15 رپرهای دریافت اولین پلاتین پلاک با آخرین ‘خیال III’ گواهینامه

“انتقام از خیال سوم” آخرین قسط از J. Cole را Dreamville, تلفیقی, سری, شده است گواهی پلاتین توسط RIAA (انجمن صنعت ضبط آمریکا) مارک معادل فروش بیش از یک میلیون واحد است. در ماه جولای سال 2019 ستاره نکردم مجموعه ای تایید شد, طلا و پس از آن دریافت بصری درمان برای آهنگ “زیر آفتاب” شامل J. Cole DaBaby و لوت; “فداکاری” شامل EarthGang, J. Cole Smino و صبا; و “خواب محروم” توسط لوت, فال Mez و DaVionne.

در میان دیگر هنرمندان که به نظر می رسد در ROTDIII هستند Ari لنوکس, T. I., 6lack, Vince کالاهای اساسی و Ty Dolla Sign — برخی از نام های برتر در هیپ-هاپ — اما همچنین های متحرک بیش از یک دوجین بالا و بدو خدمت که در حال دریافت پلاتین پلاک برای اولین بار. آنها عبارتند از:

JID
Earthgang
لوت
GuapDad 4000
دوستان
Mez
جوان شرقی
Jace
ریس LaFlare
Yung کودک تیت
کودک رز
Mereba
Cozz
فال
Dreezy

بیش از 100 نویسندگان و تولید کنندگان و ضرب و شتم سازان و هنرمندان دعوت شده بودند به Dreamville جلسات که بعد از 10 روز و شب از همکاری منجر به 142 آهنگ ضبط شده (257GB در مجموع) و در نهایت ویرایش شده را برای 18-پیگیری پروژه های لوکس نسخه از آن منتشر شد در ماه ژوئیه گذشته.

“مهم ترین چیزی که از این جلسات بیشتر از چیزی است که جامعه و اوراق قرضه که تشکیل شد بین هنرمندان در این جلسات می گوید:” Derick Okolie رئیس بازاریابی در Dreamville. “آن را که همان حس اجتماعی که ما آغاز شده در Dreamville. وجود دارد رفتن به 50000 نفر در جشنواره [در این تابستان]. این همان انرژی است که با ما رفت به این جلسات. این چیزی است که ما همیشه صحبت در مورد آن را از دست رفته در صنعت است.”

انواع رسیده به چند تا از خواننده های رپ برای واکنش های خود را به این نقطه عطف مهم.

Guapdad 4000: “بدیهی است که یک لحظه برای من تعریف چیزی است که من همیشه آرزو و امیدوار است. آن را هر هنرمند رویایی برای انجام این کار و من نمی توانم صبر کنید تا دوباره آن را انجام دهد!”

معاون: “من احساس افتخار و هیجان زده است چرا که آن را یک پلاک من رو با من همکار Dreamville خانواده همراه با بسیاری از پیش بینی سازندگان آمد که با هم به این آتش بدن کار می کنند. با غرور! من بوده ام به دنبال در دیوار بدانند که در آن برای قرار دادن این پلاک.”

لوت: “Oh shit, mama, i’m پلاتین.”

فال: “ROTDIII رفتن پلاتین چیزی بود که من قطعا تو را دیدم هرگز اتفاق می افتد. من می دانستم که موسیقی قوی بود و تمام تجربه احساس خاص مانند ما بودند و تاریخ ساخت. بودن تراز وسط قرار دارد با Dreamville از آغاز به کار آن ساخته شده است که کل این سفر فوق العاده دیوانه شاهد. واقعا سمان باور من این است که هر چیزی ممکن است.”

JID: “برای تشکر از طرفداران’ پشتیبانی می کند. این احساس خوبی به روی پروژه ای است که خواهد شد در تاریخ.”

Earthgang: “این یکی برای طرفداران واقعی است.”

Cozz: “این دیوانه تلاش است که قرار بود در نشان داده شده است! هر کس در این آلبوم آن را سزاوار. این شگفت انگیز است برای به اشتراک گذاشتن این دستاورد با همسالان و خانواده و مردم به من احترام بگذارند.”

بس: “این عهد به جامعه — 65 هنرمندان و تعداد بی شماری از تولید کنندگان گرد هم آمدند پر از عشق و عاری از نفس است. آن را یک پیروزی برای هر فرد درگیر اما از همه مهمتر آن را یک پیروزی برای قدرت جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>