

نوشتن و بازنویسی است. اولین پیش نویس این است که همیشه پیش نویس صفر است. شما باید نشان می دهد آن را به تقریبا هر کسی است. سومین پیش نویس شروع می شود و در شکل. من هرگز متوقف نوشتن – حتی در ساقه اصلی نازک است برای قرار دادن “همه چیز” شما می خواهید که در اولین پیش نویس و سپس … یکی یکی kill your darlings اگر آنها در راه داستان است. من همیشه می گویم: “کمتر طرح بیشتر داستان”

کتی یان (“پرندگان شکاری”)

“من فکر می کنم آن را خوب به هر دو. شما می خواهید به درک که چگونه یک فیلم به صورت فیزیکی ساخته شده و قادر به اطمینان همکاری خود را با گروه. سر. اما به عنوان یک مدیر کار شما این است که به معنای واقعی کلمه به یک چشم انداز. آنها متقابلا منحصر به فرد نیست!”

Jon M Chu (“دیوانه غنی آسیایی “در ارتفاعات”)

“نگران نباشید در مورد به رسمیت شناخته شدن. بزرگ را راستگو و اگر آن را طنین با مردم آنها را به شما آمده است. داستان را تنها شما می توانید بگویید که…سپس آنها را NEED U, نه راه دیگری در اطراف.”

Victoria Mahoney (“Star Wars: The Rise of اسکای واکر” “Lovecraft کشور”)

“بزرگترین چالش در انتظار صنعت را به عقب به من گرسنگی است. تنزل به حاشیه تماشای مردم با کمتر استعداد کمتر تجربه مهارت کمتر, کمتر, عشق بازی, دریافت توپ زمان و دوباره.”

لی دانیلز (“ارزش” “امپراتوری”)

“ارتباط آغاز می شود با خودتان است. آنچه که مربوط به شما چه حلقه درست به شما خواهد شد با طنین جهان در نهایت.”

Nisha Susan Mccann (“اواخر شب” “توجه داشته باشید”)

قبل از شروع تولید مادرم همیشه می کند نماز برای ما برای شانس خوب برای تولید و به Ganesh برای موانع برداشته شود. این بسیار معمول است در فیلم هندی, صنعت — و آن است که همیشه چنین ویژه و مبتنی بر راه جدید برای شروع تولید”

Gina Prince-Bythewood (“Love & Basketball,” “گارد قدیمی”)

“خود را برای اولین بار فیلم/اسکریپت باید اعلام به جهان که شما هستند. بنابراین نوشتن یک داستان است که شخصی نوشتن یک داستان تنها شما می توانید بگویید. و مطمئن شوید که آن را پیش بینی نیست.”

استیون Caple جونیور (“کیش دوم”)

“می دانم که تفاوت بین غرایز خود را و نفس خود را (هر دو) غرایز = خلاق خود احساسات. که شما هستند. نفس = اعتماد به نفس. شما نیاز به یک کمی از یک نفس به جلو که s— off. اما بر اساس تصمیمات خود را در نفس = انگاری”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>